FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd

Go down 
+100
SmalJo
Veles 83
SemsoBih
Srdjan1964
Drugovac
Igor iz Ljubljane
mostarac46
ROMAN.C
Šofer77-78
2.okb
Kurir komandanta
robert89&90
maleni pionir
Dovla
Matej1970
pera84
Zoran Jankulovski Mkd
Ujkovo dijete
Zimbra
LJ.jun86
Nes1980
Jureee
Srdjan Radovanov
Bobana
pinki
Zdravko80/81
Fredikotnik1
Kuhar-Debar.
matjazz
Jakov Pranjic
mehaničar
JanezJes
Božo Magacin
toni pavlickovski
Sandi.mehanik
DujicM
PORUCNIK
stronix
robert 89/90
gatuzo
Desetar Franc
Zlatan-Zlaja
Fikro
P-INZINJER
billy999
milutins
East&West
Cipiripi
Perica
nevres
Leka
2014/02/02
vezist1552
Velii
Boris Flis
alexandar
frnazzi
juzbaša
Kastelanin
Srdjan Avramov
lizard
husein
TomoJ
ZAGORAC
Lapi
drenjina
Ćato78
SveJug
janezu
dstefe
any1
Dino-Priboj
Kaplar M
Stazio
Bojan Cedic
dpuric
Silvo
Cadimir
margityu
svica
jernej
1pula
lacoš
zice
Kemo Specijalac
pukovnik
janeztrdi
Max Blitz
pedja 70
bojnik
niko k
Boske
Gringo
missar
bvp
palestinac
vladimir
purger
tose
Borgo
104 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorPoruka
Borgo
Gušter
Gušter
Borgo


BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2011-12-21
DOB : 56
M(j)esto Zadar

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime21.12.11 16:09

Pozdrav svim forumašima,služio sam JNA martovska klasa 1988/89 u kasarni 4 juli u Beogradu ,ako ima kog iz klase ili da je služio JNA u istoj kasarni volio bih da mi se javi.

Kimi voli ovaj upis

Na vrh Go down
tose
Gušter
Gušter
tose


BROJ POSTOVA: : 72
ČLAN OD: : 2011-12-08
DOB : 57
M(j)esto Titov Veles

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime21.12.11 21:03

pozdrav druze Borgo ,doro nam dosao i lepa zabava.
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime22.12.11 20:03

Dobrodošao Borgo cheers cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6157
ČLAN OD: : 2011-01-25

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: VP 1552 Kasarna 4 juli,Voždovac -    VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime25.12.11 21:19

VP 1552 Kasarna 4 juli,Voždovac - Beograd ta kasarna vise nepostoji,na tom mestu se uveliko grade stambene zgrade.pretpostavljam dasi bio pripadnik OMJ ili tehnicke sluzbe . 3 meseca sam proveo 1999 sa pripadnicima VJ iz te kasarne tj oklopne brigade .
Na vrh Go down
Borgo
Gušter
Gušter
Borgo


BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2011-12-21
DOB : 56
M(j)esto Zadar

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime26.12.11 14:53

Znam, vidio sam preko interneta da je kasarna razrušena i da je gradilište ,da se radi veliki stambeni blok...to smo mi u Zadru već napravili s jednom kasarnom prije 8 godina. Žao mi je što ju necu više vidjeti osim u uspomenama koje su one lijepe ostale u sijećanju,one ružne sam zaboravio al tadašnja JNA nam je bila velika škola. Da bio sam u oklopnom bataljunu 1. i 2. na borbenim vozilima pješadije M80-a
Na vrh Go down
palestinac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2012-01-19

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime19.01.12 1:47

Borgo (citat):
Pozdrav svim forumašima,služio sam JNA martovska klasa 1988/89 u kasarni 4 juli u Beogradu ,ako ima kog iz klase ili da je služio JNA u istoj kasarni volio bih da mi se javi
 
vozdra, ja sam klasa septembar 90/91, oklopno mehanizovana ceta BVP M80,kod kap. Dujica...

Na vrh Go down
Borgo
Gušter
Gušter
Borgo


BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2011-12-21
DOB : 56
M(j)esto Zadar

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime19.01.12 6:35

Ja sam bio kod kap Niševića u 2 zatim kod kap Džanića u 1 OKB-u. Kap Dujić je bio jedan od naj oficira i vojska ga je jako volila i poštivala...nažalost dobio sam informaciju da je poginuo 1991 god u Vukovaru
Na vrh Go down
bvp
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-11-18
DOB : 54
M(j)esto brcko

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime18.11.12 16:42

pozz za septembarsku klasu 88-89 god ja mislim da je komandir cete bio marijan matosevic kapetan po cinu
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna 4 juli,Voždovac - Beograd    VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime19.11.12 11:00

bvp, Dobrodošao na forum. Tvoje kasarne više nema, nažalost, ostale su uspomene i prilika za druženje. Smile
pozdrav cheers

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime19.11.12 11:01

Uspomene, uspomene!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
bvp
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-11-18
DOB : 54
M(j)esto brcko

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime27.11.12 13:22

septembarci 88-89 ima li koga
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 60
M(j)esto Austrija

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime27.11.12 21:14

bvp (citat):
septembarci 88-89 ima li koga

Ne odustaj, možda se javi netko. BVP u nicku??? Pretpostavljam da si bio na borbenom vozilu pješadije M-80!?

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
niko k
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2012-12-11

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime11.12.12 10:51

bio sam u JNA 87 88 u kasarni 4 juli na vozdovcu komandir cete kapetan Tubak junska klasa imali koga
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime11.12.12 11:45

Pozdrav Borgo, dobrodošao, stara kantina u bivšoj vojarni Ante Banina, kod nove dvorane, jel su štogod napravili od nje ili stoji kao ruglo još uvijek? Pozdrav iz Slavonije! Very Happy

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.

Kimi voli ovaj upis

Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6157
ČLAN OD: : 2011-01-25

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime11.12.12 14:50

4 juli na vozdovcu poznavao sam maj. Mitevskog,bio je pomocnik komadanta za pozadinu.mnogo dobar covek,hteo je da me zaposli kod vojske da radim na odrzavanju.
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime29.12.12 21:44

pozdrav
ja sam predrag zivanovic iz Bratunca,sluzio sam JNA u kasarni 1552 vozdovac 4juli
bio sam prvih sest mjeseci u drugom okb,klasa decembar doso sam u decembru 1988 a izaso u decembru 1989,drugih sest mjeseci sam bio komandir pp ekipe
prvih sest mjeseci sam bio kod nisevica,bio je porucnik veoma dobar covjek i strog edin osmancevic.cuo sam da je sad u svedskoj,bio je vodnik bajro,bijo je neki vodnik mrsav sa brkovima hrusta tako nekako,nisevic je bio jako opasan,bio sam u zastavnom vodu,desetar
u pp ekipi sam otiso u junu pomogo i je edin osmancevic posto je njegova zena ili devojka bila iz bratunca cini mi se
u p.p ekipi bio nam je glavni zunjic branislav

ako ima neko iz te klase neka se javi
pozdrav decembar 88-89

Rober Mihoković voli ovaj upis

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime29.12.12 21:55

Peđa, živio i dobro došao na forum!
Vidim, imaš dobro pamćenje, pa dok čekaš klasiće, mogao bi nam štošta zanimljivog ispričati iz vojničkih dana u JNA. Vjerojatno ćemo ti postaviti i koje pitanje.... samo naprijed! Very Happy
Na vrh Go down
janeztrdi
Vodnik I klase
Vodnik I klase
janeztrdi


BROJ POSTOVA: : 547
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 54
M(j)esto Ljubljana

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 8:44

Zdravo

ja sam bio mjesev dana u Voždovcu,kao vozač Bvp-ja,došao sam iz Petrovca na Mlavi ,onda smo se tamo vratili,stvarno lepe uspomene.Lijepo je videti neku fotku,pozdrav svima
Lp janez
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 19:08

hvala max blitc i janez
kad covjek sad u ovim godinama pogleda,ipak smo bili mladji jaci srecniji
imam neke slike videcu kad budem imo vremena da postavim
krivo mi je sto je ta kasarna zatvorena i da su tu napravili zgrade

secam se jednog dogadjaja i bilo je toga koliko hoces
bili smo na pasuljanskim livadama ja sam bio komandir bvp vozila tada
bili smo u satorima,ja i jedan mihokovic robert iz virovitice i prce igor iz mostara odlucimo da malo pobegnemo do sela na pivo
odemo u neku staru kafanu onu kao u filmovima,popijemo po dva piva i nazad,u medjuvremenu je bila smotra i nas nema,kad smo dosli svi su cutali,bila je velika disciplina
kapetan NISEVIC MLADJEN jeste bio pravi vojnik ali ipak nisam ga nesto obozavo,vise sam volijo edina osmancevica,kad je se nisevic pojavio samo je reko vas trojica idite gore u sumu i cekajte
ja sam ceko,gore malo vise je bio prce a mihokovic robert je pobego niko nije znao gde je
nisevis je prvo sa prcetom bio u zbunju,vjerovatno je ga samaro da nevidi niko,posle je doso meni i kaze,prvo mi je nesto uradio nebi sad da kazem i kaze on meni sta ces sa prcetom on je kriminalac,itd itd,ali je problem bio sto je robert pobego
morali smo da ga trazimo po citavoj sumi,sve cete u strlece i neko ga je naso u nekoj staroj supi,dobro se sve zavrsilo,kako je moglo ko zna sta je robert razmisljo
kad smo se vratili u kasarnu,pozvo nas je posebno jednog po jednog,meni je reko da to zaboravim sta je bilo,ja sam tako i uradio nisam voleo da pravim scene

ima tu dogadjaja masa jako se dobro svega secam kao da je juce bilo,od zakletve pa do skidanja
da se mogu vratiti godine ali to nemoze opet bi iso u vojsku sa tim drugarima
kantina,pivo,bilo je mirno bila je to prva proleterska udarna mehanizovana brigada

voleo bih da mi se javi edin osmancevic,edin je bio pravi vojnik onaj americki to je bio primer titovog vojnika inace tad je bio porucnik
1992 sam cuo da je otpusten samo zato sto nije srbin,on je otiso u svedsku i sad tamo predstavlja diasporu iz bih,bio je i cone simunovski on je bio ja mislim glavni debeo covjek,itd itd itd,za sad toliko prijatno decembar 88

Rober Mihoković voli ovaj upis

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 19:44

pedja 70 (citat):
drugih sest mjeseci sam bio komandir pp ekipe

Što ti je ovo pp, da ne mozgam previše, trenutno mi više opcija pada na pamet. Question Very Happy
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 20:00

Max Blitz (citat):
pedja 70 (citat):
drugih sest mjeseci sam bio komandir pp ekipe

Što ti je ovo pp, da ne mozgam previše, trenutno mi više opcija pada na pamet. Question Very Happy
 
Protu požarna ekipa.

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 20:40

pukovnik (citat):
Max Blitz (citat):
pedja 70 (citat):
drugih sest mjeseci sam bio komandir pp ekipe

Što ti je ovo pp, da ne mozgam previše, trenutno mi više opcija pada na pamet. Question Very Happy

Protu požarna ekipa.

Hvala i mislio sam da je to, htio sam da Peđa malo priča o takvoj obuci, evo rekao je čim se vrati na forum. Very Happy
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 21:02

da to je protu pozarna ekipa
ja nisam za to se obucavo ja sam imo tesku sestomesecnu obuku sa bvp borbeno vozilo pesadije
kad sam zavrsio i dobio cin desetara,pukovnik marinkovic je reko da mu treba jedan desetar
ja sam imo jednog zemljaka iz srebrenice kome sam reko ako treba neka me predlozi
kad stvarno mi se posrecilo,jedan dan porucnik osmancevic kaze zivanovic pakuj se ides u pp ekipu
tu stvarno se nista nije radilo
max blitc drug imali smo obuku i za vatrogasce,to mi je malo smetalo posto sam se sest mjeseci mucio i imo sam jaku kondiciju,jako puno sam radio sklekova i bio sam bas u kondiciji,i da odem tu tu mi je bio raj,isli smo u dvd drustvo vozdovac,tu dole ispo kasarne ima to drustvo
tu sam polozio i dan danas imam tu diplomu
mislim da nas je bilo tu jedno osmorica
kad je zunjic branislav otiso u vojnu policiju ja sam uzeo p.p ekipu i ja sam bio odgovoran
bilo je super,prvi smo ulazili u menzu,spavali duze ,ma super je bilo
bili smo u pozarevcu na takmicenju u protiv pozarnoj zastiti

secam se jednom kad sam preso i nosim onaj opasac za vatrogacse,i mene tu vidje vodnik bajro i kaze ,zivanovic vracaj se u okb nisam ja tebe za to obucavo
ali nije on bio glavni,bio je pukovnik marinkovic,nadam se da je ziv
1994 godine odem kod strica u beograd i malo svratim u kasarnu,ali nisu nesto bili odusevljeni,neki je bio sa brkovima i to je vec pocelo da se gleda ko je ko
zao mi je nase jna i veliki sam jugonostalgicar
jednom se secam,nisevic kaze eto vidite tu ste sa svih strana i svi jedete,spavate i svi su ljudi isti

pozzzz

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 21:04

Jeste li kada morali gasiti stvarni požar? Negdje van kasarne? Question
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 21:17

dok sam ja bio nije bilo pozara,posle sam cuo da je bio pozar da je gorela kantina
mi smo bili zaduzeni za kasarnu,a dvd drustvo vozdovac je bilo civilno
sa mnom je bio iz zagreba vargek boris u pp ekipi
pozzzz
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 60
M(j)esto Austrija

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 21:23

pedja 70 (citat):
dok sam ja bio nije bilo pozara,posle sam cuo da je bio pozar da je gorela kantina
mi smo bili zaduzeni za kasarnu,a dvd drustvo vozdovac je bilo civilno
sa mnom je bio iz zagreba vargek boris u pp ekipi
pozzzz

Od tolikih zgrada baš kantina Sad

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna 4 juli,Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 21:31

pedja 70 ,Dobrodošao na forum. Koliko vidim ti si se već uklopio. Pohvala za tekstove i samo nastavi.
Biće to lepo druženje, siguran sam na obostrano zadovoljstvo. Smile

pozdrav cheers
Na vrh Go down
Kemo Specijalac
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
Kemo Specijalac


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 1139
ČLAN OD: : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime30.12.12 23:25

pedja 70, jeste li isli preko zice na hamburger gore kod Pere Zdere? Smile
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 11:06

he he he kemo
da preko zice su isli mnogi,ja sam bas bio gore visoko odmah do poligona drugi okb
iskreno nisam iso,ili mozda jednom nemogu sad se setiti,taj cuvenii pera zdera i oni kontejneri oko njega,izlazio sam u jedan kafic malo nize dole zvao se barbados

taj barbados tu smo se iskupljali,secam se tek je izaso album bajage,to je bilo od pere zdere jedno cetiri pet stanica devetkom tramvajom,od trosarine.
posle sam navracao da vidim imali jos tog kafica ali poslednje sto sam video je cvecara i to 1995 godine sam navraco

e sad dugo nisam bio na trosarini dali slucajno jos postoji taj pera zdera,ja sam volio preko puta pere zdere bio je neki kontejner,i u tom kontejneru uvek su se skupljali oni stari ofucani bradati alkoholicari,uvijek su sve znali i tako stalno su bili jedni te isti
ja sam ih voleo da slusam bili su to ljudi raznih sudbina,neki su bili hronicni alkoholicari,neki ostavljeni,neki slucajni prolaznici i naravno mi vojska
ja sam pio pivo BIP,pa smo se zezali budalo idi piski

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 16:43

Bivša kasarna '4. juli':
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]


Max Blitz: komentar modifikovan dana: 09.02.14 1:21; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Kemo Specijalac
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
Kemo Specijalac


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 1139
ČLAN OD: : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 17:14

pedja 70 (citat):
he he he  kemo
da preko zice su isli mnogi,ja sam bas bio gore visoko odmah do poligona drugi okb
iskreno nisam iso,ili mozda  jednom nemogu sad se setiti,taj cuvenii pera zdera i oni kontejneri oko njega,izlazio sam u jedan kafic malo nize dole zvao se barbados

taj  barbados tu smo se iskupljali,secam se tek je izaso album bajage,to je bilo od pere zdere jedno cetiri pet stanica devetkom tramvajom,od trosarine.
posle sam navracao da vidim imali jos tog kafica ali poslednje sto sam video je cvecara i to 1995 godine sam navraco

e sad dugo nisam bio na trosarini dali slucajno jos postoji taj pera zdera,ja sam volio preko puta pere zdere bio je neki kontejner,i u tom kontejneru uvek su se skupljali oni stari  ofucani bradati alkoholicari,uvijek su sve znali i tako stalno su bili jedni te isti
ja sam ih voleo da slusam bili su to ljudi raznih sudbina,neki su bili hronicni alkoholicari,neki ostavljeni,neki slucajni prolaznici i naravno mi vojska
ja sam pio pivo BIP,pa smo se zezali budalo idi piski

usput mi je nocas u povratku,provericu stanje Smile

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 17:23

Kemo Specijalac (citat):
usput mi je nocas u povratku,provericu stanje Smile

Gdje je radni doček Nove, Kemo? Very Happy
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna 4 juli,Voždovac - Beograd    VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 17:39

Max Blitz (citat):
Kemo Specijalac (citat):
usput mi je nocas u povratku,provericu stanje Smile

Gdje je radni doček Nove, Kemo? Very Happy

Pa, valjda u Domu JNA , gde bi  inače bio...... Laughing  cheers
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 17:54

drugi oklopni bataljon je bio na vrhu kasarne sa desne strane,preko puta je bio stacionar,tu je bio pesadijski poligon,mislim prepreke,ja se secam bio sam na trecem spratu u drugoj spavaoni
voleo sam da pisem ono sitno itd
u aprilu mjesecu imo sam vec cetiri mjeseca vojske i trebali su dobrovoljci da idu na wma da daju krv
otislo je nas jedno desetak,imo si ono dva dana kuci da spojis uz redovno,i dan danas imam kuci tu knjizicu,sjecam se ja i jedan edin hopic inace bosanac moj zemljak ali nemogu se setiti koji grad
uhvati nas panika joj koce da se bode itd,ali ja mu kazem ma ajmo edine nemoj da ispadnemo pizde
odemo mi damo krv
prodje otad par dana meni nesto kao da pade imunitet i ja u stacionar jedno tri dana
joj jesam se ispavo i odmorio,oni u pet trce onaj krug oko kasarne a ja spavam.

Na vrh Go down
zice
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-12-31
M(j)esto Mostar

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 19:46

Mart 88/89,2 okb, 2 tenkovska četa , 2 vod , kom voda Zoran Pantić, kom čete kap. Drago Delić,pozdrav za sve guštere i džombe, pišite da se osviježi pamćenje, puno je finih uspomena.

Kimi voli ovaj upis

Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime31.12.12 19:57

e zice vjerovatno smo se vidjali,ja sam bio gore zadnji sprat
meni je bio komandir edin osmancevic
Na vrh Go down
Kemo Specijalac
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
Kemo Specijalac


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 1139
ČLAN OD: : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime01.01.13 7:17

pedja 70 (citat):
he he he  kemo
da preko zice su isli mnogi,ja sam bas bio gore visoko odmah do poligona drugi okb
iskreno nisam iso,ili mozda  jednom nemogu sad se setiti,taj cuvenii pera zdera i oni kontejneri oko njega,izlazio sam u jedan kafic malo nize dole zvao se barbados

taj  barbados tu smo se iskupljali,secam se tek je izaso album bajage,to je bilo od pere zdere jedno cetiri pet stanica devetkom tramvajom,od trosarine.
posle sam navracao da vidim imali jos tog kafica ali poslednje sto sam video je cvecara i to 1995 godine sam navraco

e sad dugo nisam bio na trosarini dali slucajno jos postoji taj pera zdera,ja sam volio preko puta pere zdere bio je neki kontejner,i u tom kontejneru uvek su se skupljali oni stari  ofucani bradati alkoholicari,uvijek su sve znali i tako stalno su bili jedni te isti
ja sam ih voleo da slusam bili su to ljudi raznih sudbina,neki su bili hronicni alkoholicari,neki ostavljeni,neki slucajni prolaznici i naravno mi vojska
ja sam pio pivo BIP,pa smo se zezali budalo idi piski
 
kao prvo, svima Srecna Nova Godina...Smile Smile Smile
 
kao drugo, prosao sam upravo pored Pere Zdere, od Trosarine ka tvojoj bivsoj kasarni 4. Juli na Vozdovcu... Pera Zdera jos uvek postoji, verovao ili ne, i postao je toponim i orijentir za taj deo ulice Vojvode Stepe Smile(ono, kad se kaze Gde - 20 m od Pere Zdere Smile)
 
nisam primetio kontejner sa alkosima ili bez njih...preko puta je tu uvek bila okretnica nekog autobusa, pogledacu bolje po danu kad budem prolazio
 
Barbados - je li to bilo pored bioskopa u Vojvode Stepe?

Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime01.01.13 13:10

e kemo hvala ti
i svima srecna nova godina
da mnogo je godina proslo,neverujem da ima vise tih kontejnera,ali za peru zderu mi je drago

Barbados kafic je bio bas tu pored bioskopa vojvode stepe,odmah malo ispod
odlicno kemo,vidim da sve znas
pozdrav
Na vrh Go down
bvp
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-11-18
DOB : 54
M(j)esto brcko

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime03.01.13 16:37

kapetan Matosevic Marijan porucnik Kulauzovic Fuad kasarna 4 juli 89 god dali neko zna nesto o njima
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime10.01.13 20:35

Pedja pozdrav ako si na forumu volio bih nešto pitat.

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime10.01.13 22:07

e lacos pozdrav
izvoli drug pitaj
pozdrav
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime10.01.13 22:18

Pozdrav Pedja.
Čitam mjesto Bratunac,hobi ribolov.Pošto sam i ja ribolovac a o ribolovu na Drini nešto sam čuo
od ljudi oko Višegrada i Zvornika voli bi da malo progovorimo o toj temi.Nismo baš na odabranoj temi pa predloži da pređemo na drugu temu tj post akom imaš volje nešto reči.

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime10.01.13 23:02

lacoš (citat):
Pozdrav Pedja.
Čitam mjesto Bratunac,hobi ribolov.Pošto sam i ja ribolovac a o ribolovu na Drini nešto sam čuo
od ljudi oko Višegrada i Zvornika voli bi da malo progovorimo o toj temi.Nismo baš na odabranoj temi pa predloži da pređemo na drugu temu tj post akom imaš volje nešto reči.

Obavezno se s pričama o ribolovu preselite na temu 'Riba' na Kantini! Very Happy cheers
Na vrh Go down
1pula
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2013-01-11

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime11.01.13 23:54

palestinac (citat):
Borgo (citat):
Pozdrav svim forumašima,služio sam JNA martovska klasa 1988/89 u kasarni 4 juli u Beogradu ,ako ima kog iz klase ili da je služio JNA u istoj kasarni volio bih da mi se javi

vozdra, ja sam klasa septembar 90/91, oklopno mehanizovana ceta BVP M80,kod kap. Dujica...

služio sam vojsku 90/91 na voždovcu, kap. Dujić.....imali li živih

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime12.01.13 0:13

Zdravo '1pula' dobro došao na forum!  Very Happy 









Max Blitz: komentar modifikovan dana: 09.02.14 1:27; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jernej
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-01-15

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: napokon sam nešto pronašao   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime15.01.13 14:11

evo pa i ja sam bio 88-89 decembar u kasrni 4 luj
vp 1552-10 kod perice jankoviča
nesnalazim se jož baš najbojlje, biče bolje
Na vrh Go down
janeztrdi
Vodnik I klase
Vodnik I klase
janeztrdi


BROJ POSTOVA: : 547
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 54
M(j)esto Ljubljana

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime15.01.13 16:46

dobrodošao na forum jernej,samo polako ,naviknečeš se.
Pozdravlja te janez
Na vrh Go down
pedja 70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 12
ČLAN OD: : 2012-12-29
DOB : 53
M(j)esto Bratunac

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime15.01.13 18:39

dobro dosao jernej,vjerovatno smo prolazili jedan kraj drugoga
ja sam bio 1552-38
napisi malo sta si bio koji rod
pozdrav

Kimi voli ovaj upis

Na vrh Go down
1pula
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2013-01-11

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime15.01.13 23:44

Evo ja sam bio znači radi se o 90/91 u 2 meh. bataljonu, 1 meh.četa. klasa septembar.....
Na vrh Go down
svica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2013-01-27

VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime27.01.13 0:07

pozdrav drugari 89-90 septembar pozadina kuvar Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd   VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd Icon_minitime

Na vrh Go down
 
VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd
Na vrh 
Stranica 1/7Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» VP 8674 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd
» Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija
» VP 1552 i VP 4580 VOŽDOVAC - Beograd
» kasarna 4 jul voždovac beograd 80/81
» Beograd, Vozdovac, septembar 89-90, haubicko-artiljerijska divizija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: