FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Prijava posta

Go down 
+9
lacoš
Srdjan Radovanov
bojnik
gungaba
Matrix
milutins
PORUCNIK
013gonzo
VBČ
13 posters
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 17:55

Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 17:58

dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 18:06

Srdjan Radovanov (citat):
dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.
Svi imamo svoj nacin podjele. Moja podjela je na one s kojima vrijedi popiti pice i one s kojima ne vrijedi.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 18:08

PORUCNIK (citat):
Srdjan Radovanov (citat):
dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.
Svi imamo svoj nacin podjele. Moja podjela je na one s kojima vrijedi popiti pice i one s kojima ne vrijedi.

Tačno tako, zar nije isto to što sam i ja rekao? Po meni je. Mada, ni sa alkosom nije pametno popiti Wink
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 18:09

Srdjan Radovanov (citat):
dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.

Srdjane,reč je o pravilima foruma kao što sam napisao...ne o ljudima...
Mi članovi znamo da se zanesemo u pisanju,zato postoji administracija koja neprimerene postove arhivira..
I ništa više...


dinosaurus: komentar modifikovan dana: 01.11.15 20:06; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 18:12

Srdjan Radovanov (citat):
PORUCNIK (citat):
Srdjan Radovanov (citat):
dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.
Svi imamo svoj nacin podjele. Moja podjela je na one s kojima vrijedi popiti pice i one s kojima ne vrijedi.

Tačno tako, zar nije isto to što sam i ja rekao? Po meni je. Mada, ni sa alkosom nije pametno popiti Wink
Slicna je podjela. Pa i nije pametno, ako ima nezgodnu narav. Napisacu jednu pricu iz mog kraja o tome, a rijec je o dva brata.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime01.11.15 18:17

dinosaurus (citat):
Srdjan Radovanov (citat):
dinosaurus (citat):
Ja lično sam prijavio tri posta....
Ne veruj Srbima makar ni kad je rukomet u pitanju...ili velikosrpski nacionalizam...ne može biti
u skladu sa pravilima foruma...(treći zaboravio)
Tražio sam da se briše i dok sam imao ''počasni čin'' i skoro...

Primedbu sam uputio na ''obe'' strane....svestan da će saznati zainteresovani...članovi

Bilo koja podela sem na ljude i govna, je pogrešna, nemojmo nacionalnosti pominjati, vi"te drug Dinosaurus, stariji ste pametniji iskusniji, sve nek je tako, ali meni niko neće izbiti iz mene da se ljudi dele na dobre i loše.

Srdjane,reč je o pravilima foruma kao što sam napisao...ne o ljudima...
Mi članovi znamo da se zanesemo u pisanju,zato postoji administracija koja ne primerene postove arhivira..
I ništa više...

I tako vremenom kažu jednom starom drajveru, tvoj kamion puno troši nafte, i izokola mu govore da krade naftu, objašnjavao drjaver da je to to, zbog terena nosivosti, a i nije uzimao ništa drug drajver. Opomene ga Šef transportne službe koji je po struci bio trgovac. Jedan dan posle toga došao je čovek, da ide sa vozačem na put, istim tim vozačem, tank pun tank prazan, dotle nema kući, a bilo posla. JEdan dan drugi dan, sve gotovo, vraćaju se u firmu, i računica pokazala da je tom Kontroloru koji je vršio kontrolu a i vozio, povećana potrošnja u odnosu na redovnog vozača 2 i nešto litra više. Taj kontrolor je po struci bio pekar mislim, kategorije ima, al nikad nije vozio. E sad...
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime09.10.21 22:47

Jedan član je napisao:


Skinite minus Goranu oko Korone, slučajno mi prst odleteo pa je izašla crvena traka. Odmah to skinite, nehotice sam uradio.


Administracija nema tehničku mogućnost da skine već dodjeljeni minus. Isto je i s plusom.


Ako vam se omaknuo minus, onda to možete javiti dotičnom preko PP ili javno na Forumu. 


Osobno mislim da Goranu taj minus ne znači ništa strašno. 

_________________
Bit će ovo sve dobro!

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime10.10.21 6:46

Dobro, hvala na odgovoru. Omaklo se, hteo sam onu strelicu ali ispalo drugačije.

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime10.10.21 14:11

Druže Slobo..Goran je skroz ok..a ovo sto ti se desilo..i.meni je..vise nego jednom..ali na srecu imamo dobre administratore koji odmah reagiraju.
Moras jos malo vjezbati..

Sloba1 voli ovaj upis

Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime10.10.21 22:24

Nije minus kraj svijeta!

_________________
Bit će ovo sve dobro!

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime10.10.21 23:39

Nije,ali da se ne ponavljamo..članovima Generalštaba se minus ne daje!
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime11.10.21 0:10

Doktor Živago (citat):
Nije,ali da se ne ponavljamo..članovima Generalštaba se minus ne daje!

Ako ti to tako misliš, ok. No, to pravilo ne postoji na Forumu.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime11.10.21 0:12

Znam da ne postoji. To je stvar principa i moj stav.
Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime11.10.21 11:56

VBČ (citat):
Jedan član je napisao:


Skinite minus Goranu oko Korone, slučajno mi prst odleteo pa je izašla crvena traka. Odmah to skinite, nehotice sam uradio.


Administracija nema tehničku mogućnost da skine već dodjeljeni minus. Isto je i s plusom.


Ako vam se omaknuo minus, onda to možete javiti dotičnom preko PP ili javno na Forumu. 


Osobno mislim da Goranu taj minus ne znači ništa strašno. 
Već smo mi riješili taj "problem". Smile
Apsolutno je sve OK. Dobio sam PP i nema nikakve ljutnje s moje strane. 
Što se tiče pluseva i minusa - primjetio sam da se oni izuzetno malo koriste. Većinom koristimo "lajk i dislajk".
Neće se desiti kraj svijeta ako mi netko po svom mišljenju klikne "minus" ili "dislajk". Jednostavno - svatko ima pravo na svoje mišljenje i ne moramo se mi u svemu slagati. Bitno je da imamo argumente i da nema loših namjera. 

Idemo dalje Smile

_________________
In medias (t)res...

Sloba1 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
Sponsored content





Prijava posta - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava posta   Prijava posta - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijava posta
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Karaula "Ceršak" V.P. 5457 - granični odsjek Maribor - 1988 -1989 godina.
» Vojan pošta 3216 Zagreb
» Vojna pošta 6556 Raška
» Banja Luka Vojna Posta 6565/5 klasa 83/84
» Komanda vojno - pomorske oblasti u Splitu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: