FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)

Go down 
+23
Berbo
Mister Havana
glamoć m
Okapi
brkanovac
Kemo Specijalac
East&West
SveJug
DejanDjergovic
Crni Orao
ZAGORAC
missar
alexandar
sarentica
Max Blitz
vargas
lacoš
Gringo
dinosaurus
ercov54
MikiJovanovic
Slobodan.
Djida
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 19:37

Gringo (citat):
A ostalima.....???? affraid


Preko oglasa je trazio zenu. Stotine ljudi se javilo s molbom: Uzmite moju!

pa tako i ja pitam a meni....???? lol!
Gringo,ako postaviš neku sliku iz kasarne Ramiz Sadiku....imaš plus affraid
U stvari druže sutra imaš plus kao redovan posetilac Prizrenske kasarne.
Pozdrav,mislim da si zadovoljan odgovorom.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 19:44

Djida (citat):
Gringo (citat):
A ostalima.....???? affraid


Preko oglasa je trazio zenu. Stotine ljudi se javilo s molbom: Uzmite moju!

pa tako i ja pitam a meni....???? lol!
Gringo,ako postaviš neku sliku iz kasarne Ramiz Sadiku....imaš plus affraid
U stvari druže sutra imaš plus kao redovan posetilac Prizrenske kasarne.
Pozdrav,mislim da si zadovoljan odgovorom.
Šalim sa...naravno!!!!     [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 20:28

dinosaurus (citat):
Havana morao sam sliku kopirati još jednom...
Mislim da je prva na kojoj nisu ruševine,već onako kako je pamtim...
Posle tolikih godina vidim moju spavaonu...pistu..
Sledi veliki plus... cheers cheers cheers

Hvala drugovi vojnici, oficiri i podoficiri.
I ja bih voleo da vidim još neku staru sliku.
Sad mi je žao što smo toliko poštovali tu zabranu fotografisanja.
Sećam se da je neko jednom malo slikao po spavaoni, ali ja te slike nemam, a taj neko nije na forumu.

Pozdrav svima.
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 21:12

Fotoaparat kojim je sniman moj boravak u Prizrenu donio je Giacobi Antun-Tonča sa redovnog. Skrovište za aparat bilo je u hodniku Komande GO, u onom metalnom razvodnom ormariću za struju, kakvi su se postavljali po montažnim objektima. Pola metra od vrata majorove kancelarije, tri metra od kancelarije našeg bezbednjaka Čanovića. Tko bi se mogao sjetiti da je netko tako lud da tu sakrije fotoaparat? Tu sam držao i svoj novac, volkmen i ostale vrednije sitnice. Kad gledam slike po forumu, meni je samo žao što neki od članova sakrivaju lice, ko da ih je sramota kako izgledaju, ili žele "zaštititi" svoju osobnost. Dečki moji, kod mene je poslovica "Ko je sposoban za vojsku, taj je sposoban i za ženidbu". Zna se da su SVI sposobni za vojsku išli u JNA. I šta se sad sakrivati? Bez veze. 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 21:14

To te ja pitam!!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 21:26

Slobodno mogu stati pred bilo koga i reći Da, bio sam u JNA. Odslužio sam svojih godinu dana, "časno i pošteno" ko i većina nas sa foruma koje nije sramota što su bili u JNA. Nikog nisam ubio, nikog nisam pokrao. Niti sam se previše isticao, niti sam previše hvatao krivine. Onako, zlatna sredina.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 21:29

Pravi dečki na pravom mestu,...... kaj i kasnije!!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime28.08.14 21:43

Znaš kak se pri nas veli, "A ko nam kaj more?" Tu sam sa Mudri Miroslavom-Arnoldom, on u zimskoj uniformi a ja u ljetnoj.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime29.08.14 22:29

Druže Gringo po obećanju kao stalni posetilac Prizrena IMAŠ PLUS.
ŽIV BIO Exclamation
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime30.08.14 20:10

Djida (citat):
Druže Gringo po obećanju kao stalni posetilac Prizrena IMAŠ PLUS.
ŽIV BIO Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Dule 021
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 17
ČLAN OD: : 2014-03-06

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 10:14

Ja imam malo drugacije slike od vas ali ,kao sto sam rekao, ja sam bio u Dom-u JNA i tu su se drugacije okolnosti odvijale.
Evo par slika gde se vidi i kakve okolnosti. pionir 
Slika sa prizrenkama u krugu Doma a drugi vojnik je Goran Zarkovic  iz Prigrevice. Devojke su Dragana i Silvana Mihajlovic,Stojkovic Danijela i Danijela.Ja sam ovaj sto upire prstom a gde mi se Suza sakrila pa sam joj pokazivao gde da gleda. Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zatim slika is Sportskog centra gde je svirao vojni orkestar a na slici je i domacica Doma JNA. Nekih imena se secam  a to su harmonikas Nikola Gica iz Leskovca,Suad pevač,Peric Zoran iz Čačka a tada bubnjar i ovog dole Jakovljevic Srdjana  sa kojim sam se nedavno cuo.
[You must be registered and logged in to see this image.]

I jos jedna slika  gde sam sa prizrenkama u narodnoj nosnji a koje su bile ucestvovale na tom koncertu u Sportskom Centru. Suad pevač,ja,Suzana,Danijela,Silvana,Danijela.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 19:01

Mora se priznati bil si lepi dejčeć tada!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 21:39

Dule,oglasio si se odavno pa te nije bilo dugo dugo.
Slike su izuzetne.Druže imaš plus i dobrodošao ponovo u PRIZRENSKO JATO.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 21:53

EEEE vidite drugovi Prizrenci,isplatilo se ovo ćaskanje na forumu,jer sam posle 26 dugih godina kontaktirao putem PP sa drugoram koji je u isto vreme služio u jedinici Prizrenskih izvidjača...
Sjajan momak,koji je upravljao našim BRDM-ovima...
Možda se i uključi na temu,pa da me javno iskritikuje za sva moja lupetanja.... cheers
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 21:56

Eto vidiš koliko si sretan....baš mi je drago!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 21:58

Hvala Gringo,zaista sam se obradovao..
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 22:07

dinosaurus (citat):
EEEE vidite drugovi Prizrenci,isplatilo se ovo ćaskanje na forumu,jer sam posle 26 dugih godina kontaktirao putem PP sa drugoram koji je u isto vreme služio u jedinici Prizrenskih izvidjača...
Sjajan momak,koji je upravljao našim BRDM-ovima...
Možda se i uključi na temu,pa da me javno iskritikuje za sva moja lupetanja.... cheers
Jaki smo mnogo bre,drago mi je Dinosauruse da si se pronašao sa drugom.
Sve ovo se isplati i isplatiće se,jer smo tek počeli,tek hvatamo zalet za nove pobede,za stare drugove iz PRIZRENA,ŽIVELI Exclamation
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 22:11

Djida (citat):
Jaki smo mnogo bre,drago mi je Dinosauruse da si se pronašao sa drugom.
Sve ovo se isplati i isplatiće se,jer smo tek počeli,tek hvatamo zalet za nove pobede,za stare drugove iz PRIZRENA,ŽIVELI Exclamation
Tako je Djida druže moj Prizrenski cheers
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 22:40

Ovdje je slika s OBAVEZNOM literaturom za vojnike graničare, gdje su označeni najvažniji rejoni i upute kako se kretati po njima. Nastavno sredstvo drži , a tko bi drugi Dedo, a pored njega je desetar Turkanović Jusuf sa mojom "puškicom".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 22:49

Orijentiri......sisa- guza????

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 22:51

EEE druže Vargas,meni ta literatura liči na izvidjačku topografsku kartu,jer tražeči ta brda i šumu
uglavnom smo nailazili na ''kukuruz''...te šume slabo je bilo po Prizrenu..ili nije bila tačno ucrtana..


dinosaurus: komentar modifikovan dana: 01.09.14 23:16; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 23:16

Dinosaurus, bilo je toga dosta po Prizrenu, ali je imalo bolje maskirno odijelo i od vas izviđača. Vidi se to i po Duletovim slikama, da dođeš do prave kote moraš dosta toga odmotati i skinuti. Ali to i je čar igre.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 23:25

vargas (citat):
Dinosaurus, bilo je toga dosta po Prizrenu, ali je imalo bolje maskirno odijelo i od vas izviđača. Vidi se to i po Duletovim slikama, da dođeš do prave kote moraš dosta toga odmotati i skinuti. Ali to i je čar igre.

ha.. Very Happy ....dobra ti je ova Vargas,možda smo mislili da su u stvari naši...
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime01.09.14 23:37

Ekipa kod nastave "ženske topografije" se povečava, uskoro bi kod nastave mogao biti i cijeli granični vod, pozadina i veza. Ako ste primijetili "nastavno sredstvo" se čuva,ne fizičkom silom, nego vatrenim oružjem i to po naredbi kapetana Sretena Nikolića, pomočnika Komandanta za politički rad, jer bi otuđenje "nastavnog sredstva izazvalo pad morala vojske u jedinici, a samim tim i borbene gotovosti koja je u graničnom vodu uvijek morala biti na najvišoj visini.[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime02.09.14 21:06

Vargase imaš plus za ovu sliku sa ženskama.
Obradio si malu pistu sa svih starana u ovoj tvojoj kolekciji slika,izuzetne su.
Na slici se vidi i ovaj vaš pinc koji je svakodnevno krstario karaulama oko Prizrena.
Ne mogu se setiti momka koji je vozio,ali znam da je bio martovac i negde iz Bosne.
Pozdrav druže Exclamation
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime02.09.14 22:24

Hvala Djida, a od vozača sam upamtio Nedoklan Branka iz Vinkovaca, on je najčešće vozio Fapovu cisternu za vodu, majorovog vozača Todorića iz Novog Pazara, on je vozio Ladu Nivu i ostao mi je u sječanju vozač, Makedonac koji je donio picajzle  pa smo imali cijeli šou oko toga. Neka imena su mi ostala u glavi, mnoga sam zaboravio, ali kad pogledam slike sjetim se zajedničkih doživljaja pa mi imena ni nisu toliko bitna. Na primjer, ovu trojicu ne mogu spojiti sa imenima drugova koje imam u adresaru iz vojske, ali nema veze, možda će ih netko drugi prepoznati, prije ili poslije. Glavno je da se zna, da smo bili zajedno u Prizrenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime03.09.14 21:23

vargas (citat):
Ekipa kod nastave "ženske topografije" se povečava, uskoro bi kod nastave mogao biti i cijeli granični vod, pozadina i veza. Ako ste primijetili "nastavno sredstvo" se čuva,ne fizičkom silom, nego vatrenim oružjem i to po naredbi kapetana Sretena Nikolića, pomočnika Komandanta za politički rad, jer bi otuđenje "nastavnog sredstva izazvalo pad morala vojske u jedinici, a samim tim i borbene gotovosti koja je u graničnom vodu uvijek morala biti na najvišoj visini.[You must be registered and logged in to see this image.]
Plus za žensku topografiju,
Plus za nebo iznad Naše kasarne.
PLUS TEBI DRUŽE VARGASE Exclamation
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime03.09.14 22:27

vargas (citat):
Hvala Djida, a od vozača sam upamtio Nedoklan Branka iz Vinkovaca, on je najčešće vozio Fapovu cisternu za vodu, majorovog vozača Todorića iz Novog Pazara, on je vozio Ladu Nivu i ostao mi je u sječanju vozač, Makedonac koji je donio picajzle  pa smo imali cijeli šou oko toga. Neka imena su mi ostala u glavi, mnoga sam zaboravio, ali kad pogledam slike sjetim se zajedničkih doživljaja pa mi imena ni nisu toliko bitna. Na primjer, ovu trojicu ne mogu spojiti sa imenima drugova koje imam u adresaru iz vojske, ali nema veze, možda će ih netko drugi prepoznati, prije ili poslije. Glavno je da se zna, da smo bili zajedno u Prizrenu.


cheers +
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime03.09.14 23:00

Ove slike su s padina Paštrka tema je odmor vojnika, pojedinih, i glupiranje ostalih. Dobro, tu ima i ozbiljnih slika, za pokazati kod kuće, kao i onih sa neozbiljnom tematikom. Uglavnom, ekipa je bila složna kako u ozbiljnim poslovima tako i u glupiranju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime03.09.14 23:08

Jedna grupna, Dedo, Arnold i ekipa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.09.14 22:27

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers 
Plus za složnu ekipu graničara iz 6899,padine Paštrika,Prizren
I  DRUGA VARGASA     NARAVNO Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.09.14 21:18

vargas (citat):
Ove slike su s padina Paštrka tema je odmor vojnika, pojedinih, i glupiranje ostalih. Dobro, tu ima i ozbiljnih slika, za pokazati kod kuće, kao i onih sa neozbiljnom tematikom. Uglavnom, ekipa je bila složna kako u ozbiljnim poslovima tako i u glupiranju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ove tvoje slike DRUŽE VARGAS su legendarne,
To današnja omladina jednostavno ne može da razume ma koliko se trudila.
plus+
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.09.14 22:30

Djida (citat):
vargas (citat):
Ove slike su s padina Paštrka tema je odmor vojnika, pojedinih, i glupiranje ostalih. Dobro, tu ima i ozbiljnih slika, za pokazati kod kuće, kao i onih sa neozbiljnom tematikom. Uglavnom, ekipa je bila složna kako u ozbiljnim poslovima tako i u glupiranju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ove tvoje slike DRUŽE VARGAS su legendarne,
To današnja omladina jednostavno ne može da razume ma koliko se trudila.
plus+
Djida Djida,bio si jak uporan.Uspeosi da Prizren podignes u visine koje mu i pripadaju.Normalno uz veliku podrsku rad i saradnju Dinosaurusa,a sad vec imate jako pojacanje u Vergasu i ostalim momcima.Milina je citati vasa secanja na neke prosle dane,a uvek mi se upali signalna lampica kad posle tvog pisanja saznam -staje pisac time hteo reci-.Hvala vam stoste takvi kakvi jeste salutiranje (mali + za velikog coveka)
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.09.14 22:37

ercov54 (citat):
Citat :

Citat :

 (mali + za velikog coveka)
Šta da ti kažem prijatelju........ne mogu sada .....ništa........ ostavio si me bez teksta.
Drago mi je da si sa nama PRIZRENCIMA UVEK DOBRODOŠLI ERCOVE DRUŽE.
                                        salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.09.14 22:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime09.09.14 21:07

Da vam pokažem moj adresar iz JNA, nekim oficirima se nije sviđala naljepnica na njemu, ali na svoju sreću nisam je morao skidati.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime09.09.14 21:20

Moj "đombometar", trebali smo se skidati 12.05, u petak, kad se granični vod vratio sa terena pošto je završilo vanredno stanje, ali su oficiri bili brzi kod odlaska svojim kućama, pa nas nije imao tko razdužiti. Naj ljepše je bilo što nam je iz Peći došla nova generacija majaca na zamjenu, a mi nismo otišli doma. U spavaoni je bila neopisiva gužva, "gušteri" su spavali na naj prikladnijem mjestu za njih, na podu između kreveta. 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime09.09.14 21:47

vargas (citat):
Da vam pokažem moj adresar iz JNA, nekim oficirima se nije sviđala naljepnica na njemu, ali na svoju sreću nisam je morao skidati.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vargas... cheers
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime09.09.14 23:14

Vidi se da si sa Ludog brega.  Laughing
Adresar je Twisted Evil
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime09.09.14 23:22

Ispod Ludog brega, u ravnici, svojih 5-6 minuta marševskog koraka.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 6:28

vargas (citat):
Da vam pokažem moj adresar iz JNA, nekim oficirima se nije sviđala naljepnica na njemu, ali na svoju sreću nisam je morao skidati.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Very Happy   Vargas, navukao si me da stavim nešto... album je iz 1985....



Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 13:30

Vargase ti si šampion Exclamation
Kakvu ti kolekciju uspomena iz PRIZRENA poseduješ,pa to nije normalno.
U najmanju ruku zaslužuješ značku primernog vojnika, za tvoj dosadašnji više nego korektan rad na  forumu Exclamation

salutiranje Još jedan plus+
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:14

Djida (citat):
Vargase ti si šampion Exclamation
Kakvu ti kolekciju uspomena iz PRIZRENA poseduješ,pa to nije normalno.
U najmanju ruku zaslužuješ značku primernog vojnika, za tvoj dosadašnji više nego korektan rad na  forumu Exclamation

salutiranje Još jedan plus+
Upravo tako Djida.Momak zasluzuje bar tu znacku,nadamse da njegov rad prati neko ko to treba da vrednuje scratch
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:17

Hvala Djida, ja sam ti ko hrčak, sve skupljam i čuvam, da li mi trebalo ili ne. Naj češće se pokaže da to što čuvam kasnije dobije smisao zašto je čuvano, tako i ove moje sitnice iz Prizrena, bude uspomene, vjerujem ne samo meni već i Vama koji ste hodali istim ulicama Grada i Kasarne, kojima sam hodao i ja. Ovo je dozvola za izlazak, uoči odlaska na redovno, išao sam kupiti neke poklone za svoje doma.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:31

ercov54 (citat):
Djida (citat):
Vargase ti si šampion Exclamation
Kakvu ti kolekciju uspomena iz PRIZRENA poseduješ,pa to nije normalno.
U najmanju ruku zaslužuješ značku primernog vojnika, za tvoj dosadašnji više nego korektan rad na  forumu Exclamation

salutiranje Još jedan plus+
Upravo tako Djida.Momak zasluzuje bar tu znacku,nadamse da njegov rad prati neko ko to treba da vrednuje scratch

Vargas odavno zaslužuje značku...verujem da će i biti..
Lektori su malo zauzeti.. Very Happy...
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:36

Ercov hvala i Tebi, samo nastojim da držim temu "vrućom", robe za postavljanje imam dosta, u nadi da će se priključiti i netko koga sam osobno poznavao iz Prizrena. Tako si i Ti na početku teme o karauli Bituše zazivao bivše drugove da se jave, da oživite zajedničke trenutke iz JNA. Osobno vjerujem da se za vrijeme služenja u JNA nisam nikome zamjerio, a ako se kome i jesam molim ga da mi oprosti. Zato i ne skrivam svoj identitet. Ovo je kuverta u kojoj sam poslao doma slike koje dijelim sa Vama na forumu, poslao sam ih 05.05.1989., u slučaju da bi nas pregledavali kod skidanja, jer naše martovce je prekontrolirala vojna policija, da slučajno nisu što ukrali.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:39

vargas (citat):


[You must be registered and logged in to see this image.]

Vargas,sećaš li se koji je oficir potpisao dozvolu...Salibašić nije,,
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 21:57

Vratio nam se i Dinosaurus sa terena, pitaj dragoga Boga po kojim brdima (temama) se kretao sve ovo vrijeme i izviđao stanje po Granici i oko Granice. Inače Značku imam doma, dužio sam ormar sa kancelarijskim potrepštinama koji je bio u garaži kod prijavnice, tamo su bile i značke primernog vojnika i diplome, nitko nije ni pitao za njih od strane oficira. Za 8 mjeseci koliko sam bio u graničnom vodu, ni jedna Značka nije službeno dodijeljena. Nekoliko sam ja neslužbeno podijelio zajedno sa diplomom svojim drugovima, u Prizrenu ih nisu pokazivali, a kad su došli svojim kućama, tko je mogao znati da su ih dobili od mene, nitko.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 22:03

To je potpis od našeg majora Dragišić Dragana, ponekad sam ga i ja znao potpisati kad sam davao drugovima dozvole za izlazak. Morali su mi obećati da se neće jako napiti i da neće raditi pizdarije po gradu, jer bih inače naj vjerojatnije i ja najebo.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime10.09.14 22:14

A malo sam lutao,svašta se može videti po forumu...
Kod nas je ćata imao ''bele dozvole'' i valjalo je biti dobar sa njim...
Bilo je pomalo rizično koristiti ih na kvarno,jer je Prizren ipak 
bio manja sredina i često se dešavalo da naidjemo na starešine u
gradu..
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
Na vrh 
Stranica 18/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: