FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO

Go down 
+19
Stazio
vargas
pera84
dpuric
East&West
lacoš
dinosaurus
vladimir
bojnik
semsudin
SveJug
ianmarkk
more6
PORUCNIK
pukovnik
Četni evidentičar
Gringo
BEOGRAD
Max Blitz
23 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorPoruka
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 22:59

bojnik (citat):
Bijaše to subota 04. svibnja 2013 u 3:34 pm kada sam otvorio temu o JBT, nisam ni slutio da će se održati preko godinu dana, čitao sam na njoj svega i svašta, vidio sve i svašta, i danas je moje mišljenje o JBT isto kao i prije 30 godina, uglavnom NEGATIVNO, no kako svatko ima pravo imati svoje mišljenje o pojedinim osobama uključujući i spomenutog bravara, neželim da pojedini članovi Foruma koji ovoga bjelosvjetskog hoštaplera još uvijek kuju u nebesa misle da imam nešto protiv njih ili da ih nedajbože mrzim, ne, nego iznosim svoje mišljenje. Sorry dečki, ali morao sam ovo napisati, jednostavno da se nemisli da smo još uvijek u jednoumlju, a sada izvolite ako hoćete možete dovesti i streljački vod.  Batine

Ne mozemo, ukinut zakon o zastiti imena, lika i djela (kako li se vec zvao) JBT Sad  zatvor  cheers

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6132
ČLAN OD: : 2011-01-25

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:00

zasto je TITU  bio vazan  Stepinac? zasto je jednom komunisti uopste bio vazan Vatikan?
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:03

PORUCNIK (citat):
meni je mala, gipsana bista Marsala Tita na stolu.

Zar su pravili male? Very Happy
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:04

vladimir (citat):
zasto je TITU  bio vazan  Stepinac? zasto je jednom komunisti uopste bio vazan Vatikan?

 scratch 
Zato jer je Vatikan jedna vrlo važna svjetska organizacija i ne može se ni preskočit ni ignorirat.
To možda mogu (i to ne sasvim) Kinezi.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:07

vladimir (citat):
zasto je TITU  bio vazan  Stepinac? zasto je jednom komunisti uopste bio vazan Vatikan?

vjeruješ li ti Vladimire u onu tezu o Titu masonu, to se povlaćilo po novinama dosta dugo, a i trebala mu je veza da uspostavi odnose sa Zapadom, igranje na dvije karte iliti sjedenje na dvije stolice bilo je svojstveno JBT


bojnik: komentar modifikovan dana: 24.08.14 23:11; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:10

PORUCNIK (citat):
Ne mozemo, ukinut zakon o zastiti imena, lika i djela (kako li se vec zvao) JBT Sad  zatvor  cheers

znam ja da bi se vi rado riješli neistomišljenika, al hebiga pruga Beograd-Bar neide u mome pravcu, pa ništa od toga  granata
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:23

Pa kako će Stari u rodno mesto?
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:26

dinosaurus (citat):
Pa kako će Stari u rodno mesto?

Pa, plavim vlakom ako dođe do toga.  Very Happy 
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:30

Ipak mislim da su ta vremena zauvijek iza nas, neka ga tamo gdje je.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:34

Jesu iza nas,ali red je da je medju svojima...po nekim tekstovima to mu je i bila želja
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:38

Kolega, ni slovenci ga netrebaju, a koliko je "volio" svoj narod kojemu je tobože pripadao, takve se i u nekoj zatucanoj palanci zakapalo izvan groblja. Istina je da je volio više BG od ZG. No ukoliko nastavimo dalje mogli bi otići u Banovce kada nas služba bezbednosti uzme pod svoje.
Htjedoh reči, ja odoh spavati, a vi ako hoćete nastavite Titovim putem. Ujutro ću da vidim, ako me ne baniraju tijek rasprave o JBT. Sleep  Požarni gasi svjetlo, laku noć vojsko.
Na vrh Go down
Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik
Četni evidentičar


BROJ POSTOVA: : 1310
ČLAN OD: : 2014-01-18
DOB : 54
M(j)esto Tu i Tamo

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:42

vladimir (citat):
zasto je TITU  bio vazan  Stepinac? zasto je jednom komunisti uopste bio vazan Vatikan?

Zato što je drug Jezus Kristus bio prvi pravi komunista. A Druže Tito sledio ga je mnogo više od mnogih popa, škofa i drugih dostojanstvenika i bio je čovjek anđeo. Pa je zato mario i za čovjeka. Rolling Eyes

_________________
Audaces fortuna iuvat
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime24.08.14 23:50

Max Blitz (citat):
dinosaurus (citat):
Pa kako će Stari u rodno mesto?

Pa, plavim vlakom ako dođe do toga.  Very Happy 

Mislim da vozi turiste samo... Very Happy

Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 0:08

bojnik (citat):
znam ja da bi se vi rado riješli neistomišljenika, al hebiga pruga Beograd-Bar neide u mome pravcu, pa ništa od toga  granata

Ma ne bismo Smile  Svijet je, ionako, jedinstvo suprotnosti Basketball

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 0:12

dinosaurus (citat):
Jesu iza nas,ali red je da je medju svojima...po nekim tekstovima to mu je i bila želja

Razmisljao je o Sutjesci, Neretvi, Kadinjaci, da bude medju svojim borcima.
Odlucio se za Beograd, jer je to bio glavni grad i racunao je na ceremonijalne posjete njegovom grobu, koje bi bile cesce u glavnom gradu, nego u nekoj sumi i brdima.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 0:27

PORUCNIK (citat):
Razmisljao je o Sutjesci, Neretvi, Kadinjaci, da bude medju svojim borcima.
Odlucio se za Beograd, jer je to bio glavni grad i racunao je na ceremonijalne posjete njegovom grobu, koje bi bile cesce u glavnom gradu, nego u nekoj sumi i brdima.

Znači o rodnom kraju nije..

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 0:43

dinosaurus (citat):
Znači o rodnom kraju nije..

Mislim da čak i je, ali su se poslije, pogotovo 'sad' pojavile razne špekulacije, tako da tko zna što je bila baš njegova želja.
Što se Kumrovca tiče, ne morate se ništa brinut, tamo ga čeka 'mjesto', ako do selidbe dođe.  Smile
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 0:52

Max Blitz (citat):
Mislim da čak i je, ali su se poslije, pogotovo 'sad' pojavile razne špekulacije, tako da tko zna što je bila baš njegova želja.
Što se Kumrovca tiče, ne morate se ništa brinut, tamo ga čeka 'mjesto', ako do selidbe dođe.  Smile

Prvo je bio Kumrovac, rodno mjesto. Ne znam je li Zlatica, njegova kci, sahranjena tamo. Ipak, iako tu rodjen, najmanje je tu boravio.
Nije bio zadovoljan ni kako su uredili njegovu rodnu kucu. Smatrao je da su je trebali ostaviti kako je bila, bez krecenja i 'sterilisanja'.

Mislim da bi mnoga mjesta rado prihvatila da drug Tito pociva na njihovoj teritoriji, ukljucujuci i moje Bijelo Polje.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 1:13

PORUCNIK (citat):
Prvo je bio Kumrovac, rodno mjesto. Ne znam je li Zlatica, njegova kci, sahranjena tamo.

Titova kći Zlatica i sin Hinko su sahranjeni u Velikom Trojstvu kod Bjelovara.
Umrli su u ranom djetinjstvu, i pokopani tamo jer je Tito sa suprugom Pelagijom Belousovom živio u V. Trojstvu od 1921, kad su se vratili iz Rusije.
(Sina Žarka su dobili kasnije.)

Tito polaže cvijeće na grob svoje djece 1973.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Izvor: fototeka Muzeja istorije Jugoslavije



Max Blitz: komentar modifikovan dana: 25.08.14 3:22; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD


Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1648
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 3:03

bojnik (citat):
Ipak mislim da su ta vremena zauvijek iza nas, neka ga tamo gdje je.

Ne brini nista , tu ce i ostati,  barem dok Viking River Cruises cvecaru stavlja kao atrakciju broj dva. Laughing 
Grobnice diktatora su uvek bile turisticke atrakcije. Eto i Spanci su pokusali da zatvore Frankovu ali odustali od toga, kada su shvatili da je trece najposecenije mesto u Madridu.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 5:28

PORUCNIK (citat):
Nije bio zadovoljan ni kako su uredili njegovu rodnu kucu. Smatrao je da su je trebali ostaviti kako je bila, bez krecenja i 'sterilisanja'.

Kuća je sada sasvim 'u redu' što se toga tiče, odnosno ne djeluje previše sređeno ili 'nakićeno'.
Navodno je Tito nadgledao postavljanje namještaja u kuću, jer je originalnog dosta nedostajalo, ali je 'uzeto' iz susjednih kuća, slično, isto staro (iz tog vremena). Tako sam pročitao.
Originalno je u kući bilo i raspelo i navodno je Tito htio da se i ono postavi ako se već kuća vraća u izvorni izgled.
Međutim, ipak to nije išlo, nisu mu dozvolili. Sada je u kući i raspelo.
E, da, kolijevka je originalna.
Slikao sam kćer u njoj kad je bila jako mala.  Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 6:27

Max Blitz (citat):
Kuća je sada sasvim 'u redu' što se toga tiče, odnosno ne djeluje previše sređeno ili 'nakićeno'.
Navodno je Tito nadgledao postavljanje namještaja u kuću, jer je originalnog dosta nedostajalo, ali je 'uzeto' iz susjednih kuća, slično, isto staro (iz tog vremena). Tako sam pročitao.
boldovao sam rečenicu koja je odraz JBT, ako nije bilo kod mene ima kod susjeda. lol!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 7:48

bojnik (citat):
Sorry dečki, ali morao sam ovo napisati, jednostavno da se nemisli da smo još uvijek u jednoumlju, a sada izvolite ako hoćete možete dovesti i streljački vod.  Batine

Ne jedanput vec u vise navrata si to vec napisao.  Exclamation A to sto je to tvoj stav i misljenje, i na to imas pravo.

Sta bi bilo da smo svi isti, istog misljenja? A za streljacki vod? Taman posla. Falio bi nam. Kao sto je bilo ranije.  Wink

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 7:56

semsudin (citat):
Druže SveJug nije sramota da bude to u kući u dnevnom boravku.Sad kad ovo pišem na kompjuteru Broz me posmatra sa zida,slika ista kao na početku  ove teme strana1.

Ne, nije sramota vec "druga moda". Ovo u supu se i vise vidi nego u unutar u kucu posto je supa otvorena.

Imam i ja jednu u radnu sobu, na vitrinu sa ostalim YU stvarima. Napravili Svedjani. Slikacu cim stignem.

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 7:57

bojnik (citat):
Max Blitz (citat):
Kuća je sada sasvim 'u redu' što se toga tiče, odnosno ne djeluje previše sređeno ili 'nakićeno'.
Navodno je Tito nadgledao postavljanje namještaja u kuću, jer je originalnog dosta nedostajalo, ali je 'uzeto' iz susjednih kuća, slično, isto staro (iz tog vremena). Tako sam pročitao.

boldovao sam rečenicu koja je odraz JBT, ako nije bilo kod mene ima kod susjeda. lol!

E sad jel uzeo scratch .Mogao je platiti jednu kunu,ko ovi poslije,pa nebi bilo uzeto Wink

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik
Četni evidentičar


BROJ POSTOVA: : 1310
ČLAN OD: : 2014-01-18
DOB : 54
M(j)esto Tu i Tamo

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 7:58

Da bi druže TITO nešto uzimao od ljudi. To nikako. Ali, da su ga darivali, ne samo domači več i visoki strani državniki, evidentno je i ne može se poricati. 
Da, da ali ništa od toga nije drug TITO uzeo zase. Sve je to on narodu ostavio. Neki novi politički akteri, koji mu nisu ni do gležnja, o da, oni su skloni takvom uzimanju, više otimanju.

_________________
Audaces fortuna iuvat
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6132
ČLAN OD: : 2011-01-25

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 8:44

TITO  je bio glavni akter najvece pljacke posle rata.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 8:51

vladimir (citat):
TITO  je bio glavni akter najvece pljacke posle rata.

Vladimire ja sam u vremenu svojega članstva dodijelio 2 minusa .
Ovo što si ti napisao ne vrijedi minusa,to je čista glupost.

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 67
M(j)esto BG

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:07

lacoš (citat):
E sad jel uzeo scratch .Mogao je platiti jednu kunu,ko ovi poslije,pa nebi bilo uzeto Wink

A tebi  +  kako  za ovu ekspresnu duhovitu dosetku, tako  i za najnoviji komentar o gluposti.  Wink 
Kažu "Odlika istine je jednostavnost i kratkoća"

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 67
M(j)esto BG

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:25

U toku predizborne kampanje u jedno maleno selo došli predstavnici jedne od mnogobrojnih partija.
U sali zadružnog doma, pre mitinga, ugledaše Titovu sliku i rekoše predstavniku sela:
"Što ovo ne skinete, znate li da je on umro?"
Znamo, kako ne bi znali! Al' ne smemo da skinemo! - reče predstavnik sela.
"Što ne smete, ko vam brani, sad je demokratija ?" - upitaše partijaši.
"Ne smemo da bunimo narod, mi znamo ali oni ne znaju."

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:28

Nekome je uzeo, nekome je davao, za razliku od danas. Tako da ekipa nemislite da podržavam ove današnje pljačkaše, malo bi bilo bandera za njih. Stari je bar uredio radnička prava, kod mene u kombinatu gdje sam prije rata radio samo je najgluplji mogao dobiti otkaz, čak smo i alkoholičare slali preko sindikata na rehabilitaciju.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:36

bojnik (citat):
Nekome je uzeo, nekome je davao, za razliku od danas. Tako da ekipa nemislite da podržavam ove današnje pljačkaše, malo bi bilo bandera za njih. Stari je bar uredio radnička prava, kod mene u kombinatu gdje sam prije rata radio samo je najgluplji mogao dobiti otkaz, čak smo i alkoholičare slali preko sindikata na rehabilitaciju.

 lol! -  pa bolest je bolest.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:37

bojnik (citat):
Nekome je uzeo, nekome je davao, za razliku od danas. Tako da ekipa nemislite da podržavam ove današnje pljačkaše, malo bi bilo bandera za njih. Stari je bar uredio radnička prava, kod mene u kombinatu gdje sam prije rata radio samo je najgluplji mogao dobiti otkaz, čak smo i alkoholičare slali preko sindikata na rehabilitaciju.

Bemti, kako kažeš kolega, nekad su radili čak i alkoholičari i glupani. Wink

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik
Četni evidentičar


BROJ POSTOVA: : 1310
ČLAN OD: : 2014-01-18
DOB : 54
M(j)esto Tu i Tamo

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 9:39

Evo, svi mi, na kraju krajeva, nemamo baš mnogo različite poglede. Kako bjaše ono; ono što nas čini različite beskrajno je malo.

I treba je priznati, da nam i danas ne ide opet tako loše. Dok smo na vrhu, između prvih na lestvici, to je dobro. I drug TITO bio bi zadivljen. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Audaces fortuna iuvat
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6132
ČLAN OD: : 2011-01-25

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 10:20

restitucija ili  vracanje imovine  oduzete posle drugog svetskog rata. a oduzimano je bukvalno sve . normalno da je TITO  bio inspirator  I glavni rukovodioc ove pljacke.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:06

Diskusija poprima politicku konotaciju sto nije dobro Mad
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 67
M(j)esto BG

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:42

lacoš (citat):
bojnik (citat):
Nekome je uzeo, nekome je davao, za razliku od danas. Tako da ekipa nemislite da podržavam ove današnje pljačkaše, malo bi bilo bandera za njih. Stari je bar uredio radnička prava, kod mene u kombinatu gdje sam prije rata radio samo je najgluplji mogao dobiti otkaz, čak smo i alkoholičare slali preko sindikata na rehabilitaciju.

Bemti, kako kažeš kolega, nekad su radili čak i alkoholičari i glupani. Wink

Za ove današnje duhovitosti plusevi na forumu su OO, piće po volji u "Šumicama" ili gde god ! cheers

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:45

vladimir (citat):
restitucija ili  vracanje imovine  oduzete posle drugog svetskog rata. a oduzimano je bukvalno sve . normalno da je TITO  bio inspirator  I glavni rukovodioc ove pljacke.

Vladimire, nacionalizacija i konfiskacija imovine nepočudnih elemenata poslije II svjetskoga rata, je opće prihvatljiva stvar za pojedince koji JBT vide kao bezgriješnog velikog i dragog vođu, no mnoge je obitelji uništila pa su ostali bez imovine i sredstava za život, a dosta njih i bez života. Twisted Evil
Kolega dragane, kada se god spomene JBT politička prepucavanja su normalna pojava, ako smatraš da sve ide u neželjnome pravcu, kao postavljač teme, molim da se ista zatvori i zaključa. Toliko o tome. zatvor
I da na kraju Vladimire ide plus od mene. bounce

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:46

East&West (citat):
Za ove današnje duhovitosti plusevi na forumu su OO, piće po volji u "Šumicama" ili gde god ! cheers

ako se kolega nemožemo složiti oko lika i djela JBT, barem se oko dobrog jela možemo složiti.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:47

East&West (citat):
Za ove današnje duhovitosti plusevi na forumu su OO, piće po volji u "Šumicama" ili gde god ! cheers

Uvijek me ulovi inspiracija ponedeljkom Very Happy .Jučer pobijedio na kartanju i popio puuunoooo gemišta. drunken
Ovaj put Šumice su u mojoj nadležnosti,tako je dogovoreno Wink .

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 67
M(j)esto BG

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:48

vladimir (citat):
restitucija ili  vracanje imovine  oduzete posle drugog svetskog rata. a oduzimano je bukvalno sve . normalno da je TITO  bio inspirator  I glavni rukovodioc ove pljacke.

A zaključci sa ovog foruma će neminovno pomoći da se ta nepravda ili "nepravda" otkloni i restitucija sprovede u život i ljudima vrati oduzeto.

Mani se vladimire te priče, ni skupština Srbije u nekoliko mandata ništa nije uradila, sve bežeći od početka, kao subota od petka.

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:48

Ja kao konzument bezalkoholnog piva se nebi možda uklopio u ekipu, no za dobar roštilj sam uvijek. cheers

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:48

bojnik (citat):
Ja kao konzument bezalkoholnog piva se nebi možda uklopio u ekipu, no za dobar roštilj sam uvijek. cheers

A belot?

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 11:50

East&West (citat):
vladimir (citat):
restitucija ili  vracanje imovine  oduzete posle drugog svetskog rata. a oduzimano je bukvalno sve . normalno da je TITO  bio inspirator  I glavni rukovodioc ove pljacke.

A zaključci sa ovog foruma će neminovno pomoći da se ta nepravda ili "nepravda" otkloni  i restitucija sprovede u život i ljudima vrati oduzeto.

Mani se vladimire te priče, ni skupština Srbije u nekoliko mandata ništa nije uradila, sve bežeći od početka, kao subota od petka.
Teško je ispraviti nepravdu, dokle seže vračanje otetoga, ipak su ljudi, radnici i seljaci dosta toga izgradili u bivšoj Jugoslaviji, najbolje bi bilo da vratimo se starim Ilirima i da pokupimo prnje. Ajde i da citiram JBT: " nema povratka nastaro".

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 12:00

Kod nas u HR nešto je i vračeno.
Čak su nam se vratili i grofovi. I  drugi koji si pišu predznake od,plemeniti,von,prečasni.....i neznam kako još scratch
A ti bojnik kažeš da nema povratka Laughing lol!

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 67
M(j)esto BG

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 12:01

bojnik (citat):

Teško je ispraviti nepravdu, dokle seže vračanje otetoga, ipak su ljudi, radnici i seljaci dosta toga izgradili u bivšoj Jugoslaviji, najbolje bi bilo da vratimo se starim Ilirima i da pokupimo prnje. Ajde i da citiram JBT: " nema povratka nastaro".

Kolega, za danas više pluseva nemam, gledaću da uz  pomoć "lacoša" učinim nešto i po tvom pitanju  Wink :

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 12:07

East&West (citat):
bojnik (citat):

Teško je ispraviti nepravdu, dokle seže vračanje otetoga, ipak su ljudi, radnici i seljaci dosta toga izgradili u bivšoj Jugoslaviji, najbolje bi bilo da vratimo se starim Ilirima i da pokupimo prnje. Ajde i da citiram JBT: " nema povratka nastaro".

Kolega, za danas više pluseva nemam, gledaću da uz  pomoć "lacoša" učinim nešto i po tvom pitanju  Wink :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kolega E&W,evo ja ču mu udarit jedan +.Koliko se god ne slažemo na temu,ali ipak bi sjeo sa nama za stol Laughing .

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD


Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1648
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 12:25

lacoš (citat):
Kod nas u HR nešto je i vračeno.
Vraceno je i u Srbiji, narocito zemlja. Problem je u imovini koja vise ne postoji ili je vise puta promenila vlasnistvo.
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6132
ČLAN OD: : 2011-01-25

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 12:39

nema potrebe zatvarati temu.tema je ok.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime25.08.14 13:59

bojnik (citat):
Max Blitz (citat):
Kuća je sada sasvim 'u redu' što se toga tiče, odnosno ne djeluje previše sređeno ili 'nakićeno'.
Navodno je Tito nadgledao postavljanje namještaja u kuću, jer je originalnog dosta nedostajalo, ali je 'uzeto' iz susjednih kuća, slično, isto staro (iz tog vremena). Tako sam pročitao.
boldovao sam rečenicu koja je odraz JBT, ako nije bilo kod mene ima kod susjeda. lol!
Ko li je napominjao nesto kao: "Mi tudjega necemo, no svojega ne damo" Rolling Eyes

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Sponsored content





IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO   IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO
Na vrh 
Stranica 1/10Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» IN MEMORIAM JOSIP BROZ TITO
» Josip Broz Tito kao genijalni vojni strateg
» IN MEMORIAM-Vlada Divljan
» In Memoriam: Predrag Lakić - Laki (1955 - 2014)
» Maršal Tito Priština 89/90

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Vojna Historija / Vojna Povijest / Војна историја-
Idi na: