FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 prizren- pešadija

Go down 
+3
evgeni
MikiJovanovic
zoki-inđija
7 posters
AutorPoruka
zoki-inđija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-07-05
DOB : 47
M(j)esto zemun

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime15.07.16 23:21

Pozdrav svima... Jel ima neko da je bio 97-98 u pešadiji kod kapetana Mladenovića?
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 48
M(j)esto jug srbije

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   prizren- pešadija Icon_minitime25.07.16 13:29

POZDRAV zokiju kose ne seca kap.mladje tj cipiripi a jel bio i kap. nikolic onda bogdanovic,bosevski itd itd pozdrav druze.
Na vrh Go down
evgeni
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-10-24

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime24.10.16 22:11

pozz za sve prizrence
ja sam sluzio 87 i komandant bataljona bio cvijic..komandir cete bio porucnik stankovic a komandir zvonko mitkov vodnik..ima li neko iz tog perioda
Na vrh Go down
Barcic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2016-11-14

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime14.11.16 21:05

Pozdrav svima,,imali nekog koje bio moja klasa 1981/82 u kasarnoj Boris i Ramiz Sadiku u Prizrenu 
u Protiv oklopnoj ceti BST i Raketasi kod kapetana Sunjog Janosa i poslije Porucnik Sofic i legenda aktivni vodnik Sabahudin Durakovic ,stazista vodnik Latal itd................,g;avna obuka se odvijala na poznatom brdu zvano golo jaje

miro81 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Budvanin
Gušter
Gušter
Budvanin


BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-11-16
DOB : 55
M(j)esto Budva

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime16.11.16 14:59

Ja se sjećam Cipiripija, mislim da je bio poručnik kada sam ja služio 88/89 godine. Nikada mu neću zaboraviti kada je bio dežurni na prijavnici a meni došla djevojka u posjetu. Obzirom da je bila borbena gotovost prvog stepena, nije mogao da me pusti u grad i LIK mi je dao ključeve od pritvora koji je bio uredno namješten posteljinom, čist i naravno prazan. Ako ovo čita neka zna da sam mu i danas nakon toliko godina neizmjerno zahvalan!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime16.11.16 18:26

Barcic (citat):
Pozdrav svima,,imali nekog koje bio moja klasa 1981/82 u kasarnoj Boris i Ramiz Sadiku u Prizrenu 
u Protiv oklopnoj ceti BST i Raketasi kod kapetana Sunjog Janosa i poslije Porucnik Sofic i legenda aktivni vodnik Sabahudin Durakovic ,stazista vodnik Latal itd................,g;avna obuka se odvijala na poznatom brdu zvano golo jaje

Lijepi pozdrav kolega,

čitajući tvoju objavu zapelo mi za oko KIK Sunjog Janoš u moje vrijeme bio u izviđačkoj četi kao oficir zadužen za sigurnost prava legenda LALA....................
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime16.11.16 18:32

Budvanin (citat):
Ja se sjećam Cipiripija, mislim da je bio poručnik kada sam ja služio 88/89 godine. Nikada mu neću zaboraviti kada je bio dežurni na prijavnici a meni došla djevojka u posjetu. Obzirom da je bila borbena gotovost prvog stepena, nije mogao da me pusti u grad i LIK mi je dao ključeve od pritvora koji je bio uredno namješten posteljinom, čist i naravno prazan. Ako ovo čita neka zna da sam mu i danas nakon toliko godina neizmjerno zahvalan!

Kolega,

imao si bolju udobnost nego da si odsjeo u hotelu Theranda a i cijelu noć si bio pod prismotrom od strane dežurnih salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime16.11.16 18:38

evgeni (citat):
pozz za sve prizrence
ja sam sluzio 87 i komandant bataljona bio cvijic..komandir cete bio porucnik stankovic a komandir zvonko mitkov vodnik..ima li neko iz tog perioda

Pozdrav za kolegu Evgeni,

sigurno smo se viđali po kasarni jer sam bio dežurni vozač s Pinzgauerom koji je uvijek bio parkiran na maloj pisti u slobodno vrijeme. A što se tiče tvojih oficira ili starješina s njima sam išao dosta puta u obilazak karaula kada su bili dežurni. Čini mi se da tvoj vodnik Mitkov nije mogao dobro izgovoriti Mirno da je izgovarao sa Mitno jer prošlo je dosta godina od izbivanja iz kasarne.
Na vrh Go down
zoki-inđija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-07-05
DOB : 47
M(j)esto zemun

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime02.05.17 20:53

Je ima neko da je bio u pesadiji 97-98?
Na vrh Go down
Barcic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2016-11-14

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime30.05.17 15:52

pozdrav V.P.4445/10 pjesadija klasa 0ktobarska 1981/82,imali ikog prezivjelog od te klase ,,ja sam iz Bosne pa sam prezivio 4 godine agresivnog rata,,gdfje ste ostali moji klasici javite se slobodno dase malo vratimo u dobra vremena,,nabrojacu neke drugove nek se ne ljute ako koga promasim,::::
Adamovic iz srbije neznam koji grad zaboravio sam igrao dobro mali fudbal,Babic Dragan Beograd,Mandarevic isto BG,Sentic Vlastimir Kragujevac,bio posle desetar,peter Dobnik maribor,Marjan Weisenbach Celje,od oficira su nam bili prvo kapetan Sunjog janos posle unaprijedjen za kalsu vise i otisao u Izvidjace, dosao poslije porucnik Sofic Nizad, pa bio vodnik Durakovic sabahudin legenda od covjeka,stvarno,,eh zaboravio sam splicana Nedeljko  Maletic drugarcina prava i mangup bio od prvog dana,bilo nas je od svuda svih se sjecam al sam imena i prezimena poboravio kako se stari,,ipak je to prije 36 godina bilo,,,hajde neka se neko javi bilo bi mi drago...pozdrav klasicima
Na vrh Go down
miro81
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 136
ČLAN OD: : 2015-01-08
DOB : 62
M(j)esto Ljubljana

prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdravljen,klasiču! Ja sam bio okt.81 u 4445/6 pešadija,kod kap.Dragan-a Nikić-a.u 82 godini bio sam mu i čata!   prizren- pešadija Icon_minitime12.04.20 17:26

flower
Barcic (citat):
Pozdrav svima,,imali nekog koje bio moja klasa 1981/82 u kasarnoj Boris i Ramiz Sadiku u Prizrenu 
u Protiv oklopnoj ceti BST i Raketasi kod kapetana Sunjog Janosa i poslije Porucnik Sofic i legenda aktivni vodnik Sabahudin Durakovic ,stazista vodnik Latal itd................,g;avna obuka se odvijala na poznatom brdu zvano golo jaje
Na vrh Go down
http://miroslav.korosec@gmail.com
Sponsored content





prizren- pešadija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prizren- pešadija   prizren- pešadija Icon_minitime

Na vrh Go down
 
prizren- pešadija
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Aerodrom Pula (vojno civilni)
» Stip. pesadija 87,88
» Planinske jedinice u JNA
» prilep 88-89 septembar pesadija
» Štip 7036, 81/82 - pešadija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: