FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90

Go down 
+7
Xanadu
tema t10
ZAGORAC
purger
alexandar
Vojnik Graničar
kekec
11 posters
AutorPoruka
kekec
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2012-04-02

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime02.04.12 15:48

Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

 
Drago mi je što sam našo ovaj forum. Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.
 
Matija (slo).
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Prizren-Ramiz Sadiku Tenkisti 89-90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime02.04.12 21:01

Citat :
Arrow  Arrow  Arrow MATIJA TENKISTA - SLOVENIJA.!!! sunny bounce

:arrow:Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

Arrow Drago mi je što sam našo ovaj forum.
Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.

Matija (slo). bounce
 
Arrow  Arrow MATIJA - TENKISTA,  Arrow  Arrow  Arrow dobro došao na Forum Bivših Pripadnika Nekadašnje JNA.!!!
Arrow I nama je draga da si ti došao na naš forum, da i tebe čujemo, napiši nam nešto o sebi, o jedinici u kojoj si bio, o tenku, postavi koju sliku iz toga vremena.!!! Very Happy Smile  Laughing
Arrow Pratit će mo što pišeš te da vidimo kako ti je bilo u JNA.!!! Shocked

Arrow Za početak nešto bi te pitao u vezi tenka ako mi možeš odgovoriti.!?
Arrow Ovi tenkisti na ovome forumu su nekako malo zadrijemali pa mi nije nitko odgovorio.!! Sleep Sleep  Sleep  

Arrow Zanima me ovo: Rolling Eyes bounce  No

Ja nisam bio tenkista, ali me zanima jedna situacija sa tenkom.!
Arrow Zamisli da si u ratu, da ti je tenk toliko oštećen, ili da si u situaciji da te opkole a sa tenkom ne možeš pobjeći.!! Embarassed pale  No
Mene zanima pravilo JNA o napuštanju tenka u takvoj situaciji.!!!
Na ovome forumu sam pročitao da svaki član posade mora iz tenka nešto uzeti od dijelova tenka da ne bi tenk ispravan pao u ruke neprijatelju.!!!
Mene zanima tko što nosi iz tenka, ko nareduje napuštanje tenka, kako se tenk napušta, neko je spomenuo da se uzima uidarna igla za opaljivanje tenkovske granate itd....
Hajde molim te da nam to opišeš što su te u JNA učili.!!!
Mislim da je to zanimljiva tema ne samo za mene već i za sve na ovome forumu.!!! bounce Twisted Evil  Very Happy  Smile  Laughing


Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime02.04.12 21:45

Pozdrav matija.... cheers
Nas primerni vojnik ti je lepo napisao dobrodoslicu..... Smile javna pohvala za Splita
Probaj i ovde.....otvorena je tema, ima i pitanja....[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Prizren-Ramiz Sadiku Tenkisti 89-90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime03.04.12 9:27

Citat :
Arrow GENERAL PODPUKOVNIK ALEKSANDAR OBRADOVIĆ.!!! sunny bounce

:arrow:Pozdrav matija....  
Nas primerni vojnik ti je lepo napisao dobrodoslicu.....  javna pohvala za Splita
Probaj i ovde.....otvorena je tema, ima i pitanja.... [You must be registered and logged in to see this link.] bounce
 
Arrow Pa General Podpukovniće, na ovaj :arrow:Forum Bivših Pripadnika Nnekadašnje JNA Arrow je svatko dobro došao tko ima dobre namjere.!! Twisted Evil Very Happy  Smile  Laughing
A ovo pitanje koje sam postavio Matiji sam je tu već postavio pa mi nije nitko odgovorio na njega.!
Jer mi nestručnjaci za ta pitanja možemo samo nagađati što bi bilo kad bi bilo.
To može odgovoriti onaj vojnik koji je prošao obuku na tenku i on može reći nešto više nego bilo tko od nas.
Ja sam za vrijeme ovoga "Balkanskoga rata" nekoliko puta ušao u tenk ono čisto iz radoznalosti da vidim kako to izgleda ali ne bi mogao reći što je tako bitno u tenku, kao i to kakvi su zadaci posade prilikom napuštanja tenka kao i onesposobljavanja tenka da ne padne u ruke neprijatelju ispravan.!!

