FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaula VP 2515 - bugarska granica

Go down 
+31
frtz
vojnik zele
posavljak
PORUCNIK
jale67
martin71
čiko
Nardo
shally
broz
Selman
Jozo Trklja
dpuric
dhos
Lala Basaid
Miroljub Stojanovic
dario 3112
Pegaz
zeljkogc
veter
Proteinko
ursus
SveJug
kruno1811
Edo_1
Kemo Specijalac
dinosaurus
ZAGORAC
Vojnik Graničar
Max Blitz
Pero™
35 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
vojnik zele
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2016-12-11

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime02.01.18 6:30

čiko (citat):
vojnik zele (citat):
Pozdrav Ciko

 j a sam bio na karauli Zele(ili Granit) od 06/84-03/85, a nas rejon je bio od GK 148 do 152.M
Jel susednja karaula se zvala Slavče ako me sječanje ne vara.Da tačno je i to sa G.K.Znaš dugo je vremena od tada, pa čovjek malo zabrlja te
kamene.Jel se sjetiš ko ti je bio komandir( meni je bio po imenu Vlastimir e prezime se ne sječam).Vozio je rumeni  fičko.Stanovao je
Bosilegradu.Ako me sječanje ne vara on nije bio rednom sastavu JNA nego je bio pogodbenik.Eto ima toga još.Baš mi je drago, da konačno pričam sa čovekom ko je bio u istoj karauli.Od moje klase nisam nikoga primetio na forumu.Lep pozdrav
Da ,sa sjeverne strane karaula Pionir, a sa juzne Slavce.Preko puta nase karaule je bila bugarska karaula Gelcina,a preko puta karaule Slavce  selo Usi i Kiselica,a prvi veci grad u Bugarskoj Sredorek.Eto to su pojmovi koji su vam mozdra vratili neka sjecanja.U ,, centru" sela Grujinci bila je prodavaonica i u moje vrijeme je bio prodavac Mitko(posto sam najvise vremena proveo na osmatracnici u toj prodavaonici se uvijek stalo i nesto popilo-konjak i sok od narandze,onako ,, s nogu").Komandir je bio isto Vlastimir Ivkovic-Dugi.porucnik po cinu tada i bio je  aktivirani pitomac SRO,a vozio je tada nekog stojadina,kojeg je uvijek parkirao koji kilometar nize od karaule.U moje vrijeme smo imali dva sluzbena psa:Aro-nesto stariji i Sik-mladji i vrlo pouzdan   tada  .Ja sam isto zaboravio imena onih par mahala oko sela...Pozdrav i to su neke informacije da vas malo podsjete na to vrijeme.Sto se tice pronalaska nekih osoba sa kojim ste sluzili,pokusajte na Facebook ,tamo imate grupu Granicne jedinice JNA,i grupu pronadji drugove iz bivse JNA.
Na vrh Go down
vojnik zele
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2016-12-11

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime02.01.18 6:39

Za ciko

evo imate link za te grupe

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo jedna slika iz 08/84

[You must be registered and logged in to see this image.]


Lokacija GK 151(kako smo ga zvali-kec) sa google

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
čiko
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 61
M(j)esto POSTOJNA

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime02.01.18 23:55

vojnik zele (citat):
čiko (citat):
vojnik zele (citat):
Pozdrav Ciko

 j a sam bio na karauli Zele(ili Granit) od 06/84-03/85, a nas rejon je bio od GK 148 do 152.M
Jel susednja karaula se zvala Slavče ako me sječanje ne vara.Da tačno je i to sa G.K.Znaš dugo je vremena od tada, pa čovjek malo zabrlja te
kamene.Jel se sjetiš ko ti je bio komandir( meni je bio po imenu Vlastimir e prezime se ne sječam).Vozio je rumeni  fičko.Stanovao je
Bosilegradu.Ako me sječanje ne vara on nije bio rednom sastavu JNA nego je bio pogodbenik.Eto ima toga još.Baš mi je drago, da konačno pričam sa čovekom ko je bio u istoj karauli.Od moje klase nisam nikoga primetio na forumu.Lep pozdrav
Da ,sa sjeverne strane karaula Pionir, a sa juzne Slavce.Preko puta nase karaule je bila bugarska karaula Gelcina,a preko puta karaule Slavce  selo Usi i Kiselica,a prvi veci grad u Bugarskoj Sredorek.Eto to su pojmovi koji su vam mozdra vratili neka sjecanja.U ,, centru" sela Grujinci bila je prodavaonica i u moje vrijeme je bio prodavac Mitko(posto sam najvise vremena proveo na osmatracnici u toj prodavaonici se uvijek stalo i nesto popilo-konjak i sok od narandze,onako ,, s nogu").Komandir je bio isto Vlastimir Ivkovic-Dugi.porucnik po cinu tada i bio je  aktivirani pitomac SRO,a vozio je tada nekog stojadina,kojeg je uvijek parkirao koji kilometar nize od karaule.U moje vrijeme smo imali dva sluzbena psa:Aro-nesto stariji i Sik-mladji i vrlo pouzdan   tada  .Ja sam isto zaboravio imena onih par mahala oko sela...Pozdrav i to su neke informacije da vas malo podsjete na to vrijeme.Sto se tice pronalaska nekih osoba sa kojim ste sluzili,pokusajte na Facebook ,tamo imate grupu Granicne jedinice JNA,i grupu pronadji drugove iz bivse JNA.
Puno hvala za ove informacije.Sada sam siguran da smo bili na istoj karauli.Pozdrav
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime08.01.18 11:45

Bravo kolege graničari !
Orjentacija na terenu dobra !
Samo napred !
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime12.03.18 15:30

Dobra je ova ideja sa fejsbukom...nađe se ponešto...
Na vrh Go down
martin71
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2018-08-16

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime17.08.18 19:09

Nardo (citat):
Za kruna 1811koji smo bili zajedno na karauli vlasotinacke brigade 90/91, dobro da si stavio slike
I ja sam bio na toj karauli 90/91
Na vrh Go down
jale67
Gušter
Gušter
jale67


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2018-12-02
DOB : 56
M(j)esto Sarajevo

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime03.12.18 7:29

Pozdrav drugovi.
Ja sam Jasmin Arifić iz Sarajeva služio sam u T.Mitrovici 86 septembar i dobio prekomandu u Bosilegrad 87 gdje sam ostao do kraja sluzenja vojnog roka.Cijelo vrijeme sam bio u Komandi.Ako neko ima iz tog vremena volio bih da mi se javi ili da postavi neku sliku jer nemam bas nista(prokleti rat).Sa imenima mojih drugova sam slab znam da je bio samnom Kozica bio je brico Nebojsa iz Vranja svirao je dobro gitaru.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
jale67
Gušter
Gušter
jale67


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2018-12-02
DOB : 56
M(j)esto Sarajevo

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime17.01.19 12:59

Baš nema niko iz moje klase kada sam ja bio.U komandi je bio kuhar ozenjen slovenkom a negdje iz bosne je bio.Ako se neko sjeca straze na stadionu kad je dolazio helikopter da razvlacimo kablove struje u neko selo.Bio je jedan iz Zenice bio je problem znam da se sav isjekao udario rukom šakom u ormaric prve pomoci i znam da su ga otpustili iz vojske ranije.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime17.01.19 14:33

jale67 (citat):
Baš nema niko iz moje klase kada sam ja bio.U komandi je bio kuhar ozenjen slovenkom a negdje iz bosne je bio.Ako se neko sjeca straze na stadionu kad je dolazio helikopter da razvlacimo kablove struje u neko selo.Bio je jedan iz Zenice bio je problem znam da se sav isjekao udario rukom šakom u ormaric prve pomoci i znam da su ga otpustili iz vojske ranije.
jale67, nekad treba vremena da neko iz klase navrati, nađe ovu temu i pročita tvoj post, prepozna te pa se javi.
Međutim, ima i drugova koji odustanu, pa kad im se javi neko s kim su bili bliski, oni ne vide jer prestanu posjećivati forum.
Dok e ne jave tvoji, druži se s nama, mislim da ima dovoljno znimljivih tema u kojima možemo ćaskati, razmjenjivati mišljenja i iskustva i opustiti se.
Lično sam, baš ovdje, stekao nekoliko dragocjenih drugova-prijatelja.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime04.06.19 13:08

Aktivnosti na forumu sve "tanje"....ili smo se ulijenili....ili nas je sve manje... Sad
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime04.06.19 16:32

posavljak (citat):
Aktivnosti na forumu sve "tanje"....ili smo se ulijenili....ili nas je sve manje... Sad
Može biti i to a i ljudi se zasite ovakvih stvari.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
vojnik zele
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2016-12-11

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime15.09.19 7:02

[You must be registered and logged in to see this link.] (citat):Baš nema niko iz moje klase kada sam ja bio.U komandi je bio kuhar ozenjen slovenkom a negdje iz bosne je bio.Ako se neko sjeca straze na stadionu kad je dolazio helikopter da razvlacimo kablove struje u neko selo.Bio je jedan iz Zenice bio je problem znam da se sav isjekao udario rukom šakom u ormaric prve pomoci i znam da su ga otpustili iz vojske ranije




Koje godine ste sluzili?U ljeto 1984.godine je helikopter pomagao oko izgradnje elektro linije za karaulu Kadinjaca.Ako ste sluzili te godine,da se nije slucajno taj vojnik iz Zenice  prezivao Skopljak???
Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 22:42

Pozdravljeni graničari.
Bio sam i ja na toj karauli od meseca septembra do meseca maja samo neznam dali sam bio 1986 do 1987  Ja sam iz Slovenije bilo nas je nekaj slovencev. Bio je takodže jeda kako se mi čini Dražen Zečevič, Dakic G,Lucic S,Jasarevic J , Muamer  Bujan . Onda je bio jedan iz beograda kojeg smo zvale Bjeli zato što je bio bjele kose. Bije tudi jedan od JAjca A kuhar bio je iz Bjelasnice kot Sarajeva. 
Imam nekoliko slika čekaj samo da jih poskeniram

LP
Miroslav Romih


frtz: komentar modifikovan dana: 26.12.19 23:01; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:40

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Vlasotinackih brigada   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:44

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:44

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime25.12.19 23:47

To ima još slika iz zakletve v Leskovcu v kasarni Jućni logor
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime26.12.19 20:53

frtz (citat):
Vlasotinackih brigada
Šteta  Sad što se više ne javlja pokretač ove teme Pero™.
On bi te imap što pitati i o karauli i oko karaule.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Kerovođa-Nero
Gušter
Gušter
Kerovođa-Nero


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-01-09
M(j)esto Petrovče

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime09.01.20 18:32

Pozdrav svim na forumu iz Slovenije.
Sretan sam što sam pronašao tej forum,da se setim  starih vremena.
Ponosan sam da sam bio graničar-kerovođa na karauli Donji Krivodol 84/85.
Ako se ko nađe biče mi drago.
Imam nekoliko slika pa ču ih u priliki stavit.

lp Franc

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime11.01.20 11:56

Kerovođa-Nero (citat):
Pozdrav svim na forumu iz Slovenije.
Sretan sam što sam pronašao tej forum,da se setim  starih vremena.
Ponosan sam da sam bio graničar-kerovođa na karauli Donji Krivodol 84/85.
Ako se ko nađe biče mi drago.
Imam nekoliko slika pa ču ih u priliki stavit.

lp Franc

Dobro došao na stranice bivše vojske.
Čekamo tvoje slike da ih vidimo.  Shocked
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime23.01.20 11:48

Čekamo te slike graničaru !!!... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime20.08.20 17:07

East&West (citat):
Posle dugo vremena da se ulogujem na ovaj forum i objavim nešto, pogotovo bitno za starije članove.
Ljudi, ako se sećate sa foruma člana Pero TM, dugo se nije oglašavao ni ovde ni u drugim grupama i forumima.
Tražio sam ga , čačkao neke izvore...
Na žalost juče sam saznao da je Pero  preminuo još 2014. godine.
Ko je u prilici neka popije jednu za njegovu dušu.
Upoznao sam ga lično, dobar je to čovek bio.
I na forumu je bio tolerantan i kooperativan, a objave su mu bile veoma zanimljive i odisale iskrenošću i dobrotom.
Petre laka ti zemlja. Sad

Pero™ pokretač teme o karauli "BOŽICA"  - VP 2515.
Počivaj u miru Božjem prijatelju zauvijek.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Pero:tm: (citat):
Graničaru, zdravo, nisam uranio, nego sam zaspao.
Zaspao sam za kompjuterom, logiran na JNA Forum.
Dobra ova stolica za spavanje, vredi svojih para.
Ajde sad da napišem odgovor na tvoj komentar.
Inače ovde u Ljubljani več pada sneg.
Nadam se da ga neče biti puno.
Pozdrav iz Ljubljane.
Pero
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
frtz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2019-12-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime27.04.21 23:21

Ako če se kdo nači v klasi 86/87sa karavle. Nek se mi javi na facebook
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Petar /Bihać
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2021-12-06

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime09.12.21 20:59

Pero/Bihać pozz svima na forumu neko ko je služio na karaula Svoboda/Dimitrovgrad sep90/maj 91
Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime03.03.24 16:40

Izgleda većina graničara na bugarskoj granici zaspalo.
Na vrh Go down
bojc
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2015-09-25

Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime24.03.24 20:07

To je karaula Vuči Del Bugarska granicana, komanda Surdulica na kojoj sam služio vojni rok godine 76/77.[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VP 2515 - bugarska granica   Karaula VP 2515 - bugarska granica - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula VP 2515 - bugarska granica
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Graničari Gevgelija '83.
» Karaula DUB
» karaula Petačinci
» Karaula Bezdanica kod Halova

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: