FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Važna obavijest članstvu Foruma

Go down 
AutorPoruka
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13122
ČLAN OD: : 2009-05-01

Važna obavijest članstvu Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Važna obavijest članstvu Foruma   Važna obavijest članstvu Foruma Icon_minitime21.04.23 23:49

Svemu ima vrijeme...

»Svemu ima vrijeme, i svakom poslu pod nebom ima vrijeme. Ima vrijeme kad se rađa, i vrijeme kad se umire; vrijeme kad se sadi, i vrijeme kad se čupa; vrijeme kad se ubija, i vrijeme kad se iscjeljuje; vrijeme kad se razvaljuje, i vrijeme kad se gradi. Vrijeme plaču i vrijeme smijehu; vrijeme ridanju i vrijeme igranju; vrijeme kad se razmeće, i vrijeme kad se skuplja; vrijeme kad se grli, i vrijeme kad se odlazi; vrijeme kad se stiče, i vrijeme kad se gubi; vrijeme kad se čuva, i vrijeme kad se baca; vrijeme kad se dere, i vrijeme kad se sašiva; vrijeme kad se šuti, i vrijeme kad se govori; vrijeme kad se ljubi, i vrijeme kad se mrzi; vrijeme ratu i vrijeme miru.« ( Propovednik 3,1-8 )

Uvaženi članovi Foruma,

približava se 14. obljetnica Foruma, koju ovaj put ne mogu najaviti samo s radošću, jer ta obljetnica ujedno označava i zatvaranje ovoga Foruma.
Odluka o tomu nije uopće bila ni  laka ni jednostavna, i vjerujem da mnogima neće biti prijatna. No, što je tu je.
O tomu sam kao vlasnik Foruma predhodno izvjestio administraciju, te sad s tim upoznajem i vas.
Razlozi su ponajprije osobni, sve ovo zahtijeva i vremena i angažmana, čega je sve manje, kao i spremnosti da se opterećujem preko razumne granice.  
 
Zahvaljujem bivšim i sadašnjim članovima administracije na potpori sve ove godine, jer Forum ovakvoga profila nije bilo lako uredjivati, i nitko sam to ne bi uspio tako dugo. Zahvaljujem svim članovima na povjerenju koje su sve ove godine ukazivali Forumu, na kojemu je bilo svega - izuzev mržnje.

Neka tako bude i dalje!


PS: Tehničke pojedinosti o zatvaranju ću objaviti naknadno.

_________________
Bit će ovo sve dobro!

oficir s ruzom and Sidji Caba vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13122
ČLAN OD: : 2009-05-01

Važna obavijest članstvu Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Važna obavijest članstvu Foruma   Važna obavijest članstvu Foruma Icon_minitime22.04.23 22:42




Tehnička provedba zatvaranja Foruma:

Jednom riječju: sve ostaje kako jeste do kraja ovoga mjeseca. Sve naravno pod pretpostavkom da legitimna administracija do kraja ostane na položajima. Netko ipak treba bdjeti nad pravilima koja i dalje vrijede.

30.04 će tijekom dana biti stavljena van snage sva pravila izuzev općih.

U skladu s tim će prestati i mandat administraciji, svi administrativni činovi će prestati postojati,
i svaki član administracije će biti resetiran na osobni čin kojega je dosegnuo.

Moguće je da tijekom toga dana, zbog tehničkih radova, Forum ne bude vidljiv na neko vrijeme. No, 01.05 na 14. godišnjicu će Forum ponovo biti moguće vidjeti.

Jako mi je žao zbog zatvaranja Foruma ali vjerujem da svatko razborit, bez obzira na sve, gleda naprijed. Ja ću vjerojatno za 14. godišnjicu načinit jedan mali presjek svih ovih godina, jer znam kako je sve počelo i kako je završilo.

Svim dragim članovima želim poručit da je svaki kraj uvijek i neki novi početak, i tko zna zašto je ovo sve - dobro?!




_________________
Bit će ovo sve dobro!

oficir s ruzom, az1987/1988 and Sidji Caba vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13122
ČLAN OD: : 2009-05-01

Važna obavijest članstvu Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Važna obavijest članstvu Foruma   Važna obavijest članstvu Foruma Icon_minitime23.04.23 10:51

Tehnički izgled Foruma nakon 01.05. 2023

Nakon zatvaranja ili bolje reći zaključavanja, Forum će biti i dalje vidljiv.
Mnogo je korisnih i zanimljivih upisa i informacija, imamo predobre autorske radove...
bila bi ogromna šteta da to sve bude arhivirano.

Ono najvažnije, nova poznanstva i drugarstva - pa i neka buduća, se ne trebaju nipošto prekidati.
Stoga će svi korisnički računi ostati očuvani, a i omogućeno da članovi i dalje mogu komunicirati
privatnim porukama. Sa svima s kim se sad dopisujete, to ćete moći raditi i dalje, ali i s onima koje naknadno želite komunicirati. Tehnički je to, koliko vidim izvodljivo. Ali, nije uopće jednostavno za sprovesti, stoga će biti nužno zbog tih radova na kratko kompletno zatvorit Forum.

Još jednom želim podvući: Forum se ne zaljučava (kako se da čut) iz neke zlobe da bi se nekome naudilo, već isključivo zbog nemogućnosti održavanja Foruma u zacrtanoj Formi. Alternativa koja mi je bila ponudjena je bila apsolutno neprihvatljiva, a neke druge nije bilo.  Možda jednog dana mi netko dodje s prihvatljivim konceptom. Moje PP će biti otvorene kao i svake druge.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13122
ČLAN OD: : 2009-05-01

Važna obavijest članstvu Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Važna obavijest članstvu Foruma   Važna obavijest članstvu Foruma Icon_minitime23.04.23 12:50

salutiranje


Zahvaljujem NGŠ-u na oproštajnome javljanju. 

Drago mi je da si pogodio točno u "sridu" glede istinske konstatacije da se "lopta" probušila. 
Uistinu, "lopta" je pola(h)ko ispuhala, a kad se to desi onda nije ni bitno na koji "ekser" se okrznula. 

Dešava se! Nepažnjom...

Ipak, ekser ostaje samo ekser, za loptu je šteta, ali ljudi (dječaci) nastavljaju dalje...


I tebi neka je blagoslov od Boga, ja ti otpuštam ako i imam što za otpustit.

_________________
Bit će ovo sve dobro!

vladimir, oficir s ruzom, bobola and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sponsored content





Važna obavijest članstvu Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Važna obavijest članstvu Foruma   Važna obavijest članstvu Foruma Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Važna obavijest članstvu Foruma
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Obavijest u vezi problema s otvaranjem stranica
» Pretrazivanje foruma
» Artiljerijski školski centar Zadar
» OPĆA/OPŠTA PRAVILA FORUMA
» Cenzura i sranje ovog foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: INFOTEKA-
Idi na: