FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 NPBPN JNA je sad i na Facebook-u

Go down 
+23
fordmondeo
Max Blitz
VP 2033
Maks1969
stepa
bortchy
Zemo
tose
dragnik
sego
Patrick
Matrix
FORMICA
inzenjerac
pera84
k2neno
misha
malena
Rodic Zeljko
Marduk
Crni
purger
VBČ
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 10:28

FORMICA (citat):
Ja bih jedno pivo ako je preteklo cheers
Di su 4 posta? Vidim samo dva Razz

pera84 (citat):
purger (citat):
Tulum??
affraid
Malena stavi koji ražnjić lol! ja donesem vino lol!

purger,
ti donesi buteljku a ja imam dimljenog sarana (mrtva bi ga usta jela) a i Veliki Petak je.

Evo novog para na forumu lol!
Pera84 zapamti da malena nikad ne spava i kad spavam ja ne spavam jel jasno???? lol!
Sad zbog tebe moram gledati kako se radi dimljeni šaran Evil or Very Mad
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 12:12

pera84 (citat):
purger (citat):
Tulum??
affraid
Malena stavi koji ražnjić lol! ja donesem vino lol!

purger,
ti donesi buteljku a ja imam dimljenog sarana (mrtva bi ga usta jela) a i Veliki Petak je.
Ajme meni od kad to nisam jeo affraid

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 13:29

pera84 (citat):
ej, kad smo vec kod svercovanja alkohola kako ste vi gurali flase kraj dezurnog na prijavnici. kod nas bila popularna "manastirka".pljosnata flasa, pa oni mrsaviji mogu je sakriti pod kosulju i u ljetnoj uniformi.
Mi smo Čačačku najčešće šljivu Čačanku ispod žice proturali kod nekog grmlja pa kad uđemo odemo za njih. Za stražu bih u blizini staržarskog mjesta ostavio sakrivenu flašu. Desestari su se o jadu zabavili da otkriju kako nosim šljivu jer kad se vratim sa stražebazdim kao bačva. Naravno da im nijesam rekao jer nam ne bi govorili raspored za stražu.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 14:59

malena, nista jednostavnije.

prvo: ulovi se saran Laughing sad, dal, na Dravi, Mississippiu, Moraci il' u ribarnici nije bitno. bitno je da nije dimljen dok jos pliva Wink i da nije som.
drugo: treba dim. a gdje je dima tu je i vatre.
trece: riba mora plivat, sto bi rekli Dalmosi. to znaci treba vino. i drustvo.

sve ostale detalje cu ti reci KAD UBACIS ONO PIVO STO SI OBECALA!!!!!!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 15:11

a sad odo' da farbam jaja.

malena, princip je isti kao za sarana: prvo nadjes dobra jaja.... Laughing
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 15:27

pera84 jesam obečala pivo ali kad bude malo više postova Basketball još uvijek mi nedostaje postova od drugih članova Wink tako da za sad ste samo na čevapama i vodi
lol!
Ja misla da se morski pas ulovi scratch lol! zna malena kako se to radi Razz samo nesmijem priznati lol!
Evo kad znaš i jaja farbat onda sutra možeš kod mene jer ja to nezanam lol!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 15:31

malena (citat):
pera84 jesam obečala pivo ali kad bude malo više postova Basketball još uvijek mi nedostaje postova od drugih članova Wink tako da za sad ste samo na čevapama i vodi
lol!
Ja misla da se morski pas ulovi scratch lol! zna malena kako se to radi Razz samo nesmijem priznati lol!
Evo kad znaš i jaja farbat onda sutra možeš kod mene jer ja to nezanam lol!

poziv prihvacen.
hocu li ponijeti svoja jaja lol!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime22.04.11 20:20

Ma ne moraš imam ih ja dovoljno lol!
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 0:07

Čekaj Peśa zar se krap prvo ne suši?
Zapravo postoji sistem čišćenja. Krap se presječe do pola ali s leđa tako da mu trbuh ostane čitav. Onda se očisti i opere. Suši se od 4 do 6 dana (da provene što vele Zećani) zavisno od vremena i onda se dimi dan ili dva. Tako osušen i nadimljen može dugo na promajno mjesto da stoji a u zamrzivač i godinu dana. Ima uz ovo još nešto.
Kad se rako osušen iprodimljen i jošmalo osušen krap se isječe na fete pa se u veliki lonac naslaže na tanke grančice vrbe (ili frbe kako vele zećani) red komada krapa pa preko njega red komada limuna pa opet krap a limun i tako do kraja. Na kraju se nalije ulje da sve pokrije. Naloži se tiha vatra tako da ulje ne ključa i tako se grije najmanje 6-7 sati. Kad se ohladi slaže se u tegle i zalije uljem i može stajati godinama ali meni nikad ne traje duže od četiri mjeseca. Sad
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 0:17

Neda mi se tipkati pa kopiram ...Postupak dimljenja ribe sadrzi dva dijela: salamurenje i sušenje u pušnicama.
Time riba gubi znatan dio vode i dehidrira, a djelovanje dima konzervira ribu. Postoje dva osnovna načina dimljenja ribe:hladno i toplo dimljenje,koje se razlikuje naravno po temperaturi prilikom dimljenja ribe.Hladno dimljenje pretpostavlja da se riba prvo usoli – jakim, tvrdim soljenjem, suhim i mokrim postupkom. A zatim salamuri oko 12h.Kod toplog dimljenja, za razliku od hladnog, uzima se samo sjveža riba, tj. neobrađena. To znači da se može koristiti i duboko zamrznuta riba, koja pri tom neće izgubiti ništa od svog okusa.Susenje i dimljenje ribe se odvija u pusnicama i traje oko 15-tak dana Na kraju susenja i dimljenja ribe,odvija se još jedan proces, primenjuje se i „bojenje” ribe. Naime, za vreme dimljenja riba dobije sjvetlo žutu boju. Da bi boja bila jača, zlatno žuta, drvo koje je skoro izgorelo prekrije se pepelom, što pojačava dimljenje.
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 0:22

Auh jeste Malena u pravu si zaboravio sam na so. Ostalo je kako sam gledao kod druga u Zetu. Njegov krap je odličan naročito kad je veći.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 1:16

e jebiga, Djeticu, ti sve istrtlja a za dzabe. a ja htio da od Malene izglavimo za recept barem dvije gajbe. Laughing
ja praktikujem "toplo dimljenje" al' ne koristim cijelu ribu. samo izvadim dva fileta tako da se posle ne zajebavas s kostima. za ovo treba krupniji saran ( 7kila i vise ) a ne boj se, ostalo ide u paprikas, ne baca se.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 6:12

a da ga znaju Crnogorci spremiti, znaju vala. ja sam polovinom devedesetih sa Zlatibora gonio sir na Podgoricku pijacu, a na povratku napuni "Ladu" cigarama Wink uz put se ponesto kupi na pijaci od lokalnih specijaliteta, izmedju ostalog i dimljeni saran. kad dodjem kuci, ne sastavi pola sata na stolu, obrste ga ko misevi.
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 12:58

Ajde pusti FORMICU nek čovjek tipka ja ionako nemam pojma o kuhanju i spremanju hrane lol! pa će biti još prilike da užicate koju gajbu Very Happy
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 14:42

malena (citat):
Ajde pusti FORMICU nek čovjek tipka ja ionako nemam pojma o kuhanju i spremanju hrane lol! pa će biti još prilike da užicate koju gajbu Very Happy

ama nek kuca. jadan, ko mu brani. no steta da i ne naplati. Laughing
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 15:05

Ajmo malo na popodnevni odmor pa kasnije što bude Sleep
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 17:31

Odmor Shocked što je to? Kako to izgleda? lol!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 17:45

malena (citat):
Odmor Shocked što je to? Kako to izgleda? lol!
Kad nisi gušter,kad te nitko ne muči a tebi se ne muči druge,ne pije ti se u kantini jer si se noć prije našišao ljute brlje odeš u trokockasti
četverokut i ugasiš se bar dva sata ili dok te Šemso ne probudi ali teško i on Wink
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 18:15

Pero ja se istrtljah ama mislim da neće biti nikakve štete od toga. E i još jedna lijepa stvar su suve ukljeve. Malo ko to voli zbog jakog mirisa ali meni se baš on sviđe. S jeseni mi nema ništa draže nego iźest 10-ak komada prženih na roštilj i zaliti sa 2-3 piva.
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 21:39

FORMICA (citat):
Čekaj Peśa zar se krap prvo ne suši?
Zapravo postoji sistem čišćenja. Krap se presječe do pola ali s leđa tako da mu trbuh ostane čitav. Onda se očisti i opere. Suši se od 4 do 6 dana (da provene što vele Zećani) zavisno od vremena i onda se dimi dan ili dva. Tako osušen i nadimljen može dugo na promajno mjesto da stoji a u zamrzivač i godinu dana. Ima uz ovo još nešto.
Kad se rako osušen iprodimljen i jošmalo osušen krap se isječe na fete pa se u veliki lonac naslaže na tanke grančice vrbe (ili frbe kako vele zećani) red komada krapa pa preko njega red komada limuna pa opet krap a limun i tako do kraja. Na kraju se nalije ulje da sve pokrije. Naloži se tiha vatra tako da ulje ne ključa i tako se grije najmanje 6-7 sati. Kad se ohladi slaže se u tegle i zalije uljem i može stajati godinama ali meni nikad ne traje duže od četiri mjeseca. Sad
Premračno!ostao sam bez teksta!Formica svaka čast!!!!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 21:40

Max otvaraj zasebnu temu kulinarstvo lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 22:00

Otvorite li tu temu ja odoh s foruma časna mi riječ...
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime23.04.11 22:17

purger (citat):
FORMICA (citat):
Čekaj Peśa zar se krap prvo ne suši?
Zapravo postoji sistem čišćenja. Krap se presječe do pola ali s leđa tako da mu trbuh ostane čitav. Onda se očisti i opere. Suši se od 4 do 6 dana (da provene što vele Zećani) zavisno od vremena i onda se dimi dan ili dva. Tako osušen i nadimljen može dugo na promajno mjesto da stoji a u zamrzivač i godinu dana. Ima uz ovo još nešto.
Kad se rako osušen iprodimljen i jošmalo osušen krap se isječe na fete pa se u veliki lonac naslaže na tanke grančice vrbe (ili frbe kako vele zećani) red komada krapa pa preko njega red komada limuna pa opet krap a limun i tako do kraja. Na kraju se nalije ulje da sve pokrije. Naloži se tiha vatra tako da ulje ne ključa i tako se grije najmanje 6-7 sati. Kad se ohladi slaže se u tegle i zalije uljem i može stajati godinama ali meni nikad ne traje duže od četiri mjeseca. Sad
Premračno!ostao sam bez teksta!Formica svaka čast!!!!

A tek da probaš Shocked Jedan drug iz gimnazije je otvorio fabičicu za suve krapove. Ima i suvih pastrmki ali neće suve ukljeve da proizvodi jer niko ih ne jede i preskupa proizvodnja. Nego se u Podgoricu teško nalaze. Zovnem ga i pitam đe se mogu naći njegovi krapovi kad on veli došli Rusi i sve ponijeli u Moskvu da prodaju. Nema veze na pjacu ima i ovih domaćih.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 8:50

formiica,

ne znam kako cijene stoje u CG/ al' jedna (broj 1) dimljena pastrmka kod nas se krece oko 5.00 $. ako si za biznis, ja sam tu.
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 13:27

Maloprodajna cijena spakovanog u vakumirane kese za pastrmku je 6 eura/kg a za krapa čini mi se 10 eura/kg. Mogu ti dati adresu fabrike. Very Happy
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 14:44

Koji ste vi biznismeni lol! a ne pada vam na pamet da je domaće doamće i kvalitetnije i bolje od tvorničkog, dakle i isplativije Question
I daj više dosta s tim jer već sanjam ribnjak i sušaru i ribe i mmmmmmmmmmmmmm ... evo opet sam gladna lol!
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 17:11

malena (citat):
Otvorite li tu temu ja odoh s foruma časna mi riječ...
A čega se bojiš?Mi znamo da si emancipirana žena i da si kuhaču objesila na klin lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 23:01

FORMICA (citat):
Maloprodajna cijena spakovanog u vakumirane kese za pastrmku je 6 eura/kg a za krapa čini mi se 10 eura/kg. Mogu ti dati adresu fabrike. Very Happy

nema tu zarade moj druze. bolje je bilo dok je Milo gliserima cigare gonio Wink
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 23:04

purger (citat):
malena (citat):
Otvorite li tu temu ja odoh s foruma časna mi riječ...
A čega se bojiš?Mi znamo da si emancipirana žena i da si kuhaču objesila na klin lol!

cuj objesila. nije je nikad ni uzimala u ruke. lol!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime24.04.11 23:23

nego, ja mislim da je malena u pravu. sedmicu dana mlatimo o susenju ribe. ima li o cemu drugom da se prica, pobogu braco!
evo ja cu poceti novu temu: dje se sprema najbolji prsut? Laughing
Na vrh Go down
FORMICA
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2011-03-29
M(j)esto Podgorica

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 0:02

Ada zna se mimo njeguškog nema nijednog kolika je zemaljska kugla, onda 10-ak praznih mjesta pa ostali. Smile
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 3:55

FORMICA (citat):
Ada zna se mimo njeguškog nema nijednog kolika je zemaljska kugla, onda 10-ak praznih mjesta pa ostali. Smile

znao sam da ce Njegos prvi skocit' moga mi Boga. ama prave ga i drugi brate i kume.
Formica, cestitam otpo ti je gusterski rep, sad si dzomba.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 9:26

Jeste li svi dobro,koliko vidim hrana je svima bila odlična Smile
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 10:13

Purgeru nediraj mi u moju emancipaciju Razz
A vidim ja da još niste shavtili ... ma ja imam roba i kućnu pomoćnicu šta bi ja ruke praljala i uzimala kuhaću, metlu ili nedaj bože gedore , klješta... lol!
Zato ja došla na vojni forum , reko ovdje neće biti o hrani a kad ono sve neke tetkice lol! još mi i drug padobranac pošalje link sa originalnom kuharicom JNA ( sad bi tu išao onaj smajlić što si propuca glavu) lol! lol!
Pera84 ajde priznaj da kad je dobrih domaćih slavonskih kobasica i kulena onda je i šunka dobra .. fučkaš pršut... i još domaćeg svežeg sira i domaći kruh Cool
Matrix ja sam ostala gladna jer sam dala slobodno robu i kućnoj pomoćnici jer je pera84 obečao doći u pomoć lol! lol! lol! lol!

A sad vas ozbiljno moram pohvaliti jer ste se malo popravili evo uspjela sam skoro cijelu kavu popiti a posebna pohvala Patricku što sam imala i muziku u podlozi ...
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 10:23

Eh malena i ja sam popio kavu sa guštom a jučer su me iza ručka natjerali šetati a ja mislio malo "ubiti oko" ali preživio sam,malo morske arije i polusunčanog vremena mi je ispunilo dan,ne sekiraj se pa danas ionako muškarci kuhaju,čiste,spremaju,peglaju,stavljaju robu prati,sušiti još da počnu rađati-adio, toliko je vojska ostavila trag na nekim generacijama da je to postalo zarazno pa se sve više širi ili ti zavladao opet matrijarhat Rolling Eyes
Na vrh Go down
Patrick
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
Patrick


BROJ POSTOVA: : 564
ČLAN OD: : 2010-04-11
DOB : 52

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 11:51

malena (citat):
Purgeru nediraj mi u moju emancipaciju Razz
A vidim ja da još niste shavtili ... ma ja imam roba i kućnu pomoćnicu šta bi ja ruke praljala i uzimala kuhaću, metlu ili nedaj bože gedore , klješta... lol!
Zato ja došla na vojni forum , reko ovdje neće biti o hrani a kad ono sve neke tetkice lol! još mi i drug padobranac pošalje link sa originalnom kuharicom JNA ( sad bi tu išao onaj smajlić što si propuca glavu) lol! lol!
Pera84 ajde priznaj da kad je dobrih domaćih slavonskih kobasica i kulena onda je i šunka dobra .. fučkaš pršut... i još domaćeg svežeg sira i domaći kruh Cool
Matrix ja sam ostala gladna jer sam dala slobodno robu i kućnoj pomoćnici jer je pera84 obečao doći u pomoć lol! lol! lol! lol!

A sad vas ozbiljno moram pohvaliti jer ste se malo popravili evo uspjela sam skoro cijelu kavu popiti a posebna pohvala Patricku što sam imala i muziku u podlozi ...
Hvala za pohvalu(primeran vojnik ili odličan strelac?).
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 13:58

E Matrix da je bar matrijarhat nego sponzoruše vladaju svijetom koje se neznaju pobrinuti za ništa ... Rolling Eyes Trebao si se dogovoriti prvo odmor a onda šetnja Wink ali vidim da nisi požalio Smile
Patrick danas ti je sretan dan ma i jedno i drugo Smile
Na vrh Go down
Patrick
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
Patrick


BROJ POSTOVA: : 564
ČLAN OD: : 2010-04-11
DOB : 52

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 14:09

malena (citat):
E Matrix da je bar matrijarhat nego sponzoruše vladaju svijetom koje se neznaju pobrinuti za ništa ... Rolling Eyes Trebao si se dogovoriti prvo odmor a onda šetnja Wink ali vidim da nisi požalio Smile
Patrick danas ti je sretan dan ma i jedno i drugo Smile
Hvala mnogo,ili kao u vojničkim danima "Služimo narodu".
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 14:54

zar se nije odgovaralo: SLUZIM STO MORAM!

malena, jel' ti cemu ta kucna pomocnica Wink
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:01

nego, cura je u pravu. mimko kakve strine udarili u kutlace i varjace. 'ajmo kakvu pricu npr: pobili se mi u disku s civilima....itd
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:07

Ma nema na čemu Patrick i drugi put po zasluzi lol!
Pera84 nemam ti ja to pojma jer me žene ne zanimaju lol! samo znam da je lijena za poludit, mislim nije da ima puno posla osim da brine o cijelom kućanstvu , plus o djeci i da rad i ući i brokerski posao istovremeno te da popravlja po kući sve što treba i netreba lol! lol! lol! A zašto pitaš?
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:09

pera84 (citat):
nego, cura je u pravu. mimko kakve strine udarili u kutlace i varjace. 'ajmo kakvu pricu npr: pobili se mi u disku s civilima....itd

Cura gdje ????? Ma bitno da se tipka , ja sam se zezala jer obožavam mutiti po kuhinji Cool bar dobijem kojekakve ideje ...
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:12

malena (citat):
Ma nema na čemu Patrick i drugi put po zasluzi lol!
Pera84 nemam ti ja to pojma jer me žene ne zanimaju lol! samo znam da je lijena za poludit, mislim nije da ima puno posla osim da brine o cijelom kućanstvu , plus o djeci i da rad i ući i brokerski posao istovremeno te da popravlja po kući sve što treba i netreba lol! lol! lol! A zašto pitaš?

'nako, jadna. odrzavam konverzaciju lol!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:15

malena (citat):
pera84 (citat):
nego, cura je u pravu. mimko kakve strine udarili u kutlace i varjace. 'ajmo kakvu pricu npr: pobili se mi u disku s civilima....itd

Cura gdje ????? Ma bitno da se tipka , ja sam se zezala jer obožavam mutiti po kuhinji Cool bar dobijem kojekakve ideje ...

a sta ja znam gdje, nisam te pregled'o lol!

a to za kuhinju si u pravu. ja kadgod udjem u kuhinju a zena nesto muti, ja dobijem ideju. Wink
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 15:32

Ma reko svejedno što je takva nikakva i jadna i lijena nedam ja nju... ipak ja imam više vremane za manikuru, pedikuru, frizuru i kupovinu i još svašta nešto u tom stilu lol! lol! lol! lol! lol!
Kakvo pregledanje? Nema ovdje cura koliko ja znam a valjda ja znam jer sam izvidnica Wink
Nadam se da pametnu ideju Laughing
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 16:08

Ajde idem malo opet šetati - kaže žena dobro za tlak scratch
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 22:00

Nikog nema a uzbuna u toku Sleep
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 22:16

E sad vidiš kako je meni na ovom forumu lol!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 22:26

malena (citat):
E sad vidiš kako je meni na ovom forumu lol!
Ma bitno je da se netko javi i uzbuna završena,sredila ih hrana i piće ali sutra ujutro prozivka - posao lol!
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime25.04.11 22:53

Ajde ne opravdavaj ih jer njih je onda hrana i piće sredila odavno lol! a ja vše neću da se javljam , uvijek ja nastradam Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
NPBPN JNA je sad i na Facebook-u
Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Subotica 89/90
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)
» Smederevska Palanka

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Vojna Historija / Vojna Povijest / Војна историја-
Idi na: