FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Zurkolomac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2016-07-11

Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Empty
KomentarNaslov komentara: Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic   Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Icon_minitime14.07.16 3:37

Pozdrav,

ja sam pre rata ziveo u Osijeku i otac mi je radio u ovoj kasarni vise od 20 godina.
Zvao se je Toma Lukovic, inace po cinu je bio Zastavnik 1. klase.

Hteo sam samo da pitam da li je neko odavde bio sa njim u kontaktu dok je sluzio vojni rok u toj kasarni ili ako je u toj kasarni radio kao oficir JNA?

Goran
Na vrh Go down
zwrkan
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-07-20

Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic   Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Icon_minitime22.12.16 10:02

sjećam se Tome....ugodan i OK čovjek! bio je skladištar M i MES-a. u mirovinu je otišao negdje 87-88 godine ....
Na vrh Go down
Zurkolomac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2016-07-11

Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic   Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Icon_minitime22.12.16 16:32

zwrkan (citat):
sjećam se Tome....ugodan i OK čovjek! bio je skladištar M i MES-a. u mirovinu je otišao negdje 87-88 godine ....
Hvala na odgovoru. Samo u penziju nije otisao 87-88 nego 1994. nakon ranjavanja na frontu.

Pozdrav
Na vrh Go down
Sponsored content





Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic   Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zastavnik 1. klase, Toma Lukovic
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: