FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)

Go down 
+21
LUPE44
semsudin
PORUCNIK
DejanDjergovic
lacoš
miro81
Tvrdy
alexandar
SveJug
MikiJovanovic
ari gorozup
sarentica
Max Blitz
Tonča
ercov54
slavonski brod
Mister Havana
vargas
dinosaurus
Gringo
Djida
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 18:46

Još jedna,vozio si ovim putevima morao bi prepoznati.. Rolling Eyes 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 19:33

dinosaurus (citat):
Još jedna,vozio si ovim putevima morao bi prepoznati.. Rolling Eyes 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hvala kolega na fotografiji ovo pored ceste podsjeća me na nekadašnje dane vozikanja cestama Prizrena.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 19:39

Slavonski,
Mislim da je u pitanju ''raskrsnica'' iznad sela Vraništa,desno se išlo ka Orčuši a levo ka Restalici i Brodu....
Možda grešim ali je slika sa FB Vranište,a mi smo često i išli pešaka tim putem
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:13

dinosaurus (citat):
Slavonski,
Mislim da je u pitanju ''raskrsnica'' iznad sela Vraništa,desno se išlo ka Orčuši a levo ka Restalici i Brodu....
Možda grešim ali je slika sa FB Vranište,a mi smo često i išli pešaka tim putem

Kolega moj izviđač ako ti kažeš da je tako onda mora biti, jer ti si to osjetio na svojim nogama. Znam da je skretanja k Orčuši bilo desno a lijevo prema Restalici. Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:16

dinosaurus (citat):
Slavonski...nekadašnji put od Vraništa ka Orčuši...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Svaka čast kolegi izviđaču da nas podsjeti na nekadašnji život i mladost koju smo proveli zajedno i cestu po kojoj sam vozio BRDM ili Pinzgauera.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:19

Šta kažeš prijatelju...ti pronalaziš klasiće a ja slike sa naših putešestvija Laughing
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:24

dinosaurus (citat):
Šta kažeš prijatelju...ti pronalaziš klasiće a ja slike sa naših putešestvija Laughing

Svako po zadatku prijatelju tako je bilo i u nezaboravnoj 549. izviđačkoj četi  Razz
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:27

Setih se našeg Blagoja i njegovog spavanja u celoj uniformi i sa titovkom na glavi,samo je skidao čizme i opasač...i još se pokrije po glavi Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:34

dinosaurus (citat):
Setih se našeg Blagoja i njegovog spavanja u celoj opremi i sa titovkom na glavi,samo je skidao čizme i opasač...i još se pokrije po glavi Very Happy Very Happy

Nikada nam nije bilo dosadno uvijek je netko izvodio šale na svoj račun. Samo da uspijemo okupiti kolege jer svaki od nas ima svoje dojmove o služenju i druženju  bounce bounce
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:40

Meni je ostalo u sjećanju kad sam prilikom pokretanja Pinzgauera koji je uvijek bio parkiran kod paviljona netko ubacio krumpir u auspuh ali izviđača ništa nije uspjelo iznenaditi granata granata
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 20:45

slavonski brod (citat):
Meni je ostalo u sjećanju kad sam prilikom pokretanja Pinzgauera koji je uvijek bio parkiran kod paviljona netko ubacio krumpir u auspuh ali izviđača ništa nije uspjelo iznenaditi granata granata

Možda si previše turirao u ranu zoru,pa si budio vojsku Razz
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 22:08

dinosaurus (citat):
Paštrik...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,slika je odlična i mogla bi da glasi PAŠTRIK NI NA NEBU NI NA ZEMLJI Exclamation
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 22:19

Naš Prizren je oduvek fotogeničan Very Happy...Djida...slika je prelepa,moj Slavonski prijatelj ima 
sliku dvojice naših klasića identičnu ovoj...Stare kuke su znale da izaberu mesto za slikanje
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 23:42

Slika čeka dva dana da se server smiluje.
Pa hajde, sa malim zakašnjenjem:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 23:42

Doduše, ovo je mini verzija, pa mora da se klikne na nju.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime18.03.15 23:44

Mister Havana (citat):
Doduše, ovo je mini verzija, pa mora da se klikne na nju.
Havana hvala,
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 4:19

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Paštrik...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,slika je odlična i mogla bi da glasi PAŠTRIK NI NA NEBU NI NA ZEMLJI Exclamation
Car prirode u zimskoj noci.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:13

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Meni je ostalo u sjećanju kad sam prilikom pokretanja Pinzgauera koji je uvijek bio parkiran kod paviljona netko ubacio krumpir u auspuh ali izviđača ništa nije uspjelo iznenaditi granata granata

Možda si previše turirao u ranu zoru,pa si budio vojsku Razz

Ma jok da sam turirao rekli bi mani se njega nego poštenjačina pa vele idemo ga probati zajebati ali Pinc je to sa lakoćom izbacio je da je puklo ali mene nisu uspjeli sjebati kasnije sam saznao da su to uradili neki dečki iz pješadije. geek
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:14

dinosaurus (citat):
Naš Prizren je oduvek fotogeničan Very Happy...Djida...slika je prelepa,moj Slavonski prijatelj ima 
sliku dvojice naših klasića identičnu ovoj...Stare kuke su znale da izaberu mesto za slikanje

Tako je prijatelju ali nije lijepo od mene da objavim slike dečki koji nisu članovi foruma.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:15

Mister Havana (citat):
Slika čeka dva dana da se server smiluje.
Pa hajde, sa malim zakašnjenjem:


[You must be registered and logged in to see this image.]

I mini slike imaju svoj čar......
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:18

Kuhar-Debar. (citat):
Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Paštrik...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dinosauruse,slika je odlična i mogla bi da glasi PAŠTRIK NI NA NEBU NI NA ZEMLJI Exclamation
Car prirode u zimskoj noci.
E to su bila vremena mladosti i radosti puni duha....
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:30

slavonski brod (citat):

Ma jok da sam turirao rekli bi mani se njega nego poštenjačina pa vele idemo ga probati zajebati ali Pinc je to sa lakoćom izbacio je da je puklo ali mene nisu uspjeli sjebati kasnije sam saznao da su to uradili neki dečki iz pješadije. geek

Hrabri momci kada su imali takve ideje...da se kače sa 549.izvidjačkom Laughing
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:38

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Ma jok da sam turirao rekli bi mani se njega nego poštenjačina pa vele idemo ga probati zajebati ali Pinc je to sa lakoćom izbacio je da je puklo ali mene nisu uspjeli sjebati kasnije sam saznao da su to uradili neki dečki iz pješadije. geek

Hrabri momci kada su imali takve ideje...da se kače sa 549.izvidjačkom Laughing

Znaš da su pojedinci bili ljubomorni na nas što su pojedine jedinice morali raditi sve i svašta. Napisao si da je jednom prilikom onaj blesavi potporučnik Cipiripi dečke iz izviđačke čete natjerao da tovare smeće ali ga je naš kapetan Sale oprao tako da je stajao u stavu mirno i mislim da pred pukovnikom Ojdanićem nije stajao kao pred Saletom.  salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 19:54

slavonski brod (citat):

Znaš da su pojedinci bili ljubomorni na nas što su pojedine jedinice morali raditi sve i svašta. Napisao si da je jednom prilikom onaj blesavi potporučnik Cipiripi dečke iz izviđačke čete natjerao da tovare smeće ali ga je naš kapetan Sale oprao tako da je stajao u stavu mirno i mislim da pred pukovnikom Ojdanićem nije stajao kao pred Saletom.  salutiranje

Živa istina.
Pokušao je iskoristiti to što smo po nekom rasporedu bili neka dežurna radna jedenica u garnizonu,
odmah nam je uvalio da sredjujemo smeće ispod kuhinje.Vreo dan u Prizren a smrad nepodnošljiv,
morali smo ići po zaštitne maske.Spasao nas kapetan kojise pojavio niotkuda,poslao na kupanje 
a ovoga je natrtio tako da više nikada nije imao zamerke na nas...kad bi hodnikom išao ka svojoj četi..

To je bio poslednji put da smo nešto radili,sećam se da smo tog leta jedini ostali u kasarni dok je ostatak
brigade otišao na granicu da sredjuje granični pojas.Toga dana meni je stigla poseta i ovaj na prijavnici 
im ladno objasnio da je cela kasarna na granici i da je pitanje kada se vraća..
Sasvim slučajno sam u tom trenutku krenuo ka prijavnici da vidim dali su mi roditelji stigli i 
vidim ih kako se vraćaju od prijavnice ka gradu...
Momak sa prijavnice krene za njima i vrati ih...malo je nedostajalo da se vrate za Beograd
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:00

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Znaš da su pojedinci bili ljubomorni na nas što su pojedine jedinice morali raditi sve i svašta. Napisao si da je jednom prilikom onaj blesavi potporučnik Cipiripi dečke iz izviđačke čete natjerao da tovare smeće ali ga je naš kapetan Sale oprao tako da je stajao u stavu mirno i mislim da pred pukovnikom Ojdanićem nije stajao kao pred Saletom.  salutiranje

Živa istina.
Pokušao je iskoristiti to što smo po nekom rasporedu bili neka dežurna radna jedenica u garnizonu,
odmah nam je uvalio da sredjujemo smeće ispod kuhinje.Vreo dan u Prizren a smrad nepodnošljiv,
morali smo ići po zaštitne maske.Spasao nas kapetan kojise pojavio niotkuda,poslao na kupanje 
a ovoga je natrtio tako da više nikada nije imao zamerke na nas...kad bi hodnikom išao ka svojoj četi..

To je bio poslednji put da smo nešto radili,sećam se da smo tog leta jedini ostali u kasarni dok je ostatak
brigade otišao na granicu da sredjuje granični pojas.Toga dana meni je stigla poseta i ovaj na prijavnici 
im ladno objasnio da je cela kasarna na granici i da je pitanje kada se vraća..
Sasvim slučajno sam u tom trenutku krenuo ka prijavnici da vidim dali su mi roditelji stigli i 
vidim ih kako se vraćaju od prijavnice ka gradu...
Momak sa prijavnice krene za njima i vrati ih...malo je nedostajalo da se vrate za Beograd
Sjećam se kolega kad je cijela kasarna išla na čišćenje graničnog pojasa jer sam i ja bio angažiran na odvozu hrane dečkima. Znaš da sam tada prvi puta vidio kako izgleda poskok na kojega su dečki nabasali prilikom čišćenja raslinja.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:18

slavonski brod (citat):
Sjećam se kolega kad je cijela kasarna išla na čišćenje graničnog pojasa jer sam i ja bio angažiran na odvozu hrane dečkima. Znaš da sam tada prvi puta vidio kako izgleda poskok na kojega su dečki nabasali prilikom čišćenja raslinja.

Bio je vikend,samo mi u kasarni ostali...
Na karauli smo bili obavezni da nosimo žilete u levom dzepu zbog tih poskoka...


dinosaurus: komentar modifikovan dana: 19.03.15 20:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:26

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Sjećam se kolega kad je cijela kasarna išla na čišćenje graničnog pojasa jer sam i ja bio angažiran na odvozu hrane dečkima. Znaš da sam tada prvi puta vidio kako izgleda poskok na kojega su dečki nabasali prilikom čišćenja raslinja.

Bio je vikend,samo mi u kasarni ostali...
Na karauli smi bili obavezni da nosimo žilete u levom dzepu zbog tih poskoka...

Da tako je prijatelju ostali samo mi u kasarni a dok smo bili na karauli bila je obveza nositi žilet radi poskoka vidiš kako se sjećanja vraćaju još ćemo se nas dvojica vratiti na odsluženje sa Njemcima u Prizren.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:28

Prijatelju vidim da ti jako nedostaje forum radi dugotrajnog izbivanja ali i meni tako da ga po par puta tijekom dana posjetim Very Happy Razz
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:30

slavonski brod (citat):

Da tako je prijatelju ostali samo mi u kasarni a dok smo bili na karauli bila je obveza nositi žilet radi poskoka vidiš kako se sjećanja vraćaju još ćemo se nas dvojica vratiti na odsluženje sa Njemcima u Prizren.

Može prijatelju,ja bi po ''činu'' bio Prle pa bi prošli kao u epizodi GARAŽA Laughing...

Morali bi sve u kasarni Ramiz Sadiku da vrate kako je bilo '87
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:34

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Da tako je prijatelju ostali samo mi u kasarni a dok smo bili na karauli bila je obveza nositi žilet radi poskoka vidiš kako se sjećanja vraćaju još ćemo se nas dvojica vratiti na odsluženje sa Njemcima u Prizren.

Može prijatelju,ja bi po ''činu'' bio Prle pa bi prošli kao u epizodi GARAŽA Laughing...

Morali bi sve u kasarni Ramiz Sadiku da vrate kako je bilo '87

Može ti Prle a ja ću biti Tihi tako da vratimo " Povratak otpisanih " albino albino albino albino
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:35

To bi bilo kao Dragan Nikolić i Voja Brajović u mladim danima vojničina
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:38

slavonski brod (citat):
To bi bilo kao Dragan Nikolić i Voja Brajović u mladim danima vojničina

Mi smo bili lepši jocolor
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:40

slavonski brod (citat):
Prijatelju vidim da ti jako nedostaje forum radi dugotrajnog izbivanja ali i meni tako da ga po par puta tijekom dana posjetim Very Happy Razz
Prizrena i priča o njemu nikada dosta...danas sam od podneva već Rolling Eyes na forumu
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:48

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Prijatelju vidim da ti jako nedostaje forum radi dugotrajnog izbivanja ali i meni tako da ga po par puta tijekom dana posjetim Very Happy Razz
Prizrena i priča o njemu nikada dosta...danas sam od podneva već Rolling Eyes na forumu

Kad je to jedna duga priča koju današnje generacije ne mogu da shvate. To je bilo drugarstvo, sloga i jedna velika zajednica mladih ljudi koji su se cijenili za razliku od ove današnje generacije.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 20:50

Molim za pomoć kako se zvao onaj zastavnik u akumulatorskoj stanici ako ga se netko sjeća bio legenda u naše vrijeme.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 22:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime19.03.15 22:42

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime20.03.15 19:42

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
549 izviđačka u izviđanju terena Razz
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime20.03.15 20:29

slavonski brod (citat):
549 izviđačka u izviđanju terena Razz

Baš smo pičili uz to brdo...
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime20.03.15 20:40

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
549 izviđačka u izviđanju terena Razz

Baš smo pičili uz to brdo...

Ma to je bilo ništa za izviđače uvijek u pokretu i izviđanju.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime20.03.15 20:45

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
549 izviđačka u izviđanju terena Razz

Baš smo pičili uz to brdo...

Ma to je bilo ništa za izviđače uvijek u pokretu i izviđanju.
Obzirom na godine koje vas dvojica trenutno imate,tek sad u punoj formi da picite po raznim brdima i dolinama.A to dole u Prizrenu,za vas bila razbibriga Wink .Ostanite takvi jos duuugooo cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime20.03.15 20:52

Slavonski se bavi sportom a ja sam ti prijatelju više za nizbrdice...stigle godine...
od nekadašnjih aktivnosti u JNA sada bi jedino mogao da prisustvujem dizanju i spuštanju zastave... Laughing
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 18:31

dinosaurus (citat):
Slavonski se bavi sportom a ja sam ti prijatelju više za nizbrdice...stigle godine...
od nekadašnjih aktivnosti u JNA sada bi jedino mogao da prisustvujem dizanju i spuštanju zastave... Laughing

Prijatelju kad bi mjesec dana došao pod pukovnikovu komandu još bi se od tebe moglo puno očekivati bio bi kao nekada spretan, brz i odličan za uzbrdice cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 18:57

slavonski brod (citat):

Prijatelju kad bi mjesec dana došao pod pukovnikovu komandu još bi se od tebe moglo puno očekivati bio bi kao nekada spretan, brz i odličan za uzbrdice cheers

Teško prijatelju Rolling Eyes...ali zato ''iće i piće'' može... pirat
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:09

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Prijatelju kad bi mjesec dana došao pod pukovnikovu komandu još bi se od tebe moglo puno očekivati bio bi kao nekada spretan, brz i odličan za uzbrdice cheers

Teško prijatelju Rolling Eyes...ali zato ''iće i piće'' može... pirat

Bilo bi i ića i pića kao nekada kad si bio u punoj formi.. bounce tongue
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:31

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Prijatelju kad bi mjesec dana došao pod pukovnikovu komandu još bi se od tebe moglo puno očekivati bio bi kao nekada spretan, brz i odličan za uzbrdice cheers

Teško prijatelju Rolling Eyes...ali zato ''iće i piće'' može... pirat

Bilo bi i ića i pića kao nekada kad si bio u punoj formi.. bounce tongue

Relacija Beograd - Slavonski Brod i u punoj si formi geek
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:36

slavonski brod (citat):

Relacija Beograd - Slavonski Brod i u punoj si formi geek

Vozom? Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:41

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Relacija Beograd - Slavonski Brod i u punoj si formi geek

Vozom? Very Happy

Auto stopom Shocked
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:47

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Relacija Beograd - Slavonski Brod i u punoj si formi geek

Vozom? Very Happy

Auto stopom Shocked

Imaš dozvolu pa kreni!!
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime21.03.15 19:50

slavonski brod (citat):

Imaš dozvolu pa kreni!!

Krećem prijatelju....[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 17 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
Na vrh 
Stranica 17/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: