FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Sinj - Tadija Anušić 1990/91

Go down 
+42
shabani
Grga bp
česalj
Vjeko70
Neven Pendelj
sarics
Jonovski
Marjan1
more6
besim
dpuric
balango
MUHO
padobranac72
radista
radioteleprinterist
s.neskovic
ZAGORAC
refresh101
Nikolce Cvetkovski
Profa
oksidans
boke
AStefanovic
Kaplar M
Richy
sego
kapiten
Toni Dosen-Majkic
Roberto
Dejan T
VBČ
ivan
purger
mad-max
srna68
Lazarevski Aleksandar
Zoran Barišić
mgalic2
SRBA M.
Nino
Crni
46 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime06.10.11 17:43

Dobrodošao Oksidans cheers
Nadamo se da ćeš pobjediti amneziju Very Happy i da će sjećanja polako navirati.
Ugodan boravak na forumu!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:03

Kaplar M (citat):
Vojnik bez čina (citat):
Poruka od učesnika Jezerkic:

1986/87 Tadija Anusic VP 2427/12 (relejac);komandant 332 puka veze pukovnik Bogoljub Davidovic, zamenik Jovan Damjanovic; komandant bataljona major Skarpa Mate Zdravko; komandir cete porucnik Dragan Pavlovic; zam.komandira cete Ljubisa Stevanovic; komandir voda potporucnik Damjanovic Branko;stazista pit,ml.vodnik Krajina Rasim Durmo; komandir 1.odeljenja desetar Stokic Vladan (Pozarevac), 2. desetar Koscica Aretto (Zagreb).
Posle obuke i prekomande, desetar u 2427/4 SPLIT Kasarna Dalmatinskih brigada (Visoke)/komandant kasarne major Bradasic Mate "Mungos", komandir cete kap I kl. Dragan Stanojevic, zamenik porucnik Milan Todorovic

Jovan Damjanović kojeg spominješ u postu je 1984.-te godine bio komandant inžinjerijskog puka u Kamenskom kraj Karlovca... (VP 3713)

Čovjek je u pravu... U to vrijeme JE Jovan Damjanović bio dozapovjednik Bogoljubu Davidoviću ili nešto slično. Omalen, zdepast, riđ,eksploziija od čovjeka. Dobro je igrao stolni tenis, a i nogomet, baš kao i M. Trajčevski u to vrijeme zapovjednik RRčete. Zamjenik mu je bio poručnik Pavlović(ne zamijeniti ga sa velikim sportašom, karatistom, a u mom slučaju i iznimno korektnim čovjekom, potporučnikom Pavlovićem). Nadalje tu je bio i vodnik Ajtovski Vasil(Ajkula), te još jedan stariji vodnik, ime sam mu zaboravio, ali neodoljivo posjeća glasom i stastom na Mladica.
Inace Damjanovic je bio poznat po svojim nenajavljenim kontrolama kada je znao iz Splita gdje je stanovao upasti kroz prozor u VVK(tada su ih zvali i specijalcima), te radi poslovicne nediscipline te postrojbe sakom i kapo dijeliti pritvor.
Odogovarajuci na Zecinin post spomenuo sam i stari stacionar... Nas je u sijecnju ili veljaci 1985.izveo na pistu na -25 i drzao nas u stavu mirno vise od dva sata. Znao je i pohvaliti, pogotovo kada je u ljeto 1985.dolazio Mamula.

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:10

kapiten (citat):
Dajte još fotografija kasarne. Da me želja mine.
A, svakako, bilo bi mi drago da se neko iz klase juli 1982. godine, 2427/13, uključi u ovu priču. Bez obzira na sva dešavanja opet bih volio posjetiti ovu nekadašnju kasarnu. Makar tome fotografije poslužile. Pista me interesuje smjer E/W. Na njoj sam sa svojom ekipom mnogo puta igrao fudbal, pa i pod reflektorima. Kapetan Škarpa ili p.por. Pavlović (volio samo bicikle - od Sinja do Niša biciklom ???) nas tjerali sa piste i prekidali utakmice. Nezaboravni strojevi koran na terenima iznad učionica i trpezarije. Tako sve do decembra, a onda kasarna Visoka.
Volio bih da znam gdje je sada, u to vrijeme, vodnik Zoran Ranđelović, moj komandir voda.
Kapiten

Kapitenu, budi mi pozdravljen. Spadamo u isti soj ljudi koji je satima i danima igrao nogomet na pisti. Vodio sam od 12./1984. do 09.1985. sportsku sekciju pri vojnickom klubu. Uh al se tada igralo. Je da danas boli sve, ledja, koljena, prepone, ali tada.... Tada se borba vodila sa potpukovnikom Damjanovicem da ne zabrani nogomet, jer je to bio sport koji u JNA nije ima pravo gradjanstva. Kosarka, odbojka, rukomet, sah. Valjda kada su mozgovi donosili PS pod utjecajem Rusa nisu niti znali da postoji ta igra. Nazalost mi nisu dali da treniram u JUNAKU, jer je i taj klub, kao i legendarni kafic ZAGREB bio nesto u sto se nije smjelo. A pravila su bila da se krse!!!
Pozdrav

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:14

boke (citat):
pozdrav svima ,sluzio sam u tadiji anusic septembar 90 91 radio rellejac, zastavnik kurbasic muhidin,zvani kurba, prekomanda herceg novi ,kumbor, skupa sa nikolom cankovicem iz beograda,ljepo je se sjetiti tih dana

Vidi, vidi... Znaci Kurba je IPAK dogurao do cina zastavnika!!! U moje vrijeme(1984/85) imao je ruzan obicaj da mase okolo pistolje, pa je jednom prilikom prosvirao kao dezurni casnik i strop, te stol na katu gdje je obicno bio dezurni garnizona(mislim da se to tako zvalo), i odmah cin dolje... Prema vojnickom predanju iz tih dana imao je dosta slicnih trenutaka.

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:20

oksidans (citat):
Pozdrav kolege,

Zaista sam prijatno iznenadjen uopste i postojanjem ovog foruma, i drago mi je da je neko dosao na ideju da ga pokrene. Naravno, pozdrav i onome ko je pokrenuo ovu temu vezanu za Kasarnu Tadija Anusic. Ja sam Miroljub, i sluzio sam u ceti radio - telegarfista kod porucnika Darka Loncara a vodnik, mislim da je bio omaleni Avdic. Jos se secam majora Marica, koji je bio komandant i vojnickog kluba. U secanju mi je ostao i kapetan, ali njegovo ime se ne secam, samo znam da je bio, onako bas vojnicka faca. E,sad, sto se ljudi tice, nemojte mi zameriti, ali ja sam uglavnom imena zaboravio, ali se lica itekako secam. Pretpostavljam da se mene nece ovako niko setiti, ali recimo, ako ne neko od vas seca naseg vojnickog kluba, ja sam svirao tamo gitaru u vojnickog bendu, i secam se, recimo da je u kasarni gostovala neka pevacica u vreme kada smo bili na obuci. Mislim da imam nekoliko slika, i potrudicu se da ih postavim na forum, ali treba to naci - ipak je proslo zaista puno godina.
Sta reci, na kraju covek ima samo lepe uspomene, ono lose se zaboravi, ali uopste, zauvek cu pamtiti onu zgradu iz vremena Marije Terezije, i zao mi je sto sada ovako propada.

Pozdravljam vas sve jos jednom, zaista bih voleo da ovde vidim jos nekoga iz moje klase i cete uopste.

Pozdrav

Pozdrav kolegi iz vojnickog kluba... Da ja sam bio u njemu, ali sam vodio sportsku sekciju. No naravno da smo kolege glazbenici i ja jedni druge vukli na svirke po selima, kao i na turnire najcesce u nogometu. Bilo je dobro. Naravno da je bilo i jako ruznih stvari, jer barem nama Tadija Anusic i casnici koji su tada bili tu nisu dozvolili da nam to bude ferijalni odmor. Kada sam pricao kolegama relejcima koji su sluzili u Somboru ili Samoboru ne mogu vjerovati kroz sto smo sve mi prolazili.
Ali ono sto te ne ubije samo te ojaca. Danas mladim ljudima, mislim deckima fali jedna takva skola, bez mobitela, bez kisobrana u kasetama i slicnih p... Sa 25 godina nisu nista vidjeli niti naucili o zivotu.

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:23

Dejan T (citat):
Nisam mislio da ću ponovo videti ovu zgradu!
Pozdrav drugari,
bio sam 1990/1991 godine, septembarska klasa u TT četi II vod pod komandom čuvenog Brkića do marta 1991. a posle na Dračevcu u Splitu.

