FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI

Go down 
5 posters
AutorPoruka
aktivista
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2014-11-14

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime19.11.14 15:21

Preko puta kasarne u Škofja Loci postoji lepo brdo tačnog oblika kao ženske grudi i to je bila lokacija za šetanje lokalnih planinara pa i nas zaljublejnika u šetnje po prirodi, mislim mojih drugara. Evo još jednog prezimena Petronijević Beogradjanin kao ja!
Elem isto tako mi tražismo dozvolu da odemo u tu lepu kafanu na vrhu tog brda u obliku ženske sise i to i dobismo.
Kad smo stigli na vrh - jelte bradavicu od sise - to se ispostavilo da je bila lepa kafanica drvena baraka ogromna lepa topla. sedosmo i naručismo lokalni specijalitet pasulj sa ovsem i slaninom - MNOGO JE TO SLATKO BILO!
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 126
ČLAN OD: : 2012-09-27
DOB : 59
M(j)esto Slovenija

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 12:23

Misliš Lubnik
Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar



BROJ POSTOVA: : 280
ČLAN OD: : 2014-08-22
M(j)esto Beograd

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 19:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je jedna, a gde je druga?
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 126
ČLAN OD: : 2012-09-27
DOB : 59
M(j)esto Slovenija

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 19:17

Onda moraš pogledat Šmarno goro.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar



BROJ POSTOVA: : 280
ČLAN OD: : 2014-08-22
M(j)esto Beograd

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 19:23

boyan64 (citat):
Onda moraš pogledat Šmarno goro.

[You must be registered and logged in to see this image.]


E to je već bolje. Mada, kako je opisao "aktivista" očekivao sam malo pravilniji oblik. Ove izgledaju kao da imaju odavno ugrađene silikone, koji nisu skoro remontovani. Very Happy
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2014-11-14

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 19:34

halo 92 (citat):
boyan64 (citat):
Onda moraš pogledat Šmarno goro.

[You must be registered and logged in to see this image.]


E to je već bolje. Mada, kako je opisao "aktivista" očekivao sam malo pravilniji oblik. Ove izgledaju kao da imaju odavno ugrađene silikone, koji nisu skoro remontovani. Very Happy
Svaka ;ast na ovom snimku to je to. Tu smo se peli u slobodno vreme subotom ja i moji pajtosi, Jugoslavija u malom 1982
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 126
ČLAN OD: : 2012-09-27
DOB : 59
M(j)esto Slovenija

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 19:41

Ona prva slika Šmarne gore je slikana negdje iznad Stražišča kod Kranja (možda izpod Jošta). 

Ova spodnja pa je starijeg datuma in nema još silikona. A slikana iz Ljublanskega grada.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar



BROJ POSTOVA: : 280
ČLAN OD: : 2014-08-22
M(j)esto Beograd

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 20:21

Ej Slovenci, imate mnogo lepu zemlju. Drago mi je što sam jedan period svog života proveo u njoj. Da ne živim u najlepošoj zemlji na svetu u Srbiji, sigurno bih živeo u Sloveniji.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 20:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tukaj bi lahko gledal takšne. Very Happy
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2014-11-14

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 23:15

halo 92 (citat):
Ej Slovenci, imate mnogo lepu zemlju. Drago mi je što sam jedan period svog života proveo u njoj. Da ne živim u najlepošoj zemlji na svetu u Srbiji, sigurno bih živeo u Sloveniji.
Pridružejem se i ja tvom lepom komentaru. I ja bih živeo tamo da ne živim u mojoj lepoj Srbiji!
Šteta što smo razdvojeni granicama
Nekad je to sve bilo mnogo lepše
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2014-11-14

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime25.11.14 23:16

mirko bratuš (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tukaj bi lahko gledal takšne. Very Happy
Nisam mislio na prave sise nego na brdo u obliku sisa ali ova mačka odlično izgleda. Eh u vojsci
smo voleli ovakve slike!
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6180
ČLAN OD: : 2011-01-25

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime26.11.14 15:38

volimo I posle vojske.
Na vrh Go down
Sponsored content





ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI  Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Oklopno mehanizovane jedinice
» Sinj - Tadija Anušić 1990/91
» Pravilo koje sadrži uputstva o pakovanju i nošenju lične opreme od pre 1977.
» Karaula Trdkova, tromeđa
» Jastrebarsko VP 2465

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: