FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Lex Perković

Go down 
5 posters
AutorPoruka
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4173
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 13:43

O cemu se ovdje radi?Koje taj covjek,sta je uradio,da li je u pitanju pronevjera?Zbog cega je toliko bitno da mu se ne sudi u Njemackoj?Cak i po cijenu sukoba sa EK/EU.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 13:59

Koliko sam razumeo povezan je sa ovim ubojstvom

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ipak mislim da je sad pozadi neka politika i poslovi, o čemu mi verovatno nečemo saznati.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4173
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 16:53

Sjecam se ubistva Djurekovica-Direktora INE.U to vrijeme se bila digla velika prashina.Nisam sigutran kako je tada javnost bila obavijestena,kao politicko ubistvo ili su vezali uz extremnu emigraciju.Tek sada sam saznao daje Mika Spiljak bio umijesan.
Mali vic o Miki.
Zvoni telefon Miki u stanu,supruga mu dize sa druge strane zice je zenski glas.Supruga pita "Koste vi mom Miki".Skolska drugarica,stize odgovor sa druge strane.
Nemoj da lazete-Moj Mika nije ishao u skolu,odgovori joj Mikina ljubomorna supruga Laughing 

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 59
M(j)esto ZAGREB

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 17:22

Moja preporuka je da se ova tema zatvori jer mogla bi dosta toga povući za sobom po starom običaju Smile
Osobno je za sada ne želim zatvorit(što ne znači da neču) ali kome nije jasno o čemu se radi na raspolaganju vam stoje članovi Max,Lacoš,Zagorac,pukovnik ......ja i drugi .... dakako putem pp Smile

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 17:26

Ma, zatvori je odmah, sve si rekao.
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 17:36

Milutine, ako si hteo ispričati vic o "pismenosti" Mike Špiljka,  mogao si otvoriti  temu : Vicevi za par godina.

Ovome  što si pokrenuo ovde nema mesta ( ni potrebe za time) ni pod tačkom RAZNO.

U međuvremenu videh Max-ovu sugestiju, slažem se!
Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4173
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 19:36

Sto se mene tice slobodno zatvorite-ako hocete i sve teme koje sam otvorio.Ne shvatam cemu toliko skakanje,nisam imao pojma da je u pitanju nesto zabranjeno-niti sam imao namjeru da politiziram i tome slicno.
Sto se tice vica o Miki Spiljku-nije u pitanju vic,covjek nije ishao u skolu.To ne znaci da je bio  neinteligentan,manje vrijedan i td.
Vjerujte sreo sam mnogo pametnih ljudi bez zavrsene bilo kakve skole,isto tako sam sretao mnogo skolovanih budala-sto bi rekao moj stari"Nema budale bez skolovane budale"
Mozete Miki prikaciti I titulu Dr meni to ne smeta-ali ako je bio nepismen nije u pitanju vic nego sushta realnost.
Ponavljam-ne shvatam toliku halabuku oko tog Perkovica.

ps-rijetko se sluzim vikipedijom,isto tako rijetko guglam-pokushavam da sticem znanje na drugi nacin.
Ako je problem u tome(sto zaista smatram)sto sam se ja "drznuo"da spomenem Perkovica i Spiljka-to je onda druga stvar , potpuno shvatam reakcije bijeg  zatvor  bijeg  uživam 

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
Sponsored content





Lex Perković Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lex Perković   Lex Perković Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Lex Perković
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
OTVORENA CIVILNA PLATFORMA
 :: RAZNO
-
Idi na: