FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Titov Veles

Go down 
+50
Vozač 7036
Voyager62
VBČ
Crveni Marko
DS-SAT
alenx
gregor1963
Matjaž T.V.
fofnudl
PORUCNIK
zorangre
Zlatnik
titovveles
muzičar 82/83
Veles 83
Dejan-Obrenovac
Januarac 90
pirana
DEJAN DESETAR
dobojbosna
Lala madjar
maj/90/91
slo
bogdan Mrdja
Jure Č.
liman kaba
milos 89/90
zemunac 71
Prke
januar88
mrmima
Lala Basaid
Marduk
Djore
sasar
Pero™
jože iz ljubljane
gorandamnjanovic
GRANIČAR DOJRAN
dpuric
žarko iz rijeke
kloso
ZAGORAC
aleksa961
Max Blitz
missar
barun
Gringo
Kaplar M
radoslav
54 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorPoruka
Matjaž T.V.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2017-12-31
M(j)esto Šentjur-Slovenija

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime25.01.19 19:57

Crveni Marko (citat):
Pozdrav svim vojnicima koji su sluzili voeni rok u kasarni u T.Veles
i kod Marka Angelovskog .
Posebno pozdravljam sve one koi se secaju crvenog Marka, t.j. mene,
kako sta su: Zagorac, Aleksa, Barun, i sve one koi me imenjuju u
Forum b.p.JNA.
Naki se interesuju gde sam. Neki i znaju. Ziv sam i zdrav, zivim u 
Veles. Tacno je. Bio sam KV,KC, i Oficir bezbednosti. Radio sam u JNA
i u ARM. Penzionisan sam u 2003 godine u cin Potpukovnik.
Svi vojnici kome sam bio pretpostavljen, znate kakav sam bio kako
oficer i covek, pa o sebi nebih ovom prilikom govorio.
Tacno je da sam bio strog, ali pravican. Obucavao i vaspitavao.
Bio sam gord na svoje vojnike i jerinicu. Nisam subjektivan, bili smo
naj bolji.Neka se sete samo vojnici koji su na vezbi "Jedinstvo 83"
prikazali svetskoj javnosti Rucne bacace "Osa" i "Zolja". Na osmat-
racnici su bili Predsednik predsednistva SFRJ - Mika Spiljak, sa
politicko i voeno rukovodstvo Jugoslavije i svi voeni predstavnici
(atesea) Nato pakta, Varsavskog ugovora i Nesvrstanih zemalja sveta.
6 raketa je ispaljeno, 6 tenka je pogodjeno. neki bi i promasili,
moji ne, jer su bili obuceni.
Za moje prvo javljanje ovom prilikom mislim daje dovoljno.
Zeleo bih da vas sve vidim i razgovaramo o starim vremenima, ali  je 
to  nemoguce. Ipak ako nekada prolazite kroz Veles - potrziteme.
Javite se. Isti sam kakav me znate.
Marko.....

Pozdrav Marko,
Ja sam služio kod vas celu godinu generacija 87-88.
Bio sam kao desetar generacija (Gadžun Senad popio kiselinu,Šafran Atila,vozač Čordaš,Aličič Hajrudin......) težko čete se setiti prošlo puno godina i generacija.
Šteta, da se nismo sreli prošle godine bio sam u Velesu i kod kasarne. Imam planove opet ,da idem pa se možda tada sretnemo.
Puno zdravlja i sretno

Matjaž Jazbec
Slovenija
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime26.01.19 13:37

Pozdrav Jazbec od tvoje klase jeli si dobar eto i MARKO se javio dali si se cuo sa MIGLIC BOGDANOM iz Litije
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime29.01.19 13:56

Pozdrav za POR.MARKA ANGELOVSKOG pozdravite por.ILIJU NAJDOVSKOG od generacije JANUAR 1987 poz.iz kikinde
Na vrh Go down
Voyager62
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2019-06-04
DOB : 61
M(j)esto Negotin

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime04.06.19 14:31

Veliki pozdrav za Marka Angelovskog, mog komandira POV i zamenika komandira čete (jul-decembar 1981.) Ubedljivo najbolji starešina koga su svi uvažavali i obožavali u POV-u. Komandir Marko je znao i umeo da bude jako strog kad treba, ali niko od vojnika nije bio maltretiran. Naprotiv, Marko je znao da od nas napravi dobre vojnike, pa i ljude. Naučio nas je strojevom koraku tako da smo većina iz našeg voda gazili u Zastavnom vodu. Posebno mi je drago što sam posle 38 godina naišao na informaciju na ovom forumu o čuvenom Crvenom Marku. Veliki pozdrav i svima koji su služili VP 5912 Titov Veles.
Na vrh Go down
gorandamnjanovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 17
ČLAN OD: : 2013-09-14
M(j)esto AR

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime05.09.19 21:56

evo me posle malo duzeg vremena poz za sve vas.moze li neko da mi javi ako zna nesto o Vodniku Sobak slavku,hvala poz
Na vrh Go down
Matjaž T.V.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2017-12-31
M(j)esto Šentjur-Slovenija

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime09.01.20 19:59

Lala Basaid (citat):
Pozdrav Jazbec dobro sam da Novicic je imao saobracajku 1989 dali se secas bio je mali zvali smo ga Lala bio je samnom Novicicem i Atilom u odeljenje mitraljesko u drugi vod on mi je rekao cujemo se on je od mene oko 70 km ali se nismo videli on je bio kod mene ali ja sam bio na poslu cujem se i sa Jugoslavom on je iz Zajecara isto je bio samnom u odeljenje i on je bio kod mene isao je za Kikindu ali ja opet bio na posao i eto sad si se i ti javio sto mi je drago pozdrav od mene slikaj Kasarnu.

Lala pronašao sam Atilo. Kad sam stavio slike iz Makedonije na FB mi se javio.  Laughing

Poslao sam mu link ovog foruma pa nadam se, da se pridruži. 

Pozdrav.
Matjaž
Na vrh Go down
Matjaž T.V.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2017-12-31
M(j)esto Šentjur-Slovenija

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime09.01.20 20:24

Lala Basaid (citat):
Pozdrav Jazbec od tvoje klase jeli si dobar eto i MARKO se javio dali si se cuo sa MIGLIC BOGDANOM iz Litije

Lala
ne nađem tog Miglic Bogdana. Je mogučnost, da je njegovo prezime Meglič?

lp Matjaž
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime12.01.20 18:21

Pozdrav Jazbec sa Atilom se cujem tel.ja sam rekao da sam te pronasao moje ime je Dina na granici su me zvali Lala  Bogdan se preziva MIGLIČ iz Litije no nije problem dali si dobro neznam gde moze biti Bogdan pozdrav Jazbec pozdravicu i Cordasa vidim ga redovno cujemo se Javi ako si jos nekog pronasao poz Lala
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime17.01.20 14:10

Na danasnji dan 17.01.1987 sam se javio u kasarni u TITOV VELES u JNA 3 CETA 2 VOD nisandzija na mitraljezu 7,9 M53 komandir cete POR.MARKO ANGELOVSKI jako dobar covek.
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime14.02.20 19:48

Na danasnji dan 14.02.1987 sam polagao zakletvu T.VELES
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime17.01.21 12:23

Na danasnji dan sam stigao u TITOV VELES na osluzenje vojnog roka 17.01.1987 3 ceta komandir POR.MARKO ANGELOVSKI pozdrav klaso

šole voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vozač 7036
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2020-02-06
DOB : 65
M(j)esto Ljubljana

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime26.07.21 14:47

ZAGORAC (citat):
Zgrada u obliku slova L, crveni krov na gornjoj slici,tu je bila vatrogasna služba.
Kroz tu sam kapiju 25.06.82. napustio Veles. 
Pozdrav Zagorac. Ja sam bio aprilska 1981/1982 u kasarni Štip vp 7036/7. Dali se sječaš zime i jaku snežnu oluju kad je stao sav saobračajni promet po cjeloj Makedoniji??? Tada je bilo u tranzitu peko hiljadu kamiona iz Turčije prema Nemčiji i sve je stalo.
Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime17.01.22 18:00

Na danasnji dan 17.01.1987 sam se javio na sluzenje vojnog roka u Kasarnu u TITOV VELES 3CETA 2 VOD MITRALJESKO ODELENJE nisancija na mitraljezu 7.9mm komandir cete por.Marko Angelovski komandir voda st.vod.Pavicevic pozdrav Januarskoj klasi

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime27.06.22 7:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime27.06.22 8:04

Gospodine druze generale, znas ti ovo bolje nego sto je izpalo. Em dupla slika, em sto ne opise koga predstavla i u kom smislu.  Wink
I drago nam je da si svatio.  Smile

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime27.06.22 14:03

SveJug (citat):
Gospodine druze generale, znas ti ovo bolje nego sto je izpalo. Em dupla slika, em sto ne opise koga predstavla i u kom smislu.  Wink
I drago nam je da si svatio.  Smile

Poštovanje, 
popraviti će moderatori (nadam se). Tko je na slici nisam namjerno napisao, možda se prisjete oni koji su služili u Titovom Velesu.

Lp

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime31.07.22 11:15

Ispravak odrađen, samo javite ako još nešto treba 
salutiranje

_________________
In medias (t)res...
Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime31.07.22 11:28

goran9030 (citat):
Ispravak odrađen, samo javite ako još nešto treba 
salutiranje

Zahvaljujem, što se tiče gospodina sa slike, nadam se da će ga se sjetiti oni koji su služili u Velesu.

Lp

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime31.07.22 21:20

Naravno da cemo ga se secati moj komandir 3 cete por.Marko Angelovski veliki pozdrav
Na vrh Go down
span
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2014-07-14
DOB : 64
M(j)esto Zagreb,Hrvatska

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime17.09.22 9:51

U travnju(aprilu) 1982. sam došao u Štip VP 7036/19 MAD!Nakon 2-3 dana,cijela ekipa "aprilaca"  zajedno sa mnom je otišla u otkomandu u T.Veles,na obuku!VP 5912/32 MAD Haubička baterija  122mmD30.Kapetan Kostič,poručnik Kostovski,stažisti Osmani i Raduljesković...Sedam mjeseci(nakon obuke,u Štip su se odma vratili samo kaplari...Velika vježba na Krivolakukrajem desetog i početkom 11-og mjeseca!Povratak u T.Veles i nagla promjena,svi "aprilci" idu u Štip.nazad ...U Velesu kroz obuku upoznao famozna mjesta Javorski put i slična...mi kao artiljerci smo stvarno dobro prolazili,uspoređujuči se sa pješadijom iz ona dva PB, i izviđačkom četom...večina obuke u kasarni,tu i tamo odlazak na Javorski put...Artiljerijsko gađanje na Krivolaku...Grad,T.Veles,za mene kao rođenog Zagrepčana je bio malo smješan,sve mali,stalo u par uluica...Oficiro čudaci,kapetan Kostić isprepadani karijerist,a poručnik Kostovski se u stvari aktivirao,kao rezervni oficir!Inače,imao je koliko znam,strica generala!Mene je gotivio,pa me nakon 5 mjeseci "unaprijedio" u razvodnika i postavio za baterijskog evidentičara,iliti ćatu,ničim izazvan...Taj dio službe u Velesu je bio bolji dio,jer povratkom u Štip,sve se stubokom promijenilo,kao da se služi neka druga vojske,samo ista uniforma i isti riječnik!!!No to je druga priča...Još malo o velesu...Tamo smo zatekli "oktobarce", sve neki "studenti"...upisala djeca fakultete pa došli služiti vojsku,18-godišnjaci (ja sam imao več 22,5 godine) kaplari,nadobudni,umišljeni,dosta tanke pismenosti,a pogotovo znanja o životu...ali,bili su nam pretpostavljeni....nekako je to išlo...pamtim neke ljude,Darko Glavaš,gotovo jedini Zagrepčan za svih 13 mjeseci i 10 dana službe,na žalost pokojni, slovenci jure i Igor Hribar,nisu u rodu, Zemunac Rajić,Nišlija Tomič,Beograđanin Tarbuk,Mađar Cerna,Aleksijević,Denič,Ristić,iz raznih gradova srbije,više ne pamtim koj iz kojeg, Borče Mihajlovski iz Tetova,Vicković iz Splita,Hajdarević Brčko,Osmić Kalesija,još bi se pronašlo pokoje ime u memoriji,ali,trenutno ne ide...

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime17.01.23 15:27

Na danasnji dan 17.01.1987 sam stigao u kasarnu u TITOV VELES na sluzenje vojnog roka 3 ceta 2 vod mitraljesko odelenje nisandzija na mitraljezu M53 komandir cete MARKO ANGELOVSKI poz klaso

goran9030 and Jovan0 vole ovaj upis

Na vrh Go down
Lala Basaid
Vodnik
Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 453
ČLAN OD: : 2014-01-09

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime27.02.23 19:39

Pozdrav za Crvenog Marka mog komandira 3 cete januarska 1987 procito sam da je POR ILIJA NAJDOVSKI preminuo dali je tacno poz

Jovan0 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime08.01.24 18:00

Na današnji dan, davne 1982 stigao u kasarnu.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13039
ČLAN OD: : 2009-05-01

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime08.01.24 18:26

E, da su ti one godine, a ova pamet vojničina

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime09.01.24 7:12

VBČ (citat):
E, da su ti one godine, a ova pamet vojničina

Tko zna kako bi to završilo..... scratch
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3597
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime09.01.24 12:07

ZAGORAC (citat):
Na današnji dan, davne 1982 stigao u kasarnu.
Za mene si bio gušter 😂 
U stvari već naveliko u civilki (6 oktobar 1980-16 septembar 1981)

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3574
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime09.01.24 16:54

milutins (citat):
ZAGORAC (citat):
Na današnji dan, davne 1982 stigao u kasarnu.
Za mene si bio gušter 😂 
U stvari već naveliko u civilki (6 oktobar 1980-16 septembar 1981)

Istina, kad sam ja došao, ti si već zaboravio "atomski s leđa" i slično.  Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Titov Veles - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Titov Veles   Titov Veles - Page 10 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Titov Veles
Na vrh 
Stranica 9/10Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Mir-no! Generacija 1982/83, oktobar! Titov Veles
» Titov Veles Januar '86
» Titov Veles 89/90 VP 5912/8
» TITOV VELES 5912/1 GODINA 1970, KOMANDA STANA
» Titov Veles 87/88 RVPVO vod veze ,Zoran,Mance,Splićo,Špehar id komandir Đokić Dragiša

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: