FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Sa ženom u kupovinu

Go down 
+21
lacoš
gayvojnik
pukovnik
Matrix
Pero™
Jozo Trklja
Srdjan Radovanov
pera84
BEOGRAD
Mikula 67
semsudin
dpuric
purger
bojnik
malena
sasa staza
vladimir
dinosaurus
Stazio
Max Blitz
VBČ
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime20.03.14 23:25

Nisi me razumio. Naravno da ta pitanja nisu besmislenost ali kad spomeneš toleranciju onda mi po običaju odemo u krajnost.

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime21.03.14 12:31

pukovnik (citat):
Prateći ovu temu ja još uvijek ne mogu dokućiti što ste njome željeli postići.
Iznijeti nekakva iskustva iz dugotrajnih brakova, ići ili ne ići sa ženom u kupovinu, imati ili ne imati zajednički buđet, da li ako vozi auto koji je registriran na tebe mora ga i prati ili tankirati, pere li svatko posebno svoj veš....... scratch
 Evo kao jedino žensko na ovom forumu moram ovo pojsaniti   geek  Drug Max se boji neke ozbiljnije veze da ne bi na kraju ispalo bez veze  lol! , iskustvo iz dugotrajnog braka još nemam ... sa ženom u kupovinu samo ako se mora i ako ima popis inače bježi  Wink  zajednički buđet tko je još vidio sa ženom pare dijeliti  Razz ..." za ženu nije  auto" ali naravno da će ga prati i čistiti i tankati  Laughing , kako da muško samo pere veš pa zato ima ženu  Razz

A sada ozbiljno moje mišljenje o svemu ovome, ako netko( bilo muško, bilo žensko) ima namjeru "šarati okolo" ( nikad nisam takve ljude razumijela, a mislim niti da neću jer za mene laž je nešto najgore) najpametnije da ne ulaze u vezu već jednostavno kažu što im je na umu, svatko odlučuje za sebe  ... zajednički buđet i kupovina stvar je dogovora a isto tako veliku ulogu u vezi ima povjerenje kojeg ako nema veza pati i puca...Partneri bi trebali biti najbolji prijatelji jer ako partneru ne mogu reči što me smeta i o svemu otvoreno razgovarati kakva je to onda veza.... I za kraj... pitali starijeg gospodina i gospođu kako su izdržali toliko dugo u braku ( slavili su 60. godišnjicu braka). Oboje su odgovorili da se u njihovo vrijeme stvari nisu bacale kada bi se pokvarile nego ih se popravljalo .... salutiranje
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 0:34

Mudrica si ti "drava-city".  Wink
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 4:45

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 12:30

Fenomen prirode:

Ženka Homo Sapiensa može da nosi svoje mladunče kilometrima, a ne može da donese namirnice iz auta do kuče za nekoliko metara.
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 16:29

Zasto bi nosila te namirnice kada ima roba u vidu Homo Sapijensa ... confused  confused  confused  confused  confused  vojnik  vojnik
Na vrh Go down
gayvojnik
Gušter
Gušter
gayvojnik


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 62
ČLAN OD: : 2009-11-08

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 19:09

Ne idem u kupovinu sa zenama jer nemam zivaca. Ali sa Malenom bih naravno isao pod uslovom da ne kupuje cipele. cheers
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 23:48

gayvojnik (citat):
Ne idem u kupovinu sa zenama jer nemam zivaca. Ali sa Malenom bih naravno isao pod uslovom da ne kupuje cipele. cheers
 Dogovoreno, za kupnju cipele mi treba manje nego za kupnju namirnica   lol!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.03.14 23:57

Pero™ (citat):
Fenomen prirode:

Ženka Homo Sapiensa može da nosi svoje mladunče kilometrima, a ne može da donese namirnice iz auta do kuče za nekoliko metara.

Nemoj tako otkako mi perica maznio kučnu pomočnicu , ja to moram sama  lol!  i mladunčad kilometrima i namirnice  Very Happy
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.03.14 0:24

malena (citat):
Citat :

Nemoj tako otkako mi perica maznio kučnu pomočnicu , ja to moram sama  lol!  i mladunčad kilometrima i namirnice  Very Happy

Ho's da ti na ime reparacije posaljem jednog crnca pa ga tovari do mile volje?!  Laughing
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.03.14 10:07

pera84 (citat):


Ho's da ti na ime reparacije posaljem jednog crnca pa ga tovari do mile volje?!  Laughing
Eto ga na,par dana je tu a već se učlanio[You must be registered and logged in to see this image.] Laughing  Laughing 

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.03.14 20:48

pera84 (citat):
malena (citat):
Citat :

Nemoj tako otkako mi perica maznio kučnu pomočnicu , ja to moram sama  lol!  i mladunčad kilometrima i namirnice  Very Happy

Ho's da ti na ime reparacije posaljem jednog crnca pa ga tovari do mile volje?!  Laughing
Ma samo ti meni vrati moju kučnu pomočnicu  lol!  kog' će mi vraga crnac ja sam protiv diskriminacije  Wink
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.03.14 20:48

Laughing  Laughing 

 
Varazdinec, jest da je na moj racun, al' je dobar.

Moram ti dati jedan krstic (dok ga ovi "moji" nisu zapalili ispred necije kuce)
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime25.04.14 18:36

Učinilo mi se prikladnim hahaha
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime25.04.14 18:51

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime25.04.14 19:00

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
gospodine
Gušter
Gušter
gospodine


BROJ POSTOVA: : 69
ČLAN OD: : 2014-04-15
M(j)esto Praha

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime09.05.14 23:38

jadni muski
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime09.06.14 19:07

[You must be registered and logged in to see this image.]   lol!
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime09.06.14 22:06

Pozdrav Malena-pa gde si do sada,nema te nesto u zadnje vreme na forumu..... scratch  scratch  scratch  scratch  scratch  scratch  Sleep  Sleep  Sleep  Sleep  Sleep
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime12.06.14 19:25

Pakiram kofere... salutiranje
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime12.06.14 19:33

malena (citat):
Pakiram kofere... salutiranje
Na more???

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1231
ČLAN OD: : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime13.06.14 16:20

Nemoj nas opet ostavljati toliko dugo-forum je prazan bez tebe i tvojih komentara..... Sad  Sad  Sad  Sad
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime20.06.14 14:15

sasa staza (citat):
Nemoj nas opet ostavljati toliko dugo-forum je prazan bez tebe i tvojih komentara..... Sad  Sad  Sad  Sad
ma evo samo nemoj plakati  salutiranje

Gringo ne, u Englesku.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime20.06.14 17:48

Kaj buš tam Beby sister?? ili se deš praviti englez   lol! 

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime21.06.14 22:50

Ako ne uspije drugo onda se idem samo praviti Englez  lol!
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime21.06.14 23:02

Pozdrav malena, kada odeš u Englesku nemoj zaboraviti ekipu sa Foruma.

 cheers 
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.06.14 0:42

Čuo sam da sad več i u Engleskoj imaju internet. Valjda če ga Malena pronači, javit če se od tamo, pa da potvrdi ta navođenja.

 Laughing
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime22.06.14 6:05

malena (citat):
Ako ne uspije drugo onda se idem samo praviti Englez  lol!
Sretno ti bilo i kad se malo snađeš javi nam se ......svakako!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 45
M(j)esto drava-city

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime25.06.14 14:53

Pero™ (citat):
Čuo sam da sad več i u Engleskoj imaju internet. Valjda če ga Malena pronači, javit če se od tamo, pa da potvrdi ta navođenja.

 Laughing
Idem u izvidnicu  Smile   pa ću valjda da se javim ako ne prije kad se vratim  salutiranje
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime07.03.16 2:03

Zapeli u kupovini sa ženama...  Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 57
M(j)esto Vinkovci

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.09.20 20:02

E VBČ svaka ti čast za temu koju si postavio!!!
Ne znam što je gore,ići sa ženom ili je čekati ispred dućana. Užasno je i jedno i drugo.
Premda ja razlikujem dvije vrste kupovine. Ona kada idemo zajedno u neki od ovih velikih marketa jednom tjedno-sedmično i obavezno idemo zajedno sa spiskom u rukama a ja služim kao manuelna radna snaga..samostalni ovlašteni nosač..to ne traje dugo..kupi se ono što treba i briši.
Moram ukazati na činjenicu da moja žena nije tip od trošenja i kupovine odječ obuće i neke šminke. Ruku na srce,moja žena minimalno stavlja šminku i ne nosi brendiranu odjeću nego ono sto je sniženo i pristojno.
Ali mene glava opet boli kad mora ici s njom i u takvu kupovinu..jer moram ocjenjivati kako joj što stoji..pa onda sto puta nesto proba..ma užas..poludim načisto.
Jao onim drugovima sa Foruma čije žene trose i peglaju kartice...moja nije takva..hvala Bogu
Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime23.09.20 20:31

Moja deblja polovica baš ne voli ići sa mnom u kupovinu. Ona definitivno nema smisla za taj sport. Ima neki spisak, i samo to završi u kolicima. Ja obično prvo kupim ono po čega sam došao, pa obavezno još prošmucam da vidim što bi moglo biti zanimljivo. Nije baš da sam kao moj poznanik iz djetinjstva Gusztav, ali ponekad i nisam baš daleko:



Inače, u kupovinu odjeće, obuće i sličnog ne idem s njom iz principa. Probati 18 pari cipela, pa ih sve  ostaviti, ili isprobati 14 košulja i 8 jakni, pa sve to ostaviti na onoj vješalici pored kabine... ma bruka i sramota. Ja bih kupio samo da ne izađem praznih ruku nakon dva sata u trgovini. 
A ne vodim je niti kada kupujem za sebe. Obično ja probam neku majicu u kabini, pa izađem da čujem mišljenje, a ona na drugoj strani bira nešto za sebe. Pitam, je li ovo ok? A odgovor bez da me pogleda, pa uzmi ako ti se sviđa...
Zato ja odem sam i za ocjenu i umjetnički dojam pitam prodavačice. Odmah ulovim one koje bi mi uvalile nešto samo da se proda. Ipak sam ja u trgovini i komercijali skoro 30 godina. Da bi mi nešto prodao trgovac ili trkovkinja, moraju mi objasniti zašto je to baš za mene dobro.

_________________
In medias (t)res...

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 57
M(j)esto Vinkovci

Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime24.09.20 10:04

Ma oni ne znaju da su naišli na experta komercijalistu. Prije bi ti njima nešto prodao nego oni tebi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Sa ženom u kupovinu - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sa ženom u kupovinu   Sa ženom u kupovinu - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sa ženom u kupovinu
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
OTVORENA CIVILNA PLATFORMA
 :: ŽENSKI BATALJOON
-
Idi na: