FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
Brkakougar
Vodnik
Vodnik

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 477
REPUTACIJA : 48
ČLAN OD: : 2015-01-15

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime20.07.18 21:51

Bravo za druga porucnika, odrzao je rec. Nova frizura do Evropskog prvenstva a za dalje ce vidimo.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8197
REPUTACIJA : 124
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 57
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 0:58

@Brkakougar (citat):
Bravo za druga porucnika, odrzao je rec. Nova frizura do Evropskog prvenstva a za dalje ce vidimo.
Ubuduće moja frizura, mislim, neće imat veze sa sportom elephant

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 2:58

Belgijanci su broncu proslavili na središnjem gradskom trgu u Bruxellesu pred nekoliko desetaka tisuća ljudi uz elektronsku glazbu.
Na partyju je u ulozi DJ-a bio kapetan reprezentacije Eden Hazard.

Na vrh Go down
vladimir
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2325
REPUTACIJA : 142
ČLAN OD: : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 9:40

Nacionalna i rasna pripadnost fudbalera  nema nikakve veze sa sportom.Zasto je to uopste bitno? zasto neko uopste prebrojava koliko je belih a koliko crnih fudbalera u  nekoj selekciji? Fudbaleri sa dvojnim drzavljanstvom i to je neki sad problem? u svetu sporta ko ima sta da kaze i pokaze treba to da uradi na sportskom terenu, sve ostale price su suvisne i zlonamerne.Niko nemoze da ospori uspeh selekcije RH.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 5590
REPUTACIJA : 252
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 49
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 10:18

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Poru_nik

Bilo je i vrijeme.
Zarastao si da te od kose nitko nije mogao ni viditi.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 10:27

NIGERIJA VRAĆA KUĆI "DEKINTIRANE" GRAĐANE sa Svjetskog prvenstva u Rusiji

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Nigerija_ide_ku_i

Nigerijska vlada dogovorila je povratak svojih 152 građana koji su bez novaca zaglavili u Rusiji nakon Svjetskog nogometnog prvenstva, rekao je u petak Tope Elias-Fatile glasnogovornik ministarstva vanjskih poslova.

Turnir koji je trajao mjesec dana privukao je navijače iz cijeloga svijeta, a završio je u nedjelju pobjedom Francuske.

Nigerijska vlada kaže kako su brojni građani tamo zaglavili jer su potrošili sav novac i ostali "bez kune u džepu".

''Ukupno 152 Nigerijaca ukrcalo se na avion i na putu su za Abuju'', rekao je Elias-Fatile.

Predsjednik Nigerije Muhammadu Buhari obećao je početkom tjedna kako će se svih 152 Nigerijaca vratiti svojim domovima. (Hina)

https://www.glasistre.hr/magazin/nigerija-vraca-kuci-dekintirane-gradane-sa-svjetskog-prvenstva-u-rusiji-566387
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 10:33

FIFA objavila posebne rekorde Svjetskog prvenstva: Perišić i Subašić za anale

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Peri_i_i_Suba_i

Svjetsko prvenstvo obilježilo je nekoliko hrvatskih nogometaša, a posebno se ističu Luka Modrić, Ivan Perišić i Danijel Subašić.

Luka Modrić završio je Svjetsko prvenstvo nagradom za najboljeg igrača turnira te tako ušao u odabrano društvo besmrtnika poput Pelea, Kempesa, Cruyffa, Maradone, Zidanea, Romarija, Ronalda, Kahna, Forlana i drugih koji su se okitili tom titulom.

Doduše, ovo prvenstvo iznjedrilo je još nekoliko hrvatskih igrača koji će ostati upisani u povijesne knjige svjetskih prvenstava.
Tu mislimo prvenstveno na Perišića i Subašića, koji su se našli u FIFA-inoj objavi najzanimljivijih podviga.

Ivan Perišić ostat će upamćen kao igrač koji je najviše pretrčao na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, što je impresivan podatak.
Veznjak Intera pretrčao je ukupno 72,5 kilometara, najviše od svih igrača.
Na prošlom SP-u to je bio Nijemac Thomas Müller, koji je pretrčao ukupno 84 kilometra, a četiri godine prije njega Xavi (80 kilometara).

Četiri obranjena jedanaesterca Danijela Subašića smjestila su ga uz bok ikonama poput Haralda Schumachera, koji je branio za Zapadnu Njemačku, te Argentinca Sergija Goycochee.
Također, Hrvatska je postala tek druga reprezentacija koja je u tri uzastopne utakmice morala igrati produžetke nakon Engleske 1990. godine.

Uz to spomenimo i kako je prošlo 40 godina otkada u finalu Svjetskog prvenstva nije bilo barem jednog igrača Intera ili Bayern Münchena.
U ovogodišnjem finalu Bayern je zastupao Corentin Tolisso, koji je ušao kao zamjena protiv Hrvatske, dok su Inter predstavljali Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/fifa-objavila-posebne-rekorde-svjetskog-prvenstva-perisic-i-subasic-za-anale---524361.html
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 10:44

Kad na tapet dođe imam jer navija za onoga kojeg njegovi vjernici ne podržavaju. Very Happy

Odgovori imama kojeg su brutalno napali na Facebooku jer navija za Hrvatsku

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Imam_navija_za_Hrvatsku

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Imam_navija_za_Hrvatsku_2x

Pa imam odgovara zlim vjernicima koji ga prozivaju.  Suspect

„Kakav bih ja bio čovjek da navijam protiv države čiji sam državljanin?
Kako da budem protiv uspjeha države u kojoj sam se spasio kao izbjeglica?
Kako da mrzim državu u kojoj smo supruga i ja završili islamsku školu?
Kako da budem protiv reprezentacije države u kojoj su se rodila moja djeca i najstarija kćerka koja danas navršava 18 godina!
Kako da budem protiv države u kojoj su moja djeca prvi zrak udisali nakon dolaska na ovaj svijet“, pojasnio je efendija Muhić svoju pripadnost Hrvatskoj za vrijeme Mundijala.

https://www.radiosarajevo.ba/metromahala/lica/imam-admir-muhic-pojasnio-zbog-cega-navija-za-hrvatsku-a-voli-bih/306786
Na vrh Go down
VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
VBČ

Član foruma od prvog dana SP
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 7455
REPUTACIJA : 174
ČLAN OD: : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 15:09

@Vojnik Graničar (citat):
Kad na tapet dođe imam jer navija za onoga kojeg njegovi vjernici ne podržavaju. Very Happy

Odgovori imama kojeg su brutalno napali na Facebooku jer navija za Hrvatsku

Na Balkanu uvijek gluposti za izvoza...

Tko je ta što dolazi iz pustinje, naslonjena na dragoga svoga? (Pjesma nad pjesmama 8,5)
Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forumbo.net
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 16:03

@VBČ (citat):
Na Balkanu uvijek gluposti za izvoza...

Kao ono kulturna evropa je puno bolja. Suspect
A da nije nas "balkanaca" ljudima na ovim prostorima bi bilo dosadno.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime21.07.18 16:23

Ja bi je kupio ukoliko bi je Hrvatski Nogometni Savez prodavao.  Very Happy
Kalinić je ne želi, HNS ne zna što će sa njom.
Dajte je mene.
Plaćam ako cijena nije baš prevelika.

Kalinić odbio medalju: Hvala vam, ali ja nisam igrao u Rusiji!

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Kalini_odbio_medalju_iz_Rusije

Odlazak Nikole Kalinića bio je zasigurno najveći šok na putu Hrvatske do srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.
Nitko se tome nije mogao nadati, a iako nije zaigrao u niti jednoj utakmici u Rusiji prema pravilima pripala mu je srebrna medalja.

http://hrvatska-danas.com/2018/07/20/kalinic-odbio-medalju-hvala-vam-ali-ja-nisam-igrao-u-rusiji/
Na vrh Go down
Sloba1
Poručnik
Poručnik
Sloba1

Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2593
REPUTACIJA : 86
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 56
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime22.07.18 12:23

@vladimir (citat):
Nacionalna i rasna pripadnost fudbalera  nema nikakve veze sa sportom.Zasto je to uopste bitno? zasto neko uopste prebrojava koliko je belih a koliko crnih fudbalera u  nekoj selekciji? Fudbaleri sa dvojnim drzavljanstvom i to je neki sad problem? u svetu sporta ko ima sta da kaze i pokaze treba to da uradi na sportskom terenu, sve ostale price su suvisne i zlonamerne.Niko nemoze da ospori uspeh selekcije RH.
Ne znam na čiji je račun ovaj komentar ili i nije već ovako uopšte rečeno. Ja sam se malo čudio otkud toliko crnaca u Francuskoj selekciji. Nisam imao nikakve zle namere, samo vidim neobično, jer gotovo da nije bilo belaca, što nije bio slučaj u prethodnom prvenstvu koliko se sećam kada su francuzi bili u pitanju.
Na vrh Go down
vladimir
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime22.07.18 16:25

uopsteno receno  nekima smeta sto su svi beli, nekima smeta sto ima obojenih. po mom nek igraju najbolji.
Na vrh Go down
Brkakougar
Vodnik
Vodnik

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime22.07.18 22:39

Po mom skromnom misljenju naj bolji su cini mi se i igrali, jedino fale Italijani ali to je moje licno misljenje, sto se tice boje koze ispada sto vise reklame na toleranciju protiv rasizma ono nazalost 300% raste, za mene su svi Francuski igraci branili boje Francuske i oni su za mene Francuski drzavljani, isto tako je evidentno da Nemacki igraci pevaju himnu svoje zemlje osim Ozila, ali on je njihov problem i za mene on je igrac Nemacke reprezentacije a ne Turske, itd...
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24335
REPUTACIJA : 657
ČLAN OD: : 2012-10-30

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime23.07.18 20:46

Službena prepiska nekadašnjih suigrača u reprezentaciji

Davor Šuker čestitao FIFA-i na organizaciji SP-a, Zvonimir Boban mu odgovorio

Predsjednik HNS-a Davor Šuker zahvalio je Međunarodnoj nogometnoj federaciji (FIFA) na fantastičnoj organizaciju Svjetskog prvenstva u Rusiji. Uputio je i pismo Zvonimiru Bobanu kao posebnom savjetniku predsjednika krovne nogometne organizacije Giannija Infantina za nogometna pitanja. U ime FIFA-a je od Bobana stigao i odgovor.

https://www.glasistre.hr/sport/suker-cestitao-fifa-i-na-organizaciji-sp-a-boban-mu-odgovorio-566565

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 92745_10

Na vrh Go down
Sloba1
Poručnik
Poručnik
Sloba1

Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2593
REPUTACIJA : 86
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 56
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime23.07.18 21:40

@Max Blitz (citat):
Službena prepiska nekadašnjih suigrača u reprezentaciji

Davor Šuker čestitao FIFA-i na organizaciji SP-a, Zvonimir Boban mu odgovorio

Predsjednik HNS-a Davor Šuker zahvalio je Međunarodnoj nogometnoj federaciji (FIFA) na fantastičnoj organizaciju Svjetskog prvenstva u Rusiji. Uputio je i pismo Zvonimiru Bobanu kao posebnom savjetniku predsjednika krovne nogometne organizacije Giannija Infantina za nogometna pitanja. U ime FIFA-a je od Bobana stigao i odgovor.

https://www.glasistre.hr/sport/suker-cestitao-fifa-i-na-organizaciji-sp-a-boban-mu-odgovorio-566565

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 92745_10

Hrvatska ima prave ljude na pravim mestima. Počev od Predsednika saveza, preko bivših igrača a članova Dalićevog štaba, do Bobana iz svetske kuće fudbala... Da je na čelu srpskog saveza sportsko ime i neka od zvezda, sigurno bi priča bila bolja po Srbiju. Ovako način rada Hrvatskog saveza i odabira njezinih prekaljenih zvezda je put do uspeha i stigli su do uspeha.
Na vrh Go down
jozl52
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
jozl52

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 657
REPUTACIJA : 41
ČLAN OD: : 2016-09-07
DOB : 67
M(j)esto kočevje

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime24.07.18 15:33

ajde "drugovi", sada je već krajnije vrjeme, da se prihvatimo nekog ozbilnijeg posla, dosta je bilo o fusbalu, čekaju nas još zadatki, koje moramo ralizovati, zato razlaz i svaki na svoj posel, jel jasno "drugovi"..., ajde idemo...,

dobro malo se hecam/šalim..., ne vzeti moje pisanje preveč zares/ozbilno..., vi samo dajte..., dajte si duška..., prav je tako..., tudi fusbal ni neka resna stvar, dobro je prva od "nepomembnih", ki je pomembna za peščico..., dobro o tem bi lahko sociologi, politologi, pa tudi ekonomisti..., ja potegne pa za seboj dober del svetovne ekonomije in vse kar je z njo povezano, to pa..., ne ni to samo fuzbal, daleč od tega..., to je "industrija",...

moj šestletni vnuk je že fuzbaler, igra že za b8 ??? mislim, da je tako, frizura, ta je "najpomembnejša" že a la ronaldo..., boli glava..., lepo...
Na vrh Go down
jozl52
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
jozl52

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto kočevje

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime24.07.18 17:25

Jer znam da se izgovara "biu" ali sam nedavno čuo "b_l".

ta "b-l", sam objasnio to je od prijedloga "bolj", racionalno je b-l, što bi "trošio", kad nije potrbno, to je i u mom svakodnevnom goboru,

primjer: gramatički: 2. stepen pridjeva: "bolj močno, bolj navito, bolj globoko", pogovorno, "b-l močno"..., tao nekako...  

pa u svakom jeziku imaš racionalnosti, kako priča srečko šojić (vranjanci, pa je on od tamo, pa to peče glava kad jih slušam), pa bre samo sa dva padeži, što bih se zamarao sa sedam, pa bre bez veze,... nemoj me shavtit naopako...

a da nije sve iz temu, drug u četu mi je bio iz vućje kod leskovac...
Na vrh Go down
jozl52
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
jozl52

Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto kočevje

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime24.07.18 23:28

porucnik;
imam ravno tak remington kot ti... cheers
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8197
REPUTACIJA : 124
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 57
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime25.07.18 1:28

@jozl52 (citat):
porucnik;
imam ravno tak remington kot ti... cheers
Bolji je za bradu nego za kosu Very Happy

Vojnik Graničar
Major
Major
Vojnik Graničar

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime25.07.18 10:47

Hrvatski nogometni savez

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Od_Luke_za_3

Draga Selena, hvala ti na pismu podrške kapetanu Luki Modriću i hrvatskoj reprezentaciji.
Luka ti šalje odgovor i dres, a Vatreni i HNS žele ti sve najbolje u borbi protiv bolesti.

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Od_Luke_za_Selenu_1

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Od_Luke_za_Seenu_2

https://www.facebook.com/cff.hns/photos/pcb.1824350180978743/1824348117645616/?type=3&theater
Na vrh Go down
vladimir
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime25.07.18 16:41

da se strasti oko svetskog prvenstva ne stisavaju govori i najnovija vest iz Austrije. jedan austrijski politicar je francuske reprezentativce nazvao majmunima iz konga.https://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1422935
Na vrh Go down
VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator
VBČ

Član foruma od prvog dana SP
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 7455
REPUTACIJA : 174
ČLAN OD: : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime25.07.18 18:08

Apsolutno nedopustivo.

Tko je ta što dolazi iz pustinje, naslonjena na dragoga svoga? (Pjesma nad pjesmama 8,5)
Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forumbo.net
flexi
Vodnik I klase
Vodnik I klase
flexi

BROJ POSTOVA: : 542
REPUTACIJA : 20
ČLAN OD: : 2013-02-05
M(j)esto Aleksinac

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime29.07.18 15:50

svetsko prvenstvo nije bilo bas sjajno     mislim da Belgijanci igraju najbolji fudbal  , pa onda Hrvati   , spletom okolnosti Francuzi prvi   tako je to,  Srbija neubedljiva i pored dobrih igraca  razlog  mafijasi iz FSS i menadzerski lobi   mada bila je i ostecena ali ipak lose izdanje
Na vrh Go down
Brkakougar
Vodnik
Vodnik

Prim(j)eran Vojnik PV

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime29.07.18 19:58

O fudbalu se uvek moze diskutovati jer to je nepresusna tema razbibrige, naravno dok ne dodje do kulminacije i kljucanja u razlici misljenja, mada rezultati govore za sebe. Sto se tice ucesca Srbije na svetskom prvenstvu ono je jos uvek po starom obicaju "vazno je ucestvovati", jer rukovodstvo i mediji su sam plasman reprezentacije proglasili veelikim uspehom, tako da sve sto bi se dalje kazalo bilo bi suvisno. Inace reprezentacija Srbije je odlicno odigrala sve utakmice na SP-u to je njen domet i ne vidim da je razocarala jer to su njene mogucnosti, rukovodstvo FSS-e bavi se nekim drugim stvarima koji donose novac (bar njima licno) sve ostalo je nebitno.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.   Svjetsko nogometno prvenstvo 2018. - Page 15 Icon_minitime

Na vrh Go down

Svjetsko nogometno prvenstvo 2018.
Na vrh 
Stranica 15/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next