FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Kuknjava

Go down 
AutorPoruka
VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
VBČ

Član foruma od prvog dana SP
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 8766
REPUTACIJA : 180
ČLAN OD: : 2009-05-01

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime29.11.20 10:11

study
Inače, na našim prostorima se najviše pišti zbog nemanja novca. To je postao lajtmotiv komunikacije među ljudima. Kad nema o čemu, kad zafali inspiracije, razveze se o manjku para.
Sad, da l’ se nema za leba ili za torbu od 200 evrića, nema veze. U stvari ima. Obično oni što nemaju za leba češće ćute, stid ih je svoje muke. One malo jačih apetita nikad stid nije. Oni bre zaslužuju da bolje žive i to treba obzaniti maksimalno mogućem broju ljudi.
https://nadastepanovic.com/kako-se-izboriti-s-ljudima-koji-kukaju/

https://jna-sfrj.forumbo.net
vladimir
Kapetan
Kapetan

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3019
REPUTACIJA : 150
ČLAN OD: : 2011-01-25

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime29.11.20 19:17

definitivno nasi ljudi neznaju sa novcem bar vecina. kad sam bio u Becu vecina  nasih ljudi je u konkursu.
Na vrh Go down
VBČ
VBČ

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime29.11.20 20:53

Ma hajde što ne znaju s novcem, već što kukaju da nemaju - kao da to nekoga zanima!

Treborr1
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 3
REPUTACIJA : 0
ČLAN OD: : 2016-10-28
DOB : 50
M(j)esto Ljubljana

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime30.11.20 13:27

Pare nisu problem. Para nema. 😁😁😁

Lp Robert
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3019
REPUTACIJA : 150
ČLAN OD: : 2011-01-25

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime30.11.20 16:41

ima para uvek se nadje

Treborr1 voli ovaj upis

Na vrh Go down
pera84
GENERAL PUKOVNIK Moderator
GENERAL PUKOVNIK Moderator
pera84

JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 4533
REPUTACIJA : 682
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime30.11.20 17:19

Autorka je jedno u pravu.
Vise kukaju oni koji imaju.
Moj gazda kaze meni, ovo ne moze vise da se izdrzi, jesil' vidio posto je jutros gorivo.
Pa oca ti jebem cifutskog, ista je cijena i meni i tebi. Ja sutim ti drecis.
Al' hajde, na kuknjavu oko para ne obracam paznju.
Vise me nerviraju oni koji se zale na zdravstvene probleme.
Ne mozes vise nigdje sjesti ni u kafani (prije corone) ni na kucnim sjedeljkama a da ne krene prica o secerima, pritiscima, holesterolu, pa onda operacijama, vjestackim kukovima, koljenima, zadizu se kosulje, svlace gace, pokazuju rezovi, oziljci, iz tasnica vade lijekovi...
Gori su muskarci od zena.
Nekad se pricalo o sportu, autima, politici..
Ako u blizini nema supruga, djevojaka, onda je bilo auuu sto ima jedna u mojoj firmi...
Sad, sve nesto sakloni Boze.
Mrzi me vise i otici negdje.

arcibald01 voli ovaj upis

Na vrh Go down
VBČ
VBČ

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime30.11.20 21:24

Poznam osobu koja neprestano kuka kako se nema i gleda gdje će se ogrebat pa za bilo što. A, svi znaju da se ima. Kuća - dvorac, auti, dobar posao, stalna putovanja - evo je ovdje, eno je ondje. 

Ali to ne bi bilo ništa čudno, jer takvih ljudi ima. Ono što je mene i neke moje prijatelje zabezeknulo je to što ta osoba svako malo na FB objavljuje postove kako je ona darežljiva, kako treba davati, kako sve ono što damo - vraća nam se desetostruko, bla bla bla.

I baš se onako pitamo, je li ta osoba luda ili pravi sve druge ludima. 

I kako me baš to interesiralo, pročačkam malo da vidim šta psiholozi imaju reć na tu temu. 

Oni vele, prema onome što sam uspio pročitat, da škrtice uistinu vjeruju da su oni jako darežljivi ljudi. Njima je dovoljno da pozivaju druge da daruju ili da sami tvrde i obećavaju da će darovat (iako to nikad ne učine), i to je posve dovoljno da budu ubjedjeni da su odista darežljivi ljudi i da imaju visoko mišljenje o sebi po tom pitanju.

Nadalje, škrtice imaju poremećen osjećaj za vrijednost: moje je uvijek više od tvoga! Naime vrijednost onoga što oni daju je (u njihovim glavama) i po deset puta viša od onoga što se njima daruje, pa čak i kad se radi o istom kvantitetu i kvalitetu. Naprimjer kad škrtica nekome plati kavu, ta njegova kava će imat vrijednost 10 kava nekog drugoga, i oni odista očekuju da dobiju 10 kava pa da bi bili na kvit. 

Uz ovo, škrtice vjeruju da njima drugi trebaju plaćati stvari i davati svašta jer ti drugi ionako imaju više od njih samih, uprkos objektivnih činjenica kad  taj drugi uopće nije boljeg, već čak goreg materijalnoga stanja. 

Ja sam prije mislio da se tu radi jednostavno o bezobrazluku i bezkrupuloznosti, no ako uzmem u obzir
ova psiho objašnjenja onda su škrtice ustvari poremećeni u glavi.

vladimir and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Doktor Živago
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3662
REPUTACIJA : 51
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 53
M(j)esto Vinkovci

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime11.01.21 12:48

Ja svakodnevno radim sa advokatima. Oni što kukaju, to nije normalno. Pitam ih...jel ima posla...oni kukakju...ma ima posla preko glave..no nema naplate.
A kad vidim kakvu imovinu posjeduju, što voze i kako žive...to je da ti pamet stane.
Osobno bih mogao kukati dan i noć, no nisam taj tip. Mislim da je sve u čovjeku.
Naši ljudi, ovdje iz naših krajeva, uvijek nešto kukaju...ili ne valja država..ili nemaju para..ili je previše vruće..ili nema kiše...ma Bože sačuvaj
Na vrh Go down
Sponsored content

Kuknjava  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kuknjava    Kuknjava  Icon_minitime

Na vrh Go down

Kuknjava
Na vrh 
Stranica 1/1