FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 ČAPLJINA-VIS

Go down 
3 posters
AutorPoruka
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime22.12.20 15:28

Moj odhod v JNA in njeno spoznavanje se je začelo v oktobru 1984 ko sem odpotoval z vlakom iz Ljubljane v Čapljino, Dodeljen sem bil v rod za šoferje  kjer sem dodatno napravil se kategorijo za kamion (C) in prikolico(E).
Usposabljanje je trajala dober mesec in pol, potem pa v prekomando. Ker je bil to čas  olimpijskih iger v Sarajevu se si rekel moram nekam stran od tu in starem vodniku v Čapljini sem rekel, da bi šel nekam na morje kjer ne bi bilo zime in snega. Po končanem šolanju in postroju na pisti sem slišal svoje ime in kraj kamor grem v prekomando, malo me je bilo strah, da grem na otok Vis, pa sem si dal pogum da nekateri moji kolegi gredo celo na Lastovo tam je verjetno še težje kot je na Visu. Iz Čapljine sem se odpeljal z avtobusom preko Metkoviča v Split kjer sem prespal v prehodni kasarni Lora. Naslednji dan sem počakal na trajekt, ki pelje na VIS.

šole voli ovaj upis

Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime26.12.20 11:40

Ko je trajekt pripeljal  na Vis kakšne posebne gneče ni bilo, to je bil konec novembra 84. Vojne policije na otoku ni bilo,  ob prihodu sta nas sprejela dva starejša vojaka, ki sta vršila kontrolo vojakov ob izstopu in nas razdelila glede na vpisan rod za prekomando v vojaški knjižici. Sam sem bil dodeljen v Kasarno SAMOGOR-a  v šoferski vod ( kasneje sem opazil, da nas je bilo premalo za vod) Ampak dobra družba do največ 15 vojakov. Moram povedat še to da v tistih časih v Sloveniji nismo imeli Šoferske šole, dovolj je bilo, da si imel narejen izpit B kategorije in že si lahko šel na služenje vojaškega roka v enega od centrov za usposabljanje vojaških šoferjev. Republiki Srbija in Hrvatska  sta imeli srednji šoli za šoferje in njihovi  šoferji so potem delali izpite za D kategorijo (avtobus). Posledično so potem tudi oni izvajali bolj pomembne in občutljive prevoze mi pa, ki smo bili manj izkušeni vozniki smo izvajali manj pomembne prevoze. Tako sem prišel iz ene skrajnosti kot je bila Čapljina velik rekrutni center ( npr. vojaški škornji so bili na velikem kupu in ti si si sam izbral svojo številko) v drugo,  ki se ji reče zaprt, hribovit, kamnit, otok sredi morja.  Edina prava cesta je bila VIS-KOMIŽA mislim da je bila prav v tem letu odprta, vse ostale pa so bile povečini preozke za normalen promet. Kot nov voznik  sem se na začetku vozil skupaj z starejšim in spoznaval otok ter ostale stranske poti. Na otoku sem ostal leto dni tako da sem ga kar dobro spoznal. Tudi leto 1984 je bilo dokaj zanimivo ....

šole voli ovaj upis

Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime26.12.20 16:36

V tem času je služil težko obuko pri breztrzajnih topovih nogometaš Dinama Marko Mlinarič
Komandir avto oddelka je bil stari vodnik Rajko Pejić najboljši oficir na Visu na žalost se ne javlja na fb

PORUCNIK voli ovaj upis

Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime09.01.21 10:44

Na Vis sem prišel konec novembra 83, odšel pa sem v začetku novembra 84. V skoraj letu dni sem otok kar dobro spoznal. Kot sem že povedal sem prišel v prekomando iz velike rekrutne urejene kasarne iz Čapljine kjer je bil red in disciplina v kasarno Samogora pa je bilo vse bolj po domače. Kasarna Samogora se je nahajala na robu mesta VIS, imela je vse službe da je lahko funkcionirala v mirnem času (komanda, tehnična služba, veza. avto park, helioport, gasilci, pekarna, stacionar, kantina, knjižnica, pošta, pralnica, črpalka, skladišča, zapor ....). Z novejših slik se vidi da ti vojaški objekti v večini propadajo. Oporišču Vis je v takrat poveljeval polkovnik Nikola Marić z nadimkom ćića. Njegov voznik je bil makedonec (ime pozabil) vozil pa se je s Fiatom 132. Ta polkovnik je imel na postrojavanjih neko posebno svečano uniformo  za pretekle zasluge (bluza smb, hlače plave) to sem si zapomnil. Kasarna ni imela veliko vojakov v njo so prihajali dnevno vojaki in oficirji s celega otoka po opravkih, funkcionirala je bolj zastarelo, večina nas je opravljala bolj službo, najprej za vojsko potem pa še za civiliste, kot v preteklih časih, ko je vojska pomagala pri obnovi domovine.  Starost prebivalcev otoka je bila že v tistih časih preko 60 let, Mladina pa je po večini odšla z otoka v šole na kopno (npr. Split in okolico) tuji turisti pa so imeli prepoved obiska otoka, tako da je bilo kar veliko slovenskih turistov, ki so preživljali dopust na Visu, Komiži, Milni in Biševu, to sem opazil na trajektu, ko sem se vračal poleti iz dopusta nazaj. Moj avto oddelek je imel malo več kot deset vojakov, desetarja če je prišel v prekomando in komandirja starega vodnika Rajka Pejiča s katerim smo se vsi dobro razumeli, ni bil strog oficir. Vozniki smo bili po večini zasedeni s svojimi nalogami skoraj vsak dan. Sam sem najprej vozil Tamiča za prevoz kruha in zalog hrane po posameznih kasarnah in stražah po otoku. S cisterno sem vozil vodo. Najlepše je bilo kadar sem praznil greznice za tovarno Neptun za predelavo rib iz Komiže saj je po končanem delu sledilo kosilo v delavski menzi. Ob prazniku 40 letnici ustanovitve prekomorske brigade na Visu sem vozil s kombijem pilote iz druge svetovne vojne na lokacijo praznovanja na bivše vojaško letališče na Pliskem polju. Velikokrat pa sem vozil tudi sanitetni kombi na strelišče, kjer sva bila z doktorjem stažotom v pripravljenosti na strelišču, če bi se kdo ponesrečil pri streljanju. ..

PORUCNIK and šole vole ovaj upis

Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime10.01.21 15:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nekaj slik iz kasarne Samogora v letu 1984. Lokacija avto park in stacionar
Na sliki so vojaki vozniki: desetar Buljan, Galic Ivica, stoji desno Čato, Obradović, Ninić, Tomasović, Zorić, Micev ostala imena sem pozabil lp

PORUCNIK and šole vole ovaj upis

Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime19.01.21 19:05

Ker sem imel zelo malo obuke sem prišel na Vis nekje vmes med rednimi klasami tako, da na začetku še postelje nisem imel ampak sem spal čez cesto
avto parka pri gasilcih. Gasilci so držali stražo po kasarni in je bila vedno kakšna postelja (pograd) prosta. Tu sem naletel na prve probleme
s komandirjem starim vodnikom Rikijem (ime pozabil) Ker sem velikokrat vozil tudi ponoči sem lahko spal tudi podnevi vodnik pa mi tega ni dovolil
ker je mislil da zabušavam in tako sem si prisluži kazen, moral sem očistiti s krtačo star umazan kompresor. Ta st. vodnik Riki je bil prgav oficir.
V nadaljevanju sem se ga izogibal, da nisem imel težav. Problem se je pojavil takrat kadar je šel naš st. vodnik Pejić na dopust, menjal ga je prav
st. vodnik Riki ampak tudi to smo preživeli. Na Visu pri obuki je bilo tudi pomembno ali Regrut (gušter) ali star vojak (đomba). Jaz ko sem prišel 
v prekomando sem bil po dneh v vojski gušter, dejansko pa sem moral delovati kot đomba saj sem svojo obuko že opravil, sem se hitro privadil. 
Ker smo si rekli, da služimo vojni rok na oporišču, to naj bi bilo nekaj več kot navadna kasarna, naša domišlija ni imela meja. Naš izgled je bil 
poseben nekaj stvari uniforme je bilo v SMB barvi nekaj pa v mornarski barvi naj naštejem samo nekaj stvari: 
nogavice plave, spodnja majica mornarska, namesto kape baretka plava, vojaški plašč odrezan z žiletko za lažjo vožnjo
gajka od pasu pa je služila kot obesek za ključe. Najbolj pogumni pa so nosili celo oficirske srajce. Da so se vse te anomalije vrnile na pravo mesto pa je 
skrbel na postrojavanju pri dvigu zastave pred pekarno Kapetan prve klase, ki je vse to kontroliral da je vse po PSU (ime pozabil) bil je po letih starejši.
Še ena cvetka, ki se je spomnim če si imel narodnjaka v pekarni si iz postrojavanja lahko odšel s toplo štruco kruha pod bluzo,
intendant ki je pripravljal hrano za straže pa je dal še kakšen pribolšek....
Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime21.01.21 17:05

Če se dobro spomnim je Kapetan I klase Antre Govorušić izvajal tudi kontrolo  kontejnerjev v celi kasarni Samogora mi pa smo smeti morali odvažati na smetišče
Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime24.01.21 18:23

V letu 1984 se je zgodilo še nekaj zanimivih dogodkov. Na otok je prišla generalna inšpekcija GINA. V kasarni Samogor je vladala med oficirji kar panika, vsi so bili par dni kar v bojni opremi obuti v škornje z ruzaki in ćeladami. Otok je obiskala s helikopterjem tudi predsednica izvršnega sveta SFRJ Milka Planinc.
V jeseni tega leta pa so imeli rezervisti orožne vaje. Po prihodu na otok smo  jih odpeljali na položaje po terenu kjer so se morali sami organizirati. Vaje so trajale od petka do nedelje. Sam sem obiskal položaje rezervistov v soboto z doktorjem stažistom kjer sva poškodovanim nudila prvo pomoč. Da je stvar zgledala bolj resno so med rezerviste infiltrirali aktivne oficirje.
Prilagam še nekaj slik ekipe stacionarja v tem letu 
Na sliki so: doktor Ljupče, Nebojša, Bane, Mile, Denis, Dragan ......

     [You must be registered and logged in to see this image.]           [You must be registered and logged in to see this image.]

  

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime25.01.21 6:58

Doktor Ljupče je bil iz Makedonije
Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime27.01.21 20:28

Našel sem še nekaj slik iz prostih aktivnost z ekipo stacionarja 1984
Komandir  stacionarja je bil Kapetan ( ne vem menda fregate) dr. Dejan Andrič doma iz Splita, on je bil na začetku deklica za vse, opravljal je medicinske in vojaške posle, vodnika na začetku nismo imeli.
V stacionarjju je bila prva skrb zdravje vojakov, disciplina in vojaške aktivnosti so bile v tretjem planu. Čin je dobil primeren svoji izobrazbi kot doktor.
Imeli smo še zobozdravnico  Ljubico, ki je z družino živela na Visu (mislim da je bila Kot civil zaposlen v JNA)

Poručnik intendant pravi da je bil v tistih časih "gospod" mi smo bili takrat "kralji".   Pa  brez zamere tako je bilo takrat če si bil stara Đomba v kasarni Samogor  ...

i[You must be registered and logged in to see this image.]

Res je bil dolg čas

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime27.01.21 21:53

Mislim,da je bila na Visu 1984-ega velika proslava v čast Prekomorcem. Bil sem na tej proslavi ko je govorila Milka P.
Namreč,moj ata je bil Prekomorec in smo šli iz cele Primorske na ta dogodek.
Mene je Vis očaral.

PORUCNIK voli ovaj upis

Na vrh Go down
GEOBOY
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2020-12-22
M(j)esto LJUBLJANA

ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime27.01.21 22:26

Ja res je, spominjam se, da je bila velika proslava ob 40 letnici ustanovitve prekomorske brigade. Proslave se je udeležilo veliko Slovencev prekomorcev. Ker sem služil kot šofer na otoku sem jih vozil s kombijem po posameznih položajih ( letališće  plisko polje, smokov topovska baterija, stupište raketno izstrelišče) ostalih lokacij se ne spomnim več ...
Spomnim se še da je prav na ta dan izbruhnil požar (verjetno sabotaža) nad mestom Vis, ki so ga gasilci hitro pogasii.
Imam veliko spominov ker sem bil na otoku skoraj eno leto, samo spomin je naredila svoje..
Lp
Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





ČAPLJINA-VIS Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČAPLJINA-VIS   ČAPLJINA-VIS Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ČAPLJINA-VIS
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Čapljina '89.
» Čapljina - VIS
» Capljina 88-89
» Čapljina 12./1985.
» Capljina 1981

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: