FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??

Go down 
+2
dpuric
shonex69
6 posters
AutorPoruka
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime16.04.14 14:24

Zasto REMONT bas velikim slovima shvatice svi koji su sluzili u toj jedinici (izvinjavam se, zaboravio sam koja je bila VP u pitanju). Remont je zapravo bila jedinica rasula i haosa, koja po definiciji ondasnje JNA nikako nije mogla da postoji u realnosti, a postojala je. Mi smo u Gjorcetu samo bili smesteni a formalno smo pripadali kasarni Goce Delcev u Skopju. Otuda i rasulo, jer niko iz ove kasarne nije nad nama imao jurisdikciju, dok su se oficiri koje je moja Sept. klasa zatekla po dolasku, mahom tresli od straha da li ce doziveti sledece jutro ukoliko nekog zaje8anijeg dzombu pogledaju popreko ili slucajno na jutarnjoj smotri konstatuje da uopste nije ni u jedinici. Da, dobro ste culi Smile Neki od njih su imali po par meseci provedenih van jedinice a da to niko od ordinirajucih oficira nije smeo ni da prijavi nadleznima iz maticne kasarne. 

 Remont nije bila JNA, vise neka vrsta Zone Sumraka, zato bih bio presrecan ako ima nekoga ko je sluzio tamo, posebno zakljucno sa tom 1989, posto se ispostavilo da je moja klasa bila previse fina i pitoma, pa se strahovlada i teror nad oficirima zapravo tada negde i prekida i zavodi kakav-takav red. Mislim, sta reci, jedino kada ja nisam bio u jedinici je bio vikend i redovno, znaci sve po PS-u Smile
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime16.04.14 14:47

Citat :
 Da, dobro ste culi [You must be registered and logged in to see this image.] Neki od njih su imali po par meseci provedenih van jedinice a da to niko od ordinirajucih oficira nije smeo ni da prijavi nadleznima iz maticne kasarne. 

 vojnik  Salis se?
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime16.04.14 15:08

u kom paviljonu ste bili
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime16.04.14 15:36

Hahahaha... ne salim se, ali shvatam shok !! I ja sam bio sokiran kada sam tamo stigao i kada je prvih dana krenulo rutinsko sikaniranje gustera. Svi smo dobrih mesec dana bili u konstantnoj panici i neopisivom strahu sta ce se desavati gada se nocu pogase svetla ali eto, prezivelo se Smile Zapravo desilo se na kraju i to neko nocno maltretiranje koje je donekle i preslo granicu psihoterora i nesto malo bilo i fizicko, ali sam imao srecu da sam bas tih dana zaglavio u bolnici zbog nekog trovanja pa sam preskocio inicijaciju ili sta god da je to bilo. Posle je nekako leglo sve na svoje mesto, iako su se ti likovi koji su bili najvece dzombe u odn. na nasu klasu (u momentu naseg dolaska u Decembru - Martovci) do skidanja ponasali najprimitivnije, pa redom, zakljucno sa Juncima sve blaze i blaze.
   Ovo za neopravdano odsustvo na koje su cak i oficiri cutali, licno sam video dok su jedni drugima pokazivali mini kalendare CRNE od zasencenih dana koje nisu proveli u jedinici.

 Kao odgovor kolegi Sabanu: meni je ovaj satelitski snimak potpuno neuporediv sa onim sto se nesto malo kao kroz maglu prisecam iz normalne perspektive, tako da pojma nemam koji je paviljon u pitanju. Jbg, ovih alatki tada nije bilo ni u SF filmovima Smile Svejedno, nikada ne bih ni znao da je bas OVO nasa kasarna, tako da zahvaljujem na informaciji.

  Nenad

P.S. Mora da je to bio jedini paviljon sa tamnim krovom hahahaha Smile
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime18.04.14 16:06

Nenad

P.S. Mora da je to bio jedini paviljon sa tamnim krovom hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa moguce je da je to bas taj paviljon...
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime18.04.14 21:55

Pa vidi, ono sto se prisecam, to je da je kada se izadje iz paviljona pogled puca na neku cistinu sa nekim sitnim rastinjem (bar tada nije bilo nekog drveca), i nikakav objekat koji pripada vojsci se ne vidi u tom pravcu, a ovaj sa sivim krovom ispunjava taj uslov. Tako da... moguce, moguce. Sve se nadam da ce se javiti neko bas iz te jedinice, ali sam svih 40 i kusur stranica teme Djorce petrov iscitao i uglavnom su se pronasli ljudi iz inzenjerije, ABHO, intendanti..... ovim mojih ni od traga Sad
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime07.05.14 10:33

Da, nisam upisao u naslovu kada sam zapocinjao temu, u pitanju je VP3980
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime08.05.14 14:37

shonex69 (citat):
Pa vidi, ono sto se prisecam, to je da je kada se izadje iz paviljona pogled puca na neku cistinu sa nekim sitnim rastinjem (bar tada nije bilo nekog drveca), i nikakav objekat koji pripada vojsci se ne vidi u tom pravcu, a ovaj sa sivim krovom ispunjava taj uslov. Tako da... moguce, moguce. Sve se nadam da ce se javiti neko bas iz te jedinice, ali sam svih 40 i kusur stranica teme Djorce petrov iscitao i uglavnom su se pronasli ljudi iz inzenjerije, ABHO, intendanti..... ovim mojih ni od traga Sad


 scratch  Pozdrav Nenade.Nisam se do sad javljao dok nisi napisao VP3980.Koliko se sjećam ama baš nikad čuo za tu VP u našoj kasarni mada po broju ispada da pripadate Inženjeriji ili Pontonjeriji.Opet ni po opisu mi taj paviljon nigdje ne spada.Ako ti nije problem bar se sjeti kojim ste putem išli do piste ili kuhinje pa ti mogu pomoći jer ovako ispada da ste bili totalna nepoznanica ili napiši ime bar jednog oficira i sve će nam biti jasno.
Lijep pozdrav.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime08.05.14 15:08

Verovao ili ne, secam se samo nekolicine ljudi s kojima sam bio blizak i kojekakvih dogadjaja, anegdota i tome slicno. Kasarne samo kroz maglu. U nekom postu gore rekoh da uopste nije iskljuceno da je to bio paviljon sa sivim krovom. Od oficira se jedino secam nekog kapetana Brankovica. Da mi neko sada izdeklamuje i ostala imena, sinulo bi mi jer sigurno negde stoje spakovane u podsvesti. Ovako, direktno iz glave - jako tesko.

 Od oficira iz same kasarne, secam se jedino Tarzana koji tada bio komandant kasarne. Cak i on nas je isterao iz kancelarije kad smo jednom zbog neke gluposti zavrsili na raportu. Coveku jednostavno nismo bili u nadleznosti i nije nam mogao nista. Zato je i bio takav cirkus u jedinici. Mi smo prakticno radni dan provodili u tom tehnicko-remontnom zavodu, od 8-16h ili mozda od 7-15h. Znaci, klasicno radno vreme i onda nazad u kasarnu gde smo provodili ostatak dana i noc. Nikakvo dezurstvo, pozarstvo, strazu nismo imali u samoj kasarni, ali jesmo u tom remontnom zavodu - neku vrstu pozarstva koje je bilo idiotizam, jer smo imali PAP-ovke bez municije Smile

 O nekoj disciplini po kojekakvim Marsalkama, i sl. o cemu smo slusali od ljudi sa strane nije bilo ni govora. Ipak sa mojom generacijom se to divljanje zapravo i zavrsilo - pogodilo se da smo svi bili fini i vaspitani, sa, uglavnom, upisanim fakultetima, (sto naravno nije merilo necijeg kvaliteta ali moze kod nekih da utice) i civilizovani, pa su nas cak i ti postojeci oficiri lako doveli u prilicno solidnu disciplinu. Razumem da je nekome ko je sluzio u normalnoj vojsci to tesko da shvati Smile
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime13.05.14 22:05

da Tarzan je bio komandant kasarne(u moje vreme 87 dme godine)
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime09.02.17 7:50

Pozdrav svima..

Znam da je malo kasno, ali svejedno.
Došao u remont u martu 1989....iz prekomande. ostao do decembra 1989. Za to vreme radi sam na vojnom otpadu....ima li koda od te generacije... 





To što se piše o remontu živa je istina
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime09.02.17 9:46

mozes li na googlu da pronadjes remont,bio sam tamo mozda dvaput dok sam bio dezurni vozac,ja sam ga skroz izgubio iz vida
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime09.02.17 10:19

Našao sam ga, ali ne mogu stavit slike..

WWWtačkagoogletačkacom/maps/place/Skopje,+Makedonija+(NJRM)/@42.0101677,21.3679749,538m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x135415a58c9aa2a5:0xb2ed88c260872020!8m2!3d41.9973462!4d21.4279956?hl=sl
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime13.03.17 14:43

Zdravo Mangart,

Drago mi je da se konacno neko javio od 'Ozloglasenih' hahahaha....

ti bi trebalo da si bio tamo kada i ja, ali izvini, u ono vreme je postojala strahovita netrpeljivost izmedju Septembarske i Martovske (je*i ga, nasledjeno iz doba kad smo mi Septembarci stigli i docekale nas Martovske dzombe zeljne krvi - ali bukvalno Smile - ta Martovsko-Septembarska prica se sigurno nasledjivala godinama), pa se ja vase generacije uzasno slabo secam.

 Ipak, morali smo biti tamo u isto vreme, a ti si po onome sto si napisao onda morao znati Milana Milatovica, koji je bio tvoj master-dzomba u SPC-u ? Ili se varam Wink ? Moj posao u Remontu je bio u puskarskom odeljenju, kod nekog zastavnika cije sam ime odavno zaboravio Sad ali bio je OK lik.

Ja sam Nenad a od ostalih iz cele jedinice jedino sam ostao ili obnovio kontakt sa par ljudi iz moje klase sa kojima sam i bio blizak: Antonio (splića) - mada mi i ti imas pomalo reci odande Wink Milan (SPC tj. vojni otpad), Vlada iz Bg-a i od pre par godina, kad sam naleteo slucajno u Novom Sadu na naseg Stažu Danijela.

 Eto, sad si cuo bar nesto od nekoga odande. A tvoja Google mapa mi nista ne pomaze, jer ne mogu da ukapiram s koje strane da je gledam ? Odakle je ulaz, mozda bi mi to pomoglo Smile Palo mi je na pamet i da svratim posto cu uskoro do Skoplja sluzbeno.

 Pozdrav, Nenad
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime13.03.17 14:44

Ups... izvini, sad shvatih, nisi bio Mart nego Decembar Smile
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime13.03.17 16:35

shonex69 (citat):
Ups... izvini, sad shvatih, nisi bio Mart nego Decembar Smile
Odmah kad budem imao vremena napravit ču novu sliku...Možeš me potražiti na FB Janez Škrjanec   slika sa naočalima i plava marama na glavi....da Bio sam decembarac...Bio sam dosta blizu sa slovencem od septembaraca...zvao se, činimi se Borut.  A vaš staža bio visok plavi momak iz NS...slušao je metal...Ovaj Spliča, kojeg si pomenuo je bio mali crni, svirao je gitaru..ili je bio onaj visoki, bez zubiju....

Kao napisao, potraži me na FB-ju...imam ja nekoliko fotografija od tada.


pozdrav
Čujemo se
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 7:44

[You must be registered and logged in to see this image.]

EVO OVO TI JE SLIKA REMONTA
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 7:44

Mangart1970 (citat):
shonex69 (citat):
Ups... izvini, sad shvatih, nisi bio Mart nego Decembar Smile
Odmah kad budem imao vremena napravit ču novu sliku...Možeš me potražiti na FB Janez Škrjanec   slika sa naočalima i plava marama na glavi....da Bio sam decembarac...Bio sam dosta blizu sa slovencem od septembaraca...zvao se, činimi se Borut.  A vaš staža bio visok plavi momak iz NS...slušao je metal...Ovaj Spliča, kojeg si pomenuo je bio mali crni, svirao je gitaru..ili je bio onaj visoki, bez zubiju....

Kao napisao, potraži me na FB-ju...imam ja nekoliko fotografija od tada.


pozdrav
Čujemo se
Stavio sam sliku remonta
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 10:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 12:11

Sabane,

jel moze samo pojasnjenje? Iz kog je vremena fotka ? Jel to ulaz u Remont ili.....
Na vrh Go down
Mangart1970
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2017-02-09

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 12:17

shonex69 (citat):
Sabane,

jel moze samo pojasnjenje? Iz kog je vremena fotka ? Jel to ulaz u Remont ili.....
da, ovo ti je ulaz ... slika napravljena na google maps.  piše da je to oktobar 2014...slao sam ti na FB
Na vrh Go down
shonex69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-03

Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime14.03.17 12:40

OK, da, ma odmah kad sam ovo napisao, video sam i na FB Smile bilo je u isto vreme.
Na vrh Go down
Sponsored content





Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??   Gjorče Petrov 88/89 - REMONT  :) :) Ili bilo kada REMONT ?? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Gjorče Petrov 88/89 - REMONT :) :) Ili bilo kada REMONT ??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gjorče Petrov klasa 88/89 pionirci
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Gjorče Petrov VP 3218/32 1991/1992
» Gjorce Petrov Avgust 1985 intendantski vod

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: