FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share

KASARNA Boris Kidrič Šentvid

Go down 
AutorPoruka
BERKO
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 1
REPUTACIJA : 0
ČLAN OD: : 2018-08-16

KASARNA Boris Kidrič Šentvid Empty
KomentarNaslov komentara: KASARNA Boris Kidrič Šentvid   KASARNA Boris Kidrič Šentvid Icon_minitime19.08.18 7:54

Javljate se sami mlađi. Zanima me,dal čita ovu stranicu i neko iz moje generacije koji smo služili JLA u vremenu 67/ 68 in završili na Mađarskoj granici u vreme okupacije SZ na Mađarsku. Tražim ikoga,ko zna ta kapetana Đukanovića,ime sam zaboravio. On je bio ludina od čovjeka,izkazao se baš u vreme , kad smo gledali izpred sebe tenkove SZ.
Moje ime je Herman.
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
dpuric

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3389
REPUTACIJA : 563
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 53
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: KASARNA Boris Kidrič Šentvid   KASARNA Boris Kidrič Šentvid Icon_minitime19.08.18 8:10

BERKO, dobro dosao na forum!Cinjenica de je broj clanova foruma iz generacije 60-tih veoma mali.No, nikad nije za potcenjivati starije clanove koji se kad-kad oglase na forumu. Dok se i ako se neko ne javi pridruzi se na nekoj od tema. Iskustvo starijih generacija svakako je zanimljivo mladjim clanovima foruma.
Na vrh Go down
Cveto
Gušter
Gušter
Cveto

BROJ POSTOVA: : 4
REPUTACIJA : 1
ČLAN OD: : 2018-12-22
DOB : 51
M(j)esto Jesenice

KomentarNaslov komentara: Re: KASARNA Boris Kidrič Šentvid   KASARNA Boris Kidrič Šentvid Icon_minitime22.12.18 7:55

Zdravo drugovi!
  salutiranje
JNA sam služio u kasarni Boris Kidrič u Ljubljani. Septembar 1986 u VP 2480/2-2, tehničke službe, mehaničar artilerijskog naoružanja, od decembra 1986 do skidanja u avgustu 1987 u VP 8831 Vižmarje.

Za vreme obuke nemam pojma ko mi je bio starešina. U Vižmarje nam je "pio krv" zastavnik Milutinović Novica. Pre neki dan sam prolazio one magacine u Vižmarju, pa na prvi pogled nije se baš dosta promenilo.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: KASARNA Boris Kidrič Šentvid   KASARNA Boris Kidrič Šentvid Icon_minitime

Na vrh Go down

KASARNA Boris Kidrič Šentvid
Na vrh 
Stranica 1/1