Pozdrav Deane,

reci mi koji je cin imao tada Brkic? Bio je prilicno perspektivan 1984/85 sa cinom vodnika ili vodnika I.kl.

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.12 0:26

Toni Dosen-Majkic (citat):
Google je cudo. Divulje / Prekomanda Sinj / 89/90 Sep / Loncar / Kapetan Protic / Secam se samo par likova / Mikuljan / Dekleva / Mitrovic / Jebiga..../ Mislim da je na slici Mitrovic iz Sarajeva / Duhovit tip / Ja sam iz Beograda / Sta je bilo sa Proticem u ratu? Dali neko zna i sta je bilo sa Loncarom / Bilo je likova u toj klasi / Meni je najtezi dan bio kad je Zvezda izgubila od Stugarta / Gledali smo u ucionici / Secam se i Darka Trifunovica / Mislim da mi se mozak jos nije oporavio od one sulude telegrafije...

Pozdrav,
mislim da je Protic zajedno sa Skarpom zavrsio u Kninskom zatvoru. Naisavsi na ovaj post malo sam cackao po googleu, te nasao i njega. Kazem i njega, jer sam znao jos iz 91.ili 92.da su skarpu zarobili i zlostavljali.




Na vrh Go down
Nikolce Cvetkovski
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-02-29
DOB : 74
M(j)esto Skopje

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Nikolce Cvetkovski-Skopje 1969/70 vojarna "Tadija Anusic"   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime01.03.12 0:12

Svim pripadnicima tadasnje JNA 1969/70 godine zelim sve najbolje, u to vreme komandant kasarne bio je pukovnik Sucevic a poslje njega kapetan bojnog broda Nikola Drazevic a Komandir radio relejne cete koje sam i ja pripadao bio Kapetan prve klase Dusan Bajic zamenik potporucnik Vladimir Bencetic , a ostale staresine moi komandir Milos Radovanovic cetni staresina Sandor, vodnici Topic,Puac Lazo,Jovanovic Simo( u to vreme fudbaler Junaka i Sinja),stari vodnik Srdjanov a od vojnika koih se secam: Gjuric Milos,Andabaka Nikola,Markicevic Isajlo,Srdjanov Stanoja,Breskvaric Ivan,Blagajic Maksim,Omer Agic,Fadil Kamber,Rostohar Dusko,Linardic Ivica,Cernjac,Dragicevic Mioljub,Marijan Stiberc,Janbresic Josip ako neko ista zna ovim gore navedenim ljudima nek pise.Grad Sinj i Kasarnju Heroja Tadija ANusica posetio sam 1985 godine zadnji put i jedi sto znam da tamo zivi sa svoim obitelj Radovanovic Milos u blizini staroj Pekari u Sinj.Ujedno zelim da pozdravim sve dobre ljude Cetinske kraine.

[You must be registered and logged in to see this image.] Na fotografii sam prvi u drugom redu

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime01.03.12 13:47

Moram priznat sječanje ti je na zavidnom nivou Very Happy očigledno nedaš švabi (alzehajmeru) da ti uđe u život lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime01.03.12 16:39

Dobro nam došao!!!
Uh ta Pekara... Obično me smjena hvatala kada sviće - glava pada, kaciga teška, hodaš i spavaš.
Na vrh Go down
boke
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2011-09-29
DOB : 53
M(j)esto rotterdam

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime10.03.12 17:04

jeste kurba je dogurao do starijeg zastavnika,ali par puta su mu skidali cin zbog njegovog budalesanja,prica mu je uvijek bila da je 5 americka flota u jadranskom moru spremna za napad hehe,maltretiro nas je ko male majmune,upadao u spavaonu prije trube postrojavo i derao se ko kreten,covjek je prosto prosirena budala
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime10.03.12 17:21

boke (citat):
jeste kurba je dogurao do starijeg zastavnika,ali par puta su mu skidali cin zbog njegovog budalesanja,prica mu je uvijek bila da je 5 americka flota u jadranskom moru spremna za napad hehe,maltretiro nas je ko male majmune,upadao u spavaonu prije trube postrojavo i derao se ko kreten,covjek je prosto prosirena budala

Jednom prilikom je kao dežurni oficir pozvao na izlasku iz kasarne nekog Morinu iz TT čete. Ovaj onako po vojnički: "Izvolte druže vodniče" Kad Kurba potegao TT-jca čovjeku u čelo i govori Morini: "Morina ovaj pasulja ne jede!" Jadan momak problijedio ko krpa i nikome ništa!Nego, gdje si ti bio, kod koga?

Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime10.03.12 21:16

Profa (citat):
boke (citat):
jeste kurba je dogurao do starijeg zastavnika,ali par puta su mu skidali cin zbog njegovog budalesanja,prica mu je uvijek bila da je 5 americka flota u jadranskom moru spremna za napad hehe,maltretiro nas je ko male majmune,upadao u spavaonu prije trube postrojavo i derao se ko kreten,covjek je prosto prosirena budala

Jednom prilikom je kao dežurni oficir pozvao na izlasku iz kasarne nekog Morinu iz TT čete. Ovaj onako po vojnički: "Izvolte druže vodniče" Kad Kurba potegao TT-jca čovjeku u čelo i govori Morini: "Morina ovaj pasulja ne jede!" Jadan momak problijedio ko krpa i nikome ništa!Nego, gdje si ti bio, kod koga?

Sorry, tek sam sada vidio neke starije postove. Sve je jasno. Dakle, gulili smo u istoj četi!

Na vrh Go down
refresh101
Gušter
Gušter
refresh101


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-06-27
DOB : 52
M(j)esto Sarajevo

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime27.06.12 15:24

SRBA M. (citat):
Ja sam bio u Sinju, septembarska 89/90, u radio ceti kod kap. Ppotica, posle u VVk kod porucnika Nesica. Dosta ljudi sa ovog spiska znam i bili su kod mene u VVk.
Veran je moj zemljak i zivi u Bresju kod Velike Plane, na slici jeste on. Crni neznam da li se secam tebe, mozda kada bih video tvoju sliku, verovatno da. Ja sam se druzio sa radistim najvise posto sam to bio i ja. Da li si u vezi sa nekim od mojih klasica? Mogu vam poslati slike kasarne kako izgleda danas, poslao mi ih je drug slovenac koji je bio na odmoru tamo.

Pozdrav drugari !
Ja sam sluzio u Sinju 89-90 god. kasarna Tadija Anusic. kap. Protic Zeljko, vod. Mujcic Avdija, Ves -Vezista, telegrafista, radiotelepriner. kasnije sam bio kod por. Goran Nesic, vod .Apostolovski Cane. Citav vojni rok sam bio u sinju.
Lijepe sam uspomene i prijatelje stekao.
Nasao sam dosta svojih klasica.
Pozdrav svima,,

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime27.06.12 18:49

Dobrodošao,refresh101!
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime27.06.12 21:48

refresh101 (citat):
SRBA M. (citat):
Ja sam bio u Sinju, septembarska 89/90, u radio ceti kod kap. Ppotica, posle u VVk kod porucnika Nesica. Dosta ljudi sa ovog spiska znam i bili su kod mene u VVk. Veran je moj zemljak i zivi u Bresju kod Velike Plane, na slici jeste on. Crni neznam da li se secam tebe, mozda kada bih video tvoju sliku, verovatno da. Ja sam se druzio sa radistim najvise posto sam to bio i ja. Da li si u vezi sa nekim od mojih klasica? Mogu vam poslati slike kasarne kako izgleda danas, poslao mi ih je drug slovenac koji je bio na odmoru tamo. Pozdrav drugari !

Ja sam sluzio u Sinju 89-90 god. kasarna Tadija Anusic. kap. Protic Zeljko, vod. Mujcic Avdija, Ves -Vezista, telegrafista, radiotelepriner. kasnije sam bio kod por. Goran Nesic, vod .Apostolovski Cane. Citav vojni rok sam bio u sinju. Lijepe sam uspomene i prijatelje stekao. Nasao sam dosta svojih klasica. Pozdrav svima,,

Nedavno sam prolazio pored kasarne. Ruševina, šteta prostora na tako dobroj lokaciji. Nego, gdje ste izlazili u vrijeme kada si služio u Sinju, što je tada bilo aktualno?

Na vrh Go down
s.neskovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2012-08-30
DOB : 60

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime30.08.12 13:29

AStefanovic (citat):
Hvala Crni na fotografijama kako sada izgleda kasarna "Tadija Anušić" u Sinju.
Bio sam u njoj od oktobra 1982 do marta 1983..Klasa oktobar `82. , 2427/12, teleprinterista, VES 11801 ( valjda)
Straža na Kukuzovcu,pista, vezba od 5-6 dana po Dinari...
Oficiri: porucnik Protic Zeljko,kapetan Ludvik ,kapetan prve klase ili major Petrovic, desetar Bepo Delic
Kasnije prekomanda Split, VP 1935/2, vezista pri Vojnoj policiji.
Bili smo klinci i iz ove perspektive sve je bilo lako ,lepo i naivno.
Aca Stefanovic
tada :Topola
sada Beograd

pozdrav. I ja sam bio na istom mestu u isto vreme, desetar mi bio Bepo Delić ali se ne sećam svih ljudi, pogotovo onih koji su otišli u prekomandu pošto sam ja bio u Sinju do kraja.

Na vrh Go down
AStefanovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2011-08-22
DOB : 60
M(j)esto Beograd

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime06.09.12 15:17

s.neskovic (citat):
pozdrav. I ja sam bio na istom mestu u isto vreme, desetar mi bio Bepo Delić ali se ne sećam svih ljudi, pogotovo onih koji su otišli u prekomandu pošto sam ja bio u Sinju do kraja.

Slobodane,
Setio sam te se. Znamo se i iz Sinja, i iz Beograda. U Sinju smo bili ista ceta, a u Beogradu smo se vidjali na Masinskom fakultetu. Je sam u martu 1983. prekomandovan u Split, kao vezista pri vojnoj policiji. Ovaj forum je cudo. Iznenadio sam se koliko nisam zaboravio neke drugare i dogadjaje od pre 30 godina. Veliki pozdrav. Aca.

Na vrh Go down
radioteleprinterist
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-11-11

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime11.11.12 23:26

Ja sam bio novembarska klasa 84. Radio ceta kap. I kl. Ludvik Slavko, I vod porucnik Protic Zeljko, I odeljenje zastavnik Bozic. U prekomandu otisao u Split LS 22 kod kapetana I kl. Dragana Stanojevica. Pozdrav svima. Pancevo.
Na vrh Go down
radioteleprinterist
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-11-11

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime12.11.12 10:43

Geska, nije zastavnik, u to vreme je bio st. vodnik. Pamtim lica ali se ne mogu setiti svih imena. Desetar Azirovic Enver, Hadziahmetovic, Vranov Stevan, Sremcev, Prpic Ivica, Vuletin Zivan (Zika Moljac), Zdravkovski Boge, Radevic Zarko, Agoston Janos, Brisevac Petar... A u Splitu: desetar Ivanovic Mladen, Buncic Radoslav, Sarvak Jozef, Licina Zeljko...[b][img][/img]
Na vrh Go down
radioteleprinterist
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-11-11

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime12.11.12 21:43

Blazinsek Darko, Hojnik Stanko
Na vrh Go down
radioteleprinterist
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-11-11

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime21.11.12 20:57

Djekic Zeljko,Dinic
Na vrh Go down
radista
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-01-29

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime29.01.13 9:40

Pozdrav svima!
Slučajno sam našao ovaj sajt. Tražio sam neke slike Sinja da vidim kako danas izgleda, a nađoh ovo. Ja sam bio radio-telegrafista (radista), služio sam 89/90 u Tadiji. Bio sam sa Srbom u ustoj spavaoni, desetar nam je bio Miloš Ilić iz Gračanice (BiH). Komandir voda Lončar, a komandir čete Protić. Kasarna nije baš bila ekskluzivna, malkice je bila starija (par stotina godina). Sećam se onog šatora umesto menze, onog drnča (ne za čišćenje pušaka, nego za jelo), onog pranja posuđa hladnom vodom i zemljom...
Barišić, Došen, Milićević veliki pozdrav

PS1:
Došen, jel' se čuješ sa Škrgićem. Setih se da ti je bio omiljen desetar Smile.


Na vrh Go down
padobranac72
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-02-21

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav svima   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime21.02.13 12:58

Brkic aziz idalje zivi i radi u Sinju
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime24.03.13 4:00

imali ko iz klase 1991/92 sinj
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime24.03.13 4:08

ja sam bio ves PIONIRSKA INZINJERIJA kod porucnika Moric Damir
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime31.03.13 3:17

Koliko ja vidim nikoga nema iz klase mart 1991/92 god
Na vrh Go down
balango
Gušter
Gušter
balango


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2013-08-09
DOB : 61
M(j)esto Vrbas Vojvodina

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime09.08.13 11:09

Kao i vecina i ja sam slucajno naleteo na ovaj forum i sa ushicenjem procitao komentare na ovu temu . U kasarni Tadija Anusic sam sluzio vojni rok 1981/1982 oktobarska klasa kao radio-telegrafista kod komandira voda st. vod I kl. Glavinic-a . Ukoliko me secanja koja naviru , doduse jako tesko , nevaraju komandir cete je bio tada tek pridosao sa akademije p.p. Protic . Njemu nadredjeni je bio kapetan Ludvik . Bila su to lepa i srecna vremena a sa slika i spota se secam zgrade sa spavaonama , stacionara , ucionica , piste ....O morzeovoj azbuci da negovorim jer i sada sebe ponekad uhvatim da na ivici stola ili necem slicnom kuckam slova ili brojeve . Neko je spomenuo i Kukuzovac i pesacenje do njega koje nikad necu zaboraviti kao i "gostoprinstvo" stanovnika na putu do njega kada smo zedni i umorni stali da zamolimo za casu vode . Sve u svemu to su bili zaista lepi dani provedeni sa klasicima iz svih krajeva tadasnje Juge . Doduse nesecam se poimenice puno njih osim par drugara i to Sime i Nino iz Zadra Jasminko iz Ploca ( bivse kardeljevo ) , aleksandar iz uzica i to je to ( ubi me ovaj Alchajmer ) . Prekomandu sam dobio u Zadar u kasarnu komande grada gde je bila SRO a gde je komandir centra veze bio stariji vodnik Babac Srecko koga sam devedesetih kada sam bio vojnik po ugovoru sreo u Batajnici . Usput sam i mesec dana bio na otkomandu u Benkovcu . Vojnickih dana se cesto secam sa zadovoljstvom jer kao sto rekoh behu to ipak kada sve saberes i oduzmes zaista lepi dani i voleo bih jos jednom ako mi se ukaze prilika videti kasarnu kao i cuti sta je sa mojim klasicima ukoliko iko od njih poseti ovaj sajt .
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime09.08.13 11:13

 balango, dobrodosao na forum!
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime18.11.13 0:53

imalji ko iz klase mart 1991 god Sinj pionirska inzinjeria kod por.Moric Damir
Na vrh Go down
besim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-12-07
DOB : 57
M(j)esto Prizren

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime07.12.13 23:41

ja sam vojnik klase mart 86/87 Osmankaj Besim ( zvani sok ) is Prizrena drzava Kosovo albanac pozdravljam sve generacije 86/87 posebno majora Zdravko Skarpa sa podrsku koj mi je dao u jednom slucaju koje sam bio u pravu i koje me pomagao da sam pravi albanac . Puno zahvalim Hrvatska sto je danas samo stalna drzava kao i Kosova.Pozdravam neko vojnika iz hercek bosne Culjaka,Cehic,Zukic,Domeni,Drazeni i drugovi is Kosove
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime09.05.14 4:10

Nikoga nema iz klase 1991/92
Na vrh Go down
MUHO
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2012-05-30
DOB : 52
M(j)esto Crna Gora

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime09.05.14 4:11

Moje ime je Musa Hodzic iz Bara Crna Gora
Na vrh Go down
more6
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 450
ČLAN OD: : 2013-11-16

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime10.05.14 22:02

balango (citat):
Kao i vecina i ja sam slucajno naleteo na ovaj forum i sa ushicenjem procitao komentare na ovu temu . U kasarni Tadija Anusic sam sluzio vojni rok 1981/1982 oktobarska klasa kao radio-telegrafista kod komandira voda st. vod I kl. Glavinic-a . Ukoliko me secanja koja naviru , doduse jako tesko , nevaraju komandir cete je bio tada tek pridosao sa akademije p.p. Protic . Njemu nadredjeni je bio kapetan Ludvik . Bila su to  lepa i srecna vremena a sa slika i spota se secam zgrade sa spavaonama , stacionara , ucionica , piste ....O morzeovoj azbuci da negovorim jer i sada sebe ponekad uhvatim da na ivici stola ili necem slicnom kuckam slova ili brojeve . Neko je spomenuo i Kukuzovac i pesacenje do njega koje nikad necu zaboraviti kao i "gostoprinstvo" stanovnika na putu do njega kada smo zedni i umorni stali da zamolimo za casu vode . Sve u svemu to su bili zaista lepi dani provedeni sa klasicima iz svih krajeva tadasnje Juge . Doduse nesecam se poimenice puno njih osim par drugara i to Sime i Nino iz Zadra Jasminko iz Ploca ( bivse kardeljevo ) , aleksandar iz uzica i to je to ( ubi me ovaj Alchajmer ) . Prekomandu sam dobio u Zadar u kasarnu komande grada gde je bila SRO a gde je komandir centra veze bio stariji vodnik Babac Srecko koga sam devedesetih kada sam bio vojnik po ugovoru sreo u Batajnici . Usput sam i mesec dana bio na otkomandu u Benkovcu . Vojnickih dana se cesto secam sa zadovoljstvom jer kao sto rekoh behu to ipak kada sve saberes i oduzmes zaista lepi dani i voleo bih jos jednom ako mi se ukaze prilika videti kasarnu kao i cuti sta je sa mojim klasicima ukoliko iko od njih poseti ovaj sajt .  

¸Jel možda u tvoje vrijeme u kasarni bio Červar Nenad poručnik ili eventualno potporučnik u tvoje doba?
Na vrh Go down
balango
Gušter
Gušter
balango


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2013-08-09
DOB : 61
M(j)esto Vrbas Vojvodina

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime17.05.14 22:15

more6 : nesecam se nikoga sa tim imenom i cinom u radio teleprinterskoj ceti , dok za druge cete nisam siguran
Na vrh Go down
more6
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 450
ČLAN OD: : 2013-11-16

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime18.05.14 0:34

balango (citat):
more6 : nesecam se nikoga sa tim imenom i cinom u radio teleprinterskoj ceti , dok za druge cete nisam siguran

Došao je u Pulu navodno iz Sinja tako su pričali i bio je komandir relejcima.Inače moj školski kolega koji je služio u Sinju znao je Červara,što znači da je bio tamo samo je pitanje gdje.
Na vrh Go down
balango
Gušter
Gušter
balango


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2013-08-09
DOB : 61
M(j)esto Vrbas Vojvodina

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime18.05.14 12:35

U radio relejnoj ceti , mozda , ali kod telegrafista i teleprinterista nije sigurno tako da ti nemogu pomoci
Na vrh Go down
more6
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 450
ČLAN OD: : 2013-11-16

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime03.06.14 3:30

U redu je kolega hvala ti na trudu.
Na vrh Go down
Marjan1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-07-08

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime08.07.14 12:06

Pozdrav svima! I ja sam slucajno naleteo na ovaj forum. U toj kasarni sam služio vojni rok u majskoj klasi 85/86 kao radio-telegrafista. Kapetan Ludvik, poručnik Protič. Posle skračene obuke (3 mesece) bio sam radiotelegrafista pod komandom p. Protiča. Dobro se sječam Kukuzovca, straže na Biokovu, a imena sovojnika !?
Na vrh Go down
Jonovski
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-02-04

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime04.02.16 16:53

Jovan Jonovski iz Skoplja, 90/91 relejac, Secam se kapetana Pavlovica i Kurbasica, posle prekomanda u Splitu t.e na Kozjaku iznad Kastela, postu dobijao is Kastel Sucurca
Na vrh Go down
sarics
Džomba
Džomba
sarics


BROJ POSTOVA: : 186
ČLAN OD: : 2013-11-11
DOB : 57
M(j)esto Zagreb

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime04.02.16 23:33

Dok si ti bio na vrhu Kozjaka 90/91 ja sam živio u mjestu odkud si dobijao poštu.Pozdrav od relejca 86/87
Na vrh Go down
Jonovski
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-02-04

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime20.02.16 0:36

u Sinju smo imali prvu opstojugoslovensku klapu i bila je bas od Vardara pa do Triglava, na zalost nesecam se ni jednog imena
Na vrh Go down
Neven Pendelj
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-02-21

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime21.02.16 13:06

Ima li neko poznanika/člana porodice da je bio u Sinju (kasarna Tadija Anušić) na obuci 1965 ?
P.S. Moj djed je bio u Sinju na obuci. Nakon toga prekomanda (Kasarna Lora, Split).
Na vrh Go down
Vjeko70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-03-27

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime27.03.16 22:47

Zdravo svim drugovima na forumu.

Ja sam bio Sept. 89/90 klasa - Divulje / Otkomanda Sinj / Povratak u Divulje / Prekomanda Kozjak . Bio sam u radio ceti kod Starijeg vodinika Dragovica I Kapetana Zeljke Protica. Desetar Zoran Miletic.

Scjecam se nekih drugova, Toni Dosen Smile , Kujovic Goran, Oleg Savic, Darko Trifunovic, Zoran Barisic, Samir Tulic, Kadriu Veton, Robert Kupec, Ronald (iz Slovenije - ne sjecam se prezimena)......
Nadam se da ste svi dobro I okay.

Pozdrav svima
Na vrh Go down
česalj
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2011-09-02
M(j)esto kumane

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime13.10.16 15:13

Profa (citat):
kapiten (citat):
Dajte još fotografija kasarne. Da me želja mine.
A, svakako, bilo bi mi drago da se neko iz klase juli 1982. godine, 2427/13, uključi u ovu priču. Bez obzira na sva dešavanja opet bih volio posjetiti ovu nekadašnju kasarnu. Makar tome fotografije poslužile. Pista me interesuje smjer E/W. Na njoj sam sa svojom ekipom mnogo puta igrao fudbal, pa i pod reflektorima. Kapetan Škarpa ili p.por. Pavlović (volio samo bicikle - od Sinja do Niša biciklom ???) nas tjerali sa piste i prekidali utakmice. Nezaboravni strojevi koran na terenima iznad učionica i trpezarije. Tako sve do decembra, a onda kasarna Visoka.
Volio bih da znam gdje je sada, u to vrijeme, vodnik Zoran Ranđelović, moj komandir voda.
Kapiten

Kapitenu, budi mi pozdravljen. Spadamo u isti soj ljudi koji je satima i danima igrao nogomet na pisti. Vodio sam od 12./1984. do 09.1985. sportsku sekciju pri vojnickom klubu. Uh al se tada igralo. Je da danas boli sve, ledja, koljena, prepone, ali tada.... Tada se borba vodila sa potpukovnikom Damjanovicem da ne zabrani nogomet, jer je to bio sport koji u JNA nije ima pravo gradjanstva. Kosarka, odbojka, rukomet, sah. Valjda kada su mozgovi donosili PS pod utjecajem Rusa nisu niti znali da postoji ta igra. Nazalost mi nisu dali da treniram u JUNAKU, jer je i taj klub, kao i legendarni kafic ZAGREB bio nesto u sto se nije smjelo. A pravila su bila da se krse!!!
Pozdrav


imam par slika sa fudbala samo ne znam da li cu uspeti da ih postavim slike su iz 83
Na vrh Go down
Grga bp
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2017-09-22

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime22.09.17 22:28

Pozdrav ljud
I ja sam bio u kasarni Tadija Anusic
kod porucnika Loncar
I kapetana Protica
Mart 90/91
Na vrh Go down
shabani
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-04-15

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime05.03.18 15:50

jel ima neko da se Javi ko je sluzio vojsku u sinju vp 4630 od januara 1979 pionirska inzinjerija pozdrav shabani iz kumanova mk
Na vrh Go down
Silver
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2020-11-25

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime25.11.20 13:39

R.R. ceta avgust 1984/85 2427/12. Komandir cete M. Trajcevski, komandir voda potporucnik Pavlovic. U kasarnu dosao 03.08.1984. iz nje izasao 06.09.1985.
Srdacan pozdrav svima 😊
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2012-02-19

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime06.02.21 20:07

Pozdrav Silver. Ja došao 04.08.1984., izašao 06.09.1985. Jesi li slučajno koristio simbol AG za označavanje čizama? 🤗

Silver voli ovaj upis

Na vrh Go down
Silver
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2020-11-25

Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime08.02.21 6:33

😊
Na vrh Go down
Sponsored content





Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sinj - Tadija Anušić 1990/91   Sinj - Tadija Anušić 1990/91 - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sinj - Tadija Anušić 1990/91
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sinj - Tadija Anušić 88/89
» Sinj - Tadija Anušić 1982/83
» Sinj - Tadija Anušić 1985.
» sinj 1986-1987 tadija anusic
» SINJ KULA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: