FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"

Go down 
+3
Sloba1
NebojsaB
miler
7 posters
AutorPoruka
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: DOSLUŽENICI - Kasarna Slobodan Princip Seljo 85/86   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Mar 06, 2017 4:10 pm

Bio sam dosluženik u zimu 85/86 u kasarni Slobodan Princip Seljo.  Bilo je ludo i nezaboravno. Ima li neko od te generacije da se javi.

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
miler
Desetar
Desetar



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 252
ČLAN OD: : 2012-03-06
DOB : 59
M(j)esto Pirot

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Mar 07, 2017 10:04 am

posavljak (citat):
Bio sam dosluženik u zimu 85/86 u kasarni Slobodan Princip Seljo.  Bilo je ludo i nezaboravno. Ima li neko od te generacije da se javi.
Pozdrav ''Piroćanac'',
možda nije za ovu stranicu ali čisto sam hteo da prenesem svoja iskustva jer sam za vreme služenja redovnog vojnog roka, zadnja četiri meseca bio sa dosluženicima na poligonu Slunj. Bili su pozvani na dosluženje u kasararnu Petrova gora u Karlovcu, bili su iz okolnih gradova (uključujući i Zagreb), prvog dana su zadužili uniforme (oružje nisu), mi smo ih sačekali kamionima (bilo ih je oko 150), potovarili ih i pravac poligon. Bili su radna jedinica i njihov jedini zadatak je bio postavljanje optičkog kabla Split-Zagreb na delu koji je prolazio kroz poligon Slunj. Imali su radno vreme od 7-13i30, svako popodne slobodno kao i svaki vikend slobodan (bilo im je omogućen odlazak kući), oni su bili zadovoljni a vojska je imala nedeljnu uštedu od šest obroka po čoveku. Nikada nisu imali obuku sa oružjem, niti jutrnje smotre, odlazilo se na doručak posle toga u kamione i pravac trasa. Koliko se sećam bilo je 12+3 meseca, ali mislim da su dobili po 15 dana skraćenja pa je prva grupa bila 2,5 meseci, druga grupa dosluženika je ostala posle mene jer sam ja u međuvremenu odslužio ceo vojni rok, a koliko se sećam avgustovska '84-a klasa je bila vraćena na 15 meseci, posle nekoliko klasa os 12+3 meseca.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Mar 15, 2017 11:31 am

Miler, drago mi je da je neko u to vrijeme imao pameti da tako tretira tzv. generaciju 12+3. Ti momci su već u prvom dijelu vojnog roka bili odslužili taktičku obuku i nije bilo potrebno ih maltretirati sa elementima upotrebe naoružanja kao što je to činjeno u navedene godine u Sarajevu već je ljudima koji su već bili u 25-26 godini trebalo dati dužnosti koje su oni mogli efikasno i korisno obaviti za potrebe JNA. Pogotovo što je to bila zadnja generacija dosluženika u JNA kada sam ja bio pozvan na dosluženje i to se znalo da je zadnja generacija. Tu je bilo momaka kojima je bila ostala samo obaveza diplomiranja ili par ispita pred diplomiranje, tu je bilo pravnika, ekonomista, inžinjera raznih tehničkih struka i dr. čije se znanje moglo kvalitetno iskoristiti. Nažalost u toj kasarni nije bilo razumijevanja pa su pokušali da nametnu obaveze stražarske službe i da budemo "pokusni kunići" prilikom taktičke obuke pitomaca JNA u Sarajevu, te zime na poligonu na Pazariću, te je na kraju došlo do incidentnih situacija, jedan dosluženik se ubio na straži u Visokom a da ne ponavljam kakve su se grozote po mojim tadašnjim nazorima, koji sam u gotovo 6-mjesečnoj obuci u Pirotu obučen za komandira odeljenja, dešavale u navedenoj kasarni. Mi smo u Pirotu, na navedenom kursu, morali pravilno pozdravljati razvodnike jer bi u suprotnom dobili ostav a ove moje kolege dosluženici su "okačivali" kapetane, majore i slično. Volio bi da se neko javi iz te moje generacije dosluženika i opiše to stanje jer su se dešavale prosto nevjerovatne stvari.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue May 09, 2017 11:25 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovako je bilo od početka i nakraju dosluženje u Sarajevu.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed May 31, 2017 9:55 am

DOSLUŽENICI zadnja generacija dosluženja u JNA ima li koga živog ?!!
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed May 31, 2017 10:12 am

DOSLUŽENICI zadnja generacija dosluženja u JNA ima li koga živog ?!!
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Jun 07, 2017 11:58 am

Izgleda da dosluženici slabo barataju internetom ili su pomalo već ostarili i izgubili interesovanje za kontakte..........??????????
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeThu Nov 02, 2017 2:18 pm

Ovim dosluženicima iz Sarajeva 85/86 je trebalo još produžiti služenje vojnog roka.
Nisu disciplinovani i kolegijalni jer se ne javljaju na poziv klasića ili su tada previše isprepadani pa se više nesmiju ni javiti..... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Dec 12, 2017 5:03 pm

Znači dosluženika definitivno nema........ Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
NebojsaB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 46
ČLAN OD: : 2016-10-26
DOB : 55
M(j)esto Doboj

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeSat Dec 16, 2017 1:30 pm

Можда још имају обавезу чувања војне тајне, а ни овај форум није толико познат. Пробај на Фејсбуку имају групе гдје људи траже друштво из ЈНА.
Поздрав од бившег Подновца, купуј код мог комшије Ђурића у маркету Very Happy
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Dec 25, 2017 12:54 pm

Misliš da ne bude ono kao sa onim Japancem koji je 40-ak godina posle 2 svetskog rata sazano da je rat stao..... Very Happy
Đurića market je u mom naselju pa sam često u kupovini kod njega.. Smile
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6619
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 61
M(j)esto Petrovaradin

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Dec 25, 2017 1:21 pm

Dosluženik.... Kolege šta vam to znači! Nisam čuo za taj izraz pod tim nazivom.
Na vrh Go down
NebojsaB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 46
ČLAN OD: : 2016-10-26
DOB : 55
M(j)esto Doboj

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Dec 25, 2017 4:49 pm

Dešavalo se da neko prekine služenje vojnog roka , bude proglašen privremeno nesposobnim, pa ga pozovu da dosluži ostatak posle 2 ili 3 godine.
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6619
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 61
M(j)esto Petrovaradin

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Dec 25, 2017 11:41 pm

NebojsaB (citat):
Dešavalo se da neko prekine služenje vojnog roka , bude proglašen privremeno nesposobnim, pa ga pozovu da dosluži ostatak posle 2 ili 3 godine.
Jel ? To nisam znao da postoji ta kategorija. Toliko se daleko išlo da čovek nije fraj, već se vodila evidencija i kada ozdravi, izvoli bato, dovrši predviđeni vojni rok.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Dec 26, 2017 1:42 pm

U doba kad je vojni rok bio 15 mjeseci, oni koji su upisali fakultet prije odsluženja, puštani su nakon 12 mjeseci da izgube jednu akademsku godinu, (inače bi dvije), a ova tri mjeseca su morali naknadno odslužiti... ali nije to dugo tako trajalo...

Na vrh Go down
NebojsaB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 46
ČLAN OD: : 2016-10-26
DOB : 55
M(j)esto Doboj

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Dec 26, 2017 7:09 pm

Имао сам у чети неког Ћирића који је дошао да дослужи 10 мјесеци после 2 године, јер су га тада отпустили као емоционално незрелог.
Онда један Македонац кога су послали да дослужи иако је у међувремену имао саобраћајку и остао инвалид са шипком у нози, а ови му дају постоље од М53.
 Док је Цапл Славко отпуштен јер су накнадно открили да је глув. Пошто је у војску примљен као способан не знам да ли је измувао неку пензију.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeMon Jan 08, 2018 12:12 pm

Negdje su dosluženici (gdje je bilo pameti od strane komande) dobro prošli na dosluženju jer su dobili dužnosti koje su mogli najbolje najefikasnije i najkorisnije izvršiti za potrebe JNA. Nasuprot toga kao što se vidi iz mojih prethodnih komentara nekima je palo na pamet da dosluženike rasporede za potrebe pješadijske taktičke obuke pitomaca JNA i stražarske službe navedene kasarne. Ti koji su to smislili nakon toga su dobili ogroman problem pa se pitam gdje toliku pamet stekoše.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Jan 17, 2018 4:37 pm

Drugari zna li ko može li se promijeniti naziv teme.
Ružno je reći ali juče sam po osnovu broja VP 5327 skontao da sam dosluženje davne 19685/86 godinu ipak odradio u kasarni Slaviša Vajner Čiča a ne u Selji kako je naziv ove teme. (krečana je dobro zahvatila... Very Happy..)
Eto i to se dešava... Rolling Eyes.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Feb 14, 2018 3:31 pm

Imal neko da zna promijeniti ime ove teme u "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" iz napred navedenih razloga... Very Happy
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeThu Feb 15, 2018 4:04 am

Otvorena tema i komentari zamjenjuje temu "Dosluženici-Kasarna Slobodan Princip Seljo 85/86"


Posavljak, duzan si Administraciji karton (pola crnog-pola bijelog) vina. I to da se provozas do Misinaca, nemoj mi buckurisa.  Wink

Treborr1 voli ovaj upis

Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Mar 06, 2018 3:24 pm

Nema šta reći...kako vidim služba bezbednosti radi punom parom...znači valja startovati terenca (obzirom na vremenske uslove) i pravac Kuzmanovića vinarija....probao sam i jedno i drugo i nisu loša vina obzirom na podneblje gdje se uzgaja vino... čak i ono pakovanje u ambalaži sa pipicom je dobro naročito bijelo.....Very Happy
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Mar 21, 2018 4:27 pm

Nestadoše ovi dosluženici.... Shocked
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeWed Aug 28, 2019 3:40 pm

Izgleda da sam samo ja bio dosluženik pošto nisam na vrijeme diplomirao... Embarassed ....čestitam ostalima... Evil or Very Mad...
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeFri Jan 24, 2020 2:40 pm

Dosluženici..Na mjestu voljno !!!
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeTue Apr 20, 2021 3:45 pm

Šta bi sa ovim dosluženicima iz Slaviše Vajner Čiče iz 85/86 godine...ko da su u zemlju propali  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeThu Jun 10, 2021 12:25 pm

Izgleda da je sa dosluženicima iz Slaviše Vajner Čiče u Sarajevu....čiča miča završena priča  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeThu Jul 01, 2021 8:49 pm

Nikad se ne zna, možda se uskoro neko pojavi  Smile
salutiranje

_________________
In medias (t)res...

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 62
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitimeThu Jul 08, 2021 4:27 pm

Tako je ...nada poslednja umire  [You must be registered and logged in to see this image.] ....

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Sponsored content





"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"   "Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86" Icon_minitime

Na vrh Go down
 
"Dosluženici-Kasarna Slaviša Vajner Čiča 85/86"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sarajevo, kasarna 'Slaviša Vajner Čiča' VP 5327 90/91
» Slavisa Vajner Cica 89/90
» Slaviša Vajner Čiča VP 5327/2C Lukovica
» Sarajevo Čiča 88/88
» Otrov - Slaviša Cvetković Lepi - Ajvar fest

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA
 :: SR BOSNA I HERCEGOVINA
-
Idi na: