FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Osjek 1981

Go down 
2 posters
AutorPoruka
marko62
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2022-12-21

Osjek 1981 Empty
KomentarNaslov komentara: Osjek 1981   Osjek 1981 Icon_minitimeWed Dec 21, 2022 2:29 pm

Poštovani...pozdravljam sve članove.
Tražim drugove iz vojske u pitanju je Osjek, aprilska klasa 1981 godine. Ja sam Marko Ćubić vaš ćata.
Najbolja družina i lepa sećanja iz tog perioda. Ako se prepoznate da uspostavimo kontakte.... javite se.

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
marko62
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2022-12-21

Osjek 1981 Empty
KomentarNaslov komentara: Osjek 1981   Osjek 1981 Icon_minitimeWed Dec 21, 2022 2:52 pm

Pozdrav
ja sam Marko Ćubić iz Užica. služio sam vojni rok u Osjeku 1981 aprilska klasa.
da li ima drugova iz tog perioda ili ih neko zna ....voleo bih da uspostavimo kontak, sa nekima sam u kontaktu našli smo se posle 41 godine .
Mlađi vodnik je u to vreme bio Hajdari Hašmedin- kakva smo peciva jeli u Podgorici,
neki od njih su Branko Čapkunoski (Prilep), Boris Grančarić (Vinkovci), Vasiljević Slaviša (Šabac),Šćekić Tomislav (Kragujevac),Odžić Zdravko(Sisak),Radosavljević Milan (Knić-Kragujevac),Bizjak Andrej (Vrhnika),Ledinek Ernest(Ravne), Stoičkov Dragan (Bosilegrad),drug Hozijan
sa Vladom Nedanovskim i Lazom Bumbaroskim sam uspostavio kontak.
ako se neko prepozna voleo bih da uspostavimo kontakt
[You must be registered and logged in to see this image.]

SveJug and goran9030 vole ovaj upis

Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Osjek 1981 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osjek 1981   Osjek 1981 Icon_minitimeFri Dec 30, 2022 11:52 am

Pozdrav Marko, 
drago nam je da si nam se pridružio. 
Ja sam obje tvoje poruke smjestio u jednu temu i nadam se da će se netko već prepoznati i javiti. 
Inače, na forumu već postoje teme vezane uz Crvenu i Bijelu kasarnu u Osijeku. Predlažem da ih pročitaš i možda tamo nađeš nešto zanimljivo. 
Na forumu ima kolega koji su služili na istom mjestu, iako možda u neko drugo vrijeme. Siguran sam da ćete pronaći temu za razgovor jer pamtite istu kasarnu i iste (nadam se) starješine. 
Naravno, već prema svom odabiru i interesu, slobodno nam se pridruži i na drugim temama. 
U slučaju da ti je potrebna neka pomoć, pojašnjenje i slično, neka ti ne bude teško javiti nam se sa upitom. 
salutiranje

_________________
In medias (t)res...

SveJug and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
Sponsored content





Osjek 1981 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Osjek 1981   Osjek 1981 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Osjek 1981
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Brioni 1981.
» Slavonska Požega 1989.
» Karaula DUB
» Capljina 1981
» Pula - Katarina, mornarička pešadija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA
 :: SR HRVATSKA
-
Idi na: