FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

EU čestitka

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorPoruka
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Prim(j)eran Vojnik
BROJ POSTOVA: : 2575
REPUTACIJA : 191
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 65
M(j)esto BG-RU

EU čestitka - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 13:43

@dinosaurus (citat):
Dva svetska rata su bila više nego dovoljna da naučimo da treba da ostanemo samo komšije u budućnosti...ko je profitirao..profitirao,dalje samo kao KOMŠIJE i ništa drugo...
Vratite se EUROMANIJI... Smile

Dobi i ti zeleno, ne zato da mi ne propadne glas, nego što se slažem u potpunosti salutiranje

Kapetan I klase
Kapetan I klase

BROJ POSTOVA: : 4083
REPUTACIJA : 297
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 14:10

East&West (citat):
@dinosaurus (citat):
Dva svetska rata su bila više nego dovoljna da naučimo da treba da ostanemo samo komšije u budućnosti...ko je profitirao..profitirao,dalje samo kao KOMŠIJE i ništa drugo...
Vratite se EUROMANIJI... Smile

Dobi i ti zeleno, ne zato da mi ne propadne glas, nego što se slažem u potpunosti salutiranje
Ne smeta ni da je istek roka u pitanju...uz zeleno misao dobija na jačini Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 15:21

@VBČ (citat):

U SRNJ izbjeglice docekani kao ljudska bica:

Ko bi rekao da ste ih prethodno bombardovali sa prijateljima...ali vredelo je ''postali'' su ljudi...
Za Evropu je bolje da prestane da bude podrška američkom orgijanju...
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West

M(j)esto BG-RU

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 15:52

@dinosaurus (citat):
@VBČ (citat):

U SRNJ izbjeglice docekani kao ljudska bica:

Ko bi rekao da ste ih prethodno bombardovali sa prijateljima...ali vredelo je ''postali'' su ljudi...

E sada se ne slažem sa viškom ironije koju si ispoljio, ta Nemačka-svejedno ili njen narod ili njena vlast, baš su se naprimali raje sa svih strana, "od zla oca i gore matere" i uopšte se ne sekiraju. I dalje neprikosnoveno i ponosno furaju svoj "Deutschland über alles" i ovi garavi sa njima Wink. U tome im pomaže i oko 700.000 Srba.

Meni je  jedino žao što kod mog naroda konstantno (a nepotrebno) postoji otklon prema Nemačkoj. Što ti napisa, dva svetska rata smo okinuli da bi shvatili (mada neki još nisu) da sa komšijama treba da ostanemo samo komšije, ali nismo shvatil da bi sa Nemcima mogli jahati barabar jer nam je to sa njihove strane više puta nuđeno, za razliku od nekih što je opisao Max koji kad već moraju da budu jahani vole da  to ne osete.
Ubi nas naše kurobecanje.

PS: Možda se nešto promeni na bolje, ovaj naš već treći put u kratkom roku ide na ribež kod A.M. I sad ako kao njegovi dedovi izjavi "Bolje rat nego pakt" je.ali smo ježa......, spasa nam nema, ali propasti nećemo Wink

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 17:03

East&West (citat):

E sada se ne slažem sa viškom ironije koju si ispoljio, ta Nemačka-svejedno ili njen narod ili njena vlast, baš su se naprimali raje sa svih strana, "od zla oca i gore matere" i uopšte se ne sekiraju. I dalje neprikosnoveno i ponosno furaju svoj "Deutschland über alles" i ovi garavi sa njima Wink. U tome im pomaže i oko 700.000 Srba.

Meni je  jedino žao što kod mog naroda konstantno (a nepotrebno) postoji otklon prema Nemačkoj. Što ti napisa, dva svetska rata smo okinuli da bi shvatili (mada neki još nisu) da sa komšijama treba da ostanemo samo komšije, ali nismo shvatil da bi sa Nemcima mogli jahati barabar jer nam je to sa njihove strane više puta nuđeno, za razliku od nekih što je opisao Max koji kad već moraju da budu jahani vole da  to ne osete.
Ubi nas naše kurobecanje.

PS: Možda se nešto promeni na bolje, ovaj naš već treći put u kratkom roku ide na ribež kod A.M. I sad ako kao njegovi dedovi izjavi "Bolje rat nego pakt" je.ali smo ježa......, spasa nam nema, ali propasti nećemo Wink

U pravu si...ovako kako sam napisao nije korektno prema kolegi VBČ...a nije mi bila namera 
da se ironija odnosi na njegove reči,ali tako ispada....greška--

Nemam predrasude prema Nemcima,jak i uspešan narod...dve greške su ih skupo koštale(i sve nas)..
a prateći ratnu politiku indijanaca,srljaju u treću grešku...
Vreme je da se otrgnu tom uticaju i da Evropa najzad dobije svoj DAN NEZAVISNOSTI
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3019
REPUTACIJA : 150
ČLAN OD: : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 17:08

1941 rekli smo NE fazizmu I tako ce uvek biti.tu uopste nema dileme . od takve Nemacke iz 1941 ogradjuju se I sami nemci.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
BROJ POSTOVA: : 2657
REPUTACIJA : 236
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 56
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 17:49

Carstva, diktatori, monarhi, vlade, partije, stranke sve to se mjenja i prolazi, ali narod ostaje. Jahanja je bilo i biti će, manje ili više. No najgore je jesti tuđa govna ili ona stara, i vjećno se vračati unatrag,biti svoj na svome, je bit svega, ostati domaćin u svome domu, pravedan i strog, sviđalo se to nekome ili ne, njihov problem, i neka svoje frustracije lijeće u svome dvorištu.

Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 18:46

eto još jedne vijesti, onako usput, iz današnjih novina:
Sebastian Kurz, austrijski ministar vanjskih poslova, prenio je u subotu na sastanku šefova diplomacija EU u Luxembourgu upozorenje makedonskog ministra vanjskih poslova Nikole Poposkoga da su makedonski organi među izbjeglicama koji su unišli u njihovu zemlju u više navrata identificirali tzv. “foreign fighters”, tj. državljane bilo balkanskih, bilo trećih zemalja koji su se borili kao mudžahidi (branitelji) u talibanskim redovima u Afganistanu, ili u građanskim ratovima u Iraku, Siriji itd.

ukoliko se ne varam, kao da sam nešto pisao o tome, a neki su mi odgovorili da nemam pojma , i usput koliko je njemačkih policajaca ovih dana izbodeno na željezničkom kolodvoru po prijemu "izbjeglica", ah da o tome se ne piše, kao i o ponašanju muslimana onih mladih radikala treće generacije u Francuskoj, eto malo raja zapalila koji auto, polupala koju trgovinu, izbola kojeg žandarma, sukob vjere, zar ne, ili imaju višak energije.

GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
VBČ

Član foruma od prvog dana SP
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 8766
REPUTACIJA : 180
ČLAN OD: : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 20:10

Pitam se kada ćete izaći iz uloge žrtve. Eto Jugoslavije više nema, šta je sad problem?
Tko sad radi o glavi? Ah da: USA, Dojčland, EU & Co, Vatikan, Rusija, vjerojatno i Klingonci. Paleta neprijatelja je široka. Ovisi komu i iz kojeg kuta ili poze.

Švicarska i Norveška su prebogate zemlje, ne haju za EU, USA i Klingonce. Rade, imaju, ne petljaju se u svašta i ne prihvataju ulogu žrtve niti to jesu. Tko vas goni u kojekakve gospodarsko-političke i vojne saveze? U ponovnu ovisnost i frustracije i tešku pranoju o bjelosvjetskim urotama.

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West

M(j)esto BG-RU

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 20:32

@bojnik (citat):
Carstva, diktatori, monarhi, vlade, partije, stranke sve to se mjenja i prolazi, ali narod ostaje. Jahanja je bilo i biti će, manje ili više. No najgore je jesti tuđa govna ili ona stara, i vjećno se vračati unatrag,biti svoj na svome, je bit svega, ostati domaćin u svome domu, pravedan i strog, sviđalo se to nekome ili ne, njihov problem, i neka svoje frustracije lijeće u svome dvorištu.

Baš svaka ti je na mestu, ali toga nema još od kada je đavo nagovorio Evu da ubere i okusi jabuku sa zabranjenog drveta.
Hteo ne hteo, eto vraćam se unatrag Wink

GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
Mikula 67

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
BROJ POSTOVA: : 1485
REPUTACIJA : 529
ČLAN OD: : 2013-12-22
DOB : 54
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 22:19

Dok bogatim Evropljanima neudari nemaština po džepu ništa ih i neinteresuje, ništa ne bi bili bolji od
nas da su u našoj situaciji, i oni bi vodili uzaludnu politiku i kukali jer boli nemaština itekako boli, zato
kopaju i rukama i nogama i druge cede kako se ne bi našli u istoj.
Nažalost svima nama je sve jasno i što bi rekli stari samo "mlatimo praznu slamu" koje mogao davno je
pobegao neki još uvek pokušavaju jer najbitnija stvar je obezbediti porodici normalnu egzistenciju ne
puko preživljavanje.Nemožemo svi pobeći, nadamo se boljem makar za naša pokoljenja a mi smo
izgubljena generacija kojoj su uzete najlepše godine života.
Zato su mi i mučne ovakve teme koje samo iritiraju i iz čoveka izvlače ono najgore pogotovo kad ti je
jasno da kao pojedinac nemožeš ništa učiniti već možeš biti samo posmatrač.

Vodnik
Vodnik

BROJ POSTOVA: : 444
REPUTACIJA : 13
ČLAN OD: : 2013-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 22:32

Drug Mikula, Plus za pogodak u metu, sve istina skroz.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 9162
REPUTACIJA : 136
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 58
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime07.09.15 22:42

@Mikula 67 (citat):
Dok bogatim Evropljanima neudari nemaština po džepu ništa ih i neinteresuje, ništa ne bi bili bolji od
nas da su u našoj situaciji, i oni bi vodili uzaludnu politiku i kukali jer boli nemaština itekako boli, zato
Nažalost svima nama je sve jasno i što bi rekli stari samo "mlatimo praznu slamu" koje mogao davno je
pobegao neki još uvek pokušavaju jer najbitnija stvar je obezbediti porodici normalnu egzistenciju ne
puko preživljavanje.Nemožemo svi pobeći, nadamo se boljem makar za naša pokoljenja a mi smo
Zato su mi i mučne ovakve teme koje samo iritiraju i iz čoveka izvlače ono najgore pogotovo kad ti je
To je ta muka, moj Mikula Crying or Very sad

BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1672
REPUTACIJA : 57
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 1:41

Otkrivena jos jedna zavera i to od coveka koji zna. Laughing

Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 6:18

@VBČ (citat):

Pitam se kada ćete izaći iz uloge žrtve. Eto Jugoslavije više nema, šta je sad problem?
Tko sad radi o glavi? Ah da: USA, Dojčland, EU & Co, Vatikan, Rusija, vjerojatno i Klingonci. Paleta neprijatelja je široka. Ovisi komu i iz kojeg kuta ili poze.

Švicarska i Norveška su prebogate zemlje, ne haju za EU, USA i Klingonce. Rade, imaju, ne petljaju se u svašta i ne prihvataju ulogu žrtve niti to jesu. Tko vas goni u kojekakve gospodarsko-političke i vojne saveze? U ponovnu ovisnost i frustracije i tešku pranoju o bjelosvjetskim urotama.

nama uvek neko radi o glavi samo mi neradimo nista.
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1444
REPUTACIJA : 92
ČLAN OD: : 2013-03-11
DOB : 53
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 9:04

@Mikula 67 (citat):
Druže Mikula + od mene za post iz dubine duše narodski rečeno po pitanju izbjeglica iz ratom zahvaćenih područja.Moja razmišljanja se ne razlikuju od ovog što si napisao a da smo potrošena generacija koja je trebala da uživa nakon odsluženog vojnog roka,zaposlenja,ženidbe i mirnog života snašlo nas je ono najgore a to je puko preživljavanje i gledanje vlastitim očima nazadovanje u svim porama života.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
BROJ POSTOVA: : 4005
REPUTACIJA : 16
ČLAN OD: : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 9:27

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 13:12

Evo zašto je Kuvajt nepodoban za izbjeglice iz Sirije: scratch

Navodno Frankfurter Allgemeine danas piše da Saudijska Arabija ne želi primati izbjeglice, ali zato Njemačkoj nudi pomoć - izgradnju još 200 džamija. clown

A Miljenko Jergović monkey  vam u Jutarnjem poručuje, da ako vas je strah Sirijaca more vas homoerotske fantazije....

http://www.jutarnji.hr/europa-u-uniformi-njemackog-policajca/1412288/

Sve bolje od boljeg..... Rolling Eyes

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 13:31

čuj, Miljenko Jergović to piše iz vlastitog iskustva. pobjegne iz Bosne dođe u hrvatsku i još sere po njoj, tipićan primjer "izbjeglica", sve o njemu i njegovome radu stane na wc papir.
Što se tiće Njemačke, mogu samo da potvrdim da ima dosta takvih Jergovića i tamo, a neki se i prepoznaju na ovome Forumu, pa rasipaju pamet okolo.
I kako mi velimo u Slavoniji, netko iz sela, a selo nikako iz nekoga.
Cijela situacija je krajnje kritična, samo ponašanje i izjave "izbjeglica" govore o njima samima, mene je zgrozila izjava koja se ovih dana povlaći po medijima, da vele "izbjeglice" da je mađarska policija gora od ISIL-a, a uuuu jebaji ga, a kako to da nikome glava nije pala sa ramena?
Jebeš ti to sve, za svaki slućaj je doma sve podmazano, pregledano, a b/k zanovljen.

Dragi Njemci, bilo mi je drago poznavati vas.

Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
BROJ POSTOVA: : 4005
REPUTACIJA : 16
ČLAN OD: : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 13:37

@bojnik (citat):

I kako mi velimo u Slavoniji, netko iz sela, a selo nikako iz nekoga.
Cijela situacija je krajnje kritična, samo ponašanje i izjave "izbjeglica" govore o njima samima, mene je zgrozila izjava koja se ovih dana povlaći po medijima, da vele "izbjeglice" da je mađarska policija gora od ISIL-a, a uuuu jebaji ga, a kako to da nikome glava nije pala sa ramena?
Jebeš ti to sve, za svaki slućaj je doma sve podmazano, pregledano, a b/k zanovljen.

Dragi Njemci, bilo mi je drago poznavati vas.
Daj ti to Bojniče zadrži dok mi obavimo berbu,a onda dolazimo sa obnovljenim zalihama pomoći Wink

Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 15:18

@lacoš (citat):
Daj ti to Bojniče zadrži dok mi obavimo berbu,a onda dolazimo sa obnovljenim zalihama pomoći Wink
Ne brini kolega za bojnika, sve čemo odraditi kao i uvijek na vrijeme i kako Bog zapovijeda, grožđe, šljive, svinje, kukuruz, drva, rakija, kulen, kobase, slaninu, čvarke, i onda igre mogu da otpoćnu. Batine

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 17:02

Navodno oglas Vlade Danske objavljen jučer u libanonskim novinama:

EU čestitka - Page 4 2na1rev

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 17:11

Poziv pape Franje da svaka župa u Hrvatskoj primi jednu izbjegličku obitelj u našim prilikama značio bi zbrinjavanje oko 6000 izbjeglica, jer ima oko 1550 župa. No, njegov apel nije jednodušno dočekan među župnicima od kojih su neki oduševljeni pa će, poput karlovačkog župnika Antuna Sente, oduševljeno reći da će osobno u svom župnom dvoru udomiti dvije obitelji, do onih koji su otvoreno skeptični prema izbjeglicama druge vjere....

http://www.vecernji.hr/hrvatska/podjela-medu-zupnicima-neki-bi-izbjeglicke-obitelji-primili-u-zupni-dvor-drugi-nece-muslimane-1023420
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:20

@VBČ (citat):

Problem je što nema Jugoslavije, to je problem. A klingonce i bajke pusti.
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
BROJ POSTOVA: : 56
REPUTACIJA : 3

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:27

Jugoslavija je bila problem koji je uspjesno rijesen. Sad treba poslagati kockice na novi nacin.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:30

@Dinko (citat):
Jugoslavija je bila problem koji je uspjesno rijesen. Sad treba poslagati kockice na novi nacin.

Nesto to slaganje izgleda na rusvaj! Nesto ne vidim da je bio problem, bio je da gluperdama, ljudima bez casti, zaostalima i kojekakvima, napaljenima na kojekakve trice i kucine, a sada je dobro ... aha, znate kad? nikad pa ni tad
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:32

Da je valjala ne bi se raspala.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:34

@Dinko (citat):

Vrlo nekorektan komentar, ja sam recimo jak, ali kad dodje vas 5 jakih, dzabe sto sam ja jak. Nije primeren komentar, ako vam je ssada ljudi bolje, onda je problem, svi smo neovisni, banane drzave, kriminal vlada, itd itd. Ako je to cilj bio, onda  su uspeli. Ne bih se prepucavao.
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:35

Ako tebi ne valja tvoj problem.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:38

@Dinko (citat):
Ako tebi ne valja tvoj problem.

Da  je moj, ni po jada, Bolje da cutim da ne bi bio problem, otkrice se tu kojekakvi. Ostalo je cutanje.
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:41

Takav je zivot
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:45

@Dinko (citat):

EU čestitka - Page 4 AwxI905

Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 22:55

hahaha
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:08

EU je tema. mene licno zanima  koliko kosta ulazak u EU?  Srbiji se stalno namecu neki novi uslovi tipa uradite to,pa jos to itd u nedogled a sve to kosta. a ima I ono sto ne kosta, nema svinjokolja, nema cvarci,nema domaca rakija , nema vise ovo I ono sve sto je domace
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:12

@vladimir (citat):
EU je tema. mene licno zanima  koliko kosta ulazak u EU?  Srbiji se stalno namecu neki novi uslovi tipa uradite to,pa jos to itd u nedogled a sve to kosta. a ima I ono sto ne kosta, nema svinjokolja, nema cvarci,nema domaca rakija , nema vise ovo I ono sve sto je domace
dali si pratio koliko je nas u Hrvatskoj EU zajebavala, te ovo, te ono, smišljala raznorazne pizdarije, koje se i sami ne pridržavaju, kada je bilo glasovanje za ulazak Hrvatske u EU, većina je glasovala PROTIV, no uvlakači i jude sa gazdama središe kao da smo prošli.
CIJENA je nepopravljiva, kao da praviš svoju kuću, godinama rintajući kao konj, odvajajući sebi, ženi i djeci od usta, i kada je napraviš, naposljetku se kao vlasnik upiše netko drugi, ni oro ni kopao a dobio.

Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:18

@bojnik (citat):
@vladimir (citat):
dali si pratio koliko je nas u Hrvatskoj EU zajebavala, te ovo, te ono, smišljala raznorazne pizdarije, koje se i sami ne pridržavaju, kada je bilo glasovanje za ulazak Hrvatske u EU, većina je glasovala PROTIV, no uvlakači i jude sa gazdama središe kao da smo prošli.
CIJENA je nepopravljiva, kao da praviš svoju kuću, godinama rintajući kao konj, odvajajući sebi, ženi i djeci od usta, i kada je napraviš, naposljetku se kao vlasnik upiše netko drugi, ni oro ni kopao a dobio.

Na kraju uvalise i gay zenidbe, bas mi drago.
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:19

EU meni lici na veliku YUGU I to na kvadrat.
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:21

@vladimir (citat):
EU meni lici na veliku YUGU I to na kvadrat.

Nije bas sasvim.
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:25

tu si upravu. u maloj smo se pitali nesto, mislim na republike a u velikoj  ,mislim na EU    sigurno nista.
Na vrh Go down
Dinko
Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:26

@vladimir (citat):
tu si upravu. u maloj smo se pitali nesto, mislim na republike a u velikoj  ,mislim na EU    sigurno nista.

Nema veze, najvaznije da sad imamo gay brakove.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:29

@Dinko (citat):
bas mi drago.
što ti je Drago uradio flower ?

Gušter
Gušter
Dinko

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:31

Hahaha
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime08.09.15 23:50

eto, kasno je, nešto mi Šarov laje po dvorištu, idem da vidim da mi nisu sirijci upali nepozvani

Batine

Poručnik
Poručnik
Matrix

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2393
REPUTACIJA : 147
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 0:51

Ne volim ove teme ali me čudi kako članovi koji nisu na prostoru Ex Juge ne znaju malo više o svemu što se događa.Ne pratim državne dnevnike niti čitam žutu štampu jer tu niko neće ništa pametno saznati osim onog što oni žele da nam usade u glavu kao vjerodostojnu istinu.Dovoljno je pogledati koji snimak samo iz Mađarske i polupametnom će biti sve jasno.Mikula je napisao odličan post a sve ovo ne vodi nijednom trećem svjetskom ratu nego ponavljanju povjesti samo u malo prikrivenijem tonu.Ponovno stvaranje kolonija samo sa glupljim državama i još glupljim ljudima.Ne bih išao dalje ali samo pogledajte Ex Jugu i Ex Komunističke zemlje u Europi,sve se prodaje ili bolje rečeno kupuje na silu,dolaze nove gazde a domaći narod postaje roblje.Što se tiče ISILA pa samo jučer je zapljenjeno 5 000 pušaka i 500 000 metaka koji su trebali biti uvezeni u Grčku sa brodom koji je krenuo iz Turske pod Bolivijskom zastavom sa 7 članova posade iz Sirije,Egipta i Indije.Sad najbolji dio - Vijest je objavljena u lokalnim Grčkim medijima dok glavni državni mediji šute,snimke imate gdje hoćete.Interesantno je da su Nesvrstani svugdje svrstani Laughing ali o tom ću staviti poslije jedan moj stari post pisan po pučko-seljačkim žargonom.

BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1672
REPUTACIJA : 57
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 1:12

@bojnik (citat):
Citat :
dali si pratio koliko je nas u Hrvatskoj EU zajebavala,.
Koliko sam pratio komsije su dale  solidan doprinos, a neko bi rekao i  da su prednjacili. Very Happy
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2393
REPUTACIJA : 147
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 1:15

I evo jednog mog starog davno napisanog posta,kome se čita biće mu sasvim dosta.

Neda mi vrag mira pa se sitin kako su se Kinezi počinju uzdizati(a davno su izmislili barut i još puno toga)pa ih uvati Sars i odjedanput nestane,neke nove države tribaju ući u EU pa ih uvati ptičja gripa,kravlje ludilo,mliko sa nekin čudima i.t.d.Odjedanput sve to nestane ka da je neko rukom maknija.Japance uništi potres,nuklearka a oni se oporave u vrime koje bi nekima tribalo bar 30 godina više.Zračna služba tehnički najsofisticiranije zemlje ne uoči zrakoplove koji udaraju u dvije zgrade pune običnih ljudi ali onog što triba pogoditi Pentagon uoče jer su tamo neki drugi ljudi.Bez znanja ostalog običnog ostatka svijeta udru po odmah pronađenom neprijatelju.SAD jedino zajebe slučajni stisak na dugme nekog polupijanog ali pametnog Narednika baš to što kad izazivaju umjetne potrese i podmorne udare zbog izazivanja slučajnih elementarnih nepogoda na zemlje koje im ponekad smetaju pa ih onda oni ka spašavaju a Narednikov stisak na dugme im pošalje samim sebi Katarinu,Julijanu,Šinku,Ranku,Emilijanku i.t.d.Sad se neki čude što se dešava u svitu,jbga apsolutni vladarili moraju biti Amerika i Rusija,trećih nema osim Nesvrstanih koji su nestali kad je Pok.Joža poša kod Sv.Petra ili kod Moše Pijade.SSSR je bančio po Europi do pada onog kukavnog zida,puškarao i trošio municiju po pjeskovitim i brdovitim terenima te i po svojoj nekadašnjoj zemlji,hbga vide i oni da ne ide tako ka što vide i Ameri pa se sjete Nostradamusa i njegovih pisanja.Neka žuta rasa  scratch  ma amo mi po Islamu ali ih prvo posvaditi pa ćemo im pomoći a posli kad se razderu i rasparaju Europu svak uzima svoje. Dok se ne razderu mi ćemo stvarati ono što su radile gluplje države puno ranije,stvorićemo Europu i ona će uzeti sve te državice ka svoje kolonije i gaziti ih dok mi ne pošaljemo ISIL a onda ćemo im mi pomoći to jest malo ćemo ih zajebati i uzeti sve. Samo sad ih gaze i ubijaju u mozak baš ti Nesvrstani skupa sa još uvik Komunističkim zemljama ka što je baš ta Kina s početka priče i koja kao i Japan mudro radi i šuti samo što?Ajte adio a kome se čita nek nek pročita jer ionako nisan ništa novo napisa nego onako iz razbibrige..

bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 7:06

@BEOGRAD (citat):
@bojnik (citat):
Citat :
dali si pratio koliko je nas u Hrvatskoj EU zajebavala,.
Koliko sam pratio komsije su dale  solidan doprinos, a neko bi rekao i  da su prednjacili. Very Happy
a, misliš na ono ugibalište za autobuse.

Vodnik
Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 9:56

@Matrix (citat):
I evo jednog mog starog davno napisanog posta,kome se čita biće mu sasvim dosta.

Neda mi vrag mira pa se sitin kako su se Kinezi počinju uzdizati(a davno su izmislili barut i još puno toga)pa ih uvati Sars i odjedanput nestane,neke nove države tribaju ući u EU pa ih uvati ptičja gripa,kravlje ludilo,mliko sa nekin čudima i.t.d.Odjedanput sve to nestane ka da je neko rukom maknija.Japance uništi potres,nuklearka a oni se oporave u vrime koje bi nekima tribalo bar 30 godina više.Zračna služba tehnički najsofisticiranije zemlje ne uoči zrakoplove koji udaraju u dvije zgrade pune običnih ljudi ali onog što triba pogoditi Pentagon uoče jer su tamo neki drugi ljudi.Bez znanja ostalog običnog ostatka svijeta udru po odmah pronađenom neprijatelju.SAD jedino zajebe slučajni stisak na dugme nekog polupijanog ali pametnog Narednika baš to što kad izazivaju umjetne potrese i podmorne udare zbog izazivanja slučajnih elementarnih nepogoda na zemlje koje im ponekad smetaju pa ih onda oni ka spašavaju a Narednikov stisak na dugme im pošalje samim sebi Katarinu,Julijanu,Šinku,Ranku,Emilijanku i.t.d.Sad se neki čude što se dešava u svitu,jbga apsolutni vladarili moraju biti Amerika i Rusija,trećih nema osim Nesvrstanih koji su nestali kad je Pok.Joža poša kod Sv.Petra ili kod Moše Pijade.SSSR je bančio po Europi do pada onog kukavnog zida,puškarao i trošio municiju po pjeskovitim i brdovitim terenima te i po svojoj nekadašnjoj zemlji,hbga vide i oni da ne ide tako ka što vide i Ameri pa se sjete Nostradamusa i njegovih pisanja.Neka žuta rasa  scratch  ma amo mi po Islamu ali ih prvo posvaditi pa ćemo im pomoći a posli kad se razderu i rasparaju Europu svak uzima svoje. Dok se ne razderu mi ćemo stvarati ono što su radile gluplje države puno ranije,stvorićemo Europu i ona će uzeti sve te državice ka svoje kolonije i gaziti ih dok mi ne pošaljemo ISIL a onda ćemo im mi pomoći to jest malo ćemo ih zajebati i uzeti sve. Samo sad ih gaze i ubijaju u mozak baš ti Nesvrstani skupa sa još uvik Komunističkim zemljama ka što je baš ta Kina s početka priče i koja kao i Japan mudro radi i šuti samo što?Ajte adio a kome se čita nek nek pročita jer ionako nisan ništa novo napisa nego onako iz razbibrige..

Apsolutno tačno druže MAtrix, ALI očigledno mnogi misle da je to dobar način življenja, za neke je bolje da loše žive nego dobro da žive.
Na vrh Go down
vladimir
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 10:07

Данска спремна да прихвати 100 избеглица . citam u novinama I ne mogu da verujem, kako su velikodusni ovi Danci
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1964
REPUTACIJA : 193
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 70
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime09.09.15 11:24

Greška

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: EU čestitka   EU čestitka - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down

EU čestitka
Na vrh 
Stranica 4/15Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next