FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Zaboravljena lozinka

Go down 
3 posters
AutorPoruka
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13991
ČLAN OD: : 2009-05-01

Zaboravljena lozinka Empty
KomentarNaslov komentara: Zaboravljena lozinka   Zaboravljena lozinka Icon_minitime21.11.20 13:16

study

Uvijek iznova administraciji pristižu privatne poruke samih članova ili njihovih poznanika da su zaboravili lozinku.
Administracija nema ništa s tim. Ako je netko zaboravio lozinku, može za 5 sekundi zatražit novu. 
Potrebno je pritisnuti na opciju: Zaboravljen password i u roku odmah član dobija novu lozinku.

Stoga takve privatne poruke neće biti obradjivane, i zamoljen ste prestati slati ih admistraciji.
Administracija uzima u obzir da nešto starija populacija ne vlada najbolje internetom,
ali član koji ima dovoljno znanja da se registrira, posve je sposoban zatražit novu lozinku,
jer je taj "poduhvat" još jednostavniji od same registracije.  

salutiranje

_________________
Bit će ovo sve dobro!

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Zaboravljena lozinka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaboravljena lozinka   Zaboravljena lozinka Icon_minitime22.11.20 18:51

Ne znam da li je baš tolika navalica sa molbama, ali siguran sam da se ova obavijest odnosi na moju molbu. Ja sam ovog starog forumaša zamolio da se vrati opet na Forum jer sam smatrao da može pomoći oko nekih priloga sa vojnim objektima u Puli i okolici. U pitanju je jedan od mojih tadašnjih komandira. 
Čovjek je zaista zaboravio lozinku i spaja se sa mobitela, a čovjeku koji je zagazio u osmo desetljeće sigurno nije tako jednostavno snaći se. 
Ako sam svojom porukom i namjerom opteretio administraciju, ispričavam se i neće se više ponoviti.

_________________
In medias (t)res...

Vojnik Graničar and Berač šparuga na utvrdama vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

Zaboravljena lozinka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaboravljena lozinka   Zaboravljena lozinka Icon_minitime24.11.20 11:17

goran9030 (citat):
Ne znam da li je baš tolika navalica sa molbama, ali siguran sam da se ova obavijest odnosi na moju molbu. Ja sam ovog starog forumaša zamolio da se vrati opet na Forum jer sam smatrao da može pomoći oko nekih priloga sa vojnim objektima u Puli i okolici. U pitanju je jedan od mojih tadašnjih komandira. 
Čovjek je zaista zaboravio lozinku i spaja se sa mobitela, a čovjeku koji je zagazio u osmo desetljeće sigurno nije tako jednostavno snaći se. 
Ako sam svojom porukom i namjerom opteretio administraciju, ispričavam se i neće se više ponoviti.
Zaista su česte poruke koje stižu administraciji s pomenutim problemom.
A rješenje je jednostavno: klikni naa "zaboravljena lozinka", kad na e mail dobijete novu prepišete je (možda može i kopiranje-lijepljenje) na mjesto predviđeno za lozinku i ući na forum. Tada, ako želite, možete promijeniti lozinku i, umjesto one dobijene putem e maila, upisati neku koju želite.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Sponsored content





Zaboravljena lozinka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaboravljena lozinka   Zaboravljena lozinka Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zaboravljena lozinka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zaboravljena plemenitost

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
ADMINISTRACIONA PLATFORMA
 :: TEHNIČKA SLUŽBA
-
Idi na: