FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime21.10.15 22:02

Djida (citat):
Razumemo se druže podpukovniče Laughing
[You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno druže moj...i Paštrik takodje...sjajna slika kao što i očekujem od starog Prizrenskog Vuka
Sutra sledi obavezan + za ovakvu sliku cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime22.10.15 18:17

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Dinosauruse,vidim da si nazadovao,degradiran si,interesuje me druže razlog zašto Prizren više nema generala Question

Very Happy Djida,meni je pukovnik Ojdanić Dragoljub uzor,bio je pukovnik..

Brate što se to dogodilo s tvojim činom ima li kakav razlog??
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime22.10.15 18:22

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pogled na naselje preko puta kasarne.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime22.10.15 20:06

slavonski brod (citat):

Brate što se to dogodilo s tvojim činom ima li kakav razlog??

A brate moj, neko mi je maznuo šinjel sa činovima iz hodnika...
Naravučenije....ako želiš da opstaneš...spavaj u uniformi a činove pod jastuk Laughing
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime22.10.15 20:31

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Brate što se to dogodilo s tvojim činom ima li kakav razlog??

A brate moj, neko mi je maznuo šinjel sa činovima iz hodnika...
Naravučenije....ako želiš da opstaneš...spavaj u uniformi a činove pod jastuk Laughing

A brate moj činovi pukovnika na sigurnom su i pohranjeni u trezor Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime22.10.15 21:07

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pogled na naselje preko puta kasarne.
Uh Slavonski što je dobra slika,kako se čini da je Paštrik veoma blizu,kako divlje lepo i nestvarno izgleda Exclamation    PLUS
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime23.10.15 20:21

Prizrenci......

Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 18:16

dinosaurus (citat):
Prizrenci......

Živio moj brat Dinosaurus i hvala lijepa na jutarnjem buđenju lumpovanje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 19:36

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo sadašmjeg izgleda naše kasarne slkane sa tvrđave.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 19:42

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,Slavonski......pozadi vašeg paviljona.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 19:48

dinosaurus (citat):
Prizrenci......

I ja sam tu podpukovniče,plussssssssss
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 20:11

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,Slavonski......pozadi vašeg paviljona.
Hvala Djida vratio si me u vojničke dane, koliko sam puta prolazio pješice ili Pinzgauerom kojeg sam uvijek ostavljao parkiranog kod ulaza u naš dio paviljona a tek razgovori s bratom i ostalim kolegama u prekrasnom parku poslije večere. Nije bilo ništa bolje niti ljepše kupiti neko piće i grickalice u kantini pa se izvaliti na travu te uživati sa svojim kolegama ili drugarima dok je vrijeme dozvolilo. Pričalo se o svemu i svačemu tako da smo uvijek imali tema za razgovore o nastavku karijere po izlasku iz vojske. Još jednom veliki ++++++ kolega Djida salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 20:15

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo sadašmjeg izgleda naše kasarne slkane sa tvrđave.
Samo jedan mali dio od sjećanja na moju kasarnu to više nije ona kasarna koja mi je ostala zabilježena u memoriji ali nema veze ipak je to novi izgled na starim temeljima. Mogu da je mijenjaju sjećanja ostaju cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 20:33

[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 22:16

slavonski brod (citat):
Živio moj brat Dinosaurus i hvala lijepa na jutarnjem buđenju lumpovanje

Very Happy Šta kažeš brate moj,kao u neka davna vremena....i još po jednu pljugu
iza piste,na klupi....dok ne počne postrojavanje+
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime24.10.15 22:30

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,Slavonski......pozadi vašeg paviljona.

Djida,šta da ti kažem...posle onog linka karaule Orčuša,ova slika obara sa nogu,toliko si me obradovao da 
nemam reči...Prvi put da posle tolikih godina možemo videti taj deo zgrade i dvorišta...
Kao što kaže moj brat,puno lepih uspomena nas vezuje za to mesto...Skoro da se može osetiti miris betona,
ili osetiti prijatna hladovina koja je tu bila i u naj vrelije Prizrenske dane...
Levo se vide i stepenice kojima smo išli ka kantini i restoranu,koliko smo se samo puta uspentrali preko njih...
Na suprotnom kraju zgrade,tri prozora u suterenu su prozori našeg RR magacina,sva ratna oprema izvidjača
bila je u njemu...muka me je hvatala kada smo ga povremeno morali sredjivati i čistiti opremu i naoruanje
kojeg je bilo u sanducima...
Veliki plus i veliko hvala za ovu sliku...baš si mi ulepšao veče druže moj Prizrenski
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 13:27

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,Slavonski......pozadi vašeg paviljona.

Djida,šta da ti kažem...posle onog linka karaule Orčuša,ova slika obara sa nogu,toliko si me obradovao da 
nemam reči...Prvi put da posle tolikih godina možemo videti taj deo zgrade i dvorišta...
Kao što kaže moj brat,puno lepih uspomena nas vezuje za to mesto...Skoro da se može osetiti miris betona,
ili osetiti prijatna hladovina koja je tu bila i u naj vrelije Prizrenske dane...
Levo se vide i stepenice kojima smo išli ka kantini i restoranu,koliko smo se samo puta uspentrali preko njih...
Na suprotnom kraju zgrade,tri prozora u suterenu su prozori našeg RR magacina,sva ratna oprema izvidjača
bila je u njemu...muka me je hvatala kada smo ga povremeno morali sredjivati i čistiti opremu i naoruanje
kojeg je bilo u sanducima...
Veliki plus i veliko hvala za ovu sliku...baš si mi ulepšao veče druže moj Prizrenski
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ove dvije fotografije obaraju brate s nogu!! Very Happy svaka čast kolegi Djidi na trudu morao sam malo da osvježim sjećanja na paviljon i na malu pistu Razz
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 13:34

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Živio moj brat Dinosaurus i hvala lijepa na jutarnjem buđenju lumpovanje

Very Happy Šta kažeš brate moj,kao u neka davna vremena....i još po jednu pljugu
iza piste,na klupi....dok ne počne postrojavanje+

A to su brate nezaboravna i lijepa vremena ostalo nam u sjećanju Smile
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 13:43

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo i iz ovog ugla salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 17:36

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo i iz ovog ugla salutiranje
Staza kojom smo išli prema kantini i kuhinji a pored nje su bile postavljenje klupe na kojima smo sjedili i družili se u slobodno vrijeme. Uvijek je bilo veselo u tome dijelu kasarne jer smo se iz svih jedinica okupljali i razgovarali uz neko piće. vojnik
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 22:36

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Brate morao sam ti dati jedan +.....ovaj junak što ti je dao minus ni sam ne zna navesti sve zastave od kojih se ''pere'' naknadno...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 22:52

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Brate morao sam ti dati jedan +.....ovaj junak što ti je dao minus ni sam ne zna navesti sve zastave od kojih se ''pere'' naknadno...

Upravo delim isto misljenje prijatelju,a nebih rekao da je junak,pre kukavica kojise sam sebe plasi.
Taj ili ne ume da cita,ili toliko malouman da neshvata poruku samog posta,ali sto kazu u nasem narodu-mator se konj ne uci-,+za tvog brata!
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime25.10.15 23:00

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Brate morao sam ti dati jedan +.....ovaj junak što ti je dao minus ni sam ne zna navesti sve zastave od kojih se ''pere'' naknadno...

Upravo delim isto misljenje prijatelju,a nebih rekao da je junak,pre kukavica kojise sam sebe plasi.
Taj ili ne ume da cita,ili toliko malouman da neshvata poruku samog posta,ali sto kazu u nasem narodu-mator se konj ne uci-,+za tvog brata!

Nema ni čemu....samo gugla gluposti....
Hvala prijatelju za podršku mom bratu..
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 10:16

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Brate morao sam ti dati jedan +.....ovaj junak što ti je dao minus ni sam ne zna navesti sve zastave od kojih se ''pere'' naknadno...

Upravo delim isto misljenje prijatelju,a nebih rekao da je junak,pre kukavica kojise sam sebe plasi.
Taj ili ne ume da cita,ili toliko malouman da neshvata poruku samog posta,ali sto kazu u nasem narodu-mator se konj ne uci-,+za tvog brata!

Nema ni čemu....samo gugla gluposti....
Hvala prijatelju za podršku mom bratu..
Hvala na podršci ne mogu pronaći tog junaka pa da mu postavim pitanje da li bi mogao nabrojati zastave s bivših prostora SFRJ on možda misli da je državna zastava bila crvene boje s srpom i čekićem. Taj je vjerojatno malouman jer jedina zastava koja se dizala i spuštala bila je upravo objavljena trebao bi doći kod mene na sat povijesti ili historije pa da mu objasnim koja je državna zastava a koje su bile zastave pokrajina cheers


slavonski brod: komentar modifikovan dana: 26.10.15 11:17; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 10:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
Da se ne zaboravi Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 10:51

[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo veći format obzirom na godine pojedinaca i povratak u budućnost  salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 10:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 14:13

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo veći format obzirom na godine pojedinaca i povratak u budućnost  salutiranje

Drago je videti ovakvo nesto i samo pripazi jer ja sam zadobio opomenu zbog takvih stvari.  Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 17:21

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Svakodnevno jutarnje i večernje postrojavanje za dizanje i spuštanje zastave cheers salutiranje
Plussssss Druže Slavonski,možda je ovo zastava iz Prizrena,možda je ovo PRIZRENSKO NEBO Very Happy
Ovi što lupaju minuse nisu mi jasni,pitam se zašto posećuju ovu stranicu i šta je ovde negativno Question
Posle još nekoliko pluseva anuliraćemo onu crvenu boju.
Živ bio druže i samo napred salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 17:51

SveJug (citat):
slavonski brod (citat):

Malo veći format obzirom na godine pojedinaca i povratak u budućnost  salutiranje

Drago je videti ovakvo nesto i samo pripazi jer ja sam zadobio opomenu zbog takvih stvari.  Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kolega ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio s objavom zastava bivših Republika SFRJ, to je sve bilo u naše vrijeme i povijest se ne može da zaboravi. Onaj tko je živio u to vrijeme mislim da nema kompleksa od toga vremena i lijepo je podsjetiti se toga vremena. Još jednom velika isprika ali kolega vremena se ne zaboravljaju bez obzira na sadašnjost i vrijeme u kojemu živimo i radimo. Samo da ti kažem da sam sada časnik s visokim činom HV u pričuvnim postrojbama odnosno rezervnom sastavu i da mi je časno i ponosno biti na forumu i dijeliti mišljenje i iskustva s svojim kolegama, drugarima i prijateljima. A ako nekome nije po volji što sam objavio sve ove zastave velika isprika......


slavonski brod: komentar modifikovan dana: 27.10.15 9:06; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime26.10.15 20:11

Idemo dalje momci.....samouki istoričari nisu bitni...
Za brata +
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 19:14

dinosaurus (citat):
Idemo dalje momci.....samouki istoričari nisu bitni...
Za brata +
Idemo Dinosauruse,Slavonski......idemo PRIZRENCI VOJNICI
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 19:58

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Idemo dalje momci.....samouki istoričari nisu bitni...
Za brata +
Idemo Dinosauruse,Slavonski......idemo PRIZRENCI VOJNICI
[You must be registered and logged in to see this image.]
Odlična fotografija kolega i kupujemo putem eBaya Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 20:04

[You must be registered and logged in to see this image.]
Prizrenci pozvani ste na večernju kavu u izviđačku četu i gledanje TV dnevnika Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 20:24

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prizrenci pozvani ste na večernju kavu u izviđačku četu i gledanje TV dnevnika Very Happy

Radi li nam televizor brate??....sećam se da je dugo bio pokvaren,zato smo propustili dosta utakmica
a sećam se da sam jednom sišao dole u pešadiju da gledam neki prenos...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 20:26

Djida (citat):
Idemo Dinosauruse,Slavonski......idemo PRIZRENCI VOJNICI

Dobra je Djida... cheers
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime28.10.15 21:00

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Idemo dalje momci.....samouki istoričari nisu bitni...
Za brata +
Idemo Dinosauruse,Slavonski......idemo PRIZRENCI VOJNICI
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kojeste VI umne pametne snalazljive glave. cheers
Vama covek,mislim posten covek moze samo da se divi,i pozeli da takvi kakviste jos duuuugo trajete salutiranje ,a + je sasvim malo za osmeh i divljenje koje izazivate moji Prizrenci! sunny
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime29.10.15 11:24

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prizrenci pozvani ste na večernju kavu u izviđačku četu i gledanje TV dnevnika Very Happy

Radi li nam televizor brate??....sećam se da je dugo bio pokvaren,zato smo propustili dosta utakmica
a sećam se da sam jednom sišao dole u pešadiju da gledam neki prenos...
Popravljen brate zato sam i pozvao na gledanje i informiranje o trenutnoj situaciji u SFRJ!! Very Happy a poslije dnevnika slijedi prijenos utakmice Crvena Zvezda - Dinamo!! Razz


slavonski brod: komentar modifikovan dana: 29.10.15 11:40; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime29.10.15 11:27

ercov54 (citat):
Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Idemo dalje momci.....samouki istoričari nisu bitni...
Za brata +
Idemo Dinosauruse,Slavonski......idemo PRIZRENCI VOJNICI

Kojeste VI umne pametne snalazljive glave. cheers
Vama covek,mislim posten covek moze samo da se divi,i pozeli da takvi kakviste jos duuuugo trajete salutiranje ,a + je sasvim malo za osmeh i divljenje koje izazivate moji Prizrenci! sunny
Svaka ti dala kolega Ercov na pohvalama i podršci makar hladne vode iz bunara cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime29.10.15 11:29

Upravo imam tri sedmice u komentarima / 777 / lumpovanje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime30.10.15 18:01

Hvala Druže Ercove na lepim rečima,podršci,za tebe plus.
Za Dinosaurusa i Slavonskog i sve druge jedan zalazak sunca gledano IZ NAŠE KASARNE Very Happy
Ili svitanje..........pomozite nisam siguran Question

[You must be registered and logged in to see this image.]

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 20 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 20/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: