FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Donji SEGET VP 5012

Go down 
+5
East&West
Minolovac
janeztrdi
Max Blitz
mornar71
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime07.07.14 18:52

Mediteranske igre 1979. održavale su se na širem splitskom području, - hotel 'Medena' Seget Donji:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime31.07.14 21:39

Evo sa zadnje strane:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime31.07.14 21:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime01.10.14 22:59

Puno pozdrava od mornara koji je bio tamo 1982/83.
U kasarnu sam stigao po cesti gdje je bilo sa leve strane groblje. Na kraju ceste je bila kapija i desno stražarnica u kojoj smo davali stražu mi, mornari. Na drugim mestima su davali stražu SMB koji su stigli samo za stažu na određeno vrijeme iz Divulja. Osim straže nije nam bilo ništa strašno; u magazinima nije bilo puno rada jer su tamo bili samo rezervni djelovi za brodove i ono što je trebalo mornarici. A bilo je svega, od mikrofona do motora..U svakom magazinu je bilo jedan zastavnik -inženjer - domačin. U mome je bilo jedan iz Splita. Ne sječam se tačnog imena jer smo ga zvali Kofi jer je tako volio kafu... Odmah posle ulaza na levoj strani je bila kasarna sa spavačim sobama u prvom spratu. Okna su gledala na dvorišče a izza dvorišča je bilo groblje. Iza ove zgrade je bila manja zgrada gdje je bilo čato i oficiri. Ispod, u pritličju, je bila menza i spavače sobe za SMB koji su se mjenjali.
Bilo nam je dobro. Imali smo mali čamac na vesla. Radili nismo ništa. Ljetom, uvječe, kada su otišli oficiri, išli smo do hotela Medena na pivo ili do jedne gostione koja je bila uz put. Svako jutro smo imali smotru i poslije toga otišli u magazine ali poslije podne stavili smo kratke hlače, majice i more je bilo naše. Stavit ču i fotografije..
Negde prije 14 godina išao sam jedrilicom u Trogir i poslije toga pješice do Segeta do kapije "moje" kasarne. Tamo je bila HV i prijazan vojnik dozvolio mi je sa kapije malo razgledam. Sve je bilo kao kad sam otišao i činilo mi se da če izač drugari koje sam ostavio tamo: Marko iz Pule pa Kičo iz Bosne pa čato pa...Sve se mjenja samo uspomene ostaju.


Bojan1: komentar modifikovan dana: 05.10.14 19:40; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime01.10.14 23:09

Pozdrav Bojane i dobro došao na forum! Very Happy

Nisam bio u vojsci u Segetu, ali mi je poznat kraj jer sam iz Trogira. Wink
Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime01.10.14 23:28

Hvala Max. Smile
Pročitao sam na forumu da si iz Trogira. Bezbroj puta sam šetao tamo, poneki put gledao utakmicu jer je bilo na kraju pored kule nogometno igralište.. poneki put pio pivo u gradu sa ostalima iz kasarne i pričao kako je kod kuče....i zavoleo ovaj grad koji je stvarno ljep i nikad ga neču zaboravit.
Na prvoj sliki koju si stavio 11. marca lepo se vidi cela kasarna. Vidi se zgrada gdje smo bili, izza nje je mala zgrada gdje su bili oficiri i čato.. Koliko puta smo stajali tamo i čekali poštu da vidimo koga je ostavila djevojka i ko jo još ima...Laughing Vide se i četiri magazina. Iznad stražarnice nad kapijom bili su psi, mislim da su bila dva. Ali ništa strašno, nemški ovčari koji su bili stvarno mirni. Kako se sječam u cjelo vrijeme kad sam bio tamo ( devet mjeseci ) nije došao nijedan brod. Došli su samo kamioni po stvari iz magazina i to je bilo sve.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime05.10.14 18:20

Mornaru, poznaješ li ljude na slici? Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime05.10.14 19:39

Ne poznajem ali veoma dobro znam gde su se slikali. Stavit ču i ja neke slike pa se možda neko prepozna cheers
Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime08.10.14 11:05

Kako je nekada bila kasarna...
[You must be registered and logged in to see this image.]


alexandar: komentar modifikovan dana: 08.10.14 21:07; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : resize)
Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime08.10.14 11:07

Možda se neko prepozna...
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


alexandar: komentar modifikovan dana: 08.10.14 21:09; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : resize)
Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime12.10.14 18:53

Hvala za pomoč kot slika cheers
Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime14.10.14 23:34

Evo mene opet.Srecan sam sto se pojavio dugo ocekivan mornar.Vrlo dobro Bojane1.
Iz tvog izlaganja zakljucujem da je posle 10god. popustila disciplina i da ste dosta opusteni.
U moje vreme camac je vise bio u magacinu nego u moru.
Drugo u kucu komande samo su imali pristup kuriri.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime15.10.14 0:17

Još jedna slika sa starješinom koji je na slici na prethodnoj stranici gdje su zastavnik Jovo Tomčić i kIk Dimitrije Mita Mihajlović... Ovdje je kIk..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slikano malo poslije tvog odlaska iz Segeta... zapravo ne znam, tu negdje kad si ti bio Mornaru...

Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime15.10.14 21:27

Da ovi dvoicu mornara prepoznajem.Sto cuci je Djordje Vukovic desni je iz Leskovca ne mogu se setiti imena on je i danju i nocu bio na prijavnici sa desne strane mornara se ne mogu setiti dok me Djordje ne poseti.Staresina je MT Kapetan prve klase a pripremao se za polaganje cina majora.Nisam ni znao da su se slikali u tako lepoj uniformi.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime15.10.14 22:16

Mornar brko ima lančić oko vrata, bolje se vidi na slici na prethodnoj stranici, i na ovoj:  Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime15.10.14 22:33

Bojan1,opisi nam gde si bio u Puli.
Da li je u tvoje vreme bila letnja trpezarija naspram spavaona od drveta i dasaka do ograde prema groblju.To su ovi momci sa slika napravili da bi nam leti bilo prijatnije.
Na vrh Go down
Bojan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-10-01

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime21.10.14 22:32

Prvo sam bio na Muzilu a onda prekomanda u Seget. Išli smo sa Galebom do Splita. Imam neke slike sa Muzila ali stavit ču jih u dio foruma Muzil.
Mornar71, imaš pravo, nije bilo neke strašne discipline dok sam bio tamo ( barem tako mislim sada Smile ). Dobro, imai smo onu normalnu rutinu to jest brijanje, fizkultura, nastave etc. ali mislim da nije bilo one očigledne vojničke hierarhije koja je bila u večim kasarnama i koju se sječam sa Muzila. Možda zbog toga jer smo bili veoma mala kasarna i u moje vrijeme su bili vojnici u stvari "neprofesionalni" vojnici t.j. inženjeri koji su se brinuli za stvari u magazinima. Došli su u 8 i otišli u 16.00. U to vrijeme bili su u magazinima i pregledavali stvari a mi sa njima jer neko je morao da podigne, pronađe, krca...Laughing . To jim je bilo radno vrijeme. Kad su otišli kuči ostao je samo SMB vodnik i dežurni oficir u kuči komande ali on skoro nije izašao. U kuči komande je bio i čato koji je svako jutro otišao po pisma koja je djelio u kuči komande ( mislim da poslije ručka ). SMB vodnik nije brinuo o nama več samo o svojim vojnicima koji su davali stražu. Svake nedelje su dolazili drugi na stražu, spavali su posebno i ne sa nama, u prizemlju zgrade gdje je bila trpezarija. Koliko se sječam imali smo dve uzbune u devet mjeseci dok sam bio tamo. Ništa strašno.
Tako smo svako poslijepodne a i subotom i nedeljom bili sami, jedino naše zaduženje je bila straža na kapiji. Ja sam bio za novu godinu baš u ponoč Laughing .
U moru smo ljeti imali čamac, malo smo lovili ribu, se kupali... imali smo stolni tenis.... Subotom i nedeljom smo otišli u Trogir - mislim da bi onaj put još sada mogao prehoditi vezanih očiju toliko puta sam otišao pješice u grad Very Happy .
Trpezarija je bila samo unutra, vani nije bilo ništa. Mislim da su bile neke lope kao mali otvoreni magazini ali nikad nismo jeli vani.
Na vrh Go down
mornar71
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 202
ČLAN OD: : 2013-03-05
M(j)esto valjevo

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime22.10.14 23:10

Mornar na slici koji cuci i kratko podsisan je Djordje samnom bio na kursu za desetare na Katarini.U Puli smo izveli 37klasu. On je bio u IGK dole u gradu i nas dvojica smo dobili prekomandu u Donji Seget a zadatak nam je bio da poboljsamo kvalitet strazarske sluzbe i ostalih vojnickih obaveza.
Zamisli da od 28 mornara samo su strazari imali puske a onaj na prijavnici osim bajoneta nista.To je bila nova VP koja je tek dobijala svoj oblik i dimenziju.Kao komandiri straze menjali smo se dva meseca  i ja sam postao kurir kantinjer kod mt pp Stojanovica.Kad sam se zadovoljio tom ulogom vratio sam se dva meseca do kraja vojnog roka na mesto kom. straze jer sam imao vise vremena za pravljenje maketa brodova.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime30.10.14 23:27

Radovi od 7. mj. ove godine na prilazima marini u Segetu Donjem, blizu ex kasarne - skladišta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
miroslav.erceg
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2015-05-17
M(j)esto Novi Grad republika Srpska

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Donji Sege VP. 5012   Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime19.05.15 18:52

Moj otac je sluzio JRM u donjem Segetu 72.g Dusan Erceg Smile
Na vrh Go down
miroslav.erceg
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2015-05-17
M(j)esto Novi Grad republika Srpska

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Donji Sege VP. 5012   Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime19.05.15 20:34

[You must be registered and logged in to see this image.]


miroslav.erceg: komentar modifikovan dana: 20.05.15 5:38; prepravljeno ukupno 4 puta
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime19.05.15 20:40

miroslav.erceg (citat):
Moj otac je sluzio JRM u donjem Segetu 72.g  Dusan Erceg Smile
Miroslave dobro došao na stranice F.B.P.N. JNA.
Imaš li očevih slika iz JRM-a da nam ih postaviš.!?
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
miroslav.erceg
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2015-05-17
M(j)esto Novi Grad republika Srpska

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Donji Sege VP. 5012   Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime19.05.15 22:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon 43.g moj otac i Nebojsa Radic iz Valjeva dva drugara JRM


alexandar: komentar modifikovan dana: 20.05.15 23:22; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : resize)
Na vrh Go down
miroslav.erceg
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2015-05-17
M(j)esto Novi Grad republika Srpska

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Donji Sege VP. 5012   Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime20.05.15 5:43

[You must be registered and logged in to see this image.] otac i njegov drug
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime31.05.15 2:04

Uokvireno - prostor bivših skladišta/kasarne Seget Donji...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime03.10.15 23:26

Slika iz 70-tih, pogled iz Segeta na brodogradilište u Trogiru (tada SOUR 'Jozo Lozovina - Mosor').

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
dragan89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-04-29

Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Da li je bila i Dalida iznad magacina ?   Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime29.04.16 2:01

Max Blitz (citat):
Naravno Mornar, evo još zanimljivih slika:


[You must be registered and logged in to see this image.]

Panorama Trogira i Segeta Donjeg. Seget je lijevo na slici, oni 'hangari' su bivša kasarna. Šumica desno (na slici) od kasarne je groblje.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Čempresi na slici su na groblju, iza je kasarna


[You must be registered and logged in to see this image.]

Zeleno obrubljeni prostor je bivša kasarna u Segetu Donjem

U ovoj lučici je danas pristanište trajekta koji ide za otoke Veli i Mali Drvenik.
Na vrh Go down
Sponsored content





Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Donji SEGET VP 5012    Donji SEGET VP 5012  - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Donji SEGET VP 5012
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Donji Logatec, 80/81
» re donji logatec

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: