FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

  Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88

Go down 
+2
fap2226
bata967
6 posters
AutorPoruka
bata967
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2014-04-21
DOB : 56
M(j)esto sabac

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime21.04.14 21:09

voleo bih kada bi se neko iz moje generacije prikljucio temi da vratimo uspomene na ova lepa prosla vremena
Na vrh Go down
fap2226
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-11-22
M(j)esto bileca

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime22.11.16 18:24

bata967 (citat):
voleo bih kada bi se neko iz moje generacije prikljucio temi da vratimo uspomene na ova lepa prosla vremena
Bato

JA sam bio na Luscicu 87/88 kod Strizic Dragutina u jednom vodu,Drudi vod je vodio Dimitrovski a treci vod Mile Zgela.Dosao sam iz Sl. POZEGE ,bio sam septembarac.Kada sam dosao odmah sam poceo voziti FAPA 1314 kipera sa mehanickim volanom,Vozio ugalj sa zelj, stanice po svim kasarnama.Kasnije dosli novi Fapovi iz Priboja, Ja sam jednog vozio dok nisu primili civile Gusica ,Bursaca i ostale.....Ali nesto ne znam koje bio iz Sapca ja sam iz Bilece iz Hercegovine, sjecas li se ikoga,,,,,,Dispecer Dusko Jelic iz Modrice desetar Dino Muharemovic iz BOS, Broda.stazisti bili nihad Zolotic iz BOSNE I JEDAN IZ uROSEVCA kako se zvao zaboravio sam,,,Kada se sjetim ostalih pisacu ti......Pozdrav moj prijatelju

Goran Bileca
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 53
M(j)esto Brčko dc, BiH

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime23.11.16 1:36

Pozdrav momci, da Vas samo informišem da imate već temu o kasarni "Luščić" gdje ima dosta postova između ostalih i mojih. Ja sam bio u auto četi kod zastavnika Mileta Žgele VP 6610/1 od februara do decembra 1990 godine.
Drago mi je da je se još neko javio ko je služio u auto vodu i auto četi, ako imate kakvih slika lijepo bi bilo da ih objavite. U već postojanoj temi član Miler i ja smo stavili slike iz tog perioda.
..................

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
fap2226
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-11-22
M(j)esto bileca

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime23.11.16 18:57

Gorica
 Vidim da ste ti i Miler dosta toga ispricali i pustili nekih slika. Ima puno toga cega se sjecam ali neke stvari mi nisu jasne, ne zelim da polemisem oko toga ali vidim da su se neke stvari puno promijenile, od moje sluzbe 87/88 pa do recimo 90 godine.Kada sam ja dosao u Karlovac direktno iz Sl, Pozege odmah su nam svi stavili do znanja (mi smo sada najmladji u ceti, lozimo vatru ujutro obavezno, cistimo prostorije i wc, dajemo pozarstvo do sledeceg dolaska novih znaci januarci ...),TO je stvarno bilo bez veze. Sreca pa sam vozio fapa u civilstvu pa sam odmah zaduzio 1314 kipera i pravo zelj. stanica .nije bitno koje je doba na ili noci vozi se ugalj dokle se ne isprazne vagoni,.To me izvuklo srecom.inace nijedan vozac njie smio izaci bez pratnje da li civil ili najmanje stazo.To je bilo strogo zabranjeno.
Drugo Arsic kapetan je otisao a dosao porucnik Avramovic Zvonko.I on je bio do kraja vojske kod mene.Jedini covjek koji ostao u finom sjecanju je Mile Zgela.to je stvarno jako dobar covjek u svakom mislu, a Strizic djubre kakvo se nije radjalo.Odvodio je ljude iz jedinice da rade kod njega u radionici  uvlakac vecim oficirima i ponizan kad je gusto, Ma djubre samo tako licno sam imao sukobe zbog toga jer nisam htio ici kod njega u radionicu  jer je po mom dolasku cuo da se dobro razumijem u auta i oko popravke. Na prvu mi se nije svidio Vlado DIMITROVSKI je umro kada sam ja bio tamo, isli smo na sahranu svi bukvalno.Ali se ne mogu sjetiti da ga je nek0 zamijenio kazete neki STEFANOVIC,.
Sto se tice auto parka nista u njemu nije bilo nista nego raspali kiosk i akum. stanica.Dva nova fapa su dosla iz Priboja 2226 i ja sam jednog vozio dugo vremena.Aonda su poceli primati civile na autobuse i kamione.Jer njima nije trebala pratnja.Zastavnik Savic je kad sam ja dosao vozio vucni voz(MAZ) ZA TENKOVE I NISTA DRUGO NIJE RADIO.Cuo sam da je bio dobar covjek i veliki srbin i da je imao problema nesto oko posla.Nemam nijednu sliku na zalost iz tog perioda.
pozdravljam te
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 53
M(j)esto Brčko dc, BiH

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime23.11.16 22:49

Da ne ponavljam neke stavove o situaciji jer već sam bio pisao tome, tako je bilo i nazad nema, u postu o izviđačima kasarne Lušcic imaš slike koje su postavljene od clana dresnik na kod jima možeš vidjeti objekte i zgradu u kom je auto vod i suto ceza bila smještens ako te to naravno zanima.

Pozdrav !
............

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 53
M(j)esto Brčko dc, BiH

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime27.11.16 17:07

fap2226 :
"Sto se tice auto parka nista u njemu nije bilo nista nego raspali kiosk i akum. stanica."
........
O tom raspalom kiosku je bilo dosta riječi u onom drugom postu, za vrijeme 1985 godine dok je tu bio miler tog kioska nije bilo nego je umjesto njega bio takođe neki sličan montažni objekat gdje su se vojnici iz auto čete i auto voda okupljali kada su provodili vrijeme u auto parku.

Očito je kiosk tu postavljen nakon 85 godine. Inače služio je da se u njemu boravi za vrijeme požarstva, posebno noćnog.
..........

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
miler
Desetar
Desetar



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 252
ČLAN OD: : 2012-03-06
DOB : 58
M(j)esto Pirot

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime18.02.17 20:27

fap2226 (citat):
Vidim da ste ti i Miler dosta toga ispricali i pustili nekih slika. Ima puno toga cega se sjecam ali neke stvari mi nisu jasne, ne zelim da polemisem oko toga ali vidim da su se neke stvari puno promijenile, od moje sluzbe 87/88 pa do recimo 90 godine.inace nijedan vozac njie smio izaci bez pratnje da li civil ili najmanje stazo.To je bilo strogo zabranjeno.
Drugo Arsic kapetan je otisao a dosao porucnik Avramovic Zvonko.I on je bio do kraja vojske kod mene.Jedini covjek koji ostao u finom sjecanju je Mile Zgela.to je stvarno jako dobar covjek u svakom mislu, a Strizic djubre kakvo se nije radjalo.Odvodio je ljude iz jedinice da rade kod njega u radionici  uvlakac vecim oficirima i ponizan kad je gusto, Ma djubre samo tako licno sam imao sukobe zbog toga jer nisam htio ici kod njega u radionicu  jer je po mom dolasku cuo da se dobro razumijem u auta i oko popravke. Na prvu mi se nije svidio Vlado DIMITROVSKI je umro kada sam ja bio tamo, isli smo na sahranu svi bukvalno.Ali se ne mogu sjetiti da ga je nek0 zamijenio kazete neki STEFANOVIC,.
Sto se tice auto parka nista u njemu nije bilo nista nego raspali kiosk i akum. stanica.Dva nova fapa su dosla iz Priboja 2226 i ja sam jednog vozio dugo vremena.Aonda su poceli primati civile na autobuse i kamione.Jer njima nije trebala pratnja.Zastavnik Savic je kad sam ja dosao vozio vucni voz(MAZ) ZA TENKOVE I NISTA DRUGO NIJE RADIO.Cuo sam da je bio dobar covjek i veliki srbin i da je imao problema nesto oko posla.Nemam nijednu sliku na zalost iz tog perioda.
pozdravljam te
Pozdrav za kolegu iz auto čete, bio sam odsutan neko vreme pa sam pre neki dan video ove postove. Znači kapetan Arsić bio otišao iz autočete, za poručnika Avramovića nisam čuo u moje vreme.
Kada sam ja bio u autočeti a mislim da je bilo tako i ranije dužnost dispečera je obavljalo isključivo aktivno vojno lice a to je bio zastavnik Vlade Dimitrovski, njegov potpis je stajao na raspored za vožnju. Nama se taj raspored čitao odmah po završetku dnevnika oko 20časova a čitao ga je ćata, dežurni čete ili pomoćnik dežurnog. Sa sada pokojnim V.Dimitrovskim sam bio tri meseca u otkomandu na poligon Slunj, bio je dispečer nama vozačima iz Karlovca (mi smo vozili dajčeve i jednog fapa cisternu sa gorivom) i vozačima iz kasarne Borongaj iz Zagreba (oni su vozili fapove-kipere, dva saniteta i dve kampanjole). Bio je dosta smiren, pričao je polako i pomalo kroz nos pa ga je vojska zbog mrmljanja zvala ''mrma''. Sećam se da je nas desetoricu vozača odvojio u učionu i rekao da nas je izabrao da idemo sa dosluženicima iz Petrove gore na Slunj, da će oni biti radno angažovani na postavljanju optičkog kabla koji prolazi kroz poligon, imaće radno vreme od 7-14, svako poslepodne slobodno kao i svaki vikend slobodan a naravno i mi snjima, da vodimo računa o ispravnosti vozila i da vozimo oprezno. Za četiri meseca provedena tamo bio sam tri puta po sedam dana kući (davao nam je dozvole za putovanja koja nije prikazivao kapetanu Arsiću), a pri kraju vojnog roka predložio me je za nagradno odsustvo od 10 dana koje sam i dobio, koje sam uz generacijsko skraćenje i neiskorišćeno redovno odsustvo iskoristio za prevremeno skidanje.
Zastavnik Savić je bio posebna priča i u moje vreme, on je neformalno vodio autočetu jer je bio bliski prijatelj sa komandantom kasarne kao i nekoliko visokih oficira ( njegov sin je imao veliki autoservis u predgrađu Karlovca i održavao vozila mnogim oficirima), pored toga sa svim majstorima i zastavnicima iz ČTO je bio u fenomenalnim odnosima, sećam se da kada smo prijavljivali neki kvar majstori iz radionice su nam preko reda završavali popravke i što kraćem roku.A kapetan Arsić je bio plašljiv čovek i pomalo karijerista slušao je nadređene bez pogovora, tako da je zastavnik Savić dolazio do izražaja. Pričalo se da je bio jedan od najboljih vozača u garnizonu Karlovac, nije bilo prevoza tenkova ili nekih većih građevinskih mašina bez njega i ''njegovog vučnig voza''. Njegovom zaslugom smo imali mašinu za toplo pranje i odmrzavanje vozila, kao i uređaj za podmazivanje vozila, sve se to nalazilo u jednoj drvenoj baraci pored betonskok kanala (mislim da se taj kanal vidi na jednoj od slika ''Gorice 660''), a kioska o kome govorite uopšte nije bilo u to vreme. Očigledno je baraka uklonjena kasnije kao i postavljen kiosk. Akumulatorska stanica u moje vreme je bila dobro održavana i radilo je nekoliko ljudi koji su znali svoj posao (zima 1985-a je bila jedna od najhladnijih bilo je -27, ali problema sa akumulatorima nije bilo).
Što se pratnje tiče bilo je vožnji koje smo sami odrađivali npr.sakupljanje prljavog veša dovoženje na pranje i vraćanje čistog veša, polazio sam bez pratnje do Logorišta tamo u intedanskom servisu preuzimao dva vojnika koji su utovarivali prljav veš i uz spisak stvari ukrcavali se u karoseriju predavali prljav veš i preuzimali čist (istovarali, brojali, utovarali, potpisuvali), a slično je bilo i sa ostalim kasarnama.
Negde sam napisao da je avgusta 85-e, zastavnik Mile Žgela došao na Slunj i zamenio zastavnika V.Dimitrovskog, bio sam sa njima dvadesetak dana i stekao utisak da se radi o veoma dobrom čoveku i starešini. A za Strižića važi opis koji ste dali, a plus toga primećivalo se da je pomalo ''nacionalista'' ali u ono vreme nije se smelo pričati o tome.
Od građanski lica bio je samo jedan vozač koje je vozio autobus i ponekad onaj manji FAP-ov vučni voz (u moje vreme su bila dva ruska MAZ-ova i jedan FAP-ov vučni voz).
Nadam se da će se nekada javiti neko iz mog perioda služenja vojnog roka i potvrditi moje navode.
Pozdrav
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 53
M(j)esto Brčko dc, BiH

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime19.02.17 10:06

1990 godine te velike FAP-ove su obično vozila ova dva vojnika po ugovoru, imali su činove mlađih vodnika.
Što se tiče Strižića jeste bio nezgodan...
............

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
miler
Desetar
Desetar



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 252
ČLAN OD: : 2012-03-06
DOB : 58
M(j)esto Pirot

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime19.02.17 18:29

Kada sam ja bio na Luščiću auto četa nije imala FAP 2026, kao ni FAP2226, bili su samao oni stari FAP-ovi 1314 i jedna Fapova cisterna za gorivo. U našoj kasarni su ih imali artiljerci ili raketaši (nisam najsigurniji) a bili su smešteni u zatvorenim hangarima ispred našeg autoparka. FAP2026 sam imao prilike da vozim u rezervi, vukao sam neki minopolagač ali je vozilo za poželeti voziti.
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 53
M(j)esto Brčko dc, BiH

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime24.02.17 17:28

miler (citat):
Kada sam ja bio na Luščiću auto četa nije imala FAP 2026, kao ni FAP2226, bili su samao oni stari FAP-ovi 1314 i jedna Fapova cisterna za gorivo. U našoj kasarni su ih imali artiljerci ili raketaši (nisam najsigurniji) a bili su smešteni u zatvorenim hangarima ispred našeg autoparka. FAP2026 sam imao prilike da vozim u rezervi, vukao sam neki minopolagač ali je vozilo za poželeti voziti.

Ima na nekoj slici koju sam prije postavio gdje sam sam se slikao u parku pored nekog novog takvog FAP-a, to vozilo je vozio vojnik po ugovoru iz Makedonije za kojeg sam dobio informaciju prije par dana da je nažalost izgubio život početkom 90-tih godina.
.................

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
fap2226
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-11-22
M(j)esto bileca

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime29.05.17 13:33

za Milera

Nisam odavno bio na forumu b.p jna. jer je zazivio onaj na fb-u Pozdravi drugove iz bivse jna.Ali ovaj nas ovdje je ipak vezan za auto četu na Luščiću.
Ti si sve dobro opisao starješine i situaciju koja se dešavala te godine.Slažem se sa tobom u potpunosti.ali da li možda znaš šta je bilo sa ovim našim oficirima iz kasarne na Luščiću.
Rat je bio pred vratima , čuo sam da je Žgela viđen u Bosni kod Prijedora kada se povukla jna iz Hrvatske.Strižić ne sumnjam da je odmah promijenio stranu s obzirom kakav je bio  prema nama.Možda previše pitam ali volio bih znati šta je bilo kasnije 90 I 91.

Pozdravljam te i nemoj nešto zamjeriti.
Na vrh Go down
miler
Desetar
Desetar



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 252
ČLAN OD: : 2012-03-06
DOB : 58
M(j)esto Pirot

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime31.05.17 17:41

fap2226 (citat):
za Milera

Nisam odavno bio na forumu b.p jna. jer je zazivio onaj na fb-u Pozdravi drugove iz bivse jna.Ali ovaj nas ovdje je ipak vezan za auto četu na Luščiću.
Ti si sve dobro opisao starješine i situaciju koja se dešavala te godine.Slažem se sa tobom u potpunosti.ali da li možda znaš šta je bilo sa ovim našim oficirima iz kasarne na Luščiću.
Rat je bio pred vratima , čuo sam da je Žgela viđen u Bosni kod Prijedora kada se povukla jna iz Hrvatske.Strižić ne sumnjam da je odmah promijenio stranu s obzirom kakav je bio  prema nama.Možda previše pitam ali volio bih znati šta je bilo kasnije 90 I 91.

Pozdravljam te i nemoj nešto zamjeriti.
Pozdrav i sa moje strane,
o sudbini starešena iz naše čete sam saznao preko ovog foruma i preko foruma na f.b., a nadam se da si i ti video tamo da je zas. Mile Žgela umro i da je živeo u Kraljevu.
Na vrh Go down
vozač 2026
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2020-02-03

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime21.02.20 20:02

VP 1392 -1984/1985
Fap ovi 2026 bili su havbičkoj bateriji .
Ja sam jedan od ovih vozača . Čini mi se da je bilo 6 vozila . Više ali manje se je upotrebljavalo 4 . 
Sa Fapovima smo bili i na obuci- gađanju na Slunju .
Na vrh Go down
miler
Desetar
Desetar



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 252
ČLAN OD: : 2012-03-06
DOB : 58
M(j)esto Pirot

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime06.03.20 10:59

vozač 2026 (citat):
VP 1392 -1984/1985
Fap ovi 2026 bili su havbičkoj bateriji .
Ja sam jedan od ovih vozača . Čini mi se da je bilo 6 vozila . Više ali manje se je upotrebljavalo 4 . 
Sa Fapovima smo bili i na obuci- gađanju na Slunju .
Pozdrav kolega, da li si i ti bio 1985g. na Luščiću ?

vozač 2026 voli ovaj upis

Na vrh Go down
virant stane
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2021-02-08
DOB : 70
M(j)esto Ljubljana

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime08.02.21 9:46

Januarska 1973 lahka artelerija.
Na vrh Go down
vozač 2026
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2020-02-03

 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime31.07.21 0:52

da , služio 85
Na vrh Go down
Sponsored content





 Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88    Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392/3 1987/88
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić - VP 1392 1983/84
» Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić 89/90
» Karlovac kasarna 'Robert Domani' Luščić 1984/85
» IZVIĐAĆI - KARLOVAC - Kasarna Petrova Gora i Luščić 87/88/89
» Karlovac-Kasarna Petrova Gora 76/77

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: