FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

MUNDIAL 2014 - BRAZIL

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo

BROJ POSTOVA: : 3718
REPUTACIJA : 80
ČLAN OD: : 2011-09-29

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime23.06.14 19:41

A kaj bu danas????

GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
Stazio

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5098
REPUTACIJA : 567
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 53
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 1:32

Meksiko je nadigrao Hrvatsku. Kovačeva kombinacija i taktika za juriš na 3 boda pretvorila se u teški poraz protiv raspoložene ekipe Meksika. Mislim da je Hrvatska trebala igrati neku malo zatvoreniju varijantu i u kontrama tražiti prilike da dođe do gola. Imao sam utisak kao da je Meksiko pred ovu utakmicu na neki način podcjenjen a u dosadašnjem dijelu prvenstva je pokazao da je sposoban i za najveće domete.
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1672
REPUTACIJA : 57
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 2:28

Jako losa igra Hrvatske. Delovali su kao tim koji prvi put igra zajedno. Puno truda i trcanja ali gotovo nikakvih organizovaniih napada, barem u drugom poluvremenu. Steta, ima jako puno kvalitetnih igraca ali kao tim su neuigrani.
Na vrh Go down
ZAGORAC
GENERAL ARMIJE u rezervnom sastavu
GENERAL ARMIJE u rezervnom sastavu
ZAGORAC

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
BROJ POSTOVA: : 3454
REPUTACIJA : 1111
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 57

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 7:07

Bolji je pobijedio.
Na vrh Go down
SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
BROJ POSTOVA: : 2977
REPUTACIJA : 38
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 7:20

@ZAGORAC (citat):
Bolji je pobijedio.

Tako kaze jedan izkren i pravi sportista!  

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Xm8kfc

Poručnik
Poručnik
bojnik

BROJ POSTOVA: : 2657
REPUTACIJA : 236
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 56
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 8:03

Odlučujuća utakmica, a igra se ko babe, nerealizirani napadi, šlampava obrana. Dobro da nije bilo još više golova. vojnik

Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
BROJ POSTOVA: : 4005
REPUTACIJA : 16
ČLAN OD: : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 8:26

@bojnik (citat):
Odlučujuća utakmica, a igra se ko babe, nerealizirani napadi, šlampava obrana. Dobro da nije bilo još više golova. vojnik
Vrijeme je da se neke igrače stavi na teret penzionog fonda Very Happy .
Gledao sam intervju selektora poslije utakmice i onaj njegov odgovor na pitanje što je htio sa Pranjičem mi se nikako ne dopada.
Nemam baš neko visoko mišljenje o Blaževiću,ali njegova kvalifikacija Kovača mu je na mjestu.Čiro je rekao da je Kovač dobar izbor za selektora ali da je još daleko do dobrog selektora-izbornika.

Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1444
REPUTACIJA : 92
ČLAN OD: : 2013-03-11
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 9:00

Jedina svijetla tačka u igri Hrvatske protiv Meksika je bio Olić ali nije imao još ponekog igrača da učine nešto više protiv dobro motivisani meksikanaca.U prvom poluvremenu je igra i funkcionirala ali u drugom se je koncept igre raspao i nije se moglo učiniti više da se ugrozi protivnik.Golman Pletikosa koji ima i solidnu visinu trebao je biti apsolutni gospodar nabačeni lopti i da ih kupi ili boksuje van ali on čeka na crti što nije dobro dok je meksički golman izlićo van crte i izbijo visoke lopte i ulivo sigurnost obrani.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 9:10

@semsudin (citat):
Jedina svijetla tačka u igri Hrvatske protiv Meksika je bio Olić ali nije imao još ponekog igrača da učine nešto više protiv dobro motivisani meksikanaca.U prvom poluvremenu je igra i funkcionirala ali u drugom se je koncept igre raspao i nije se moglo učiniti više da se ugrozi protivnik.Golman Pletikosa koji ima i solidnu visinu trebao je biti apsolutni gospodar nabačeni lopti i da ih kupi ili boksuje van ali on čeka na crti što nije dobro dok je meksički golman izlićo van crte i izbijo visoke lopte i ulivo sigurnost obrani.
Olić scratch ,nebih se složio.Uostalom nije bilo nijedne svjetle točke.
Nešto o Pletikosi.Šemsudine sječaš li se nekog udarca u gol koji je Pletikosa odbranio a da nije bio gol?Nije to slučaj samo jučer,traje to već duže vrijeme.Golman mora imati kontuinet na golu a naš se baš nije nešto naigrao u svom klubu,negdje u Rusiji. Imamo Danijela Subašića koji brani boje Monaca i imao je izvrsnu sezonu ali je standardna rezerva u reprezentaciji.

GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
Stanko1

JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1465
REPUTACIJA : 113
ČLAN OD: : 2013-02-24
DOB : 71
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 9:42

@ZAGORAC (citat):
Bolji je pobijedio.
Upravo to. Meksiko je jednostavno bio bolji i to ne mogu promijeniti nikakve priče tipa ''da je ovo, da je ono''. Hrvatska ima bolje pojedince, dapače i nekoliko velikih ''zvijezda'', a Meksiko ima bolju momčad i boljeg izbornika koji zna posložiti igru. Pokazali su to i u prethodne dvije utakmice, a da ne spominjem kako im suci baš i nisu naklonjeni. 
Gledamo sinoć moja kćer i ja zajedno utakmicu. Hrvatska odmah u početku navalila, moja kćer navija, a ja joj kažem: - Meksikanci će nas pustiti da se ispušemo, golu nećemo prismrditi, a kada se dečki budu vukli kao krepane mačke onda će nas napuniti. - Ispalo je da sam prilično točno prognozirao.
A Pranjiću se vjerojatno gadno štucalo od naših komentara. Ubogi čovjek nije baš obdaren izgledom Apolona, ali da se onako unakazi onom zastrašujućom frizurom... Valjda je mislio isprepadati protivničke igrače? Izgleda da mu nije upalilo.
Danas je u Hrvatskoj opći dan žalosti zbog nacionalne tragedije, dok internet portali upravo pršte gnjevnim i zajedljivim komentarima. Ljudi, dajte se skulirajte - nogomet je ipak samo sport, ništa manje i ništa više.
Bilo i prošlo. Danas igraju Italija i Urugvaj, dva bivša svjetska prvaka koji u međusobnom dvoboju odlučuju tko će ići dalje. Talijanima je dovoljan i bod, no ako se zatvore biti će ciao cari amici. Urugvaju treba pobjeda, stoga slutim uzbudljivu utakmicu.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 10:35

Samo da dodam, teško je našoj reprezentaciji protiv cca 3 miliona izbornika

Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 13:28

@bojnik (citat):
Samo da dodam, teško je našoj reprezentaciji protiv cca 3 miliona izbornika
To si u pravu, svugdje je tako, svi smo selektori i sve najbolje znamo.  Twisted Evil 
Samo ovaj put nema argumenata za odbranu jer je posao stvarno loše odrađen.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7116
REPUTACIJA : 270
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 51
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 13:32

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Brzi-gonzales

Netko bi znao zapjevati.
Zaboravi Brazil, zaboravi senjorite ili ona a sad adio i tko zna kad i tko zna gdje.!!!

A toliko smo puta na TV-u gledali crtić o njihovom "Brzom Gonzalesu" i toga maloga miša smo precjenili.!
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 13:39

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Z5tc4c6luxhb21l8hzqg

Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 13:39

@bojnik (citat):
MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Z5tc4c6luxhb21l8hzqg

Kapetan
Kapetan
Gringo

BROJ POSTOVA: : 3718
REPUTACIJA : 80
ČLAN OD: : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 16:19

Gonzalesi sjebni igrači jači od bečarca.....mada moram priznati da mi je taj spot išao debelo na k**** doista su neke stvari učinjene bez imalo dostojanstva....no koliko znam samo jedna repka može biti prvak svijeta.....
Sad trebaju imati spot plači srce plači ......od Crvenih koralja
A za repku mi imamos mnogo problemos, uzeti im sav novac pa nek lutaju malo....po svijtu bez kintos.....ovako kad su vreče pune jebe se njima za nogomet igrali su kaj crknute kokoši.....
Malo sam se i ljutio pak sam jedva prošao kod anesteziologa za operaciju.....a u petak možda prdnem na rosu!!!!

Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 20:17

Sudjenje u dosadanjim mecevima je bilo lose ali je danas Meksikanac uspeo da prevazidje sve ostale u mecu Italija - Urugvaj.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime24.06.14 20:41

@Gringo (citat):
Gonzalesi sjebni igrači jači od bečarca.....mada moram priznati da mi je taj spot išao debelo na k**** doista su neke stvari učinjene bez imalo dostojanstva....
Kolega, ja kao autohotni slavonac isto tako ti se  Batine pridružujem
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime25.06.14 9:37

Kako je krenulo ovo SP u završnici ćemo izgleda gledati okršaje južnoameričkih reprezentacija jer evropljani izgleda nemogu parirati u snagi južnoamerikancima.Jučer sam čuo izjavu duhoviti engleza da im nije žao što napustaju Brazil jer i Španija također odlazi.
Na vrh Go down
Stanko1
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
Stanko1

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime25.06.14 10:05

Talijane je opet izbacio sudac, isti recept kao što je učinjeno 2002. Start zbog kojeg je Marchisio dobio crveni karton nije bio ni izbliza za tako rigoroznu kaznu. A o kanibalskom potezu Suareza (ugrizao Chielinija) da se ne govori - to je za izravni crveni karton i najmanje tri utakmice neigranja, ali se sudac pravio nevješt. Sve više imam dojam kako je sve namješteno da što više južnoameričkih reprezentacija ostane u igri, da stadioni budu puni, a time i blagajna FIFA-e. Kladim se da će na isti način ''obraditi'' i Njemačku i Nizozemsku. Čovjek se pita da li se uopće isplati više gledati taj cirkus od Mundiala.
Na vrh Go down
SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime25.06.14 10:23

Norvezanin Thomas Syversen je bio siguran da ce Suarez nekoga ugristi za vreme utakmice sa Italijom pa se na to opkladio i uplatio 32 Nkr (3,83 evra) na kvotu od 175 i zaradio 5600 Nkr (671 evra).

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 20rmgc2

Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime25.06.14 12:58

@Stanko1 (citat):
Talijane je opet izbacio sudac, isti recept kao što je učinjeno 2002. Start zbog kojeg je Marchisio dobio crveni karton nije bio ni izbliza za tako rigoroznu kaznu. A o kanibalskom potezu Suareza (ugrizao Chielinija) da se ne govori - to je za izravni crveni karton i najmanje tri utakmice neigranja, ali se sudac pravio nevješt. Sve više imam dojam kako je sve namješteno da što više južnoameričkih reprezentacija ostane u igri, da stadioni budu puni, a time i blagajna FIFA-e. Kladim se da će na isti način ''obraditi'' i Njemačku i Nizozemsku. Čovjek se pita da li se uopće isplati više gledati taj cirkus od Mundiala.
Stanko potpuno se slažem.Kad ja to govorim prijateljima,vele da je to nemoguće.
Sve je danas režirano i ne radi se napamet,a kamoli kad je u igri tolika lova.
što mislite zašto su FIFA i UEFA tako samostalne organizacije tj nije dozvoljeno da se iko upliće u njihovo poslovanje?

Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime25.06.14 20:39

Pobjeda BiH protiv Irana 3-1 i oproštaj od SP u Brazilu.U drugoj utakmici Argentina je dobila Nigeriju 3-2.Tek sad se vidi koliko su evropski sudci profesionalci i da je lakše igrati kad te sudija ne ošteti.Španski sudac je dobro vodio susret.Tek sad ostaje žal i gorčina što se nije učinilo malo više protiv Nigerije i da se dohvati ta osmina finala.
Na vrh Go down
flexi
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
flexi

BROJ POSTOVA: : 644
REPUTACIJA : 22
ČLAN OD: : 2013-02-05
M(j)esto Aleksinac

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime26.06.14 13:58

Sumrak evropskih reprezentacija  , za sada najjači utisak su mi ostavili dva autsajdera Kostarika i USA ,
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase
lacoš

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime26.06.14 14:01

Mamaaa,ugrizla me Urugvajska kobra rabbit 

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 2rpy5qq

Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime27.06.14 0:04

Prva faza je gotova i moje najvece razocaranje je eliminacija Hrvatske jer sam smatrao da mogu barem do polufinala da doguraju. Veliko iznenadjenje je Kostarika koja je izbacila Italiju i Englesku. Drugo iznenadjenje je i Belgija, koja je osvojila svih 9 poena.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

BROJ POSTOVA: : 4083
REPUTACIJA : 297
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime27.06.14 0:37

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 213361_701819137_2240396_big-lnd
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime27.06.14 7:41

Nakon odigrani svih utakmica grupne faze u osminufinala ide 6 evropskih 2afričke i 8 iz sjeverne i južne amerike.Za mene veliko iznenađenje selektor Alžira Vahid Halilhodžić nadmudrio velikog Fabija Kapela i poslao Rusiju kući a Alžir odveo u osminufinala što je za tu zemlju najveći uspjeh dosad.
Na vrh Go down
Stanko1
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
Stanko1

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime27.06.14 8:33

Sumnjive sudačke odluke i previdi (ili ''previdi''), naročito kao poguranac domaćinu, ne datiraju od jučer. Jedan od najgorih i najočitijih primjera zbio se 2. lipnja/juna 1962. na SP u Čileu, u utakmici II. skupine u kojoj su igrali domaćin Čile i Italija (opet Talijani!).
Favorit skupine bila je Zapadna Njemačka koja je na kraju zauzela prvo mjesto, a za drugo su se nadmetali Čile i Italija. Njihova utakmica danas je poznata kao Bitka u Santiagu (Battaglia di Santiago). Sportski komentator BBC-a David Coleman nazvao je tu utakmicu ''najglupljom, najužasnijom, najodvratnijom i najsramotnijom izvedbom nogometa u povijesti te igre''. Sudio je Englez Ken Aston, koji se u najmanju ruku nije proslavio.
Čileanci su kao narod bili nabrušeni na Talijane zbog nepovoljnog pisanja nekog talijanskog novinara o njihovoj zemlji. Događalo se da navijači Italije budu pretučeni, a stradao je u nekom kafiću i jedan Argentinac za koga su mislili da je Talijan. Ta pištoljaška atmosfera prenijela se i na stadion u Santiagu, gdje su Čileanci u startu krenuli ''na kost'' i prvi faul dosuđen je već u dvanaestoj sekundi.
Već u 12. minuti Talijan Giorgio Ferrini morao je van igrališta zbog faula na Čileancu Landi, a u 41. minuti isključen je i Mario David jer je udario Leonela Sancheza. Zapravo mu je vratio za udarac šakom u glavu nekoliko minuta ranije, ali Aston je propustio isključiti Sancheza. Također je Sanchez prošao nekažnjeno i nakon što je slomio nos Humbertu Maschiju. Zbog međusobnog udaranja i pljuvanja igrača morali su u tri navrata intervenirati i čileanski karabinjeri.
U onako ludoj atmsferi i s dva igrača manje Talijani su izdržali do 73. minute kada su primili prvi gol, a u 87. i drugi. Nakon toga su morali pakirati kofere, a Čile je na kraju stigao do trećeg mjesta (pobjeda nad Jugoslavijom 1:0).

Isključenog Giorgija Ferrinija Morali su sa terena izvesti čileanski karabinjeri:

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 AkuLZK1

Talijanski igrači bili su opravdano bijesni na suca Astona:

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 XiYb002

I za kraj, kad već spominjem SP 1962. u Čileu, jedna zanimljivost. Vratar talijanske reprezentacije na tom natjecanju bio je Lorenzo Buffon, dalji rođak današnjeg reprezentativnog vratara Italije. Djed Gianluigija Buffona i Lorenzo Buffon bili su bratići (braća po stričevima).

Lorenzo Buffon:

MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 WNimWkb

P.S. Sve čestitke Vahi! Zaista izvanredan uspjeh. Eto, Dinamu (čitaj Mamiću) nije bio dobar, a doveo je Alžir u osminu finala. Da je u HNS-u pameti uzeli bi ga za hrvatskog izbornika umjesto onog pripravnika, ali...
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime27.06.14 23:29

@Stanko1 (citat):
P.S. Sve čestitke Vahi! Zaista izvanredan uspjeh. Eto, Dinamu (čitaj Mamiću) nije bio dobar, a doveo je Alžir u osminu finala. Da je u HNS-u pameti uzeli bi ga za hrvatskog izbornika umjesto onog pripravnika, ali...
Stvarno po kojem je kriterijumu Kovac dobio to mesto? Zar nije bilo kandidata sa vise iskustva?
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime28.06.14 5:59

@BEOGRAD (citat):
Stvarno po kojem je kriterijumu Kovac dobio to mesto? Zar nije bilo kandidata sa vise iskustva?
Jednoga dana kada se budu otkrile tajne na planetu Marsu, saznat će se i to, no mislim da je u pitanju politika. scratch
Na vrh Go down
Stazio
Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 11:27

Brazil se provukao "kroz iglene uši". Kraj utakmice i penale odgledao sam u kafiću, zanimljivo je kako je Čile privukao simpatije svih prisutnih i kako su svi žestoko navijali za njih.  Very Happy 
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 12:50

Ovo je verovatno najslabija ekipa Brazila od kada ja pratim fudbal. Stavio sam ih u favorite samo zbog toga sto se prvenstvo igra tamo.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 19:10

Treba da pobedi neka od latinoameričkih reprezentacija jer igraju pravi fudbal,za razliku od Nemaca i Holandjana koji igraju klasični''ARBAJT''...što je više nego dosadno...
Na vrh Go down
Stazio
Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 19:38

Njemački "arbajt" nije vizuelno atraktivan ali je dobro planiran i uspješan, vjerovatno će ih odvesti do samog vrha.
Još kada bi im selektor manje držao prst u nosu.  Laughing Laughing 
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 19:46

Isplaniran kao ''stoni fudbal'' Very Happy ...četvorica na šipci i samo vrti...
Na vrh Go down
Stazio
Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 20:01

Holandija zasluženo prošla dalje, Meksiko je bio dobar ali Holandija je ipak pokazala više.
Na vrh Go down
SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 20:48

Jedan period bio sam se zabrinuo da necu imati sve 3 tecno (prognoza placiranja) za 7 poena.  Very Happy

Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 21:39

Meksiko je odlicno igrao, a pomagali su im i vremenski uslovi.Temperatura od 30 stepeni i vlaznost od 85% bice veliki problem za evropske reprezentacije, narocito kod dnevnih utamica.
Najveca greska Meksika je sto su suvise rano izveli iz igre drugog napadaca i time omogucili Holandiji da preuzme inicijativu.
Na vrh Go down
Stazio
Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 21:41

@SveJug (citat):
Jedan period bio sam se zabrinuo da necu imati sve 3 tecno (prognoza placiranja) za 7 poena.  Very Happy
A meni je izgledalo da će se evropski fudbal dobro osramotiti na ovom prvenstvu. Rolling Eyes

Laughing 
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime29.06.14 22:36

Holandija je prošla u četvrtfinale no nije dominirala i Meksiko ima začim da žali jer je on do 87 minute vodio 1-0 i bio korak do ulaska u četvrtfinale.Penal nad Robenom je po meni prestrogo dosuđen .
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime30.06.14 1:12

Kostarika pobedila i pored toga sto je mec sa Grckom sudio Samaras. Very Happy 
Na vrh Go down
SveJug
Poručnik
Poručnik
SveJug

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime30.06.14 8:33

@semsudin (citat):
Holandija je prošla u četvrtfinale no nije dominirala i Meksiko ima začim da žali jer je on do 87 minute vodio 1-0 i bio korak do ulaska u četvrtfinale.Penal nad Robenom je po meni prestrogo dosuđen .

Ni prvo ni zadnje cudan pogled i ocenjen slucaj od strane sudije  tenk . O njihovim sudjenjima bi mogli diskutovati  do vecnosti.

Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime30.06.14 13:34

Grčka igra prevaziđeni staromodni nogomet i nemože imati neke veće uspjehe na velikim natjecanjima.Ono što su postigli sa Rehagelom na EP je bila slučajnost gdje su sa defanzivnom taktikom osvojili kup.
Na vrh Go down
Stazio
Stazio

M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime30.06.14 22:56

@semsudin (citat):
Grčka igra prevaziđeni staromodni nogomet i nemože imati neke veće uspjehe na velikim natjecanjima.Ono što su postigli sa Rehagelom na EP je bila slučajnost gdje su sa defanzivnom taktikom osvojili kup.
Mislim da su oni zadovoljni i ovim što su postigli, ja ih nisam vidio u prvih 16.  Very Happy 
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime02.07.14 11:16

Sinoćnim utakmicama dobili smo i poslednja dva četvrtfinalista na SP u Brazilu.To su Argentina i Belgija.U četvrtfinalu se sastaju:
Francuska-Njemačka
Brazil-Kolumbija
Holandija-Kostarika
Argentina-Belgija
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime02.07.14 14:38

@semsudin (citat):
Francuska-Njemačka
Brazil-Kolumbija
Holandija-Kostarika
Argentina-Belgija

Umjesto Francuske je mogla bit BiH, a umjesto Nizozemske Hrvatska.  Very Happy 

I onda veliko finale.  Smile 
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime02.07.14 14:43

@Max Blitz (citat):

Umjesto Francuske je mogla bit BiH, a umjesto Nizozemske Hrvatska.  Very Happy 

I onda veliko finale.  Smile 

I Mažić da sudi Very Happy
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime02.07.14 14:47

@dinosaurus (citat):
I Mažić da sudi Very Happy

Baš tako!

Vidš da su nam išli na ruku da se ne možemo sastat prije finala, a mi nismo to iskoristili.  Laughing
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime02.07.14 18:36

Maxe dobro si to iskombiniro ali križaljka je urađena i prije početka SP i tu su veliki oci odlučili ko to može u samu završnicu a ko to nemože.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   MUNDIAL 2014 - BRAZIL - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down

MUNDIAL 2014 - BRAZIL
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next