FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)

Go down 
+25
tomerc
ianmarkk
Pera-Sopot
Mister Havana
BEOGRAD
Vojnik Graničar
more6
dinosaurus
lacoš
KR_edn
milutins
purger
Bogart
Matrix
bojnik
Leopard
vladimir
Boske
alexandar
Pero™
Kemo Specijalac
SveJug
missar
Stazio
Max Blitz
29 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 21:10



_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 21:47

Boske (citat):
Ah gotovo već i prestao Very Happy Slušalo se svoje vrijeme svašta nešto prijatelju. I ja sam volio sve što vole mladi jocolor

Boske!!
Neću da čujem više ovakve izjave kao o davno prošlom vremenu!!! Very Happy
OK??? Cool cheers
Naravno da smo mladi, ne bi bili na ovom forumu valjda da nismo!!
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6132
ČLAN OD: : 2011-01-25

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 21:59

jesmo mi mladi samo one maticne knjige za rodni list ili krstenicu nesto pozutele neznam zasto.
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 22:56

vladimir (citat):
jesmo mi mladi samo one maticne knjige za rodni list ili krstenicu nesto pozutele neznam zasto.
Lako je za papire, ima li neko nešto za sijede u kosi. Very Happy
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:02

Stazio:

Citat :
Lako je za papire, ima li neko nešto za sijede u kosi. Very Happy
Krema za cipele Twisted Evil

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:09



_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:12

Papire držim u vakuumiranoj kutiji koja ne propušta zrak i svjetlo, pa su mi kao novi!! Laughing
A za sijede će ti Stazio dat teta prodavačica sve što treba u dućanu s kozmetikom!!
Provjerio ja! (L'Oreal boja ti je najbolja, može i Keune, da ne reklamiram dalje..... Very Happy )

Mislim, ne treba meni još........ samo kažem! cheers

Ovo mi je odličan band!

Type O Negative - I Don't Wanna Be Me



Pjevač banda Peter Steel je nažalost preminuo 2010. Sad
Stigao sam ih pogledat na koncertu u Zagrebu! Very Happy

Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:16

Boske, ti u tvom avataru izgledaš baš kao dobar mali dečačič a vidi sad šta slušaš, neku agresivnost  Rolling Eyes  (bez uvrede molim).
 
Inače što se Black Sabath tiče, imao sam 6 od 7 njihovih prvih ploča Exclamation Bez Ozzy-ja nisu isti, ipak je on nešto specialno u muzici. Ovo je meni njihov najomiljeniji komad. Hteo sam da stavim nešto drugo, ali nekako ne mogu.



Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:22

Max Blitz:
Citat :
Mislim, ne treba meni još........ samo kažem!
Sramota! Zašto se ne ugledate na George-a Clooney-a  Very Happy

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:26

Boske (citat):
Max Blitz:
Citat :
Mislim, ne treba meni još........ samo kažem!
Sramota! Zašto se ne ugledate na George-a Clooney-a  Very Happy
Pozdrav druže, ne daj se. cheers
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:35

Pero™️:
Citat :
Boske, ti u tvom avataru izgledaš baš kao dobar mali dečačič a vidi sad šta slušaš, neku agresivnost  Rolling Eyes  (bez uvrede molim).
Bio sam pravi Milk Face u mladim danima. Ali izgled zna zavarati. To je naročito dolazilo do izražaja kada bi došlo do "gužve". Većinom se nije računalo na mene a ja sam uvijek prvi udarao kada bih procijenio da je tučnjava neizbježna  Twisted Evil Doduše, poslije vojske sam prestao s tim glupostima, odn. rješavao sam konfliktne situacije na drugi način.
Bilo kako bilo u mladosti sam bio, makar u duši, roker!

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:44

Evo onda nešto za tebe Boske, kad si bio pravi beastie boy! Laughing

Beastie Boys - Sabotage



Twisted Evil
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime01.02.13 23:58

Što je, ovih legendi se niste sjetili?
 

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:08

Aerosmith - Love In An Elevator



flower

Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:12

Boske (citat):
Pero™️:
Citat :
Boske, ti u tvom avataru izgledaš baš kao dobar mali dečačič a vidi sad šta slušaš, neku agresivnost  Rolling Eyes  (bez uvrede molim).
Bio sam pravi Milk Face u mladim danima. Ali izgled zna zavarati. To je naročito dolazilo do izražaja kada bi došlo do "gužve". Većinom se nije računalo na mene a ja sam uvijek prvi udarao kada bih procijenio da je tučnjava neizbježna  Twisted Evil Doduše, poslije vojske sam prestao s tim glupostima, odn. rješavao sam konfliktne situacije na drugi način.
Bilo kako bilo u mladosti sam bio, makar u duši, roker!
 
Jao Boske nemoj tako, još smo mladi (barem se tolažimo time). Roker nije godište, nego je osečaj i ponašanje. Nije roker onaj koji ima največu frizuru, kao u osamdesetih, nego onaj koji je običan čovek i oseča se tako.
 
Naravno dok smo bili mladi radili smo kojekakve gluposti, ali sad su druga vremena. Kde češ koga da izmlatiš na ulici, pa još da te tuži. scratch

Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:18

Pero™️:
Citat :
Kde češ koga da izmlatiš na ulici, pa još da te tuži. scratch
E baš tako Pero! A i ne ide više, ipak smo prosijedi, ozbiljni ljudi Very Happy Ali svejedno naiđu i sada takve situacije kada me šaka zasvrbi i kad bih najradije... Twisted Evil

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:19

Boske (citat):
Što je, ovih legendi se niste sjetili?
 
Ni ovih se niste, jedan od.... pa koliko ja uopšte imam najpopularnijih Question scratch
 

 
I ovu ploču sam imao, bila je izdata čak i u Jugoslaviji.

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:22

Pero™ (citat):
Jao Boske nemoj tako, još smo mladi (barem se tolažimo time). Roker nije godište, nego je osečaj i ponašanje. Nije roker onaj koji ima največu frizuru, kao u osamdesetih, nego onaj koji je običan čovek i oseča se tako.

Tako je Pero!! Exclamation

To mnogi zaborave!!
Pogledaju se u ogledalo, vide neku sijedu dlaku kao Stazio i Boske i odmah pomisle da im je život gotov i da je sve propalo!! Laughing Laughing
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:23

Ako smo več kod ''staraca'' - jedna od legenda, možda nije najžešči, ali još uvek se ponaša kao klinac što je bio, još uvek je rocker, a i pesma ima smisla u našoj debati.



Pero™: komentar modifikovan dana: 02.02.13 0:51; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:25

Žestoki kritičari neoliberalnog kapitalizma i svega negativnog što donosi:

Rage Against The Machine - Sleep Now In The Fire



Twisted Evil



Max Blitz: komentar modifikovan dana: 02.02.13 0:49; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:34

Max Blitz (citat):
To mnogi zaborave!!
Pogledaju se u ogledalo, vide neku sijedu dlaku kao Stazio i Boske i odmah pomisle da im je život gotov i da je sve propalo!! Laughing Laughing
Daleko bilo, u punoj sam snazi i imam još puno planova, samo mjenjam navike. geek Very Happy
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:36

Imali smo i mi konje za trku cheers


_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:40

Max Blitz:

Citat :
Pogledaju se u ogledalo, vide neku sijedu dlaku kao Stazio i Boske i odmah pomisle da im je život gotov i da je sve propalo!!
Ja dobro znam koliko mi je godina (vidim stalno ispod avatara) a i dobro se sjećam što sam mislio o ljudima te dobi kada sam imao 20 godina No

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 0:42

Boske (citat):
Imali smo i mi konje za trku  cheers
 
Imamo imamo
 


Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 1:03

Još nešto (manje poznate) klasike
 


Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 1:04

Rage Against the Machine su jedan od najpopularnijih ljevičarskih političkih hard rock bendova svih vremena. Raspali su se na vrhuncu karijere 2000. Trenutačno tri člana benda, Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk su članovi grupe Audioslave, uz bivšeg pjevača Soundgardena Chris Cornella.

Rage Against The Machine - Killing In The Name



Twisted Evil

Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 1:21

Ako smo več kod angažiranih rock stvari. U punk je bilo dosta angažiranih, a i puuuuuuunnnnooooo šminke.
 
Jedna od boljih pravih stvari su bili Dead Kennedys
 


Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 1:30

Još jedna žestoka preobrazba ''klasike''.
 
Ako vam ide engleski pročitajte, saznačete puno novog, a na kraju nečete znati ništa više... Evil or Very Mad
 
http://en.wikipedia.org/wiki/The_House_of_the_Rising_Sun

 
Frijid Pink
 


Pero™: komentar modifikovan dana: 02.02.13 1:52; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime02.02.13 1:48

Evo još jedna, metal hard-rock obrada:

EverEve - House Of The Rising Sun



Twisted Evil
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 2:17

Španjolski rock band. Zvuči nemoguće. E, ipak je moguće, iz Zaragoze su. Odnosno, bili su, raspali su se, ne postoje više. Poslušam ih tu i tamo, imaju par stvari koje mi se sviđaju, ali ipak fali tu one prave snage i žestine. Valjda je to maksimum koji se može od Španjolaca izvuć na ovom području. Flamengo je za njih, ne rock.... Very Happy


Heroes del Silencio - Entre Dos Tierras (Vivo en Valencia)



Ova stvar mi je (donekle) dobra......... Cool

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 3:18

Stvar koju ću staviti je malo 'off topic' teme, jer ovdje slušamo tvrđi zvuk, ali moram staviti CCR zbog druga kapetana East&Westa koji ih sluša, a slušao ih je i u JNA! I vojnik zadužen za razglas ih je morao češće puštati s vojnog razglasa u kasarni, tako mi je rekaio. Pa, nije onda tim vojnicima bilo tako loše, gdje je službovao E&W! Very Happy


Creedence Clearwater Revival - Lookin' Out My Backdoor



I vojnici u Vijetnamu su rado slušali CCR, tako da se i ovaj spot uklapa u ovaj naš vojni forum! Very Happy
sunny
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard, rock, gothic, industrial...)    Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 3:40

Slipknot - Before I Forget
 


cheers

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 4:12

Odličan izbor Missar! Gledao sam Slipknot na 'Aerodrome festivalu' u Wiener Neustadtu 2005.
Nastupila je još gomila drugih bandova: The Prodigy, Dog Eat Dog, Sick of It All, Paradise Lost, Clawfinger, The Hives, Rammstein.......

Laibach sami sebe ne smatraju kontroverznima iako su njihovu cijelu karijeru obilježili skandali i incidenti, za 33 godina postojanja.
Provokativan nastup imali su u Zagrebu 1982., kada su na platnu tijekom koncerta prikazali lik J. B. Tita i muški spolni organ. Milicija je prekinula nastup, ali nitko nije završio u zatvoru.

Laibach - Geburt Einer Nation




http://sh.wikipedia.org/wiki/Laibach

Desetogodišnjicu postojanja obilježili su prvim koncertom u rodnom gradu 21. 12. 1990. Tom su prilikom objavili osnivanje vlastite utopijske države koja ima svoju zastavu, novac i putovnicu. Svoja viđenja događanja na prostorima SFRJ početkom 90-ih, izdaju na albumu "NATO", na kojem se nalazila i tema "Marš na Drinu" kojom su provocirali zagrebačku i sarajevsku publiku.
Laibach su zbog scenske upotrebe uniformi, totalitarne estetike, ali i wagnerijanskog pristupa glazbi često bili optuživani i za previše lijevo i za previše desno političko stajalište. Laibach su to uvijek negirali, a Milan Fras, pjevač grupe je isprovociran tim optužbama jednom izjavio: "Mi smo fašisti točno onoliko koliko je Hitler bio slikar!"
Cool
Na vrh Go down
Leopard
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2013-01-12

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 11:01

Nezaboravni klasiker



Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard, rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 23:20

System Of A Down - Chop Suey!



cheers

Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 23:38

AC/DC - T.N.T.



 
Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 23:46

Ne znam je li već bilo, moja omiljena od njih:


_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 23:51

Boske (citat):
Ne znam je li već bilo, moja omiljena od njih:

Nije bilo, a i 'off topic' teme je malo, jer ipak ovdje stavljamo žešće i tvrđe! Ovako nešto:

Pantera - Walk



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime03.02.13 23:55

Evo i jedne od poznatog, tragično preminulog austro-rokera:


_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime04.02.13 0:05

Nazvan i kao 'alternativni' metal band, Tool je spoj metala, progresivnog rocka i art rocka.

Tool - Stinkfist



Twisted Evil

Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 14:53

"Whitesnake" 14. juna na Kalemegdanu

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/366150/Whitesnake-14-juna-na-Kalemegdanu

Whitesnake - Fool For Your Loving



Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 20:43




Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:07

Strahota božija, sve me jeza hvata Very Happy


_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:17

Boske (citat):
Strahota božija, sve me jeza hvata Very Happy
Gledali su "Gospodara prstena" pa su se "naložili". lol!
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:29

Boske, uglavnom si u 'off topicu' teme s onim što postavljaš, stvarno, nismo Stazio i ja tako to zamislili: Evil or Very Mad
Evo brzo nešto da otjeramo zle duhove:

Marilyn Manson - The Beautiful People




I love you I love you I love you I love you I love you
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:34

Evo još nešto... dobra stara vremena, a trebalo bi da stavimo još po koju staru stvar od Lemija.
 


Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:36

Max Blitz:

Citat :
Boske, uglavnom si u 'off topicu' teme s onim što postavljaš, stvarno, nismo Stazio i ja tako to zamislili: Evil or Very Mad
Da nećeš možda reći kako nemam ukusa rendeer Wink Very Happy

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:38

Boske (citat):
Strahota božija, sve me jeza hvata  Very Happy
 
eh Boske, pa ovi Lordi su toliko ''opasni'' kao Duran Duran wild boys Laughing
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:40

Još nešto od MH + Girlschool
 


Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 59
M(j)esto Austrija

Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime05.02.13 22:50





_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Sponsored content





Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)   Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Za ljubitelje žešćeg zvuka (Heavy, hard rock, gothic, industrial...)
Na vrh 
Stranica 2/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Top 20 EX YU Rock Bendova
» Stari rock i ostalo
» Izbor najbolje pjesme Evrovizije bivše YU
» Elvis J. Kurtovic - DABOGDA CRK'O ROCK AND ROLL
» Kako je propao Rock 'N' Roll - Crveno Je Boja Ljubavi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: DOM JNA :: O GLASBENI UMETNOSTI IN KULTURI-
Idi na: