FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)

Go down 
+35
ibanu-san
slavonski brod
MikiJovanovic
mureZE
maďionićar
MojBlaf87
moj blaf
Kaladon
PORUCNIK
posavljak
bozidar plavljanin
Miki969
Budvanin
Barcic
cosmo
Jasminko
Dača74
2016-09-07
Dule 021
strahinja
Prke
alexandar
milutins
mikipa
pera84
dzeba
brkanovac
zemunica
Lojze
Max Blitz
vargas
sarentica
ercov54
ZAGORAC
dinosaurus
39 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorPoruka
MojBlaf87
Gušter
Gušter
MojBlaf87


BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2018-03-11
DOB : 56
M(j)esto SOMBOR

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: by mureZE   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime02.04.18 13:27

Citam tamo kako uz pivo slusate muziku sa kasetofona!!!!a gde je gramofon i ploce???bilo je dosta dobre muzike
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime03.04.18 1:49

MojBlaf87 (citat):
Citam tamo kako uz pivo slusate muziku sa kasetofona!!!!a gde je gramofon i ploce???bilo je dosta dobre muzike
Nekako, kasetofon i muzičke kasete su bili pogodniji za kasarnske i internatske uslove od gramofona i ploča. osim toga, mogao si presnimiti neku pjesmu sa radija, dok si ploče morao kupovati. Bar meni je to bio razlog da ne kupim gramofon, nego kasetofon. Inaače, ploče su trajnije i bolje od kaseta.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime05.04.18 14:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

evo jedne (prve) fotke koju sam "ukrao" od druga Rozman Peter, a ova druga je moj poklon njemu jer je nema.

ercov, ona moja fotografija na granici je kandidat za fotografiju grupe, na kojoj sam pronašao druga Rozmana.
Na vrh Go down
MojBlaf87
Gušter
Gušter
MojBlaf87


BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2018-03-11
DOB : 56
M(j)esto SOMBOR

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: by mureZE   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime06.04.18 11:02

I koji je onda pokraj tebe pas na D/14/VIII
Na vrh Go down
MojBlaf87
Gušter
Gušter
MojBlaf87


BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2018-03-11
DOB : 56
M(j)esto SOMBOR

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: by Porucnik   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime06.04.18 11:04

Gramofon je bio u klubu i dosta ploca
87''
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime06.04.18 21:15

U učioni graničnog voda je bio neki Iskrin gramofon, vjerojatno Tosca, ali bez igle tako da je samo skupljao prašinu dok jednom prilikom nisam u gradu kupio iglu, i onda je počeo.... turbo folk disko. Bilo je nekih ploča, ma bitno je bilo da nešto svira. Uživancija nije dugo trajala, počelo je vanredno stanje, učionu nam oduzela milicija.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime07.04.18 12:28

Lijepo je vidjeti okupljanje kolega graničara nadam se da će i ostale jedinice kasarne krenuti stopama graničara.
Na vrh Go down
MojBlaf87
Gušter
Gušter
MojBlaf87


BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2018-03-11
DOB : 56
M(j)esto SOMBOR

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.04.18 22:37

Mislim da ovde niko vise ne posecuje sajt
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.04.18 23:40

MojBlaf87 (citat):
Mislim da ovde niko vise ne posecuje sajt
Mnogi ga posjećuju, ali nisu aktivni, ne žele podijeliti uspomene s nama Wink

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime22.04.18 11:19

PORUCNIK (citat):
MojBlaf87 (citat):
Mislim da ovde niko vise ne posecuje sajt
Mnogi ga posjećuju, ali nisu aktivni, ne žele podijeliti uspomene s nama Wink

Ima dosta posjeta kolege ispucali svoje aktivnosti i sjećanja i prebacili se na ostale društvene mreže. Bitno je održavati ovaj prvi nastali forum  Very Happy Sad
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime24.04.18 12:49

[You must be registered and logged in to see this image.]
Prijavnica kasarne Ramiz Sadiku....da se setimo i ne zaboravimo
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime24.04.18 17:56

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prijavnica kasarne Ramiz Sadiku....da se setimo i ne zaboravimo

Kolega pa svaka čast na nezaboravnom objektu kasarne koji sam prvi puta ugledao 29.04.1987 godine po dolasku iz prekomande te zajedničkom druženju do 13.01.1988. godine. Izgleda da su krenule pripreme za izlazak u grad.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3736
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.04.18 0:56

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

evo jedne (prve) fotke koju sam "ukrao" od druga Rozman Peter, a ova druga je moj poklon njemu jer je nema.

ercov, ona moja fotografija na granici je kandidat za fotografiju grupe, na kojoj sam pronašao druga Rozmana.
Veliki pozdrav za moje iz Prizrena i okoline,a moj druze iliti prjatelju Mure,uveliko se pricaju price o tebi  tamo.a da bih povecao vec ionako visoku temperaturu,i ova sa konjem upravo biva data na uvid!
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.04.18 12:21

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prijavnica kasarne Ramiz Sadiku....da se setimo i ne zaboravimo
Do sada najbolja fotografija kasarne koje se ja sjećam. E pa Djida nadji još neku iz onog vremena. Za ovu imaš veliki plus.

I ovaj dio kasarne ima svoju priču.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.04.18 12:25

Onaj crveni krov sasvim lijevo bi trebao biti 1. prostorije straža 2. sa zadnje strane pritvor
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.04.18 12:39

MojBlaf87 (citat):
I koji je onda pokraj tebe pas na D/14/VIII
Blafe, na fotografiji sam ja sa psom po imenu Fedor. To je mladi pas koji je doveden da zamjeni mog Devila. Devila su početkom aprila ili maja odveli u Mitrovicu kod bezbjednjaka iz kasarne u Prizrenu.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.04.18 21:20

mureZE (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prijavnica kasarne Ramiz Sadiku....da se setimo i ne zaboravimo
Do sada najbolja fotografija kasarne koje se ja sjećam. E pa Djida nadji još neku iz onog vremena. Za ovu imaš veliki plus.

I ovaj dio kasarne ima svoju priču.
E druže Mure,druže Slavonski,sećam se i ja kapije naše kasarne.Meni i nekolicini drugova koji smo došli u prekomandu 11.novembra 1988 iz Kičeva bila je druga po redu.Urezalo mi se to u sećanje kada smo se sve odvažni javili na prijavnicu.Prizren je bio te hladne novembarske noći utonuo u dubok san a na ulicama nigde nikoga sem po nekog psa lutalice.A mi dečaci vojnici umorni i iscrpljeni dugim putem jedva smo čekali novo odredište.Usput smo svratili u hotel Terandu i javili se kući da smo stigli živi i zdravi.Ovaj deo kasarne i meni ima posebno značenje i priču jer desno od ulaza su se nalazile naše garaže sa kamionima i provodili smo kasnije dosta vremena tu oko prijavnice i oko garaža i skroz levo do akumulatorske stanice,Kps-a.Pozdrav vama i svim Prizrencima
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime26.04.18 11:29

Djida (citat):
mureZE (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prijavnica kasarne Ramiz Sadiku....da se setimo i ne zaboravimo
Do sada najbolja fotografija kasarne koje se ja sjećam. E pa Djida nadji još neku iz onog vremena. Za ovu imaš veliki plus.

I ovaj dio kasarne ima svoju priču.
E druže Mure,druže Slavonski,sećam se i ja kapije naše kasarne.Meni i nekolicini drugova koji smo došli u prekomandu 11.novembra 1988 iz Kičeva bila je druga po redu.Urezalo mi se to u sećanje kada smo se sve odvažni javili na prijavnicu.Prizren je bio te hladne novembarske noći utonuo u dubok san a na ulicama nigde nikoga sem po nekog psa lutalice.A mi dečaci vojnici umorni i iscrpljeni dugim putem jedva smo čekali novo odredište.Usput smo svratili u hotel Terandu i javili se kući da smo stigli živi i zdravi.Ovaj deo kasarne i meni ima posebno značenje i priču jer desno od ulaza su se nalazile naše garaže sa kamionima i provodili smo kasnije dosta vremena tu oko prijavnice i oko garaža i skroz levo do akumulatorske stanice,Kps-a.Pozdrav vama i svim Prizrencima
Kolega Djida velika šteta što nisi bio moja generacija jer veliki dio vremena moj vod oklopno-izviđački provodio je kod garaža kada smo bili u kasarni tu je bilo druženje s kolegama vozačima iz ostalih jedinica. Radilo se dosta s naoružanjem BRDM-ova a kod naših garaža bio je parkiran kamion za prijevoz borbene tehnike koji je bio pripremljen za dolazak tenkova koji su stigli poslije moga odlaska. Naše garaže su bile s lijeve strane onda je bio hidrant, pa benzinska pumpa, akumulatorska stanica i izlazak na KPS a vaše su bile desno od naših. Družio sam se s dosta kolega iz drugih jedinica jer sam bio dežurni vozač u kasarni a kada smo bili na terenu mijenjao me je kolega iz graničnih jedinica. Bitno je da naša kasarna i dalje živi u našim srcima ali bilo bi lijepo da se pojave nova lica s novim fotografijama i iskustvima provedenim u Prizrenu. Veliki pozdrav kolegama i drugarima!!!!!!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime26.04.18 18:35

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime27.04.18 22:48

slavonski brod (citat):
Kolega Djida velika šteta što nisi bio moja generacija jer veliki dio vremena moj vod oklopno-izviđački provodio je kod garaža kada smo bili u kasarni tu je bilo druženje s kolegama vozačima iz ostalih jedinica. Radilo se dosta s naoružanjem BRDM-ova a kod naših garaža bio je parkiran kamion za prijevoz borbene tehnike koji je bio pripremljen za dolazak tenkova koji su stigli poslije moga odlaska. Naše garaže su bile s lijeve strane onda je bio hidrant, pa benzinska pumpa, akumulatorska stanica i izlazak na KPS a vaše su bile desno od naših. Družio sam se s dosta kolega iz drugih jedinica jer sam bio dežurni vozač u kasarni a kada smo bili na terenu mijenjao me je kolega iz graničnih jedinica. Bitno je da naša kasarna i dalje živi u našim srcima ali bilo bi lijepo da se pojave nova lica s novim fotografijama i iskustvima provedenim u Prizrenu. Veliki pozdrav kolegama i drugarima!!!!!!
Postavio je Vargas jednu sliku gde se vide garaže desno od prijavnice samo ne mogu da nađem nikako.Trebalo bi dugo vremena da se sve ispregleda...mnogo smo jaki sa pričama i fotografijama mi Prizrenci i baš me interesuje da li je neki garnizon jači od nas.Kakvo crno druženje vozača 88 i 89.godine hahahaha,kud koji mili moji.Svako na svoju stranu,viđali smo se po putu i po vrletima Kosova po terenima.Ja ću da pomenem neke vozače.Iz Kičeva su sa mnom došli Taskov Toma,Fagnjen Željko,Mirković,Raka,Sloba.Stariji u mojoj jedinici su bili Gojković i Galić.Posle su došli Dizdarević i Dukić,pa Spasić,Kovač....
Pročitah ovo tvoje pisanje gore pa reko da napišem neke koji su mi pali na pamet da ne zaboravim posle.
Taj donji deo kasarne me asocira na dežurstvo na Kps-u i na nošenje akumulatora od stanice do kamiona i nazad,kilavili smo se pošteno a nije baš blizu bilo.
Pozdrav Slavonski i hvala što si zadao ovu temu.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime28.04.18 16:44

Djida (citat):
slavonski brod (citat):
Kolega Djida velika šteta što nisi bio moja generacija jer veliki dio vremena moj vod oklopno-izviđački provodio je kod garaža kada smo bili u kasarni tu je bilo druženje s kolegama vozačima iz ostalih jedinica. Radilo se dosta s naoružanjem BRDM-ova a kod naših garaža bio je parkiran kamion za prijevoz borbene tehnike koji je bio pripremljen za dolazak tenkova koji su stigli poslije moga odlaska. Naše garaže su bile s lijeve strane onda je bio hidrant, pa benzinska pumpa, akumulatorska stanica i izlazak na KPS a vaše su bile desno od naših. Družio sam se s dosta kolega iz drugih jedinica jer sam bio dežurni vozač u kasarni a kada smo bili na terenu mijenjao me je kolega iz graničnih jedinica. Bitno je da naša kasarna i dalje živi u našim srcima ali bilo bi lijepo da se pojave nova lica s novim fotografijama i iskustvima provedenim u Prizrenu. Veliki pozdrav kolegama i drugarima!!!!!!
Postavio je Vargas jednu sliku gde se vide garaže desno od prijavnice samo ne mogu da nađem nikako.Trebalo bi dugo vremena da se sve ispregleda...mnogo smo jaki sa pričama i fotografijama mi Prizrenci i baš me interesuje da li je neki garnizon jači od nas.Kakvo crno druženje vozača 88 i 89.godine hahahaha,kud koji mili moji.Svako na svoju stranu,viđali smo se po putu i po vrletima Kosova po terenima.Ja ću da pomenem neke vozače.Iz Kičeva su sa mnom došli Taskov Toma,Fagnjen Željko,Mirković,Raka,Sloba.Stariji u mojoj jedinici su bili Gojković i Galić.Posle su došli Dizdarević i Dukić,pa Spasić,Kovač....
Pročitah ovo tvoje pisanje gore pa reko da napišem neke koji su mi pali na pamet da ne zaboravim posle.
Taj donji deo kasarne me asocira na dežurstvo na Kps-u i na nošenje akumulatora od stanice do kamiona i nazad,kilavili smo se pošteno a nije baš blizu bilo.
Pozdrav Slavonski i hvala što si zadao ovu temu.

Evo da se prisjetim i ja jedne naše uzbune koju smo dobili 03.09.1987. godine kada je u kasarni Paraćin Aziz Keljemendi iz automatske puške ubio četvoricu kolega a petoricu ranio a inače je bio rodom iz okolice Prizrena u toj cijeloj strci moj Pinzgauer nije htio da upali. Vratio sam se cca 4 sata prije uzbune s vožnje i uvijek je bio parkiran na maloj pisti kod ulaza u paviljon te nikada nije bio zaključan s time da sam trebao otići do dežurnog oficira a na vozilu otišao akumulator. Ali nije mi bio problem jer u tome trenutku su se našle kolege iz PZO koje su pogurale i sa lakoćom je upalio. Znam samo da sam otišao do dežurnog oficira i u međuvremenu je stigla naredba da se vratim u jedinicu radi potrebnog uključenja vožnje naših BRDM-ova ukoliko bude išla akcija jer je dotični bio u bijegu. U moje služenje akumulatori su se nalazili na vozilima jedino smo kleme poskidali s njih i imali smo provjeru svakih cca 15 dana o napunjenosti istih. Što se tiče druženja s kolegama iz ostalih jedinica uvijek se našao neki zemljak u jedinici a pošto sam bio dežurni i po dolasku mladih vojnika tako smo se najčešće i upoznali te ostali vjerne kolege do kraja služenja roka. Ti si bio u nezgodno vrijeme na služenju jer po prijašnjim objavama na dosta mjesta niste smjeli izaći u gradu a i imali ste učestale uzbune i izlazak u grad vam je bio zabranjen. Pozdrav veliki kolegi Djidi a i ostalim vjernim Prizrencima.
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime30.04.18 22:40

Pozdrav društvo, ova Djidina slika je stvarno dobra, većina slika koje smo radili je "iz nutra" u kasarni, unutar žice, a ova je slikana "iz vana" jebački blizu prijavnice. Otprilike u toj razdaljini je na lijevoj strani gledajući prema prijavnici stajao onaj veliki limeni sanduk za smeće u koji je moj prijatelj Tonča bacio rakiju kad se vraćao sa redovnog. Malo niže niz ulicu bio je parkiran stari neregistrirani reno 12.          Na desnoj strani od prijavnice u prvom redu su bile garaže graničara, tu su i naši vezisti imali jednu prostoriju skroz na kraju garaža. U drugom redu je bilo PP spremište i tu smo ispucali cijeli jedan film, te sam slike ranije stavljao.[img][img][You must be registered and logged in to see this link.]
[/img]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime30.04.18 22:46

Iza mene su "naše" graničarske garaže.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime01.05.18 19:03

Evo konačno da se pojave i ostale kolege samo treba novih fotografija iz naše kasarne a onda slijede obrazloženja..............
Na vrh Go down
sarentica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 81
ČLAN OD: : 2013-12-25
DOB : 54
M(j)esto Bugojno

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime01.05.18 22:03

Ćestitka kolegi vargas na dobivanju značke Primjeran vojnik.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime02.05.18 0:11

sarentica (citat):
Ćestitka kolegi vargas na dobivanju značke Primjeran vojnik.
Zasluženo salutiranje

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime02.05.18 12:55

Druže Vargas,čestitam na dobijanju značke primernog vojnika.Apsolutno zasluženo i opravdano jer si svojim pričama a posebno fotografijama dao nemerljiv doprinos temi o našem Prizrenu.Živ nam bio druže!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime02.05.18 13:11

Čestitke drugu, kolegi i prijatelju Vargas na dodjeli značke primjerenog vojnika.  Very Happy  Smile
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime03.05.18 23:27

Hvala svima na čestitkama i na ukazanoj počasti! Ovdje imam original iz Prizrena, bila ih je cijela kutija u ormaru u garaži kraj prijavnice.
[img][img][You must be registered and logged in to see this link.]
[/img]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime04.05.18 12:17

vargas (citat):
Hvala svima na čestitkama i na ukazanoj počasti! Ovdje imam original iz Prizrena, bila ih je cijela kutija u ormaru u garaži kraj prijavnice.
[You must be registered and logged in to see this image.]
" />

Odlična fotografija znači to su one iz RR-a.
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime04.05.18 22:29

Za 8 mjeseci koje sam proveo u graničnom vodu, Značku primernog vojnika nije dobio nitko, bar ne službeno. Da li je to zbog dešavanja koja su bila 88/89, ili iz nekog drugog razloga, ne znam, ali mislim da Značku u tom razdoblju nije dobio ni jedan vojnik u cijelom 28. graničnom odsjeku !? Par komada zajedno sa diplomom sam podijelio svojim klasićima, i onako bi stajale u kutiji u ormaru u garaži, zajedno sa ostalim kancelarijskim potrepštinama.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime05.05.18 14:14

vargas (citat):
Za 8 mjeseci koje sam proveo u graničnom vodu, Značku primernog vojnika nije dobio nitko, bar ne službeno. Da li je to zbog dešavanja koja su bila 88/89, ili iz nekog drugog razloga, ne znam, ali mislim da Značku u tom razdoblju nije dobio ni jedan vojnik u cijelom 28. graničnom odsjeku !? Par komada zajedno sa diplomom sam podijelio svojim klasićima, i onako bi stajale u kutiji u ormaru u garaži, zajedno sa ostalim kancelarijskim potrepštinama.

Tako se to radi kada neće zapovjednici onda to dijeli vojska znam iz osobnog iskustva ali nije za objavu ljeto
Na vrh Go down
MojBlaf87
Gušter
Gušter
MojBlaf87


BROJ POSTOVA: : 40
ČLAN OD: : 2018-03-11
DOB : 56
M(j)esto SOMBOR

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: by vargas   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime15.05.18 13:10

Cestitam ti druze vargas
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime16.05.18 21:01

Hvala lijepa na čestitki, inaće jućer 15. maja mi je bila 30. godišnjica od dolaska na odsluženje vojnog roka u JNA.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.05.18 10:32

vargas (citat):
Iza mene su "naše" graničarske garaže.
[You must be registered and logged in to see this image.]
nikako da skontam gdje su bile ove garaže. čak šta više, sada prvi put čujem da su graničari imali nekakva prevozna sredstva, a zgrada "iza" je toliko velika što bi moglo značiti da smo baš imali dosta voznih jedinica.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.05.18 10:34

čitav vojni rok sam proveo u hodanju, jedini prevoz sam imao pri dolasku na karaulu i to negdje do skretanja za selo Rapča u Dragašu.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.05.18 10:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
evo moj mali doprinos kao podsjetnik na kasarnu "Ramiz Sadiku"
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime18.05.18 21:51

MureZE, imali smo mi graničari dosta vozila, samo što su bila u kasarni, na raspolaganju graničnom vodu. Dok nisam došao da radim u Komandi graničnog odseka, ni ja pojma nisam imao da je prvi red garaža kod prijavnice graničarski. Kad smo za "mirnijeg vremena", tj prije vanrednog stanja imali obuku i upoznavanje rejona granice i karaule na njoj, vozili smo se u 2 Tama 5000 tj kljunaš, i mislim da su bile i dvije 110, to nisam 100% siguran. Imali smo i Pinzgauer, major Dragišić je imao Ladu Nivu. U garaži je bila parkirana i jedna Zastava AR55, poznatija kao Kampanjola, ona je bila MKŠK ili ti mala komandno štabna kola, zvali su je i miki-šiki. U njoj su bile radio stanice i bila je namijenjena za vezu. Bila je i jedna novija Fijatka 1107 sa ceradom. Imali smo i cisternu Fap za dostavu pitke vode na karaule. Ma imali smo onda svašta, a danas imamo krasan ....... Stoji Alibabić Dedo, lijevog se ne mogu sjetiti, a desni je Dener Tihomir, i dio našeg voznog parka na našoj pisti.[You must be registered and logged in to see this image.]
" />
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime23.05.18 22:50

Imam nekih problema sa stavljanjem slika, ponovni pokušaj.[img(600px,800px)][img][You must be registered and logged in to see this link.]

[/img]
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime24.05.18 14:04

vargas (citat):
Imam nekih problema sa stavljanjem slika, ponovni pokušaj.[You must be registered and logged in to see this image.]

" />

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime24.05.18 20:45

Hvala na pomoći druže Poručnik, ne znam što mi se dešava, neke slike lijepo postavim, a neke se jednostavno ne vide.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.05.18 2:48

vargas (citat):
Hvala na pomoći druže Poručnik, ne znam što mi se dešava, neke slike lijepo postavim, a neke se jednostavno ne vide.
imam i ja povremeno neke probleme sa slikama, traži mi da upišem e-mail itd, pa odustanem i pokušam za dan-dva king

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime25.05.18 19:07

Prijateljima, kolegama i drugovima Prizrencima i ostalima članovima foruma čestitam 25.05 / Dan mladosti / salutiranje
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime26.05.18 0:53

slavonski brod (citat):
Prijateljima, kolegama i drugovima Prizrencima i ostalima članovima foruma čestitam 25.05 / Dan mladosti / salutiranje
Hvala, slavonski!

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime13.06.18 17:41

Čestitke bratu Dinosaurusu povodom njegovog jubilarnog rođendana / 50 godina / da nam je živ, zdrav, vedar i uvijek veselog osmijeha a ostalo će doći svojim redom i tijekom baloni
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3736
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime20.06.18 0:39

slavonski brod (citat):
Čestitke bratu Dinosaurusu povodom njegovog jubilarnog rođendana / 50 godina / da nam je živ, zdrav, vedar i uvijek veselog osmijeha a ostalo će doći svojim redom i tijekom baloni
Nista manje cestitke i zelje i od moje malenkosti,i da se opet odvazi i vrati ovde gde i pripada!
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime20.06.18 0:47

ercov54 (citat):
slavonski brod (citat):
Čestitke bratu Dinosaurusu povodom njegovog jubilarnog rođendana / 50 godina / da nam je živ, zdrav, vedar i uvijek veselog osmijeha a ostalo će doći svojim redom i tijekom baloni
Nista manje cestitke i zelje i od moje malenkosti,i da se opet odvazi i vrati ovde gde i pripada!
Tako je, drugovi! salutiranje

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime30.06.18 18:58

Drugovi Prizrenci vojnici, podoficiri i oficiri - Z D R A V O!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime03.07.18 12:39

slavonski brod (citat):
Drugovi Prizrenci vojnici, podoficiri i oficiri - Z D R A V O!
Zdravo druže Slavonski,zdrav i živ bio
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedna slika iz ptičije perspektive za sve vojnike PRIZRENA
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime05.07.18 9:14

pozdrav za sve prizrence. djida gdje meni foto karaule 25. maj. izvuci neku iz rukava.
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme) - Page 16 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
Na vrh 
Stranica 16/18Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: