FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

SVAŠTARA

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 9166
REPUTACIJA : 136
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 58
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime16.04.15 19:43

@VBČ (citat):
@PORUCNIK (citat):
Njemacki turisti su specifican mentalitet.
Ebote, oni misle da su mali bogovi kad dodju na Balkan. A obicna su rulja.

Zasto bi bili rulja?

Zato sto se bahato ponasaju. Pokusaj se ti ponasati tamo, kao oni ovdje, pa vidi kako ces proci.
Onaj talijanski finkcioner sto je rekao za njih da su rulja koja podriguju (a mislio je - prde), morao je da se izvinjava, iako je bio u pravu.

VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
VBČ

Član foruma od prvog dana SP
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 8766
REPUTACIJA : 180
ČLAN OD: : 2009-05-01

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime16.04.15 21:03

@PORUCNIK (citat):
Zato sto se bahato ponasaju. Pokusaj se ti ponasati tamo, kao oni ovdje, pa vidi kako ces proci.
Onaj talijanski finkcioner sto je rekao za njih da su rulja koja podriguju (a mislio je - prde), morao je da se izvinjava, iako je bio u pravu.

Po cemu je bio u pravu?
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime16.04.15 22:21

@PORUCNIK (citat):
@VBČ (citat):
Zasto bi bili rulja?

Ne bih rekao da su Nijemci bahati, puno su bahatiji Talijani, a pojedinačnih primjera se može nać raznih.

Njemački turist je sasvim u redu, dosta mu je važna hrana (i piće), pa ako ne nađe nikoga tko bi ga počastio (škrti su malo, tj. štedljivi  Smile ), ipak će sam posegnut u svoj novčanik, tako da ostave oni dosta kod nas na odmoru.
Obični ljudi koji ugošćuju turiste se na Nijemce nikad ne žale.
A ni drugi ljudi, tako da ne znam otkud ti taj zaključak da su bahati, jedino da nije tvoj kraj postao turističko odredište za Nijemce pa da imaš neka iskustva.

Nijemci možda nemaju smisao za humor (kao npr. Britanci), pa izgledaju malo tako, nezanimljivi, ali nisu problematični.

Npr. ruski turist, pogotovo kad popije (a piju sumanuto), je vrhunac bahatosti i bezobrazluka, ali ih kod nas ima vrlo malo, pa ni to nije problem.

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7116
REPUTACIJA : 270
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 51
M(j)esto Split

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Da li na slici vidite drugu žirafu.!?   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime18.04.15 15:11

Da li na slici vidite drugu žirafu.!?

SVAŠTARA - Page 18 ?di=52AA
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3120
REPUTACIJA : 225
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 73

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime18.04.15 15:35

Na vratu?
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime18.04.15 18:04

@Max Blitz (citat):
Ne bih rekao da su Nijemci bahati, puno su bahatiji Talijani, a pojedinačnih primjera se može nać raznih.

Njemački turist je sasvim u redu, dosta mu je važna hrana (i piće), pa ako ne nađe nikoga tko bi ga počastio (škrti su malo, tj. štedljivi  Smile ), ipak će sam posegnut u svoj novčanik, tako da ostave oni dosta kod nas na odmoru.
Obični ljudi koji ugošćuju turiste se na Nijemce nikad ne žale.
A ni drugi ljudi, tako da ne znam otkud ti taj zaključak da su bahati, jedino da nije tvoj kraj postao turističko odredište za Nijemce pa da imaš neka iskustva.

Nijemci možda nemaju smisao za humor (kao npr. Britanci), pa izgledaju malo tako, nezanimljivi, ali nisu problematični.

Npr. ruski turist, pogotovo kad popije (a piju sumanuto), je vrhunac bahatosti i bezobrazluka, ali ih kod nas ima vrlo malo, pa ni to nije problem.

Za mene je bahato ponasanje kad neko ne postuje ljude oko sebe... Ne znam kako to smatraju u vasim turistickim mjestima, ali, ali po mojim shvatanjima nisu bahati samo oni koji se napiju ko rusi pa prave skandale.
Sktrost nije bahatost.
Moj kraj jos nije turisticko mjesto, ali imam iskustva. Ne bih klasificirao koji su turisti iz koje zemlje bahatiji, postirao sam tj. komentirao na post o njemackim turistima. I ne kazem da pijani ruski turista (ili domaci "domorodac") ne moze da napravi problem.
Dobri moj, bahatost je u NEPOSTOVANJU.
Hoces li da ti navedem primjer?

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 7:33

@PORUCNIK (citat):

Navedi, mada jedan primjer ne znači ništa jer se mogi nać svakakvi primjeri.

Poručniče.
Nitko u Hrvatskoj nema problema s Nijemcima niti su navođeni kao masovno problematični po nikakvim kriterijima. I uvijek su bili i bit će nam dobrodošli.
Pa ti reci što god hoćeš, ionako nećeš ničiji stav i mišljenje promijenit.

Česi ljeti idu u sandalama u planine ili preko morskih kanala na madracima, pa ima mrtvih.

To je problem, a ne Nijemci.
Na vrh Go down
VBČ
VBČ

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 9:19

Poručniče, Nijemci zasigurno nisu bahati. Oni jednostavno znaju točno šta žele za svoj novac,
a imaju iskustva tj. mogućnost usporedbe jer vole posvuda putovati i svašta vidjeti, a ne svake godine u istom mjestu/zemlji ljetovati. Ako Nijemcu nešto ne paše on se neće suztezati to i reći.
Znam od dijela obitelji koji živi u RH i koji se bavi iznajmljivanjem soba strancima, da su upravo Nijemci najomiljeniji i najkorektniji gosti.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Ja volim Zadar - Oni koji vile Zadar su iz Kine.!?   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 13:59

Ja volim Zadar.
Ovo je jedan od suvenira za turiste koji iza ima magnet i može se zaljepiti na hladnjak - frižider.

SVAŠTARA - Page 18 ?di=HAUX

Oni koji vole Zadar su iz Kine.

SVAŠTARA - Page 18 ?di=P4I5

Nevjerojatno.!
Hrvatska svoje suvenire uvozi iz Kine.!!!

Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 14:00

@Max Blitz (citat):
@PORUCNIK (citat):

Navedi, mada jedan primjer ne znači ništa jer se mogi nać svakakvi primjeri.

Poručniče.
Nitko u Hrvatskoj nema problema s Nijemcima niti su navođeni kao masovno problematični po nikakvim kriterijima. I uvijek su bili i bit će nam dobrodošli.
Pa ti reci što god hoćeš, ionako nećeš ničiji stav i mišljenje promijenit.

Česi ljeti idu u sandalama u planine ili preko morskih kanala na madracima, pa ima mrtvih.

Naravno da nema nigdje na Jadranu 'masovno' provlematicnih, ali se ne ponasaju kao u Njemackoj. Ceska neopreznost na moru je postala poslovicna. U par filmova se i to pominje.

Navescu jedan primjer pa da obustavimo ovu polemiku. Zivio sam u Dobrim Vodama kod Bara. Lokalni mini market bio je uz restoran sa 4 zvezdice. Tu se zaustavio autobus sa njemackim turistima, uglavnom starijeg godista. Mogli su se osvjeziti u restoranu, ali ih je tamo uslo tek nekoliko. Vecina je usla u market i kupila napitke, par puta jeftinije. Ajd, to je razumljivo.
Nasao sam se u marketu i iz frizidera uzeo flasu 'niksickog' koje bih popio u hladu kivija ispred marketa. To je bila praksa sezonskih radnika s kojima sam se povremeno druzio.
Ispred mene je stajao cilac, koji je uzeo pivo iz gajbe. Valjda nije vidio da ima ohladjenih. Na kasi sam spustio pivo, a on je vidio kako se 'znoji' od hladnoce. Mrtav hladan je uzeo moju flasu, a na njeno mjesto ostavio svoju. To mu je bilo sasvim normalno. Cak nije ni pitao ili se izvinio, a kamoli da zahvali.
- Are you crazy? - pitao sam i uzeo svoju flasu.
Kad je autobus otisao, pitao sam prodavacicu jesu li joj vratili flase. Bilo joj je zabranjeno da ih prodaje i uz kauciju. Moglo je samo zamijeniti, ono - doneses flasu i kupis pivo za ponijeti. Nisu joj vratili.
- Zasto? - pitao sam je.
- Pa ne mogu se s njima tuci.
Svinje su je, takoreci, pokrale, jer je iz svog dzepa morala platiti flase. A mogli su kupiti limenke, doduse nesto skuplje, ali ipak jeftinije nego u restoranu.

dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

BROJ POSTOVA: : 4083
REPUTACIJA : 297
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 14:49

Ko o čemu Nemci o novcu i kvalitetu...putuju po svetu kao da su tržišna inspekcija a ne turisti..
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 15:26

@Vojnik Graničar (citat):
Nevjerojatno.!
Hrvatska svoje suvenire uvozi iz Kine.!!!

Prilično uobičajena stvar, viđao sam takve etikete češće po suvenirima.
I tako je ovo što si postavio neka vrst kiča, pa je svejedno gdje je napravljeno.
Nije ništa posebno ni originalno.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 15:29

@VBČ (citat):
Poručniče, Nijemci zasigurno nisu bahati. Oni jednostavno znaju točno šta žele za svoj novac, a imaju iskustva tj. mogućnost usporedbe...
@dinosaurus (citat):
Ko o čemu Nemci o novcu i kvalitetu...putuju po svetu kao da su tržišna inspekcija a ne turisti..

O boldanom se radi i tu imaju potpuno pravo.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 16:00

@PORUCNIK (citat):
@Max Blitz (citat):

Naravno da nema nigdje na Jadranu 'masovno' problematicnih, ali se ne ponasaju kao u Njemackoj. Ceska neopreznost na moru je postala poslovicna. U par filmova se i to pominje.

Nekidan je bila vijest na TV dnevniku - GSS uvodi naplatu troškova spašavanja.
Pa nek' se i dalje avanturisti zezaju. Te cifre mogu bit dosta velike.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 17:26

@Max Blitz (citat):
Nekidan je bila vijest na TV dnevniku - GSS uvodi naplatu troškova spašavanja.
Pa nek' se i dalje avanturisti zezaju. Te cifre mogu bit dosta velike.

Spasavanje iz mora ili za sve vrste spasavanja?

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 17:28

@PORUCNIK (citat):

Nije bilo sasvim određeno rečeno, a pretpostavljam tamo gdje će bit utvrđena neodgovornost onoga koga se spašavalo, znači ne u svim slučajevima.
Na vrh Go down
VBČ
VBČ

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 19:01

@PORUCNIK (citat):
Naravno da nema nigdje na Jadranu 'masovno' provlematicnih, ali se ne ponasaju kao u Njemackoj. Ceska neopreznost na moru je postala poslovicna. U par filmova se i to pominje.

Navescu jedan primjer pa da obustavimo ovu polemiku. Zivio sam u Dobrim Vodama kod Bara. Lokalni mini market bio je uz restoran sa 4 zvezdice. Tu se zaustavio autobus sa njemackim turistima, uglavnom starijeg godista. Mogli su se osvjeziti u restoranu, ali ih je tamo uslo tek nekoliko. Vecina je usla u market i kupila napitke, par puta jeftinije. Ajd, to je razumljivo.
Nasao sam se u marketu i iz frizidera uzeo flasu 'niksickog' koje bih popio u hladu kivija ispred marketa. To je bila praksa sezonskih radnika s kojima sam se povremeno druzio.
Ispred mene je stajao cilac, koji je uzeo pivo iz gajbe. Valjda nije vidio da ima ohladjenih. Na kasi sam spustio pivo, a on je vidio kako se 'znoji' od hladnoce. Mrtav hladan je uzeo moju flasu, a na njeno mjesto ostavio svoju. To mu je bilo sasvim normalno. Cak nije ni pitao ili se izvinio, a kamoli da zahvali.
- Are you crazy? - pitao sam i uzeo svoju flasu.
Kad je autobus otisao, pitao sam prodavacicu jesu li joj vratili flase. Bilo joj je zabranjeno da ih prodaje i uz kauciju. Moglo je samo zamijeniti, ono - doneses flasu i kupis pivo za ponijeti. Nisu joj vratili.
- Zasto? - pitao sam je.
- Pa ne mogu se s njima tuci.
Svinje su je, takoreci, pokrale, jer je iz svog dzepa morala platiti flase. A mogli su kupiti limenke, doduse nesto skuplje, ali ipak jeftinije nego u restoranu.

Ne može se na osnovu jedne turističke grupe izvlačiti zaključak o čitavoj naciji. To što je grupa, osobito ako se radi o starijim turistima - dakle umirovljenicima, kupovala napitke u prodavnici je za razumijeti. Na koncu tko ne bi kupio tamo gdje je jeftinije? Osim toga, ako je netko samo žedan ne mora ići u restoran. Takodjer ako se uistinu radi o restoranu s četiri zvjezdice, to je za Nijemce nešto super extra, budući da prema kriterijima u Njemačkoj restoran može dobiti najviše tri zvjezdice. Dakle ne radi se samo o tome da je to vrhunska i skupa kuhinja, več i o tome da se u takve restorane ne može ući u papučama i kratkim hlačicama, u čemu turisti često jesu osobito prilikom putovanja. Nijemci ne zaziru od skupih restorana, ali u njih idu navečer, prikladno obučeni, opušteni... nikako u pauzi izmedju stajanja autobusa.

Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 20:23

@Max Blitz (citat):
@PORUCNIK (citat):

Nije bilo sasvim određeno rečeno, a pretpostavljam tamo gdje će bit utvrđena neodgovornost onoga koga se spašavalo, znači ne u svim slučajevima.

To vec razumnije zvuci. Znam da je hrvatska priskocila u pomoc BiH u toku poplava prosle godine, a i sama je imala slicnih problema.

PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime19.04.15 20:29

@VBČ (citat):
Ne može se na osnovu jedne turističke grupe izvlačiti zaključak o čitavoj naciji. To što je grupa, osobito ako se radi o starijim turistima - dakle umirovljenicima, kupovala napitke u prodavnici je za razumijeti. Na koncu tko ne bi kupio tamo gdje je jeftinije? Osim toga, ako je netko samo žedan ne mora ići u restoran. Takodjer ako se uistinu radi o restoranu s četiri zvjezdice, to je za Nijemce nešto super extra, budući da prema kriterijima u Njemačkoj restoran može dobiti najviše tri zvjezdice. Dakle ne radi se samo o tome da je to vrhunska i skupa kuhinja, več i o tome da se u takve restorane ne može ući u papučama i kratkim hlačicama, u čemu turisti često jesu osobito prilikom putovanja. Nijemci ne zaziru od skupih restorana, ali u njih idu navečer, prikladno obučeni, opušteni... nikako u pauzi izmedju stajanja autobusa.

Objektivno, ako izuzmemo Dubrovnik i Sveti Stefan, na Jadran najcesce dolaza turisti iz srednje ili nize srednje klase. O njima sam govorio, a nikako o cijeloj naciji. Svako uopstavanje je glupost i stereotip. Ali se ... No da ne uranjamo u analize.

013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1964
REPUTACIJA : 193
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 70
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: tatatatira poslednji put   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime20.04.15 11:13

Proslavio istovremeno nekoliko jubileja i doneo odluku:  bounce
Povlačim se !!!

Klik na linK
http://www.telegraf.rs/vesti/1531192-tatatatira-poslednji-put-povukao-se-branko-kockica

SVAŠTARA - Page 18 2uynfie

SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
BROJ POSTOVA: : 2977
REPUTACIJA : 38
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 10:59

Pogresno! Embarassed

SveJug: komentar modifikovan dana: 21.04.15 11:56; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
BROJ POSTOVA: : 2977
REPUTACIJA : 38
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 11:55

@PORUCNIK (citat):

Porucnice, za ovo imas + i potpuno si u pravu!

Imao sam dosta slucaja videti kako se ponasaju i postupaju. Sredinom 70-ih i pocetkom 80-ih kada su bili ekonomski jaki bilo ih je svuda na poznatim turistickim mestima kako na Balkanu tako i u Grcku i Spaniju a za Madjarsku i da ne pricamo. Ponasali su se kao da je ceo svet njihov, Ne nazivaju sebe djabe Herrenvolk.

Srecom su ta vremena prosla a danas to cine/rade Rusi. SVAŠTARA - Page 18 Icon_biggrin

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 12:02

@SveJug (citat):
@PORUCNIK (citat):

Ponasali su se kao da je ceo svet njihov, Ne nazivaju sebe djabe Herrenvolk.

Srecom su ta vremena prosla a danas to cine/rade Rusi.

Pojedini balkanjerosi iz ex-Yu su 70-tih i 80-tih znali razvalit čitav lokal u Pragu i onda bahato bacit vlasniku novac za svu štetu, čak i više.
To pak Nijemci nisu radili.

Cijene po zemljama Istočnog bloka su bile zaista niske za naš džep, nije se moglo potrošit par sto maraka (i manje) na provod nikako, pa su radili gluposti.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
BROJ POSTOVA: : 3714
ČLAN OD: : 2013-12-01

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 21:49

SVAŠTARA - Page 18 1506965_792483174169379_4875348996862199655_n
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 21:50

SVAŠTARA - Page 18 10410562_335332916659736_4250032557611381659_n
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 22:07

@ercov54 (citat):
SVAŠTARA - Page 18 1506965_792483174169379_4875348996862199655_n
To mi se dogadja oko svakog dvadesetog u mjesecu affraid

ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime21.04.15 22:37

SVAŠTARA - Page 18 Da-ne-moraju-preturat
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime22.04.15 6:47

Kradu da bi se obogatili a ovi da bi radili ????
Interesantan članak a posebno koliko su dana morali lopovi da rade?

Klik na linK

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1893207/Kad+nestanu+sadnice+malina.html

Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Split: Otvoren međunarodni sajam vojne industrije - ASDA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime22.04.15 15:17

Split: Otvoren međunarodni sajam vojne industrije - ASDA

SVAŠTARA - Page 18 ?di=WLOG

SVAŠTARA - Page 18 5mlbb9

O svemu opširnije ovdje: ovdje.

Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1672
REPUTACIJA : 57
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime22.04.15 17:33

U kojoj je fazi razvoj VHS-a? Da li je usla u naoruzanje ili je jos uvek na testiranju? Vidim da je ima na izlozbi.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime22.04.15 21:10

@BEOGRAD (citat):
U kojoj je fazi razvoj VHS-a? Da li je usla u naoruzanje ili je jos uvek na testiranju? Vidim da je ima na izlozbi.

http://www.hrvatski-vojnik.hr/hrvatski-vojnik/2442009/vhs.asp

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/hs-produktov-vhs-2-u-uzem-izboru-za-novu-pusku-francuske-vojske-992082
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: By Dj Mario Kovač   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime25.04.15 20:22

SVAŠTARA - Page 18 ?di=0J5U

Maloprije prošao centrom grada pa vidjel na plakatu ovoga:  By Dj Mario Kovač
Ne znam što bi više mene privuklo njegova glazba ili ovaj šareni mladić.!?

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime26.04.15 1:20

@Vojnik Graničar (citat):
Maloprije prošao centrom grada pa vidjel na plakatu ovoga:  By Dj Mario Kovač
Ne znam što bi više mene privuklo njegova glazba ili ovaj šareni mladić.!?

Mario Kovač je inače kazališni režiser.

DJ-iranje mu je hobi, na partyjima spaja 'nespojivo', pa pušta npr. Metallicu, pa Tajči....

Zato se 'program' zove 'štala', onako kao sve i svašta...
Dobro su u Zg posjećeni njegovi partyji, mada meni osobno ne paše baš toliki raspon miksanja.
K'o na nekoj svadbi...
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana

BROJ POSTOVA: : 447
REPUTACIJA : 32
ČLAN OD: : 2014-07-11

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 2:05

Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 4:45

@Mister Havana (citat):
Mašala!

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/553949/Ovaj-deka-penziju-prima-vec-59-godina
Kad bi Ness dozivio njegove godine, za*ebo bi ga za 20 godina cheers

013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 10:23

Engleski govoriš, a zvuči kao srpski  bounce

SVAŠTARA - Page 18 Dg74fc

013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 10:37

Ja ovako to tumačim:  bounce

Onaj muškarac koji se ne žali na proširenu prostatu,
nema dovoljno seksa i ne jede lepu hranu !!!!

Klik na linK
http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.304.html:545059-Prostata-raste-od-mnogo-seksa-i-lose-hrane

PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 11:36

@013gonzo (citat):
Ja ovako to tumačim:  bounce

Onaj muškarac koji se ne žali na proširenu prostatu,
nema dovoljno seksa i ne jede lepu hranu !!!!

Klik na linK
http://www.novosti.rs/vesti/zivot_+.304.html:545059-Prostata-raste-od-mnogo-seksa-i-lose-hrane

nisam gledo link, nego, da pitam - nema dovoljno cega i ne jede sta??

013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 12:55

Malo da se razmrda mozak posle vikend odmaranja  bounce

SVAŠTARA - Page 18 10roawl

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 13:54

@Mister Havana (citat):
Mašala!

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/553949/Ovaj-deka-penziju-prima-vec-59-godina

Mislim da je rekorder jedan britanski veteran iz Prvog svjetskog rata, primao je penziju oko 80 godina...
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1672
REPUTACIJA : 57
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime27.04.15 14:22

Sa 36 godina u penziju. I tata bi sine... Laughing
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Beograd

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime28.04.15 20:21

Vrabica se tušira,  bounce
a vrabci se kupaju u prašini

PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime28.04.15 20:30

@013gonzo (citat):
Vrabica se tušira,  bounce

Svaka cast! Lik me je prevazisao. Meni nisu htjeli ni na ruku da slete No

mirko bratuš
Kapetan
Kapetan

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime28.04.15 21:17

@BEOGRAD (citat):
Sa 36 godina u penziju. I tata bi sine... Laughing

Tudi moja stara mama je bila ,pravzaprav,je prejemala penzijo od 1927 do 1988 leta.
Je bila mlada vdova.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime29.04.15 18:28

SVAŠTARA - Page 18 Ws5kqw

Idrijska čipka.

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime29.04.15 22:34

SVAŠTARA - Page 18 11150937_978982382120765_7879166397919213806_n

Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime30.04.15 21:06

SVAŠTARA - Page 18 Zix7cx

Koncert najstarejše godbe v Evropi.
350-letnica Idrijske rudarske godbe.

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime30.04.15 21:19

SVAŠTARA - Page 18 Zlatibor_15

SVAŠTARA - Page 18 Trubaci14-3

Sabor trubaca na Zlatiboru

Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime01.05.15 9:34

Vjerovatno on najbolje zna u kakvom smo stanju:

VBČ
VBČ

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime01.05.15 11:59

Svestran narod  Very Happy

Na vrh Go down
Sponsored content

SVAŠTARA - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SVAŠTARA   SVAŠTARA - Page 18 Icon_minitime

Na vrh Go down

SVAŠTARA
Na vrh 
Stranica 18/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next