FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kolekcionarstvo starih JNA magazina..

Go down 
2 posters
AutorPoruka
1.GMBR
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 31
ČLAN OD: : 2021-11-13

Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Empty
KomentarNaslov komentara: Kolekcionarstvo starih JNA magazina..   Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Icon_minitime28.11.21 4:02

.

Sakupljao sam JNA magazine "Narodna Armija" i Front", voleo sam to mnogo...
Dal ima još takvih ovde ?
Uz Alan Ford to mi je najdraža kolekcija nečega iz bivše države...
Imao sam kolekciju svih izašlih brojeva sve do odlaska na ratište, a fale mi svi brojevi nakon mog odlaska na ratište, dakle otišo sam na front 30.09.1991. dakle fale mi svi brojevi od tog dana pa do kraja 1991.
Ako neko ima da proda ili da poklanja molim da se javi na privatne poruke...
Uz invalidsku penziju nisam baš pri novcu ali za ovo bih od srca odvojio, znači mi mnogo...
Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolekcionarstvo starih JNA magazina..   Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Icon_minitime28.11.21 23:25

Od nasih kolega Front je redovito pratio mislim Goran9030. Pokusaj s njim, mozda ti on moze pomoci.
Na vrh Go down
1.GMBR
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 31
ČLAN OD: : 2021-11-13

Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolekcionarstvo starih JNA magazina..   Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Icon_minitime29.11.21 2:40

Doktor Živago (citat):
Od nasih kolega Front je redovito pratio mislim Goran9030. Pokusaj s njim, mozda ti on moze pomoci.

Hvala brate...
Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolekcionarstvo starih JNA magazina..   Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Icon_minitime29.11.21 8:45

Oprosti, ali nismo braća, ovdje smo svi drugovi i kolege na Forumu!
Na vrh Go down
Sponsored content





Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolekcionarstvo starih JNA magazina..   Kolekcionarstvo starih JNA magazina.. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kolekcionarstvo starih JNA magazina..
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Reaktivacija starih lozinki

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Vojna Historija / Vojna Povijest / Војна историја-
Idi na: