FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Artiljerijski školski centar Zadar

Go down 
+116
pitomac88
Štef 76
Brkakougar
vIk
mzoran
zikunjako
Jadranko
Lafet
bežigrad
Mirkucije
SLOVENIJA
Vojnik Graničar
PORUCNIK
vojniks
Sloba1
Branko.Paravan
vale67
Punisa
Quark
Engels
sale1966
Igor71
tane14
DavorT
strikan
djuki1
shapa
Nebojsa Vrsac
Robert Seme
zoran81
Slaviša 91
Kompasm53
zejo
Stažo 18
Vršac 2
Banjaluka1
chex
47/74
RADISA JADRANKO
2.klasa VVS
Milan66
tale.bh
jozl52
Gandi21-2
fortopus
odaaaa
arcibald01
KikiGM
Sasa Rajkovic
Gams
Miodrag Vujović
makedonecresen
Pero85
milutins
pintaSLO
expurger
Micky67
d30y71
portir
bartsimpson
b1zis76
komstan
LBFC
vdrum
baca71
zagor89
nostalgija
013gonzo
pitomac MK
ZAGORAC
93.klasa ŠROA
insider
Vlada Mijajlović
bendžo
mitaw111
SveJug
drogan
Pera-Sopot
Srdjan Radovanov
lacoš
pera84
fordmondeo
Matrix
saban
Srdjan Avramov
gajic
kremna
dpuric
Dudakovci
Zex
stepa
Maljutka-1
BOMBA
pukovnik
GRANATA
davor1
sulubura
int3r
alexandar
vladimir
East&West
Stazio
Boske
ajdedadanimaajdedanocima
Gringo
Max Blitz
bojnik
litvaš
ijo
zagi
lafomamone
Pitomac Vodnik
mgalic2
Zoran Milisavljevic
purger
Senad Gegic
120 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AutorPoruka
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime29.11.13 13:01

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime29.11.13 13:02

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Zex
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2013-08-25
DOB : 61
M(j)esto Uzice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime01.12.13 18:29

Saljem vam sliku prve klase SRO koju je poveo Momir Garunovic. (Izvinajm vam se zbog odenog ziga, posto program nisam kupio).

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime01.12.13 22:49

Kolega Zex puno ti hvala za sliku od Momira. Sad  Kada skeniram i doradim neke svoje slike postavit ću ih na Forum

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
stepa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 27
ČLAN OD: : 2013-06-24
DOB : 59
M(j)esto kikinda

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime02.12.13 12:45

kremna (citat):
Veliki pozdrav svim forumasima !!! Procitao sam deo komentara i odusevio se obzirom da sam i sam bio u ASC - Zadar od 1982 do 1991. Samo pominjanje nekih imena me vraca u mladost, pa mi je itekako drago. Neko je pitao za Momira Garunovica. Nemam lepu vest - Gari je preminuo pre desetak godina, (nije poginuo, kako je neko napisao).

Odmah sam uklavirio da ste to Vi,po nicku i po godinama provedenim u Zadru.Ja sam bio Vaš pitomac-mart 86
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime07.12.13 22:59

bojnik (citat):
Pa o tome sam i govorio, i nema tu sumnje u Hrvatsko pravosuđe. No tema izlazi iz konteksa i tu završavam sa istom. Idemo isključivo pisati o AŠC Zadar, neću se drugi puta navući.Evil or Very Mad

Nešto tražim pa ne mogu naći.Mislim da si napisao imena objekata u Zadru.Ajd ako se sjećaš kreni od mosta prema gore pa se sjeti starih imena.E ja zaboravi onu kod bolnice.U Marku sam bio nekih dvije godine a u Anti 16 mjeseci.Nedavno sam onako uz cigaretu šetao i vidim da se počelo sanirati i još ono malo zapuštenog.Najveća tragedija je što su Šepurine totalno devastirane a iz njih dosta uspomena,pozdrav ekipi.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime13.12.13 18:16

Vratili ste me u divne godine ! Ima li nekog ko je bio kod porucnika Dragana Kovacevica ? Pozdrav artiljercima !
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime13.12.13 18:22

[You must be registered and logged in to see this link.], dobrodosao na forum!
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime13.12.13 18:29

Hvala Generale !
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime13.12.13 22:21

Dobrodošao Fordmondeo, ako sam shvatio ti si 75 ili 76 klasa?

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime13.12.13 22:37

75.-ta
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 9:03

Postavljam sliku sa dužnim poštovanjem prema tadašnjem poručniku Momiru Garunoviću koji mi je bio zapovjednik voda, ista je snimljena prigodom polaganja svečane prisege 24.08.1985.g. (počela u 11 sati) a odvijala se na sportskim terenima u vojarni K4 "Ante Banina", na slici sam svoje lice zatamnio iz razumljivih razloga.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 10:09

bojnik (citat):
Postavljam sliku sa dužnim poštovanjem prema tadašnjem poručniku Momiru Garunoviću koji mi je bio zapovjednik voda, ista je snimljena prigodom polaganja svečane prisege 24.08.1985.g. (počela u 11 sati) a odvijala se na sportskim terenima u vojarni K4 "Ante Banina", na slici sam svoje lice zatamnio iz razumljivih razloga.

Idi begaj, koji razumljivi razlozi? Jedino ako se plašiš da se prva ljubav ne razočara kad te sada vidi sa sve 100 kg, i ostalim učincima 28 burnih godina.  Question

Ovo ja malo u šali, malo u zbilji!

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 56
M(j)esto HN

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 11:51

East&West (citat):
Idi begaj, koji razumljivi razlozi? Jedino ako se plašiš da se prva ljubav ne razočara kad te sada vidi sa sve 100 kg, i ostalim učincima 28 burnih godina.  Question

Ovo ja malo u šali, malo u zbilji!

Ovaj "šlang" momak sa slike nam je otvorio temu "Samo za ljubitelje dobre hrane"  Wink

 lol! 
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 14:06

Stazio (citat):
East&West (citat):
Idi begaj, koji razumljivi razlozi? Jedino ako se plašiš da se prva ljubav ne razočara kad te sada vidi sa sve 100 kg, i ostalim učincima 28 burnih godina.  Question

Ovo ja malo u šali, malo u zbilji!

Ovaj "šlang" momak sa slike nam je otvorio temu "Samo za ljubitelje dobre hrane"  Wink

 lol! 

Sta se cudis?! Kad se skinuo, dosao onako iscrpljen i zgoljav kuci i rekao: 'bem ti DRNC i SDO, daj da nesto pojedem! I od tad nije stao.  Laughing

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 14:16

Perice ovo je slika sa polaganja zakletve,dakle sa početka službovanja.Mora da se popravio u vojsci,mislim težinski. Laughing Laughing
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 14:30

Ma Bokanjacko blato sa Langusom i jednim visokim sa brkovima stalno je bio zalizan kapetan valjda predavao upravljanje vatrom zeludac se skupljao mogo sam masnu krpu da pojedem  drunken 
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 15:23

Major Langus je klasu ranije bio nastavnik na katedri taktike ali nama je opstu taktiku i taktiku artiljerije predavao major Topuzovic (bas artiljerijsko prezime).Langus nam je drzao nastavu ako se ne varam iz ABHO i ponekad menjao Topuzivica. 
Upravljanje vatrom nama je predavao KiK Uzelac Mirko. Ne mogu da se setim tog visokog sa brkovima.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 15:47

Dečki, hvala Vam na lijepim bezopasnim primjedbama (vezano za kilažu), gledam se tada 19.godina, 77 kg. Što vrijeme prođe, izgubi se kilaža, zubi, kosa, stomak naraste, godine gaze (pa i nisu neke), prođeš sve i svašta, ostanu lijepe uspomene duže nego ružne (neponovilo se nikada više - znamo što), djeca odrasla, unuk živ i zdrav, mirovina ide (od 01.01. minus 10%), mesa, slanine, čvaraka, kulena i kobase fala Bogu ima, žena se dade podnijeti (još uvijek). Vojnik niže 20 cm od pupka još borbeno djeluje. Eto, ukratko. Biti će još slika, nego ova mi je iz Zadra najdraža, Gari je bio čovijek i po, a isto tako i starješina i oficir. žao mi je za vijest što je Kremić rekao, no život ide dalje.
 salutiranje 2 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 15:49

East&West (citat):
Idi begaj, koji razumljivi razlozi? Jedino ako se plašiš da se prva ljubav ne razočara kad te sada vidi sa sve 100 kg, i ostalim učincima 28 burnih godina.  Question

Ovo ja malo u šali, malo u zbilji!

kako me kolega prokljuvi, da sada umetnem svoju sliku, nebi se ni Gari vidio. lol!

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 15:50

lacoš (citat):
Perice ovo je slika sa polaganja zakletve,dakle sa početka službovanja.Mora da se popravio u vojsci,mislim težinski. Laughing Laughing

popravio sam kilažu kada sam nabacio na sebe šljem, borbeni ranac, planšetu, pušku i sve ostalo što ide uz to. affraid 
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 15:56

Očeš reći bojniće da je bila loša hrana,ili se potrošile kalorije na poligonu.Jeo sam par puta na Zemuniku,spremali su odličan grah.

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 16:01

Ma kakvi, hrana je bila OK, kantina je bila dobro opremljena, a mogao si i vani (u Indexu) dobro i jeftino pojesti, svakodnevne dužnosti su uticale na održavanje kilaže, a da nekoga ne uvrijedim hrana u KMT Zagreb je bila nešto lošija od one u Zadru.
I u K4 je hrana bila OK. salutiranje 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 16:25

75 kila bez šljema(nisam dužio),sa puškom ,rancem,maskom.Za 30 godina nažvako još i više kila Mad 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime14.12.13 19:17

Secate se zetona iz kantine i nizanja na pertlu  lol!  tamo je radila jedna drzeca matorka svi smo se lozili na nju ispijali mislim Ozuljsko pivo !
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime15.12.13 0:13

Hebate kako se ja te stare nemogu sjetiti, onoga brke da, ali nje ne, mora da sam popio dosta piva tamo, posebice iza kod one fontane koja je napravljena od minobacačke mine 120mm (nadam se da se sječaš prema objektu stražarnice)

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime15.12.13 0:28

Ma jedna sa barusastom kosom bas bas jebizovna kresao je jedan iz akademije ali nikako da se setim imena i cina,davno bese.Uh kako dobar osecaj biti 19 godina bar u secanjima ! Secare se onog zaglavljenog telefona kod prijavnice ? Discoteke Citadela ... bounce
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime15.12.13 0:32

A fontana je bila prema stacionaru ? Strazarsko mesto br.1ako se nevaram odma do strazarnice sa pogledom na piceriju .
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime15.12.13 0:52

Prijatelju, ide ovako, staneš u red za pivo, predaš žeton i platiš (obavezno se uzimao i keks) dođeš do izlaza iz kantine i ideš lijevo do kraja objekta, mali parkić i navedena fontana, desno se išlo za stacionar.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 0:39

[You must be registered and logged in to see this image.]

od glavnog ulaza u AŠC drugi s lijeva objekat gdje su bili smješteni pripadnici srednje artiljerijske škole

Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 6:07

Zalosno u kakvom je stanju objekat Sad
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 7:59

Kolega Dragane, slika je od neku godinu, mislim da se krenulo u obnovu i tog objekta (valjda će biti Centar mladih), znaš kakav je bio za vrijeme kada su u njemu bili pripadnici srednje vojne škole - smjer artiljerci, kao i naši objekti uredni i čisti. No tako ti je u cijeloj regiji sa vojnim objektima bivše JNA, negdje propadaju na tugu i žalost, a negdje su iskorišteni posebice za sveučilišta što me posebno raduje.
Evo ti još par slika istog objekta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

vidljiva je još uvijek parola na ulazu

Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 17:23

Kako ovo boli zalost  Sad
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 17:39

Prijatelju, biti će to uređeno da se neće moći prepoznati, a na ponos grada Zadra, svi objekti će biti u funkciji (većina već je) tako da kada god dođem/o u Zadar možemo mirno prošetati bivšim AŠC a da nestrahujemo da naletimo na Klepu, Tošu, Acu, Grbića i ostale, pa da nebude kupljenje pikavaca i prekorednog. lol! 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 17:46

Pikavaca tu i tamo ali ono drvo pored paviljona gde su ulazili oficiri kolima i kamioni kad su nas odvozili e to drvo je zlo !Moj porucnik Kovacevic je vozio zastavu 101 plavi a bio je ponosan na nju ko da je ferari !
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 18:18

bojnik (citat):
Kolega Dragane, slika je od neku godinu, mislim da se krenulo u obnovu i tog objekta (valjda će biti Centar mladih), znaš kakav je bio za vrijeme kada su u njemu bili pripadnici srednje vojne škole - smjer artiljerci, kao i naši objekti uredni i čisti. No tako ti je u cijeloj regiji sa vojnim objektima bivše JNA, negdje propadaju na tugu i žalost, a negdje su iskorišteni posebice za sveučilišta što me posebno raduje.
Evo ti još par slika istog objekta.

vidljiva je još uvijek parola na ulazu

Uvek sam smatrao da je najbolje bivse kasarne prekomponovati u obrazovne ustanove, studentske domove i internate. A ova moja opaska i smajlic jasno pokazuju moju slabost-emociju 
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 23:29

Evo jedne moje slike pokraj jednog od dva stara topa koji su stajali kod bine

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime16.12.13 23:32

slike sa polaganja svećane obaveze 24.08.1985.g. 74 klasa ŠROA VP 5835/22-3

[You must be registered and logged in to see this image.]

između Ace i Ekrema je bio Gari, no nažalost nevidi se od mene.

Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 12:22

bojnik koja si klasa bio ? nista drug video sam u proslim postovima klasa pre mene  bounce


fordmondeo: komentar modifikovan dana: 17.12.13 12:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 12:25

slike sa polaganja svećane obaveze 24.08.1985.g. 74 klasa ŠROA VP 5835/22-3
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:04

Zbog čega se pokriva lice ? strog.pov ?  affraid 
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:12

Srdjan Radovanov (citat):
Zbog čega se pokriva lice ? strog.pov ? 


Bojnik je inače malo stidljiv, a tad je imao i prišt na nosu (zaostao iz puberteta), pa ....  Laughing Laughing 
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:16

Nisam mislio ništa loše, recimo moj stari posle rata i ako ništa nije učinio, nije hteo/smeo ić u Hrvatsku. tek pre nedavno je smeo, tranzit, čak i ja sam ove godine uradio koji tranzit kroz HR. Kada sam ga pitao što nisi smeo, odgovarao bi : Dok ja njima objasnim, odu jajca. E sad. .. Možda je gospodin bojnik ima svoje razloge. Ja kad bih postavio, a postaviću fotku svoju ili čak emisiju celu, ne bih svoje lice nit ime skrivao. Ja ne bih da se iko ljuti na mene, jer stvarno nisam loše mislio ništa.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:26

Srdjan Radovanov (citat):
Nisam mislio ništa loše, recimo moj stari posle rata i ako ništa nije učinio, nije hteo/smeo ić u Hrvatsku. tek pre nedavno je smeo, tranzit, čak i ja sam ove godine uradio koji tranzit kroz HR. Kada sam ga pitao što nisi smeo, odgovarao bi : Dok ja njima objasnim, odu jajca. E sad. .. Možda je gospodin bojnik ima svoje razloge. Ja kad bih postavio, a postaviću fotku svoju ili čak emisiju celu, ne bih svoje lice nit ime skrivao. Ja ne bih da se iko ljuti na mene, jer stvarno nisam loše mislio ništa.

Neboj se kolega,svako radi kako misli da je za njega najbolje.Možeš i pogriješit,sve je to u žaru borbe,neče ti se ništa dogoditi.Najgora stvar što može da ti se desi da te neko od komandature banira,ali i to je za ljude Laughing

Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:33

Nikad me nisu banirali nigde. Obično sam ja taj koji se prvo naljuti, živac sam.  Mad bom lol! 
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:38

[You must be registered and logged in to see this image.]  

3X dnevno,provjereno Laughing

Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 14:39

3x po 2 hajmo reći  What a Face  Već smo otišli van teme, staraću se da ređe do toga dođe  Very Happy 
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 15:59

prikrivanje svojeg lica nije iz straha, nego iz sigurnosnih razloga. Vojna tajna strogo povjerljivo, nakon čitanja zapali.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 17:32

Nisam se svoga lica stidio nikad, i kad sam lose i kad sam dobro, mada, ono dobro od svoga sam skrivao.
Na vrh Go down
Pera-Sopot
Razvodnik
Razvodnik
Pera-Sopot


BROJ POSTOVA: : 244
ČLAN OD: : 2013-12-12
DOB : 65
M(j)esto Sopot Srbija

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime17.12.13 18:13

Mene isto interesuje zasto skrivati svoje lice a pored likova ostalih na slici pisati puno ime i prezime????
Mada je to licna stvar i izbor.
Moje slike su obljavljene ovde na forumu bez mog znanja pa se nisam naljutio a i zasto bih,cim sam ih postavio na na neki forum ili FB odmah su postale javne.
Nego da ne offujem temu,moj pokojni brat je bio u ASC u Zadru.Otisao je na odsluzenje 3.decembra 1979 a posle je stazirao u Cupriji.Koja je klasa vi to bolje znate koji ste bili tamo.

_________________
Svi smo mi ljudi,malo ko je čovek!
Na vrh Go down
Sponsored content





Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Artiljerijski školski centar Zadar
Na vrh 
Stranica 5/18Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
 Similar topics
-
» ŠRO ARJ/PVO Zadar/Šepurine
» ŠRO artiljerije Zadar 1989.
» ŠRO ARJ PVO Zadar
» Zadar Dom JNA '77
» ZADAR 1985

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: