FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 cubic uzice

Go down 
2 posters
AutorPoruka
cuba
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-04-16

cubic uzice Empty
KomentarNaslov komentara: cubic uzice   cubic uzice Icon_minitime18.04.15 11:33

da li je neko u toku bili smo prva generacija komandira tenkova 1978 u kraljevu komandir voda nam je bio cuveni MILOS MANDIC bili smo mu prva genaracija posle akademije on je prosao sve ratove i dobio je cin generala bio je prava ljudina bio sam kod njega u bataljionu 1991 godine u sremu komandir cete nam je bio kap draskovic .Ja sam u kontaktu sa slavkom jeremic iz sela vrbe sad zivi u Novom sadu dolazio je pre neki dan u uzice pa smo se videli jos sam u kontaktu sa domic ljubisom iz sonte pa ako neko ovo procita neka se javi. Jovanovic zeljko iz podgorice djordjevic djordje iz beograda simeunovic dragan iz LACARKA miglic gorazd iz ljubljane babic danilo iz maribora pesti andras iz subotice pobor slobodan iz lovcenca matic bosanac iz gradacca jasrebski boris iz kumanova cameski vlatko iz skoplja rizovski ljube skoplje jovic iz lebana todorovic iz beograda simic simo iz doboja  knezevic ivica negde iz bosne Stankovic zoran slikar iz sapca on je ostavio one cuvene slike po sedmici ja mislim da su jos mozda tamo pa kad bi se ponovo okupili nekad u kraljevu
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

cubic uzice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: cubic uzice   cubic uzice Icon_minitime30.06.18 22:35

Nije čitko. Teško sam pročitao. Ne znam, naziv teme, mi nije jasan. Jel tema
cubic uzice po tvom nadimku ili si se tako prezivao. Čisto pitam onako iz najbolje namere...
Na vrh Go down
 
cubic uzice
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Aerodrom Ponikve Užice (Titovo Užice)
» Pula - Katarina, mornarička pešadija

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: