FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 pitanja o mornarici

Go down 
2 posters
AutorPoruka
BarateGites
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2021-06-17

pitanja o mornarici Empty
KomentarNaslov komentara: pitanja o mornarici   pitanja o mornarici Icon_minitime17.06.21 9:50

planiram da se prijavim za ctn kada završim diplomu. mjesečna uplata iznosit će ~ 1500 usd i brinem se da li ću je moći isplatiti jer neću zarađivati ​​puno novca dok budem prijavljen.
samo se pitam

seasonedčitao sam da je moguće dodatno odgoditi zajmove nakon što se pridružim, je li to istina? nisam uspio pronaći previše informacija o tome, pa nisam siguran kako bih to učinio.

koji su troškovi, ako postoje, koje ću morati platiti dok budem prijavljen?

kako mornarica isplaćuje bonuse? kao u slučaju da je odmah daju, daje li se nakon boot camp-a, daju li vam se djelomične isplate svake godine itd.

seasonedčitao sam da ctn uglavnom nije dostupan iz nekih nedavnih tema, je li to istina? ako da, koliko vremena obično treba da postane dostupno? planiram otpremu u svibnju / junu

pročitao sam gomilu o ctn-ovima poput teške škole a, ali postoje li još neke informacije koje bi mi mogle trebati prije nego što se prijavim? uglavnom finansijski, ali sve ostalo je dobrodošlo
hvala ti.
Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

pitanja o mornarici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pitanja o mornarici   pitanja o mornarici Icon_minitime17.06.21 21:38

Pozdrav!
Nisam baš shvatio ovaj tvoj post, međutim ako je to pitanje za nekoga konkretnog forumaša, možeš mu poslati i privatnu poruku. 
Ovako napisano, teško da će nekome biti razumljivo. 
salutiranje

_________________
In medias (t)res...

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
 
pitanja o mornarici
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pitanja gostiju
» "MISTIČNA I MISTERIOZNA" V.P. 5000 Pančevo
» Pitanja za tehničku službu
» "KOMANDNI MOST" - za sve ljubitelje RM - pitanja, zanimljivosti i ostalo...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Ratna mornarica-
Idi na: