FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Promjena e-mail adrese

Go down 
5 posters
AutorPoruka
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 21:48

Poštovani, došlo je do promjene moje e-adrese, kako da to riješim, uz drugarski pozdrav. Bojnik

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 23:35

Malo je nejasno pitanje?!
Hoces da kazes da si promenio e-mail...?!
Nije to nikakav problem (ako je to ) za posetu i normalno funkcionisanje na forumu. Mail je bio potreban samo kod registracije na forum i naravno za primanje obavestenja koja ti odaberes , a ticu se prispelih poruka, odgovora na biranu temu, i slicno.....

Naravno, drago mi je da smo ponovo zajedno salutiranje
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 23:39

Poštovanje, vidim da pitanje nije za temu, no u profilu mi je stara e-adresa, a otprilike 2 mj imam novu, tako da neznam kada stižu poruke na teme koje pratim, dali mogu privatne poruke stizati i sl. u tome je problem.lp.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 23:50

Pitanje je ok.
Koliko znam e-mail preko koga je registrovan korisnik , je nepromenljiv , odnosno promena mail-a podrazumeva i promenu naloga!
Videcemo jos u GS ali mislim da je tako, bas smo skoro nesto slicno komentarisali.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 23:55

Sve OK, promjena e-adrese mi je bila uvjetovana promjenom davatelja usluge interneta, pratit ću što i kako da se problem riješi da mogu primati obavijesti na novu e-adresu, a do tada moram da radim na ipravljanju svojih grešaka prema članovima foruma, pozdrav ekipi. Sleep 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime16.11.13 23:55

Član ne može mijenjati e-mail, ali može dok je ulogiran na forumu podnijeti zahtjev za promjenu privatnom porukom administratoru. Samo na ovaj način je osigurano da je učesnik vlasnik dotičnog nicka. Zahtjevi koji se administratoru šalju u svojstvu gosta preko glavne stranice ne mogu biti uzeti u obzir jer bi svatko mogao tvrditi da je to njegov nik i da želi izmjenu e-mail adrese.
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime17.11.13 2:38

Bojnik, ziv bio i dobro se vratio, pa sa koje god adrese. cheers 
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime17.11.13 8:16

pera84 (citat):
Bojnik, ziv bio i dobro se vratio, pa sa koje god adrese. cheers 
Hvala velika
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime03.09.15 12:37

Molio bih za savjet.Kojem administratoru da podnesem zahtjev za promjenu e- maila?

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime03.09.15 13:46

lacoš (citat):
Molio bih za savjet.Kojem administratoru da podnesem zahtjev za promjenu e- maila?

Nacelniku Tehnicke Sluzbe
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime24.02.16 21:14

Poruka od jednog gosta:

Zbog toga što mi se stari mail ugasio nemogu se prijaviti na forum.Bio sam aktivan pod imenom xxxxx i sada imam novi mail.Molio bih da mi pomognete da nastavim sa aktivnostima na forumu. xxxxx

Sender e-mail address: xxxxxxxxxx@gmail.com


Ovdje administracija više ništa ne može učiniti. Ako ste zaboravili lozinku, a stari e-mail na kojem ste se registrirali više ne radi, onda zbog zaštite korisničkog računa Vam ne možemo izvršiti zamjenu e-mail adrese. Jer kad bi to moglo, onda bi se svatko mogao obratiti administraciji i reći da mu je ugašen e-mail, da mu promjenimo na novi. Tu bi zlouporabe bile moguće, pa bi moglo doći do upada u tudji korisnički račun. Baš zbog toga što štitimo korisničke račune, ne možemo vršiti ovakve izmjene.

Savjetovao bih korisnika da se nekako pokuša sjetiti lozinke, a ako nikako ne ide, onda neka se ponovo registrira pod istim nickom uz dodatak još jednog broja na kraju, te neka javi administraciji da je to novi nick zbog nepostojeće e-mail adrese, da ne bi bio osumnjičen za korištenje više nickova.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sponsored content





Promjena e-mail adrese Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Promjena e-mail adrese   Promjena e-mail adrese Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Promjena e-mail adrese
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: