FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Vipava Septembarska '87 juzna kasarna

Go down 
+5
Dani Viktor
mahi
djurap
dpuric
Dragan Romic
9 posters
AutorPoruka
Dragan Romic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-01-04
M(j)esto Kanada

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime04.01.16 19:06

Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime04.01.16 19:28

[You must be registered and logged in to see this link.] dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
djurap
Gušter
Gušter
djurap


BROJ POSTOVA: : 44
ČLAN OD: : 2015-02-12

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: s   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime18.02.16 14:27

Dragan Romic (citat):
Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
poz lik.
bio  sam u juznoj kasarni  ix 86  do pocetka januara 87 to je malo pre tebe. secam se zaima imamovica  bio je strog ali pravedan.nasao sam negde na forumu da je poginuo u ratu na strani armije bih.
ja sam posle obuke otisao na granicu.
dobro se secam union piva i vipavskog rdeceg vina
svako dobro djuro
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter
mahi


BROJ POSTOVA: : 68
ČLAN OD: : 2013-03-07
DOB : 63

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime08.03.16 10:09

JA  JA   NEKATERI  IMAMO  LEPE  SPOMINE  NA  SLUZENJE  V  JNA  TUDI  JAZ SEM  SLUZO  V  JUZNO  PREKOMANDA   TOLMIN  KARAVLA  LIVEK  POZDRAV
Na vrh Go down
Dani Viktor
Gušter
Gušter
Dani Viktor


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2014-05-16
DOB : 56
M(j)esto Horgos

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Cao momci   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime06.04.16 20:27

Zdravo momci..Sluzio sam u severnoj u Vipavi 87 1/a mitraljezac septembarska..do decembra..por Ilic Radovan.. ..pa prekomando.za karaulu Fiksinci  88/jan Bednjanic Stanko dobar covek....cin sam vec zaboravio....ako me neko seti nek se javi..Dani Viktor(madjar)..Hvala
moze skype dani_viktor...Horgos Srbija
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter
mahi


BROJ POSTOVA: : 68
ČLAN OD: : 2013-03-07
DOB : 63

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime02.05.16 11:30

Dragan Romic (citat):
Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
POZDRAV  IZ  SLOVENIJE  SLUZIL  SEPTEMBERSKA 79 ISTO  JUZNA  KASARNA  MARTIN  GRAJF  RUDI PREKOMANDA  TOLMIN  KARAVLA  LIVEK  POZDRAV salutiranje
Na vrh Go down
Esko
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2017-01-10
M(j)esto Beograd

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime10.01.17 23:29

djurap (citat):
Dragan Romic (citat):
Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
poz lik.
bio  sam u juznoj kasarni  ix 86  do pocetka januara 87 to je malo pre tebe. secam se zaima imamovica  bio je strog ali pravedan.nasao sam negde na forumu da je poginuo u ratu na strani armije bih.
ja sam posle obuke otisao na granicu.
dobro se secam union piva i vipavskog rdeceg vina
svako dobro djuro

Poz Djuro. Na kojoj karauli si bio posle obuke? Ja sam januarac 87 u maju sam otisao na karaulu 7-3 kod gorjanskog
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter
mahi


BROJ POSTOVA: : 68
ČLAN OD: : 2013-03-07
DOB : 63

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime12.03.17 18:13

Dani Viktor (citat):
Zdravo momci..Sluzio sam u severnoj u Vipavi 87 1/a mitraljezac septembarska..do decembra..por Ilic Radovan.. ..pa prekomando.za karaulu Fiksinci  88/jan Bednjanic Stanko dobar covek....cin sam vec zaboravio....ako me neko seti nek se javi..Dani Viktor(madjar)..Hvala
moze skype dani_viktor...Horgos Srbija
POZDRAV   PA  GDE  JE  BILA  OVA  KARAVLA???? JA  SAM  SLUZIL  TOLMIN  KARAVLA  LIVEK
Na vrh Go down
djurap
Gušter
Gušter
djurap


BROJ POSTOVA: : 44
ČLAN OD: : 2015-02-12

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime16.01.18 14:38

Esko (citat):
djurap (citat):
Dragan Romic (citat):
Pozdrav svima,Dragan Romic is generacije '87,Vipava juzna kasarna.Bila su to lepa vremena.Bio sam kod Zaima Imamovica 2.ceta, cetni evidenticar.Iz Beograda sam.Neki od mojih drugara kojih se secam i kontaktiram jos uvek su Nenad Knezevic,Igor Hitrec,Andrej Klobucar,Mesic Semsudin,Meho Omeragic,Slavoljub Zivkovic,Srdjan Radosevic,Viktor Zlatkov,Neven Simic..Bio je momak iz Kule koji mi je uradio tetovazu i Denis(moreplovac) iz Zadra,ako ih se neko seca i zna gde su neka se javi.Ako ima jos neko ko je sluzio tada neka se javi.Ziveli.
poz lik.
bio  sam u juznoj kasarni  ix 86  do pocetka januara 87 to je malo pre tebe. secam se zaima imamovica  bio je strog ali pravedan.nasao sam negde na forumu da je poginuo u ratu na strani armije bih.
ja sam posle obuke otisao na granicu.
dobro se secam union piva i vipavskog rdeceg vina
svako dobro djuro

Poz Djuro. Na kojoj karauli si bio posle obuke? Ja sam januarac 87 u maju sam otisao na karaulu 7-3 kod gorjanskog
poz lik.
otisao sam na karaulu  7.5  veliki dol  zvala se SERAZIN ROBERT
Na vrh Go down
Dragan Cvetanovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2018-01-18
DOB : 57
M(j)esto Tomasevac Zrenjanin

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime18.01.18 12:42

Pozdrav svima.Dragan Cvetanovic iz Tomasevca kod Zrenjanina,sluzio od septembra 86 u Vipavi juznoj kasarni do januara 87,prva ceta kod kapetana Matevski Blagoja,desetar Stankovic.Na obuci bio u drugoj ceti kod Zaima Imamovica.U prekomandu otisao 9 januara u GO Sezana karaula 7/2 Klarici.Komandir karaule je bio vodnik Aleksovski Saso.Ako ima neko da se seca neka se javi.Pozdrav
Na vrh Go down
djurap
Gušter
Gušter
djurap


BROJ POSTOVA: : 44
ČLAN OD: : 2015-02-12

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime26.01.18 17:55

Dragan Cvetanovic (citat):
Pozdrav svima.Dragan Cvetanovic iz Tomasevca kod Zrenjanina,sluzio od septembra 86 u Vipavi juznoj kasarni do januara 87,prva ceta kod kapetana Matevski Blagoja,desetar Stankovic.Na obuci bio u drugoj ceti kod Zaima Imamovica.U prekomandu otisao 9 januara u GO Sezana karaula 7/2 Klarici.Komandir karaule je bio vodnik Aleksovski Saso.Ako ima neko da se seca neka se javi.Pozdrav
 poz lik ja te se secam . bili smo zajedno. jos mi odzvanja u usima botos kod tomasevca. secam se kad si dobio pohvalu za najbolje  iskopan rov.
secam  skoro se svih imena.
poz Djuro
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime22.03.18 19:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mogoče jo bo kdo spoznal.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime22.03.18 19:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ajezovnik
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-05-14

Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime18.04.18 9:50

VIPAVA, 2017[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vipava Septembarska '87 juzna kasarna   Vipava Septembarska '87 juzna kasarna Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vipava Septembarska '87 juzna kasarna
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vipava VP 1266 85/86 juzna kasarna
» Vipava/Ajdovščina VP 1266 90/91
» VIPAVA 1266/2C, januar 1990.
» Vipava severna kasarna druga baterija LPA, oktoberska 1976.
» Ljubljana, kasarna Boris Kidrič

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: