FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Sretan 1. svibnja / Srećan 1 maj

Go down 
AutorPoruka
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Sretan 1. svibnja / Srećan 1 maj Empty
KomentarNaslov komentara: Sretan 1. svibnja / Srećan 1 maj   Sretan 1. svibnja / Srećan 1 maj Icon_minitime01.05.23 14:51

I BI NOĆ PA JUTRO, DAN PRVI...

Kao što znate Forum BPN JNA je od danas zatvoren. 

Posljednji upis je bio od člana Slobe jednu minutu prije ponoći. 
Nakon ponoći smo otišli u arhivu sjećanja. 

Četrnaest godina je iza nas. Sve moguće i nemoguće ispred nas. 

Bebe koje su se rodile tog 01.05.2009 su danas tinejdžeri, koji sad izlaze na piće i žurke sa svojim romantičnim ljubavima. 
Javio mi se i netko, tko je - kako kaže - još kao mali pratio Forum, jer ga je zanimala vojska u kojoj je bio njegov otac. 
Bio je i član Foruma, ali se nije oglašavao. 

OD OSNIVANJA DO NAŠIH DANA

Od kad je Forum osnovan pa do danas su se mnoga zakonska pravila izmjenila. 
Doduše, vlasnici foruma još uvijek nisu odgovorni za sadržaje odnosno upise forumskih članova,
ipak po pitanju autorskih prava i zakonom kažnjivih upisa, vlasnicima foruma se sve više sužava polje djelovanja i sve se više kreću po tankome ledu.
Bez obzira je li forum osnovala jedna ili više osoba, pravno je uvijek odgovoran glavni administrator. 

Iako i dalje nisu odgovorni za upise drugih članova, vlasnici imaju obvezu brisati sve što se kosi sa zakonom. 
Ako tako ne postupe, mogu snositi i odvjetničke/advokatske troškove oštećene strane. Mnogobrojni sudovi u europskim zemljama su
potvrdili takvu praksu. 

Vlasnici besplatnih foruma koji inonako volontiraju, nemaju računa pored svoga vremena ulagati i svoj novac za takve stvari.
Stoga će se (bar ovdje u Europi) nekomercijalni forumi sve više suočavati sa poteškoćama.

Već sam spominjao da nitko sam ne može voditi jedan ozbiljan forum. Za to je potrebna snažna forumska administracija. 
Ukoliko se vlasnik ne može oslonuti na administraciju, bolje mu je manuti se ćorava posla. 

Ja sam imao sreću da su prije zakonska pravila bila drukčija, ukoliko ih je i bilo. A, imao sam prije i snažnu administraciju. 

No, vremena se mijenjaju... Šteta da nije moglo drukčije! 

Želim vam svima lijep praznik. I sve dobro i berićetno, i u buduće! 


VBČ

_________________
Bit će ovo sve dobro!

Sloba1 and DavorT vole ovaj upis

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
 
Sretan 1. svibnja / Srećan 1 maj
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Srecan 1 Maj

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: INFOTEKA-
Idi na: