FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share | 

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
AutorPoruka
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

Broj komentara : 352
REPUTACIJA : 54
Član od : 2015-05-22
Dob : 47
M(j)esto zenica

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   21.07.18 21:56

njeg se sjecam. imam ovu fotku. mislim da je fotografisano juli/avgust jer tamo iza strazarske kucice ima sator inzinjerije koji su u to vrijeme bili gore i pravili nekakav put.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

M(j)esto zenica

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   21.07.18 22:14

Citat :

Djida
eh koliko samo ova slika budi uspomena druze Djida. na ovom prvom boru smo vjesali onu rukavicu sa kojom se vjezbaju psi.
zavezemo rukavicu za granu i onda pustimo Blafa (onog najkrupnijeg psa) i on skoci i uhvati zubima i visi tako i nece pustiti djaba ti sve. onda moramo odvezati
rukavicu da je on malo pronosa pa je tek onda uzmemo. i opet zavezemo za granu a Blaf isto.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 965
REPUTACIJA : 186
Član od : 2013-04-05

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   22.07.18 13:23

Mure drago mi je što sam doprineo da isplivaju tvoja sećanja na mladost i Jna.Znam koliko meni i svima znači neka sitnica,fotografija,ime,prezime da se pokrene lavina događaja iz dubine duše.
U to ime evo još jedne fotografije
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

M(j)esto zenica

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   27.07.18 11:25

Imam i ovu fotografiju. Inače nastala je izvan kruga karaule i na putu koji vodi prema Koritniku i prolazi iznad karaule. Rozman Petar je inače glavna uloga i ovdje.

u pozadini ona bijela građevina je svinjac a iznad je stala i tu su bili konji koje je inače duzio Petar.

a vidi se i dio reona, odnosno, lijevo brdo je bilo naše a desno vrhom albansko i sa tog brda su vidjeli karaulu, mada su rijetko tu zalazili njihovi vojnici. mi smo znali tu doći do graničnog kamena, ugazimo travu ostavimo malo naših tragova tako da su oni onda izbjegavali da tu dolaze.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1129
REPUTACIJA : 83
Član od : 2014-08-31
Dob : 50
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   12.08.18 12:24

Drugovi moji prošlo 31 godina od ljetne obuke na Batlavskom jezeru e što je to bio život i uživancija svi u istim speedo gaćicama. Po dolasku u kasarnu kolege iz ostalih jedinica nas pitaju gdje smo bili da smo toliko pocrnili. E blago vama dečki na uživanciji a nas tjeraju svaki dan po Golom jajetu da radimo obuku od kopanja rovova do guranja BST-a. U jednu ruku bilo mi je žao pojedinih jedinica što su morali sve proći za vrijeme vojnog roka, ali vojska je to sve odradila i napravila što kvalitetnije i bolje.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 965
REPUTACIJA : 186
Član od : 2013-04-05

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   13.08.18 22:12

salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1129
REPUTACIJA : 83
Član od : 2014-08-31
Dob : 50
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   15.08.18 13:36

Sretan dan graničara drugovima, kolegama i prijateljima graničarima kasarne " Ramiz Sadiku " 549 MB Prizren salutiranje vojničina
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   

Na vrh Go down

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
Na vrh 
Stranica 34/34Idi na stranicu : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91
» Ramiz Sadiku Prizren tenkisti 89/90