FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Reklama

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Doktor Živago
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1814
REPUTACIJA : 27
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 53
M(j)esto Vinkovci

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime30.09.20 11:39

Gorane i ja sam na to pomislio, ali to je pitanje za Komandu. Osobno nisam na Facebooku zbog drugih razloga, no ne vidim ni jedan razloga zašto to ne bi bilo. Kao nekakav Oglas ili preusmjeravanje..zaista, zašto ne?

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Podpukovnik
Podpukovnik
Vojnik Graničar

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6922
REPUTACIJA : 267
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 50
M(j)esto Split

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime30.09.20 13:56

@goran9030 (citat):
Na fejsu je prilično aktivna i dobro posjećena grupa "Pronađi drugove iz bivše JNA". 
Ja sam u grupi Mornarička pješadija Pula podsjetio da postoji i ovaj forum. 
Pitanje za admine - kako dio tog velikog članstva usmjeriti i na ovaj forum?
Vjerujem da puno ljudi na fejsu ne zna da ovaj forum postoji. 
Šteta je da se samo nas nekolicina ovdje prijavljuje, a siguran sam da bi poneki sa FB ovdje pronašli zanimljive teme i bolje objave nego što su tamo.

Čuli smo mi za bivše pripadnike JNA na facebook-u.
Ovdje se vodio razgovor oko toga.

https://jna-sfrj.forumbo.net/t2501-reklama lol!

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Doktor Živago
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Vinkovci

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime30.09.20 14:46

A..dobro..odlično si me usmjerio. Zahvaljujem.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
paradajz
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 93
REPUTACIJA : 2
ČLAN OD: : 2014-02-23

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime14.10.20 21:09

Ima na FB mnogo grupa sa JNA temama.
Na vrh Go down
goran9030
Podporučnik
Podporučnik
goran9030

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1602
REPUTACIJA : 25
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 55
M(j)esto Đakovo

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime15.10.20 12:25

Ima puno grupa, ali malo ih je organizirano kao ovaj forum. Često se nakon neke objave blokiraju komentari. 
Osim toga, te grupe su otvorene za sve i čitaju ih i sudjeluju i oni koji nisu bili u JNA. 
Ako napišeš neki komentar ili razmišljanje, budi spreman na raspravu oko toga, često i preko granice dobrog ponašanja. 
Dio njih pratim, ali već davno nisam ništa objavio.

Doktor Živago
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Vinkovci

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime15.10.20 12:29

Točno, ali ovaj Forum je daleko najbolji i najozbiljniji. Ovo, tim više što postoji dežurni oficir koji u svakom trenutku može reagirati na neprimjereno ponašanje ili bilo kakve komentare koji odudaraju od pravila Foruma. Isto ovlaštenje imaju i generali, članovi Generalštaba, što je po meni jako dobro i potpuno se razlikuje od bilo kojeg postojećeg Foruma na webu.
Ja sam isključivo ovdje upravo zbog svega navedenog, ali toliko sam dobrih drugova ovdje stekao, i puno toga naučio što na drugim forumima nikad ne bih mogao
Na vrh Go down
goran9030
Podporučnik
Podporučnik
goran9030

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Đakovo

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime15.10.20 12:40

Ma vidi, i tamo postoje administratori. Trude se oni koliko mogu, ali teško je pročitati sve postove. 
Osim toga, tamo se broj članova broji desetinama tisuća, bez obzira da li se zaista radi o bivšim pripadnicima JNA. 
Nisu ni te grupe potpuno beskorisne, ima tamo ljudi koji zaista pronalaze one koji su traženi. Baš zato što je veliki broj članova, veća je i mogućnost da baš iz tog mjesta (pa čaki i sela) netko vidi objavu. 
Ubrzo onda stižu adrese i brojevi telefona. 
Povremeno se postavi neka objava o ponovnom susretu nakon 30 i kusur godina i to je lijepo. Često se javljaju članovi da bi rekli kako su dobili unuka ili unuku, da je nekome rođendan i onda je tu puno čestitanja. 
Ali isto tako te grupe nisu najsretnije rješenje za ovakav vid komunikacije i objava kakve imamo ovdje. Baš zato se dešavaju blokade komentara od strane administratora.

Doktor Živago
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Vinkovci

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime15.10.20 12:44

Ovo ovdje je puno ozbiljnije. Mnoštvo sjajnih tema i vrlo ozbiljnih rasprava. Stvarno čovjek puno nauči.
Iako ima i neozbiljnih rasprava i zezancije jer cilj foruma i je da sd ljudi zbliže pa i na takav malo neozbiljniji način

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
goran9030
Podporučnik
Podporučnik
goran9030

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Đakovo

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime15.10.20 12:55

Definitivno je tako. 
Ja sam se u početku bio koncentrirao samo na objave koje su se ticale moje bivše kasarne. Onda sam polako počeo širiti interese. 
Pročitao sam puno odličnih tekstova, dobrih analiza, duhovitih komentara...
Žao mi je što su se neki očito umorili, ali srećom i dalje imamo specijaliste za određene teme, kao što su Zoran I, Pera84, mirko bratuš... i da ne nabrajam da se netko ne bi našao uvrijeđen ako ga zaboravim. 
Jedan od onih za koje mi je žao što se više ne javljaju je Berač šparuga. Njegovi tekstovi se komotno mogu prekopirati, posložiti i od toga napraviti istraživački rad. Čovjek definitivno ima smisla za pisanje. Sve je propraćeno fotografijama, mapama kao i izvorima na koje se poziva.

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr
Sponsored content

Reklama - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reklama   Reklama - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down

Reklama
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2