Nekidan sam primjetio da je na F.B.P.N. JNA došao jedan novi član koji se zove MARIO FAZAN - Gušter - Broj komentara: 1 - REPUTACIJA: 0 - Join date: 2012-03-26 - Naslov komentara: Evo i mene!   Mon Mar 26, 2012 7:25 pm...
Tu sam vidio da ga nitko od generalštaba nije dočekao sa dobrodošlicom pa sam onda ja uletio da ispravim tu grešku.!!!
Arrow Očito je generalštab zaspao na straži.!!! Sleep Sleep  Sleep
Kod njega mi je interesantno to što je on bio jedan od graničara sa Karaule "ŠENTILJ", prva karaula sa zapadne strane moje karaule "Ceršak".!
I naj interesantnije od svega toga je to što je on bio na karauli kada se je JNA počela raspadati, kad je u Sloveniji počeo rat. Embarassed No  pale
Sada mene zanimaju ti posljednji trenuci karaule "Šentilj", kakve su se odluke donosile, tko je što radio, kako je tekla predaja, i još 100 pitanja i podpitanja...
I naj zadnje interesantno je to što se na F.B.P.N. JNA javljaju graničari sa susjednih karaula moje karaule "Ceršak" kao karaula "Šentilj" koja je sa zapadne strane, kao karaule "Sladki Vrh" koja je sa istočne strane, samo čekam dan kad će netko uletiti u 100 metarski granični pojas moje karaule "Ceršak"..!!! bounce Very Happy  Smile  Laughing  Wink  


Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime03.04.12 12:06

Vojnik graničar ovdje nitko ne "radi" na normu niti je plačen za ovaj posao a isto tako nitko nije dužan visit na forumu po čitave dane jer ovo je ipak samo jedna mala razbibriga.Odgovor je to na tvoju opasku da nitko nije pozdravio novog člana Mario fazan eto učinio si to ti što je definitivno odraz tvoje opće kulture u koju ne sumljam niti malo.Isto tako ne vidim razloga da bilo tko od članova ne zaželi dobrodošlicu svakom novom članu baš ovako kao što si i ti učinio na čemu sam ti osobno zahvalan kao i ostala administracija.
Osim toga i ti si jedan od onih koji ne odgovaraju na postavljena pitanja pa nema zamjerke.
Ovim putem moja isprika Mario Fazan kao i svakom budućem novom članu na kojem se možda napravi previd da mu se ne zaželi dobrodošlica,ali zato napominjem još jednom i kao đombe ste cjeli vojni rok pozdravljali i salutirali pa eto možete pregrmjeti i još koji pozdrav svakom novom članu ako administracija zaspi na dužnosti cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3576
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime03.04.12 12:23

purger (citat):
Vojnik graničar ovdje nitko ne "radi" na normu niti je plačen za ovaj posao a isto tako nitko nije dužan visit na forumu po čitave dane jer ovo je ipak samo jedna mala razbibriga.Odgovor je to na tvoju opasku da nitko nije pozdravio novog člana Mario fazan eto učinio si to ti što je definitivno odraz tvoje opće kulture u koju ne sumljam niti malo.Isto tako ne vidim razloga da bilo tko od članova ne zaželi dobrodošlicu svakom novom članu baš ovako kao što si i ti učinio na čemu sam ti osobno zahvalan kao i ostala administracija.
Osim toga i ti si jedan od onih koji ne odgovaraju na postavljena pitanja pa nema zamjerke.
Ovim putem moja isprika Mario Fazan kao i svakom budućem novom članu na kojem se možda napravi previd da mu se ne zaželi dobrodošlica,ali zato napominjem još jednom i kao đombe ste cjeli vojni rok pozdravljali i salutirali pa eto možete pregrmjeti i još koji pozdrav svakom novom članu ako administracija zaspi na dužnosti cheers

To se može riješiti pod mojim "brajdima"ili Obradovićevom lipom,ako nejde tako,onda može i"čebovanje"!
Nema smisla da strada kompletna vojska.
Na vrh Go down
tema t10
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-08-03

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime03.08.12 22:33

kekec (citat):
Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

Drago mi je što sam našo ovaj forum. Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.

Matija (slo).

Evo ja sam bio u istoj četi stazo klasa martovac došao u prekomandu iz BL mislim da te se sječam ti si se skinuo medju prvima.
Posle sam bio kod Aleša i Sime u drugoj četi

Na vrh Go down
kekec
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2012-04-02

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime29.08.12 21:08

Pozdrav Stažo

Ja sam bio majska klasa 89. i skidao sam se krajem aprila 90. iz onih šatora kod KPSa. Vozači bili smo majci a posade martovci....

Lp Matija
Na vrh Go down
Xanadu
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 58
ČLAN OD: : 2012-06-13
M(j)esto Ljubljana

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime19.03.13 19:48

kekec (citat):
Pozdrav Stažo

Ja sam bio majska klasa 89. i skidao sam se krajem aprila 90. iz onih šatora kod KPSa. Vozači bili smo majci a posade martovci....

Lp Matija
 
 
Kekčeve ukane...

Na vrh Go down
kekec
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2012-04-02

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime11.04.13 15:03

Very Happy
Na vrh Go down
T-55
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 31
ČLAN OD: : 2012-01-31
M(j)esto Umag - Hrvatska

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime28.10.13 22:45

Vojnik Graničar (citat):
Citat :
Arrow  Arrow  Arrow MATIJA TENKISTA - SLOVENIJA.!!! sunny bounce

:arrow:Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

Arrow Drago mi je što sam našo ovaj forum.
Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.

Matija (slo). bounce
 
Arrow  Arrow MATIJA - TENKISTA,  Arrow  Arrow  Arrow dobro došao na Forum Bivših Pripadnika Nekadašnje JNA.!!!
Arrow I nama je draga da si ti došao na naš forum, da i tebe čujemo, napiši nam nešto o sebi, o jedinici u kojoj si bio, o tenku, postavi koju sliku iz toga vremena.!!! Very Happy Smile  Laughing
Arrow Pratit će mo što pišeš te da vidimo kako ti je bilo u JNA.!!! Shocked

Arrow Za početak nešto bi te pitao u vezi tenka ako mi možeš odgovoriti.!?
Arrow Ovi tenkisti na ovome forumu su nekako malo zadrijemali pa mi nije nitko odgovorio.!! Sleep Sleep  Sleep  

Arrow Zanima me ovo: Rolling Eyes bounce  No

Ja nisam bio tenkista, ali me zanima jedna situacija sa tenkom.!
Arrow Zamisli da si u ratu, da ti je tenk toliko oštećen, ili da si u situaciji da te opkole a sa tenkom ne možeš pobjeći.!! Embarassed pale  No
Mene zanima pravilo JNA o napuštanju tenka u takvoj situaciji.!!!
Na ovome forumu sam pročitao da svaki član posade mora iz tenka nešto uzeti od dijelova tenka da ne bi tenk ispravan pao u ruke neprijatelju.!!!
Mene zanima tko što nosi iz tenka, ko nareduje napuštanje tenka, kako se tenk napušta, neko je spomenuo da se uzima uidarna igla za opaljivanje tenkovske granate itd....
Hajde molim te da nam to opišeš što su te u JNA učili.!!!
Mislim da je to zanimljiva tema ne samo za mene već i za sve na ovome forumu.!!! bounce Twisted Evil  Very Happy  Smile  Laughing

Pozdrav, Naredbu o napuštanju daje komandir tenka, da propisan je raspored napuštanja ali ga se ne sjećam točno, nas su učili da se sa sobom nosi samo zatvarač topa, jer se expres vadi, a vadi ga i odnosi poslužilac..

Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime10.01.15 13:52

kekec (citat):
Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

 
Drago mi je što sam našo ovaj forum. Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.
 
Matija (slo).

Kekec,

da li je u to vrijeme bio i poručnik Sretenović u tenkistima, on je meni bio 1987/88 godine u izviđačima zadužen za BRDM-ove.
Na vrh Go down
operator
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2015-05-10
M(j)esto SG (SLO)

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime17.05.15 19:54

Pozdrav svima na forumu.
Odlučio sam, da vidim ima li koga iz moje generacije septembar 1989/1990. Došao sam u Prizren V.P. 4445/7-5 iz prekomande iz Varaždina. Nakon 14 dana otišli smo u Đakovicu za mesec dana kao interventni vod. U Prizrenu mi je bio kapetan Radakovič Miroslav, a vodnik mi je bio vodnik I. klase Siniša Dukič. Ako se ko prepozna, da je bio tamo neka se javi. Lep pozdrav svima. [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime17.05.15 20:49

operator (citat):
Pozdrav svima na forumu.
Odlučio sam, da vidim ima li koga iz moje generacije septembar 1989/1990. Došao sam u Prizren V.P. 4445/7-5 iz prekomande iz Varaždina. Nakon 14 dana otišli smo u Đakovicu za mesec dana kao interventni vod. U Prizrenu mi je bio kapetan Radakovič Miroslav, a vodnik mi je bio vodnik I. klase Siniša Dukič. Ako se ko prepozna, da je bio tamo neka se javi. Lep pozdrav svima. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kolega operator dobro došao na forum da li je u tvoje vrijeme bio među tenkistima poručnik Sretenović Žikica jer on u moje vrijeme služenja bio u izviđačima među BRDM-ovcima i negdje u 03/1988 godine prelazi u tenkiste.
Na vrh Go down
operator
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2015-05-10
M(j)esto SG (SLO)

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime16.06.15 19:37

slavonski brod (citat):
operator (citat):
Pozdrav svima na forumu.
Odlučio sam, da vidim ima li koga iz moje generacije septembar 1989/1990. Došao sam u Prizren V.P. 4445/7-5 iz prekomande iz Varaždina. Nakon 14 dana otišli smo u Đakovicu za mesec dana kao interventni vod. U Prizrenu mi je bio kapetan Radakovič Miroslav, a vodnik mi je bio vodnik I. klase Siniša Dukič. Ako se ko prepozna, da je bio tamo neka se javi. Lep pozdrav svima. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kolega operator dobro došao na forum da li je u tvoje vrijeme bio među tenkistima poručnik Sretenović Žikica jer on u moje vrijeme služenja bio u izviđačima među BRDM-ovcima i negdje u 03/1988 godine prelazi u tenkiste.
Kolega slavonski brod ne sečam se tog poručnika Sretenović Žikica. Ja sam bio u mehanizovani četi. Sa tenkistima smo bili u istoj zgradi na istom spratu samu da su tenkisti bili desno a mehanizacija levo. Ako mi uspe da stavim sliku na forum pa da vidiš ako ti je ko poznat.
Na vrh Go down
operator
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2015-05-10
M(j)esto SG (SLO)

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime16.06.15 19:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
operator
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2015-05-10
M(j)esto SG (SLO)

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime16.06.15 19:54

operator (citat):
slavonski brod (citat):
operator (citat):
Pozdrav svima na forumu.
Odlučio sam, da vidim ima li koga iz moje generacije septembar 1989/1990. Došao sam u Prizren V.P. 4445/7-5 iz prekomande iz Varaždina. Nakon 14 dana otišli smo u Đakovicu za mesec dana kao interventni vod. U Prizrenu mi je bio kapetan Radakovič Miroslav, a vodnik mi je bio vodnik I. klase Siniša Dukič. Ako se ko prepozna, da je bio tamo neka se javi. Lep pozdrav svima. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kolega operator dobro došao na forum da li je u tvoje vrijeme bio među tenkistima poručnik Sretenović Žikica jer on u moje vrijeme služenja bio u izviđačima među BRDM-ovcima i negdje u 03/1988 godine prelazi u tenkiste.
Kolega slavonski brod ne sečam se tog poručnika Sretenović Žikica. Ja sam bio u mehanizovani četi. Sa tenkistima smo bili u istoj zgradi na istom spratu samu da su tenkisti bili desno a mehanizacija levo. Ako mi uspe da stavim sliku na forum pa da vidiš ako ti je ko poznat.
Kolega slavonski brod evo slike. Uspeo sam da je stavim ali je veoma mala. Nadam se da češ kog prepoznat. Slika je nastala izpred nažalost sada več porušene velike zelene zgrade. Smile
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime17.06.15 18:14

Hvala kolega Operator saznao sam da je moj poručnik imao nesreću i na žalost tragično preminuo na tenku prije tvoga dolaska u Prizren. Slika na velikoj pisti za postrojavanje i pogled na paviljon gdje sam proveo jedan dio moje mladosti. Hvala ti na trudu samo nastavi sa svojim komentarima Very Happy Razz
Na vrh Go down
2016-09-07
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2016-09-07

Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav svima....Sep 90/91, 2 tenkovska sa Alesom i Urbancokom. Papic JC   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime08.09.16 8:03

tema t10 (citat):
kekec (citat):
Pozdrav svima koji ste vojni rok služili u kasarni Ramiz Sadiku.

Drago mi je što sam našo ovaj forum. Bio sam vozač tenka u 1. četi, komandir por. Dadić Ivan (ppor. Borče, vodnik Pavlović Dragan), služio sam 89-90godine. Vrlo ču se radovati ako se javi netko iz naše jedinice.

Matija (slo).

Evo ja sam bio u istoj četi stazo klasa martovac došao u prekomandu iz BL mislim da te se sječam ti si se skinuo medju prvima.
Posle sam bio kod Aleša i Sime u drugoj četi

Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90   Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 1986/87
» Ramiz Sadiku Prizren novembar '84.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: