FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Zaslike.com

Go down 
+8
pukovnik
pera84
ZAGORAC
013gonzo
BEOGRAD
East&West
Max Blitz
bojnik
12 posters
AutorPoruka
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Zaslike.com - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaslike.com   Zaslike.com - Page 2 Icon_minitime04.03.15 1:54

Max Blitz (citat):
PORUCNIK (citat):
Max, ja svaku sliku, prije postavljanja, prebacim na PC. Mogu li i one nestajati?

Nestat će ako je obrišeš sam iz svoje datoteke (spremišta, što li već) na servisu preko kojeg si postavio sliku ili ako servis sam nešto za*ebe.
Slika se ne mora imat u svojoj arhivi na kompu nakon postavljanja, to nije bitno ako je sa servisom sve ok.
(Može se sačuvat kod sebe za rezervu ako nestane.)

Odnosno ne znam ni ja sve fore, slika se da bi bila vidljiva, mora od nekud vuć.
Au, ja sam, skoro svaku, nakon postavljanja obrisao. Doduse, neke sam malo uredjivao.
Samo da ne bude: "Dzaba krecio" Sad

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1958
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 73
M(j)esto Beograd

Zaslike.com - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaslike.com   Zaslike.com - Page 2 Icon_minitime04.03.15 6:48

PORUCNIK (citat):
Max Blitz (citat):
PORUCNIK (citat):
Max, ja svaku sliku, prije postavljanja, prebacim na PC. Mogu li i one nestajati?

Nestat će ako je obrišeš sam iz svoje datoteke (spremišta, što li već) na servisu preko kojeg si postavio sliku ili ako servis sam nešto za*ebe.
Slika se ne mora imat u svojoj arhivi na kompu nakon postavljanja, to nije bitno ako je sa servisom sve ok.
(Može se sačuvat kod sebe za rezervu ako nestane.)

Odnosno ne znam ni ja sve fore, slika se da bi bila vidljiva, mora od nekud vuć.
Au, ja sam, skoro svaku, nakon postavljanja obrisao. Doduse, neke sam malo uredjivao.
Samo da ne bude: "Dzaba krecio" Sad
U pravu si na žalost, bounce
Već sam nekoliko puta pisao o tome sve važnije (po tvom mišljenju) slike / podatke čuvaj na svom računaru za ne daj bože ...
SVI baš svi servisi / serveri za postavljanje slika / informacija ... ne garantuju bezbednost u smislu da se neće to obrisati,
i što je najvažnije posle isteka besplatnog perioda korišćenja (u 99% slučajeva te ne obaveste o tome) slike / informacije može
da vidi samo onaj ko ih je postavio a "public, family, friends ..." ne mogu već plati pa tek onda.
Beograd je svojevremeno rekao da je to sitna para ali sitno je relativno u odnosu koliko je ono što mesečno primaš veliko.
Ali ni kada platiš to sitno, opet nemaš garanciju čuvanja tj da neće nestati iz najrazličitijih razloga.

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam 
Što se ostaloga tiče, smatram da Kartaginu treba razoriti
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Zaslike.com - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaslike.com   Zaslike.com - Page 2 Icon_minitime04.03.15 7:32

013gonzo (citat):
PORUCNIK (citat):
Max Blitz (citat):
PORUCNIK (citat):
Max, ja svaku sliku, prije postavljanja, prebacim na PC. Mogu li i one nestajati?

Nestat će ako je obrišeš sam iz svoje datoteke (spremišta, što li već) na servisu preko kojeg si postavio sliku ili ako servis sam nešto za*ebe.
Slika se ne mora imat u svojoj arhivi na kompu nakon postavljanja, to nije bitno ako je sa servisom sve ok.
(Može se sačuvat kod sebe za rezervu ako nestane.)

Odnosno ne znam ni ja sve fore, slika se da bi bila vidljiva, mora od nekud vuć.
Au, ja sam, skoro svaku, nakon postavljanja obrisao. Doduse, neke sam malo uredjivao.
Samo da ne bude: "Dzaba krecio" Sad
U pravu si na žalost, bounce
Već sam nekoliko puta pisao o tome sve važnije (po tvom mišljenju) slike / podatke čuvaj na svom računaru za ne daj bože ...
SVI baš svi servisi / serveri za postavljanje slika / informacija ... ne garantuju bezbednost u smislu da se neće to obrisati,
i što je najvažnije posle isteka besplatnog perioda korišćenja (u 99% slučajeva te ne obaveste o tome) slike / informacije može
da vidi samo onaj ko ih je postavio a "public, family, friends ..." ne mogu već plati pa tek onda.
Beograd je svojevremeno rekao da je to sitna para ali sitno je relativno u odnosu koliko je ono što mesečno primaš veliko.
Ali ni kada platiš to sitno, opet nemaš garanciju čuvanja tj da neće nestati iz najrazličitijih razloga.
Onda sam se debelo zahebao, opet Sad

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Mikula 67
Podporučnik
Podporučnik
Mikula 67


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
BROJ POSTOVA: : 1546
ČLAN OD: : 2013-12-22
DOB : 56
M(j)esto Šabac

Zaslike.com - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaslike.com   Zaslike.com - Page 2 Icon_minitime04.03.15 21:12

Ja koristim godinama Photobucket za slike i video, za sad odlično služi.

_________________
Koliko god bila varljiva, nada služi barem tome da nas ugodnim putem vodi do kraja života.
Na vrh Go down
Sponsored content





Zaslike.com - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zaslike.com   Zaslike.com - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zaslike.com
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: