FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Cenzura i sranje ovog foruma

Go down 
+2
Brkakougar
Jasmin Becirspahic
6 posters
AutorPoruka
Jasmin Becirspahic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2014-09-13

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime01.05.21 16:58

Ovaj forum sa cenzurom i ostalim sranjem je imao u početku neki smisao ali je sad totalno sranje kao što je bila i JNA!
Administrator je kao i JNA oficiri, diktatori, koji su se grebali i uvlačili kod drugih u dupe dabi dobili čin!

bortchy, Dojchin and Berač šparuga na utvrdama ne vole ovaj upis

Na vrh Go down
Brkakougar
Podporučnik
Podporučnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1557
ČLAN OD: : 2015-01-15

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime01.05.21 18:14

Jos te nisu izbrisali????? Ma da li je moguce?????

bortchy, Doktor Živago and Zarku vole ovaj upis

Na vrh Go down
croato
Džomba
Džomba
croato


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 194
ČLAN OD: : 2012-12-08

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime01.05.21 18:18

Ja ti se osobno zahvaljujem na pokazu visokog nivoa kulture - u biti upravo to je ono sto nedostaje ovom forumu ...
Biram clana za nacelnika staba  cheers cheers
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime01.05.21 19:17

Jasmin Becirspahic (citat):
Ovaj forum sa cenzurom i ostalim sranjem je imao u početku neki smisao ali je sad totalno sranje kao što je bila i JNA!
Administrator je kao i JNA oficiri, diktatori, koji su se grebali i uvlačili kod drugih u dupe dabi dobili čin!

Svatko ima pravo na svoje mišljenje!

salutiranje

_________________
Bit će ovo sve dobro!

Berač šparuga na utvrdama voli ovaj upis

croato ne voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6180
ČLAN OD: : 2011-01-25

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime01.05.21 23:09

ko je uopste ovaj guster?

Zarku voli ovaj upis

Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime04.05.21 16:34

vladimir (citat):
ko je uopste ovaj guster?

Zanimljivo da najveću garamu dižu baš gušteri s 5-6 postova. Very Happy

_________________
Bit će ovo sve dobro!

Berač šparuga na utvrdama voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6180
ČLAN OD: : 2011-01-25

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime05.05.21 10:13

ovo me podseca na majsku klasu iz moje kasarne. tek dosli u JNA I iz protesta poceli da se sisaju do glave.tu lakrdiju je prekinuo dezurni oficir i poslao ih u pritvor. a komadant ih kaznio zabranom izlaska u grad dok im ne poraste kosa. ja stvarno ne znam sta su ti momci mislili gde su dosli.

Berač šparuga na utvrdama voli ovaj upis

Na vrh Go down
Zoran I
Poručnik
Poručnik
Zoran I


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2522
ČLAN OD: : 2015-01-02
M(j)esto Izola

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime10.05.21 22:31

PRODAJA TUJIH SLIK

22.junija 2019 sem Forumu JNA pod rubriko SLIKE iz ex YU (drugi dio teme) objavil zapis o Mladinskem prostovoljnem delu z veliko slikami iz MDA Slovenske gorice 77, ki so v mojem osebnem arhivu in osebna last.
Včeraj sem slučajno videl zapis o Mladinskih delovnih akcijah in eno izmed slik, ki je v moji osebnio zbirki in se sedaj prodaja. Ta slika je bila objavljena samo in zgolj v tem Forumu in sicer v okviru prenosa preko Servimg portala, tako, da obstaja možnost, da so bile kršene avtorske pravice. S kakšno pravico je iz tega Foruma na tak način možno uporabiti celotno slikovno gradivo, ki se nahaja na njem. S tem je kršeno tudi zaupanje uporabnikov foruma do takšne objave podatkov in osebne lastnine. Po drugi strani pa zaskrbljuje tudi očitno nizka raven zaščite osebnih podatkov in sodelujočih članov na Forumu. Zadeva je zaskrbljujoča, ker se kasneje lahko pojavi še kakšna druga zloraba, kraja in uporaba tujega slikovnega gradiva, ki je osebne narave, tudi drugim uporabnikom tega Foruma.

Naslov sporočila: Re: SLIKE iz ex YU (drugi dio teme)   [You must be registered and logged in to see this image.]22.06.19 15:02
Ena od objavljenih slik v Forumu, ki se brez dovoljenja avtorja slike, sedaj prodaja!

[You must be registered and logged in to see this image.]
                                        S img65210.jpg/Servimg.com
https://servimg.com/view/19617836/2188#

Uporabnik na tem naslovu, prodaja omenjeno sliko najprej za 61€, kasneje pa je ta cena prečrtana in vpisana nova za 20,01€, ko se klikne na fotografijo pa se izpiše:

https://si.factoryonlineshops.com/content?c=mladinske%20delovne%20akcije%20brigadir&id=37
mladinske delovne akcije brigadir SLIKE iz ex YU (drugi dio teme) - Page 6
https://si.factoryonlineshops.com/category?name=mladinske%20delovne%20akcije%20brigadir

Za vse nakupe nad 35 € je poštnina BREZPLAČNA!
HITRA DOSTAVA:V roku 4 - 7 dni.
VRAČILO BLAGA:V roku 100 dni!


Kontaktirajte nas
Če imate kakšno vprašanje, smo vam nemudoma na voljo prek pošljite nam e-pošto.
Če niste zadovoljni s katerimkoli izmed naših izdekov, vas pozivamo, da nam to sporočite.
Vedno stremimo k temu, da bi bili zadovoljni z nami, zato nas kontaktirajte na enega ali več izmed spodnjih načinov:
Pošljite nam e-pošto na email@customercarefor.com

bortchy voli ovaj upis

Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime10.05.21 23:04

Zoran I (citat):
PRODAJA TUDJIH SLIKA

22. lipnja 2019. objavio sam zapis na Forumu JNA pod naslovom SLIKE s bivše YU (drugi dio teme) o Omladinskom volonterskom radu s mnogo slika s MDA Slovenske gorice 77, koje se nalaze u mojoj osobnoj arhivi i osobnom vlasništvu .
Jučer sam slučajno vidio zapis o Omladinskim radnim kampanjama i jednu od slika koja se nalazi u mojoj osobnoj kolekciji i koja je sada na prodaju. Ova je slika objavljena samo na ovom forumu kao dio preuzimanja putem portala Servimg, pa postoji mogućnost kršenja autorskih prava. S kojim pravom je moguće koristiti sav slikovni materijal sadržan na ovom Forumu na ovaj način? Ovo također krši povjerenje korisnika foruma u takvo objavljivanje podataka i osobne imovine. S druge strane, zabrinjavajuća je i očito niska razina zaštite osobnih podataka i članova koji sudjeluju u Forumu. Stvar je zabrinjavajuća jer se kasnije može dogoditi i neka druga zlouporaba, krađa i uporaba stranog slikovnog materijala, koja je osobne prirode, uključujući i ostale korisnike ovog foruma.


Jedna od slika objavljenih na forumu, koja se prodaje bez dopuštenja autora slike, sada je na prodaju!

Očito da se radi o kršenju autorskih prava od strane treće osobe.
Forum je javan i otvoren i ne može spriječiti treće osobe u kršenju nečijih prava. Ne znam kako misliš da mi to možemo spriječit?
Sve što je bilo gdje objavljeno na svijetu se može zlouporabit, i za to je isključivo kriv onaj koji radi zlouporabu.

Trebaš se obratit strani koja je uzurpirala tvoja autorska prava i zatražit obustavu kršenja tvojih prava, možeš i odmah kod odvjetnika.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sponsored content





Cenzura i sranje ovog foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cenzura i sranje ovog foruma   Cenzura i sranje ovog foruma Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cenzura i sranje ovog foruma
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ponovo u nekadasnjem garnizonu
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.
» Kovin decembar 1988.
» Karaula Nikolić Dojransko jezero
» Pretrazivanje foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: