FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Pivka PVO Postojina veza 88/89

Go down 
AutorPoruka
Miljus Vladimir
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2015-02-04

Pivka PVO Postojina veza 88/89 Empty
KomentarNaslov komentara: Pivka PVO Postojina veza 88/89   Pivka PVO Postojina veza 88/89 Icon_minitime12.02.15 19:24

Pozdrav svim bivsim pripadnicima JNA na celoj teritoriji bivse SFRJ a sada verovatno i sire. Drago mi je da postoji nesto ovako gde mogu procitati komentare koji mi bude uspomene. Ja sam na odsluzenje dosao u Pivku decembra 88g. u divizion PVO, komandni vod, kod tada potporucnika Kuridza  Dusana, a odatle u januaru na odkomandu u Postojinu u cetu veze. Komandir cete veze bio je kapetan Muhovic zvani Muja a komandir mog telegrafskog voda p.prucnik Brankovic. Posle 6 meseci sam se vratio u maticnu jedinicu u Pivku gde sam ostao do kraja vojnog roka. Svo vreme sluzena vojnoog roka bio sam zajedno sa svojim klasicem Acom iz Vranja, sad se ne mogu setiti prezimena. Ako se neko prepozna u ovom vremenu koje sam opisao neka se javi. Imam i neke fotografije iz tog doba pa kad ukapiram kako se postavljaju postavicu.
Vojnicki pozdrav
Na vrh Go down
 
Pivka PVO Postojina veza 88/89
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pivka 87/88
» Pivka - Postojna sanitet 89/90
» Pivka 1981/1982 tenkista
» Pivka - Postojna avgust '84. - septembar '85.
» Smederevska Palanka

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: