FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 HOKEJ

Go down 
+4
milutins
dojran
SveJug
lacoš
8 posters
AutorPoruka
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime29.09.13 10:47

Pošto je Hokejski klub Medveščak iz Zagreba upisao treču pobjedu u nizu mislim da je vrijeme da se kaže nešto i o hokeju.Za one koji nisu upoznati od ove godine Medveščak se  natječe u drugoj najačoj ligi na svijetu  KHL Ruskoj ligi.Za prvu sezona drže se jako dobro Very Happy
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime29.09.13 15:57

Znaci budi se interesovanje za hokej i u Hrvatsku. Smile  Znam da je Slovenija bila ucestvovala na SP u A grupi (sto znaci da imaju uspesne klubove) ali nazalost isto tako brzo izpali. Bitce interesantno videti dali ce mozda i Hrvatska uspeti stime. Smile
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime30.09.13 7:24

SveJug, nažalost što se tiče reprezantacije nevjerujem da če biti nekih uspjeha.Za klub igraju večinom igrači iz Kanade i USA a oni nemaju državljanstvo.Pošto je Medveščak igrao Ebel ligu prijašnje 4 sezone nešto igrača uzelo je i državljanstvo pa je po tom pitanju reprezentacija malo napredovala ali do A lige još če trebati pričekat.Interesa što se tiče gledaoca stvarno ima,dvorana je svaku utakmicu puna cca 6,5 hiljada ljudi,teško je nabavit karte.Što se tiče Slovenije nažalost pogodila ih je financijska kriza pa su Jesenice odustale od Ebel lige a ove godine Olimpija stoji dosta loše.Šteta što nije uspio dogovor da Olimpija bude partner klub Medveščaku pa bi igrali igrači iz Medveščaka koji su rezerva a u Ebel-u bi bili velika pomoć Olimpiji.
Na vrh Go down
dojran
Podporučnik
Podporučnik
dojran


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1334
ČLAN OD: : 2013-01-08
DOB : 60
M(j)esto Zagreb

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime30.09.13 20:24

lacoš (citat):
SveJug, nažalost što se tiče reprezantacije nevjerujem da če biti nekih uspjeha.Za klub igraju večinom igrači iz Kanade i USA a oni nemaju državljanstvo.Pošto je Medveščak igrao Ebel ligu prijašnje 4 sezone nešto igrača uzelo je i državljanstvo pa je po tom pitanju reprezentacija malo napredovala ali do A lige još če trebati pričekat.Interesa što se tiče gledaoca stvarno ima,dvorana je svaku utakmicu puna cca 6,5 hiljada ljudi,teško je nabavit karte.Što se tiče Slovenije nažalost pogodila ih je financijska kriza pa su Jesenice odustale od Ebel lige a ove godine Olimpija stoji dosta loše.Šteta što nije uspio dogovor da Olimpija bude partner klub Medveščaku pa bi igrali igrači iz Medveščaka koji su rezerva a u Ebel-u bi bili velika pomoć Olimpiji.

Točno!
Još će puno proći dok bude uspjeha u reprezentativnij diviziji.
Ali ovo s KHL je ludilo.Strašno djeluje da je netko s ovih prostora gdje ima 2 i pol klizališta uspio okupiti ekipu koja "dere"Ruse.Ja živim blizu DS pa odem na utakmicu ponekad,kad imam vremena.
Doživljaj je zagarantiran.Čak i nije važno da moraju pobijediti,klizanje je fenomenalno,a tek atmosfera.......



Rezultat....7:1 za Medveščak.....neočekivano....

Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4128
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 2:07

Fina atmosfera,gotovo identicna atmosferi ovdje u americkim profesionalnim ligama,narocito kada je u pitanju hokej ili basket.I ovdje rezultat nije toliko bitan,bitno je da se moze doci u dvoranu sa djecom,bez bojazni od huliganskih napada,vredjanja i ostalog sto dolazi sa tim.
Jedini je problem previsoke cijene ulaznica i osvjezenja.
Ranijih godina cesto sam odlazio (dvorana je 10-ak minuta voznje od kuce) na NBA New Jersey Nets ,ponekad u MSG da propratim Knickse,sada kada su Rusi kupili Nets,preselili ih u Brooklyn ne odlazim na tekme.
Sa mladjim sinom idem na Meadowlands ,pratim americki fudbal i naravno bejzbol moj favoritni sport

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 7:33

Jučer četvrta pobjeda u nizu.cheers cheers Medvjedi su pobijedili Automobilist iz Jekaterinburga sa 3:0.Bravo za Medvjede.Milutine kao što kažeš hokejske utakmice,bar u ZGB,odišu pravom atmosferom.Dvorana je puna familija sa djecom,nema huligana ni vrijeđanja ni po kojoj osnovi,ukratko pravi doživljaj.Problem je jedino doči do karata.Što se cijene tiće tu u Zagrebu stvarno nisu visoke.Cijena karte iznosi 50 kuna-9 $,a za djecu je besplatna.A što se tiče ostalih popratnih sadržaja i tu su cijene normalne,hrana i piće ko i drugdje u gradu.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4128
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 8:06

Postizu dobre sportske rezultate.Pitanje je da li ce uspjeti da se finansijski odrze sa tako popularnim cijenama ulaznica.Ko je vlasnik dvorane?Kluba?
Hokej je osim sto je fizicki naporan,takodje je skup sport.Pretpostavljam da su plate igraca,trenera,menadzera velike,sigurno ne ispod 10-ak miliona eura na godisnjem nivou(svi zajedno).
Samim tim za normalno funkcionisanje ovakvog kluba treba nekih 25-30 miliona eura godisnje.Mogu li zaraditi toliki novac od sponzora,reklama,prodaje dresova,TV prava i ulaznica?
Tesko-u zemlji gdje je hokej u najboljem slucaju sport na cetvrtom mjestu.
Pesimista sam u pogledu nekog duzeg uspjeha,opstanka i sl popularnih medvjeda.
Voleo bih da me demantuju.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 8:28

Klub je u privatnom vlasništvu,direktor,glavni menađer je Damir Gojanović,Zagrepčanin.Buđet im je 10 miliona eura,bruto.Dvorana je vlasništvo grada,klub plaća upotrebu.Glavni sponzor lige je jedna Ruska plinska kompanija +drugi sponzori.Klub je morao prije ulaska garantirati minimalni buđet od 10 miliona eura i to za tri naredne godine.Cilj ruskih sponzora je da se preko hokeja polako probijaju na zapadna tržišta pa je i zbog toga Medveščak ušao u KHL.Trebala je ući i ekipa iz Milana ali nisu uspjeli zaokružit financije.Plaće igrača nisu previsoke jer to su igrači koji su povremeno igrali u Amerićkom NHlu i Skandinavskoj ligi,a ima i nešto domačih igrača i igrača sjeverne Amerike porijeklom iz ovih prostora koji se žele dokazat i preči u NHL ili jači,bolje plačeni klub u KHLu.Inače tendencija je Ruskih igrača iz NHLa da se vračaju u KHL jer su plačeni kao u NHL ali im ostane više jer su manji porezi pa na kraju igračima ostaje više.Iskreno se nadam da će klub opstati jer zaljubljenika u taj sport ima.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4128
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 8:49

Malo vjerujem ruskim biznismenima.Nema tu mnogo emocija,profit je zakon,sve ostalo je sporedno.Evo ti primjer iz mog zavicaja.
Rusi kupuju naftnu industriju RS(pre nekih 5-6 godina),usput onako pride dobivaju benzinske pumpe i Rafineriju Ulja Modrica-lidera u proizvodnji baznih ulja u Jugoistocnoj Evropi,mocan kolektiv.Postaju sponzori FK Modrica Maxima,ulazu veliki novac u klub,nekih 5 miliona konvertibilnih maraka godisnje.Klub postaje sampion BiH.
Rusi ostvaruju svoje poslovne ciljeve,imaju monopol u energetskom sektoru,smanjuju ulaganje u FK Modricu,jednostavno "brishu dvije nule",klub od sampiona ispada iz Premier lige,sada tovari u Prvoj Ligi RS,vjerovatno ce ispasti,prosjek gledalaca 75 po utakmici.
PS-ti spomenu plinsku firmu-moguce je onda da "juzni tok"skrene ka ZGB-u. Laughing 

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.10.13 9:02

Ti možda ne vjeruješ Rusima,ali moje je mišljenje da su svi biznismeni isti,nema tu kako ti kažeš, emocija,ljudi ulažu da bi zaradili.To se možda najbolje vidi kod tebe u USA što banke i kompanije mogu da urade ljudima.Klub se je i do sada u Ebel ligi financirao sam,jest da je to bio puno manji buđet,ali su funkcionirali.
Što se južnog toka tiće,uradit čemo mi na otoku Krku LNG terminal pa čemo izvozit plin u Evropu i  zaradit duplo više nego preko južnog toka.Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime03.10.13 7:26

Jučer peta pobjeda.Medveščak-Avangard iz Omska 4:0 cheers cheers Drugu utakmicu zaredom Medveščak nije primio gol.Ekipa se uigrala i pruža sve bolje partije.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime08.10.13 13:30

.[You must be registered and logged in to see this image.]  

Jučer šesta pobjeda Medveščaka u nizu.Rezultat se vidi na semaforu.Igrali su protiv Ruskog Neftehimik-a.Treča utakmica u nizu a da Medveščak nije primio gol.Pošto sam konačno uspio nabavit karte stavit ču par sličica.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime08.10.13 13:33

[You must be registered and logged in to see this image.]  

Prije početka himne Rusije i Hrvatske.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime08.10.13 13:36

[You must be registered and logged in to see this image.]  

Dvorana dupkom puna,6500 navijača.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime08.10.13 13:42

[You must be registered and logged in to see this image.]  

Rusi imsju golmana zanimljivog prezimena,Dalton.Mora da je iz Milutinovog i Perinog kraja.Kako su ga bušili čovjek nije znao što ga snašlo pa se malo podbočio Very Happy

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime08.10.13 13:45

[You must be registered and logged in to see this image.]  

Naravno kad je dobar rezultat onda ne fali ni pjesme i piva.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime11.10.13 21:58

Prekjučer sedma pobjeda Medveščaka u nizu i to u gostima protiv Dinama iz Omska-Bjelorusija 3-2.Danas osma pobjeda,također u gostima protiv Donbassa iz Donjecka  5-2.Trenutno držimo treče mjesto zapadne konferencije.Bravo za medvjede cheers cheers
Na vrh Go down
dojran
Podporučnik
Podporučnik
dojran


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1334
ČLAN OD: : 2013-01-08
DOB : 60
M(j)esto Zagreb

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime19.02.14 19:09

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime18.11.15 14:18

Hokej na najvisljem nivou Svedske. Ujedno i info o cenama. Ove cene su na visljem nivou. Max je bilo 450 Skr.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime18.11.15 14:33

SveJug (citat):
Hokej na najvisljem nivou Svedske. Ujedno i info o cenama. Ove cene su na visljem nivou. Max je bilo 450 Skr.

Skupo strašno kolega.Za usporedbu,karta za utakmicu KHLa ti je 40kn.Malo više 5€.

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime18.11.15 14:47

lacoš (citat):
SveJug (citat):
Hokej na najvisljem nivou Svedske. Ujedno i info o cenama. Ove cene su na visljem nivou. Max je bilo 450 Skr.

Skupo strašno kolega.Za usporedbu,karta za utakmicu KHLa ti je 40kn.Malo više 5€.

Ja sam svestan toga ali oni motivisu da je to pola jedne dnevnice i cene nisu uvek tako visoke. Mako zavisi i od protivnika. 

 A mora se i priznati da je hala mozda i najbolja u Svedsku i neverovatan dozivljaj jedne tako fine utakmice.

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime20.11.15 10:03

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime29.02.16 8:21

 Pozdrav,
 ovu zimu sam postao mali Kolumbo i na novo otkrio klizanje. Kao cicibani smo najprije u cipelama, a onda kao pioniri sa klizaljkama (pronasli smo i koju granu i okrugli kamen) obradivali obliznje jezero ali posto zime vise nisu bile one prave od -15 stepeni, pobjegao je i led. Ma, bio je led, samo je nas  kao omladince vise od klizaljki interesovalo ono sta je nosilo zenske klizaljke.
 Vec pre par godine nabavio sam klizaljke, a tek sam ovog januara skupio hrabrost i otisao na gradsko klizaliste i stao na led. Da sam barem mogao da stojim! Boze, sve je islo u svoju, bas suprotno stranu. Posle deset minuta pobjegao sam na kuvano vino (rezultat je bio jednak, ponovo je sve islo na svoju , bas suprotno stranu). Treci dan se mi led u glavi otopio i slusaci savjet, da voziti bicikl nikad ne zaboravis, sam probao ponovo. Islo je nekako, na srecu, zaledelo je na nekoliko dana i jezero i mogao si praviti osmice na svom vlastitom ledu, bez brige, da oklizis i obrijes nekoga bez predhodne upotrebe vruceg rucnika . Gradsko klizaliste je super, ali usput je to i dresura i osjecaj hrceka, kad udes u onaj jednosmjerni vrteci se krug ljudi, ne mozes, da izades i uvijek – ili se ti nekomu drugom– ili se tebi neko drug baca ili pada  na haubu.

 I,doklizao sam do kraja februara, iako pozadina i koljena jos bole. Ali sam ko omladinac. 
Na vrh Go down
pucflek
Vodnik
Vodnik
pucflek


BROJ POSTOVA: : 447
ČLAN OD: : 2016-02-26

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime01.12.16 20:57

[You must be registered and logged in to see this image.]


                                     [You must be registered and logged in to see this image.]
 
         [You must be registered and logged in to see this image.]

          [You must be registered and logged in to see this image.]



 Japanski park Space World morao je zaključati svoja ledena vrata. U led na klizalištu su za dekoraciju okovali i pet hiljada različitih riba,školjki i rakova. Umjesto oduševljenja doletjelo ih je užasavanje, sad se vade, da su ribe bile već prije mrtve ali ne vrijedi. Obavezali su se, da će u tjedan dana odmrznuti  neuspjelu dekoraciju i pripremiti svečanu komemoraciju za neuspjeli ukras.
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime02.02.17 22:12

Za sada je gotovo klizanje u prirodi. Sad
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime02.02.17 22:44

...uhvaceno u led...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime02.02.17 22:59

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime02.02.17 23:25

[You must be registered and logged in to see this image.]


 Poslednja je vec opasna!
Na vrh Go down
puc(f)lek
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
puc(f)lek


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 323
ČLAN OD: : 2016-02-29

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime03.02.17 18:43

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
pucflek
Vodnik
Vodnik
pucflek


BROJ POSTOVA: : 447
ČLAN OD: : 2016-02-26

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime13.03.17 21:22

[You must be registered and logged in to see this image.]

Norveška, četvrtfinale. Storhamar protiv Sarpsborga. Konačni rezultat 2:1. Golovi su dati u 28., 53. i 158 minutu.

Bila je to najduža hokejaška utakmica u povijesti. Vukla se 217 minuta i 14 sekundi, odlučio je produžetak broj osam, strijelac Joakim Jensen.
Utakmica je započela u 18h, a završila ujutro u 2.30h.

Srušili su stvarno stari rekord. 1936. godine, NHL liga, Detroit protiv Montreala, 176,5 minuta, šest produžetaka.
Na vrh Go down
jozl52
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
jozl52


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 788
ČLAN OD: : 2016-09-07
DOB : 72
M(j)esto kočevje

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime14.03.17 9:24

dve moji iz lanske zime, letos nisem šel več, je po petnajstih minutah nastradalo zapestje in komolec... Evil or Very Mad


[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
pucflek
Vodnik
Vodnik
pucflek


BROJ POSTOVA: : 447
ČLAN OD: : 2016-02-26

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime24.03.18 7:55

Najduža utakmica u povijesti KHL - a. Moskovski CSKA i finski Jokerit su u četvrtak počeli u sedam navečer i odmah zabili dva gola do jedanaeste minute, a sledeći gol su Finci zabili u pola dva ujutro. U 142 minuti, u petom produžetku - drugoj četvrtini treće normalne utakmice.

                                                 [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 57
M(j)esto Vinkovci

HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime06.10.20 12:20

Meni su interesantne Olimpijske igre i tada pratim utakmice u hokeju tradicionalno jakih reprezentacija,
o Rusije, SDA-a Kanade, Finske i Češke. To je ludilo, kao i rivalstvo Rusije i Češke..koje dolazi od ranih godina hladnog rata.
Na vrh Go down
Sponsored content





HOKEJ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HOKEJ   HOKEJ Icon_minitime

Na vrh Go down
 
HOKEJ
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
OTVORENA CIVILNA PLATFORMA
 :: SPORT, ZABAVA I SLOBODNE AKTIVNOSTI
-
Idi na: