FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Bravo vezisti!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
s57uw
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-04-27
DOB : 87
M(j)esto Beograd

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 13:11

Sem iz prve klase Tehnične šole za zveze v Škofja loki/Šentvidu 1952/54.Moj razrednik je bil Prelac Ratko(silent key,žal)  Služboval v Travniku (remontni zavod),Beogradu na Ustaničkoj ulici,nato civil v raznih tehničnih službah.Sedaj upokojenec. Še vedno je za mene glavna telegrafija /S57UW,bil pa tudi v YU1 in YU4/ in seveda instrumenti in spajalnik skozi servisiranje radijskih postaj.V Travniku sem izšolal nekaj radio mehanikov-kasneje uspešnih obrtnikov.   Sedaj uživam v starosti in hobiju.

    Pozdrav vsem! naj mi se kateri javi: SKY pe pod s57uwabi,  ali mail:albertfortic@gmail.com

    salutiranje     Albert
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 14:42

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum, Sa 3 posta i tri otvorene teme mislim da ste rekorder u istoriji foruma. Licno mislim da ste sve postove mogli smestiti u neke od vec postojecih tema. Ovakvim ponasanjem vi , mozda i nesvesno, krsite ptavila foruma pa vam izricem OPOMENU
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 14:55

Glede na čas službovanja,bi rekel,da je ta možak eden najstarejših na forumu in mu ne bi zameril,če se ne obnaša čisto po pravilih foruma.Ne bi ga opravičeval,ampak se lahko samo čudimo,da obvlada računalnik.

cxfan voli ovaj upis

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 15:11

mirko bratuš (citat):
Ne bi ga opravičeval, ampak se lahko samo čudimo,da obvlada računalnik.

Rekao bih za gospodina baš suprotno, da dobro vlada tehnikom, pa i računalima, ali otvaranje tema pod nazivima 'Bravo' i 'Pozdrav', je baš onako ne pogledat ni malo kakvi su nazivi drugih tema.

79 godina uopće ne mora bit nikakav razlog da se ne održi vitalnost i svježina čovjeka, sadržaj samog prvog posta upravo tako upućuje.

Pozdrav novom članu s57uw, btw! Smile
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 15:17

Max Blitz (citat):
mirko bratuš (citat):
Ne bi ga opravičeval, ampak se lahko samo čudimo,da obvlada računalnik.

Rekao bih za gospodina baš suprotno, da dobro vlada tehnikom, pa i računalima, ali otvaranje tema pod nazivima 'Bravo' i 'Pozdrav', je baš onako ne pogledat ni malo kakvi su nazivi drugih tema.

79 godina uopće ne mora bit nikakav razlog da se ne održi vitalnost i svježina čovjeka, sadržaj samog prvog posta upravo tako upućuje.

Pozdrav novom članu s57uw, btw! Smile
Saj to pravim.Koliko ljudi njegovih let obvlada računalnik? Čestitke

cxfan voli ovaj upis

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 15:37

mirko bratuš (citat):
Saj to pravim.Koliko ljudi njegovih let obvlada računalnik? Čestitke

Nije mi baš jasan taj općeniti stav prema računalima i njihovom poznavanju, pa pojavila su se prije barem 30 godina i ubrzo postajala sve nužnija.... scratch
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime06.05.16 17:18

Max Blitz (citat):
mirko bratuš (citat):
Saj to pravim.Koliko ljudi njegovih let obvlada računalnik? Čestitke

Nije mi baš jasan taj općeniti stav prema računalima i njihovom poznavanju, pa pojavila su se prije barem 30 godina i ubrzo postajala sve nužnija.... scratch
Very Happy Kaj naj ti rečem? Med nama je 20 let razlike.Nas je čas že malo povozil.Preveč novosti je bilo v zadnjih tridesetih letih.
Poglej si razliko med sabo in 20 let mlajšimi.Vidiš razliko?

cxfan voli ovaj upis

Na vrh Go down
s57uw
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-04-27
DOB : 87
M(j)esto Beograd

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime28.05.16 8:03

Malo sem počakal s svojim komentarjem.Zahvaljujem se za dobro namerne.Adminu sem že zasebno nekaj napisal,da nisem zasledil v navodilih o "obnašanju"da bi morala biti samo VP,kajti sodelujem na kar nekaj forumih in je dokaj prosta izbira tako imenovanega "nicka"Prav tako sem služboval kar na nekaj VP jih,kar bi znalo biti predolga "štrena", kar pa ni opravičilo za moj kiks.

Spremljal bom forum saj se mi morda le kdo oglasi.Namreč bil sem tudi predavatelj v ob šolanju vezistov v Beogradu po tehniki in rabi zvez,kasneje je bil kateri od mojih izučenih radio mehanikov tudi vezist.

In še šala:V Šoli za zveze JNA v Škofja loki smo imeli predavatelja matematike.Nekega dne smo prenašali po krugu težke zaboje z raznimi aparaturami.In glej ga "zlomka" da smo počivajoč sedeli na teh zabojih pride mimo predavatelj matematike.Seveda smo poskočili v pozdrav,on pa nam je naredil predavanje kako da "tehnika veza nisu ciganska čeza"in se ne sedi na zabojih....hahaha

Lep pozdrav !    Albert Fortič  VP:Dom upokojencev!
Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime28.05.16 8:58

Pozdrav za Alberta.
Zanimljivo, daj nam još tih priča iz prošlosti.
Na vrh Go down
Sponsored content





Bravo vezisti! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bravo vezisti!   Bravo vezisti! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bravo vezisti!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vezisti u JNA
» KUMBOR 1986./1987.
» Svilajnac 1988/89
» Tuzla, vezisti VP 4949 90/91
» Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: