FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Smederevska Palanka

Go down 
+42
aronija
SLAVONAC44
marko
potrpin
posavljak
PORUCNIK
jakovica
plana
vojo.n71
Dejan Kovacevic
MDmobi
fransus
pera84
salest
013gonzo
haris71
guner
Pero™
andi
Izet
amsterdamxxx
lacoš
Pop61
ŠOKAC
vladimir
vojo71
DjAlf
Kertvaros
DejanDjergovic
dpuric
pa80
Max Blitz
miler
sasa staza
Davor65
missar
Riste
Vojnik Graničar
Kemo Specijalac
purger
boogin1
cxfan
46 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 19:43

ako mogu da se sjetim mislim da je bio kada ides od kasarne uzgrad sa desne strane
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 19:47

lijepo je to bilo
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 19:59

Postoji kafe LIFE na 300 metara od kasarne ka gradu na raskrsnici sa desne strane.
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 20:29

je li fabrika gosa jos redi
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 20:49

Radi ali vise od pola je prodato a ono sto je ostalo je pola otpusteno tako da sve u svemu-propala stvar nacisto .
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 21:08

ja sam radio sest mjeseci u vojnickom klubu isao sam u grad ozvucavati kud abrasevic to je bilo na ulici ja mislim da je bilo i neko takmicenje nemogu svega da se sjetim inace sam svirao u vojnickom orkestru svirao sam i u domu jna koji je sada srusen gledao sam snimak kada imam vremena pratim dosta o palanci i ako je proslo mnogo godina nacelnik vojnickog kluba mi je bio bogdanovic petar
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 21:18

Ja sam iz okoline Palanke (15)km,poznajem nekog lika koji je bio zastavnik u kasarni a kasnije clan kuda Abrasevic,mislim da ga zovu Tasa.
Na vrh Go down
DjAlf
Gušter
Gušter
DjAlf


BROJ POSTOVA: : 27
ČLAN OD: : 2013-09-28
DOB : 53
M(j)esto Zgornje Gorce/Braslovče -Slovenija

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime22.10.13 22:48

Pozdrav vojo i sasa

evo vojo moj e-mail [You must be registered and logged in to see this link.] pa ako imas vremena pa mi salji koju sliku.
Pa it si isti vidim na FB profilu malo si se promjenuo ali jebi ga godine rade svoje.

Lp

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.] Pozdrav DjAlf/Drago Kolenc
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime23.10.13 21:37

Ej DJALF-e ja tek sada vidim da si iz celja (izvini za malo c,ne radi mi tastatura lepo) pa moj otac je bio u tvom gradu u vojsci davne 69 godine.A mene mozes videti na stranici*hrvatska*pa nadjes karlovac-mekusje i ides na stranicu br.7.E bas mi drago sto vas sretoh ovde.cheers Very Happy 
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime23.10.13 22:29

trzim kapetana ivanovic branislava zvani grof 89/90 je bio ovdje bio je dobar covjek
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6965
ČLAN OD: : 2011-01-25

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime23.10.13 22:33

stazo radili se nesto u novoj fabrici vojnih vozila. najavljivase bice drugi Djuro Djakovic pa se ucutase.
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime24.10.13 17:09

Ako mislis na fabriku u Velikoj Plani mogu ti reci da rade punom parom cak treba da prosire pogone u jos dve hale.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime03.12.13 22:24

ABHO 1973,davno bilo,ali dragomi sto ovaj forum postoji da se bar podsetim na neke stare bezbrizne dane!
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6965
ČLAN OD: : 2011-01-25

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 9:06

ercov54 dobrodosao .iz Uzica si ili okoline?
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 21:27

Vladimire,hvala na dobrodoslici,okolina Uzica,a dragomi sto si odreagovao!
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 22:36

Pozdrav ercov54 i od mene-eto ja sam tu iz okoline Palanke i drago mi je sto se javio jos neko kome je Palanka ostala u lepom secanju.Ako te nesto interesuje o gradu ili kasarni ili pak o okolini slobodno pitaj .lol! salutiranje 
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 22:48

sasa staza (citat):
Pozdrav ercov54 i od mene-eto ja sam tu iz okoline Palanke i drago mi je sto se javio jos neko kome je Palanka ostala u lepom secanju.Ako te nesto interesuje o gradu ili kasarni ili pak o okolini slobodno pitaj .lol! salutiranje 

Hvala,nista manji pozdrav za tebe,puno toga me zanima,ali otom potom,bitno da znam ko ima strpljenja da saslusa, Palanka ostala u divnoj uspomeni!
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 23:06

Nemoj da te je sramota da pitas bilo sta a mogu ti reci da sada nebi mogao da poznas centar grada i okolinu.Dom JNA je srusen prosle godine i tu je nikla jedna vele trgovina iz poznatog lanca-nebih da pravim besplatnu reklamu nikome-.cheers king 
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 23:13

sasa staza (citat):
Nemoj da te je sramota da pitas bilo sta a mogu ti reci da sada nebi mogao da poznas centar grada i okolinu.Dom JNA je srusen prosle godine i tu je nikla jedna vele trgovina iz poznatog lanca-nebih da pravim besplatnu reklamu nikome-.cheers king 

Dali je kasarna aktivna i dalje,jer svedocismo da je toga jako puno zatvoreno?
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime04.12.13 23:19

Aktivna je ali samo postoji straza i video nadzor i vise nista.Sa leve strane gde je auto park sve je puno sa starom tehnikom i ceka vreme kada ce ici na pretapanje u zelezaru Smederevo.Od vojske samo ima ta straza i mozda neko od oficira u komandi. Basketball
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime10.12.13 0:03

ercov54 (citat):
ABHO 1973,davno bilo,ali dragomi sto ovaj forum postoji da se bar podsetim na neke stare bezbrizne dane!

Bilo bi mi jako drago da se neko iz ovog vremena javi na forum. Pokusacu da se setim bar nekih imena iz tog vremena!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime10.12.13 21:04

Riste (citat):
To je komanda. Gore su bile kancelarije pukovnika Torbica, i prostorije za CVO soba sa prijemnikom. Tu sam par puta dolazio da dezuram kad nisu imali coveka da im prima telegrafiju.

Pukovnika Torbicu srecem u onim nekim teskim godinama u Hercegovini!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime14.12.13 18:01

2510/17,neko? scratch
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime23.12.13 21:07

Dali neko od bivsih vojnika iz Smed.Palanke poznaje Tasic Radomira zvanog Tasa,radio je kao civilno lice u tehnickoj sluzbi u centru veze valjda na centrali ? Radio je od 87 god.do 2006 god ,licno ga poznajem pa ako ga poznaje neko moze da ga pozdravi............. bounce salutiranje 2 
Na vrh Go down
ŠOKAC
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2013-04-26

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime27.12.13 10:24

i ja sam  služio u Palanci 85  u pešadiji kao dosluženik 5 mj  kod Konjikovca  on je tada baš došao iz škole sa činom potporučnika bio je moje godište pa smo bili na ti koliko se sječam falio mu je komadić maloga prsta na desnoj ruci
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime03.01.14 19:02

je li noko saznao ista o kapetanu ivanovic branislavu zvani grof
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime12.01.14 8:21

pitanje za potporucnika je li zna sta o kapetanu ivanovic branislavu zvani grof bio je ovdje 90 godine poslije mislim da je otisao u prekomandu pozarevac ako mozes sta da mi saznas volio bih veliki pozzzz
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime12.01.14 21:13

Pozdrav Vojo tebi i svima na forumu.Probacu ovih dana da se raspitam za Grofa jer poznajem coveka koji je radio na tel.centrali a bio je civilno lice i zvali su ga Tasa. cheers  cheers  cheers  scratch  scratch  scratch
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime13.01.14 10:08

hvala ti ako sta saznas javi volio bih cuti za njega bio je dobar covjek
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime13.01.14 11:04

9poz veliki za pa80 ja sam sluzio 89/90 SVIRAO SAM BUBANJ I RADIO U KOJNICKOM KLUBU PRIJE MENE JE RADIO VOJNIK HUBAJI ZOLTAN JESI LI GA POZNAVAO
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime15.01.14 22:49

vojo71 (citat):
9poz veliki za pa80 ja sam sluzio 89/90 SVIRAO SAM BUBANJ I RADIO U KOJNICKOM KLUBU PRIJE MENE JE RADIO VOJNIK HUBAJI ZOLTAN JESI LI GA POZNAVAO

Pozdrav Vojo71,vidim da si iz Bosne,samo da mi pomognes,kom kantonu pripada VARES,jer trazim druga iz JNA,a da bi nekako pokusao bar da ga trazim preko tel. imenika a treba mi kanton.Unapred hvala salutiranje
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.01.14 11:02

pozdrav za ercov54 ja sam iz republike srpske bih vares pripada zenicko dobojski kanton-federacija bih pozivni broj je 032 to sto ti ja mogu pomoci lijepo je naci drugove iz jna ja sam neke nasao pozzzz
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.01.14 21:38

vojo71 (citat):
pozdrav za ercov54 ja sam iz republike srpske bih vares pripada zenicko dobojski kanton-federacija bih pozivni broj je 032 to sto ti ja mogu pomoci lijepo je naci drugove iz jna ja sam neke nasao pozzzz
Hvala Vojo,a vidim da si sluzio gde i ja,samo ja to odradio jako rano u 2510/17,a nesto ti kuckah i u PP salutiranje
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime31.01.14 22:30

pozz za ercov54 nisam te razumio ovo zadnje sto si napisao citiram nesto ti kuckah i u PP ako mozes odgovori lijep pozzzz
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime31.01.14 22:36

vojo71 (citat):
pozz za ercov54 nisam te razumio ovo zadnje sto si napisao citiram nesto ti kuckah i u PP ako mozes odgovori lijep pozzzz

Nista manji pozdrav za tebe,nesto ti napisah u privatnoj poruci,sad vidim nisi je otvorio,a za podatak i trud oko mene dobio si jedan + king ,idi u privatne poruke,pa ako imas kakav komentar napisi isto privatnom porukom salutiranje
Ispod zaglavlja foruma imas opciju -privatna poruka-klikni na nju i otvoricese poruke Exclamation
Na vrh Go down
pa80
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2013-07-30
M(j)esto Stara Pazova

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime06.02.14 15:56

vojo71 (citat):
9poz veliki za pa80 ja sam sluzio 89/90 SVIRAO SAM BUBANJ I RADIO U KOJNICKOM KLUBU PRIJE MENE JE RADIO VOJNIK HUBAJI ZOLTAN JESI LI GA POZNAVAO

Pozdrav Vojo. Ja sam u Vojničkom klubu počeo raditi u decembru 1988. posle obuke...do tada su bili Duba (Dubravko Lončar iz Doboja) i mislim da smo ga zvali Josa (Josić). Za Zoltana nisam čuo. Meni je načelnik bio Petar Bogdanović,ne znam šta je sa tom legendom. Ja sam u klubu svirao harmoniku i klavijature,a bio sam zajedno sa Muženjak Vitomirom,iz Švedske. Posle mene je bio neki moj "zemo" iz okoline Sremske Mitrovice. Toliko samo znam.


pa80: komentar modifikovan dana: 07.02.14 11:14; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
vojo71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-09-08
M(j)esto Prnjavor, Bosna i Hercegovina

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime07.02.14 9:42

pa80 (citat):
vojo71 (citat):
9poz veliki za pa80 ja sam sluzio 89/90 SVIRAO SAM BUBANJ I RADIO U KOJNICKOM KLUBU PRIJE MENE JE RADIO VOJNIK HUBAJI ZOLTAN JESI LI GA POZNAVAO

Pozdrav Vojo. Ja sam u Vojnićkom klubu počeo raditi u decembru 1988. posle obuke...do tada su bili Duba (Dubravko Lončar iz Doboja) i mislim da smo ga zvali Josa (Josić). Za Zoltana nisam čuo. Meni je načelnik bio Petar Bogdanović,ne znam šta je sa tom legendom. Ja sam u klubu svirao harmoniku i klavijature,a bio sam zajedno sa Muženjak Vitomirom,iz Švedske. Posle mene je bio neki moj "zemo" iz okoline Sremske Mitrovice. Toliko samo znam.

pozz pa80 u pravu si ti kada si se skidao hubai zoltan je tada dosao u vojsku pa ga nisi mogao ni poznavati i meni je nacelnik bio bogdanovic petar dobar covjek raspitujem se za njega ovih dana

Na vrh Go down
Pop61
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-05-28
DOB : 63
M(j)esto Žitište

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime28.05.14 9:17

Još jedan koji je JNA služio u SP. Vojna policija Januar 1984-februar 1985. Komandir Voda Škrbić Radovan. Komandir čete VP Milosavljević -MEK
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime28.05.14 10:41

Pozdrav POP61 i dobro dosao na forum i nasu Smed.Palanku... salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 1:36

sasa staza (citat):
Pozdrav POP61 i dobro dosao na forum i nasu Smed.Palanku... salutiranje
Ja mislim Sasa da sam tebi ostavio u zadatak da nesto okacis od slika trenutnog stanja kasarne u Palanci,ako nemozes da udjes od obezbedjenja,to neznaci da nemozes nesto da sliknes sa puta prema Kiseljaku.Gledaj kako pa nek te uhvate,ja te nemogu nositi na dusi Rolling Eyes  Wink  Twisted Evil
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 9:28

Lepo mi ti ides na ruku,ja u aps a ti sa Danijelom,Maxom,lacosem i drustvom na prasetinu i jagnjetinu.Pa udri po belim , crvenim vinu ,i ostalim alkoholu a vojska u Palanci mene po bubrezima i ostalim delovima tela... Batine  Batine  Batine  

Ma samo se salim ali probao sam sa klincem da postavim neke slike ali ne ide.... confused  confused  confused
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 21:30

sasa staza (citat):
Lepo mi ti ides na ruku,ja u aps a ti sa Danijelom,Maxom,lacosem i drustvom na prasetinu i jagnjetinu.Pa udri po belim , crvenim vinu ,i ostalim alkoholu a vojska u Palanci mene po bubrezima i ostalim delovima tela... Batine  Batine  Batine  

Ma samo se salim ali probao sam sa klincem da postavim neke slike ali ne ide.... confused  confused  confused
Nemoj da se brukas.Sumadinci su jako pametni,potrudise malo,znam ja da ti to mozes,ali u svakom slucaju naslednik to bolje zna,zasto ti tesko da priznas da momak napredniji od tate,zato zamoli sinka da to odradi Rolling Eyes
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 21:35

Sve to stoji da mladi znaju vise od nas starijih,dao mi je Max instrukcije pa cu probati sutra-prekosutra.

AJD...... Sleep  Sleep  Sleep  Sleep
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 21:36

sasa staza (citat):
Sve to stoji da mladi znaju vise od nas starijih,dao mi je Max instrukcije pa cu probati sutra-prekosutra.

AJD...... Sleep  Sleep  Sleep  Sleep
Gledaj ako mozes ove godini,ako ma stignes zivog da to pogledam Very Happy  Evil or Very Mad  Rolling Eyes
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime29.05.14 21:41

Bice-bice nemoj da mislis da necu , samo nemam dovoljnu vestinu za ovo sokocalo od kompjutera....... vojnik
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.05.14 9:03

ercov54 (citat):
sasa staza (citat):
Sve to stoji da mladi znaju vise od nas starijih,dao mi je Max instrukcije pa cu probati sutra-prekosutra.

AJD...... Sleep  Sleep  Sleep  Sleep
Gledaj ako mozes ove godini,ako ma stignes zivog da to pogledam Very Happy  Evil or Very Mad  Rolling Eyes
Ercov, navratit ču opet ja da napravim par slika,jer izgleda da saši ne radi blic na fotoaparatu Wink  Laughing

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.05.14 9:53

Ako dolazis -pozovi i mene da idem sa tobom da slikamo kasarnu,pa neka hapse obojicu a ne samo mene.... pirat  pirat  pirat
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.05.14 10:27

sasa staza (citat):
Ako dolazis -pozovi i mene da idem sa tobom da slikamo kasarnu,pa neka hapse obojicu a ne samo mene.... pirat  pirat  pirat
Prijatelju i zatvor je za ljude,kao i kafana. Laughing 
Ako se sječaš ja sam uradio par slika,pa sam još uvijek koliko toliko na slobodi zatvor

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.05.14 23:09

Tvoja je sreca zato sto je tvoj tetak velika faca u Palanci pa tebi ne mogu nista..... vojnik  vojnik  vojnik
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3740
ČLAN OD: : 2013-12-01

Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime30.05.14 23:26

lacoš (citat):
ercov54 (citat):
sasa staza (citat):
Sve to stoji da mladi znaju vise od nas starijih,dao mi je Max instrukcije pa cu probati sutra-prekosutra.

AJD...... Sleep  Sleep  Sleep  Sleep
Gledaj ako mozes ove godini,ako ma stignes zivog da to pogledam Very Happy  Evil or Very Mad  Rolling Eyes
Ercov, navratit ču opet ja da napravim par slika,jer izgleda da saši ne radi blic na fotoaparatu Wink  Laughing
Skidam kapu Lacose,svaka cast,ali toliko toga uradio,da sad vise nebi imalo smisla a i obraza da bilo sta trazim od tebe,ali hteo malo Sasu zaposliti nek malo upotrebi svoju mastu u snalazenju Twisted Evil  Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Smederevska Palanka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Smederevska Palanka   Smederevska Palanka - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Smederevska Palanka
Na vrh 
Stranica 2/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vezisti u JNA
» Smederevska Palanka klasa 1990-91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA
 :: SR SRBIJA
-
Idi na: