FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 NPBPN JNA je sad i na Facebook-u

Go down 
+23
fordmondeo
Max Blitz
VP 2033
Maks1969
stepa
bortchy
Zemo
tose
dragnik
sego
Patrick
Matrix
FORMICA
inzenjerac
pera84
k2neno
misha
malena
Rodic Zeljko
Marduk
Crni
purger
VBČ
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime07.05.11 20:03

Patrick (citat):
Matrix (citat):
Baš fali onaj najdraži gušterski zvuk trube za povečerje,gledao sam linkove ali nisam mogao otvoriti-jedini zvuk koji sam volio prvih mjesec dana silent
Laka vam noć.. Sleep
[You must be registered and logged in to see this link.] Sleep

E hvala Patrik,sad već znam što ću ujutro staviti na mobitel za buđenje,možda prvi dan i skočim iz prve lol!
Na vrh Go down
Patrick
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
Patrick


BROJ POSTOVA: : 564
ČLAN OD: : 2010-04-11
DOB : 52

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:25

Matrix (citat):
Patrick (citat):
Matrix (citat):
Baš fali onaj najdraži gušterski zvuk trube za povečerje,gledao sam linkove ali nisam mogao otvoriti-jedini zvuk koji sam volio prvih mjesec dana silent
Laka vam noć.. Sleep
[You must be registered and logged in to see this link.] Sleep

E hvala Patrik,sad već znam što ću ujutro staviti na mobitel za buđenje,možda prvi dan i skočim iz prve lol!
Nema na Čemu,drago mi je da budem od koristi, Very Happy
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:35

spava Pariz, spava Sid.....
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:38

New York, London, Moskva, Madrid...
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:40

samo Patrick i Petar avetaju po forumu u ova doba... Laughing
Na vrh Go down
Patrick
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL PUKOVNIK u rezervnom sastavu
Patrick


BROJ POSTOVA: : 564
ČLAN OD: : 2010-04-11
DOB : 52

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:51

pera84 (citat):
samo Patrick i Petar avetaju po forumu u ova doba... Laughing
a ode i Patrick,izvini prijatelju nisam bez razloga ustao u ovo doba,pozdrav.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime08.05.11 6:56

Sleep
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.05.11 15:00

malena (citat):
Pera84 ja ne radim nikad ništa .. i tipka umjesto mene i misli umjesto mene lol!
Matrix samo klikneš na login Idea
A reprodukcija?neki užici i tako to.....ne radi valjda i to? afro

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.05.11 21:24

A što je to? scratch mislim reprodukcija, užitci? lol!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.05.11 21:26

purger (citat):
malena (citat):
Pera84 ja ne radim nikad ništa .. i tipka umjesto mene i misli umjesto mene lol!
Matrix samo klikneš na login Idea
A reprodukcija?neki užici i tako to.....ne radi valjda i to? afro

purger, polup'o si loncice. kad ja sa zenom onda je reprodukcija, kad je spomocnicomonda je uzivanje Wink
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.05.11 22:09

purger (citat):
Facebook svratište svega i svačega(moje mišljenje)
Biće to borba,teška borba na ovom skliskom terenu!!!!

Osobno nemam ništa protiv ali biće tu svega. Basketball

Prvo kad sam ovo pročitao složio sam se sa ovim iako sam na toj hebenoj društvenoj mreži osim još 6 foruma koji nemaju veze sa ovakvim temama i na dva sam moderator i opet nema politike i ipak moram brisati postove,upozoravati i davati banove a sam Facebook je dobar eto trla,baba lan da joj prođe dan i najveće mijesto ogovaranja i s*anja koja se dese kad netko nešto slika na nekom tulumu a u pozadini slučajno uhvati muža ili ženu možda u sasvim slučajnom zagrljaju i dođe do najgorih scena tako da ovaj forum neka ostane ovakav jer puno ljudi zna za njega pa koće se logirati dobrodošao a lakše ga je i kontrolirati od stranih uljeza i neumjesnih upadica - toliko.
Na vrh Go down
dragnik
Gušter
Gušter
dragnik


BROJ POSTOVA: : 50
ČLAN OD: : 2011-07-08
DOB : 58
M(j)esto Svetozarevo

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.07.11 15:41

Vojnik bez čina (citat):
>
>
>

Od danas nas možete pratiti i na Facebook-u


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
malo mi je neobično, jna, a nepolitična, jer je jna, pre miloševića, bila na čvrstoj liniji SKJ, Tito, partija, Jugoslavija...
samo primećujem Basketball

Na vrh Go down
https://www.reverbnation.com/dragnik
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.07.11 23:17

Trudimo se da bude nepolitična,ponekad se skrene iz samih razloga koje si naveo ali VP je uvjek tu lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
dragnik
Gušter
Gušter
dragnik


BROJ POSTOVA: : 50
ČLAN OD: : 2011-07-08
DOB : 58
M(j)esto Svetozarevo

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime10.07.11 19:23

purger (citat):
Trudimo se da bude nepolitična,ponekad se skrene iz samih razloga koje si naveo ali VP je uvjek tu lol!

a, vojna policija? jesu li im i pendreci na kockice, ili?
Na vrh Go down
https://www.reverbnation.com/dragnik
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime10.07.11 23:01

Pa znaš kakvi su Suspect

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
tose
Gušter
Gušter
tose


BROJ POSTOVA: : 72
ČLAN OD: : 2011-12-08
DOB : 57
M(j)esto Titov Veles

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime18.12.11 19:03

Ma daj sta je ovo sa facebook- om nista ne funkcionise. Bilo bi dibro da smo na facebook. Ondak bi smo bili jos veci, bilo bi nas vise.
Na vrh Go down
Zemo
Gušter
Gušter



Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2009-12-10
DOB : 64
M(j)esto Sarajevo

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime17.03.12 15:39

E sad, slažem se sa (eventulanim) brisanjem ove moje poruke od strane urednika ovog foruma ali neka mi poslije toga ipak ne zamjere ovaj moj post. Ovaj sajt sam shvatio kao (još) jedan od sajtova koji nas, makar na ovaj način vračaju u doba naše mladosti i tadašnjih obaveza koje nam i nisu bile obaveze, uzimajući u obzir samo značenja te riječi. To je period u kome smo manje-više sazrijevali kao ljudi i sticali prva saznanja u životu. Znači, prema meni, najbitniji period ove naše generacije. Ovo namjerno apostrofiram da se vidi kako ja to mislim a vjerujem da uredništvo ima isti ili približno isti stav.
Isto tako, taj period obuhvača i Omladinske Radne Akcije kao jedan od bitnijih segmenata tadašnjeg perioda. Ja sam čan jednog sajta koji je aktivan još od 2007. godine i naziv sajta je......"ora bilten sfrj" i tu ima više od 2000 članova uglavnom simpatizera ili učesnika jedne ili više Omladinskih Radnih Akcija u našoj Jugi. Kada posjetite taj "naš" sajt vidječete koliko tu ima aktivnosti, počeli smo organizovati druženja "starih" akcijaša, prvo druženje je bilo u Kikindi 2008, poslije idu još druženja širom naše bivše Juge. Ide Kikinda svake godine, pa Beograd, Sarajevo i niz druženja po cijeloj Jugi..
Trenutno je u Zenici druženje akcijaša inicirano tim našim forumom kroz manifestaciju "Zenička čimburijada 2012" period odražavanja manifestacije 17-18.03.2012.
Zašto ja to pominjem sada? Služenje  u JNA je bila jedna od karakteristima tog našeg perioda. Na susretima akcijaša su se pominjala i služenja u JNA, ko je gdje, osim učešća na akcijama, služio u JNA. Možda bi se tu mogla ostvariti neka "interakcija" jer mi svi pripadamo jednoj te istoj generaciji.

Na vrh Go down
bortchy
Gušter
Gušter
bortchy


BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-02-15
DOB : 59

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime15.02.13 1:31

dRAGI VOJNICI ETO LJEPOG POZDRAVA SVIMA,EVO JA SAM JOŠ GUŠTER HEHE ALI ONAJ TKO JE TU STRANICU SMISLIO SVAKA ČAST,ETO KAD DOĐE PRILIKA ČASTIM SA PIVOM I KAVOM PA MOŽDA JOŠ KOJI KREMIPAN DA KUPIM U KANTINI ;-) Ja sam jakoprijatno iznenađen da sam našao tu stranicu a na FB bi ipak trebala biti isto stranica .Eto tako mojeg pozdrava svim mojim pajdašima budite mi dobro,a znajte jednog dana čemo opet bit skupa lol!

_________________
puno pozdrava Boris Odreitz-Bortchy
Na vrh Go down
http://bortchy.wix.com/bortchy-#!untitled/c24kz
stepa
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 27
ČLAN OD: : 2013-06-24
DOB : 59
M(j)esto kikinda

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime28.07.13 8:50


[You must be registered and logged in to see this link.]


ne mogu da dobijem ovu stranicu,dobijem moj profil.
Na vrh Go down
Maks1969
Gušter
Gušter
Maks1969


BROJ POSTOVA: : 65
ČLAN OD: : 2013-10-26
DOB : 54
M(j)esto Pula

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 0:48

Ako ste za otvoriti ću ja novu grupu to je laganini. No zaista treba više admina a ni grupa ne bi smjela biti otvorena da svakakvi panjevi uljeću kako im se "digne". Prije otvaranja grupe trebalo bi neke stvari dogovoriti.

_________________
Nacionalizam je zadnje uporište hulja.
Na vrh Go down
VP 2033
Gušter
Gušter
VP 2033


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2010-05-15
M(j)esto U Zemlji medvjeda i leptirova

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 10:57

Ako grupa onda zatvorena i samo za clanove Foruma, problem je da vecina imaju svoj FB konto sa pravim imenom a u forumu smo pod nickom ( anonimni ) kako to rijesiti ?
Bilo bi povoljno kad ne bi bilo moguce dovesti nick iz foruma u vezu sa pravim imenom iz FB.
Mislim da je to nemoguce.
Na vrh Go down
Maks1969
Gušter
Gušter
Maks1969


BROJ POSTOVA: : 65
ČLAN OD: : 2013-10-26
DOB : 54
M(j)esto Pula

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 20:45

Ne znam kako prokljuviti tko se skriva iza kojeg nicka na FB ako nisi pogriješio i nekom se javio preko maila? Jedino da istovremeno provali i na vaš Fb acc i ovdje na forum pa da može upotrijebiti IP adrese routera-tek tada bi netko mogao povezati nickove odavdje i acc na FB..Na FB se najbolje spajati preko Tor omrežja i naravno ne sa pravim podacima-imenom i prezimenom. Tajna grupa na FB znači da nitko van grupe pojma nema da grupa uopće postoji,u nju se ulazi samo po preporuci.Tako da s te strane opasnosti nema ako se dogovore jasna pravila koga i kako se poziva u grupu.Tko vam želi provaliti identitet to će i napraviti. Tko zna znanje spriječiti ga je vrlo teško ako ne i nemoguće. Grupe se preuzimaju preko "lažnjaka" koji nekom adminu shackaju account pa onda pobacaju sve van iz grupe i raspuste grupu. A to se da prevenirati sa adekvatnom lozinkom i njenom povremenom mjenjaju. To sada ulazi u sferu IT sigurnosti.Ako vas zanima kako kreirati dobru lozinku,kako se malo izgubiti na internetu da vam nije lako naći trag,koje zaštite i koji su načini zaštite on line privatnosti to nije tolika mudrolija. To se da naučiti.


Maks1969: komentar modifikovan dana: 01.11.13 21:17; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 20:50

Maks1969 (citat):
Ne znam kako prokljuviti tko se skriva iza kojeg nicka na FB ako nisi pogriješio i nekom se javio preko maila?
 


Takvu eventualnu grupu na FB bi prvenstveno trebalo zaštititi od upada provokatora i nesuvislih zajebancija.
 
A što se tiče tajanstvenosti?
Svakome na volju, ali ne razumijem čemu pretjerana...
Na vrh Go down
Maks1969
Gušter
Gušter
Maks1969


BROJ POSTOVA: : 65
ČLAN OD: : 2013-10-26
DOB : 54
M(j)esto Pula

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 20:54

stepa (citat):
ne mogu da dobijem ovu stranicu,dobijem moj profil.

Stepa klikom na obrisanu stranicu ( zato što je stranica obrisana) FB te vrati na tvoj profil. Takve su postavke FB.
Na vrh Go down
Maks1969
Gušter
Gušter
Maks1969


BROJ POSTOVA: : 65
ČLAN OD: : 2013-10-26
DOB : 54
M(j)esto Pula

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime01.11.13 21:00

Max bez kvalitetnih admina koji znaju šta rade to neće ići. Provokatore se tretira Mao Ze Dong-ovom metodom. I noga u dupe je korak naprijed. Na FB sam pod pravim imenom no ako netko želi ostati anoniman a ne zna kako to postići tu mogu pomoći.

_________________
Nacionalizam je zadnje uporište hulja.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime13.12.13 19:15

Ima ili nema stranice na fb ?
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime13.12.13 19:22

Jedno vrijeme je nešto bilo ali ne u organizaciji FBPNJNA.
Kako nisam nikada bio član te facebook grupe doista neznam o njenom postojanju danas.

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime13.12.13 19:24

Ok  Smile 
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3736
ČLAN OD: : 2013-12-01

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime15.12.13 23:52

Zemo (citat):
E sad, slažem se sa (eventulanim) brisanjem ove moje poruke od strane urednika ovog foruma ali neka mi poslije toga ipak ne zamjere ovaj moj post. Ovaj sajt sam shvatio kao (još) jedan od sajtova koji nas, makar na ovaj način vračaju u doba naše mladosti i tadašnjih obaveza koje nam i nisu bile obaveze, uzimajući u obzir samo značenja te riječi. To je period u kome smo manje-više sazrijevali kao ljudi i sticali prva saznanja u životu. Znači, prema meni, najbitniji period ove naše generacije. Ovo namjerno apostrofiram da se vidi kako ja to mislim a vjerujem da uredništvo ima isti ili približno isti stav.
Isto tako, taj period obuhvača i Omladinske Radne Akcije kao jedan od bitnijih segmenata tadašnjeg perioda. Ja sam čan jednog sajta koji je aktivan još od 2007. godine i naziv sajta je......"ora bilten sfrj" i tu ima više od 2000 članova uglavnom simpatizera ili učesnika jedne ili više Omladinskih Radnih Akcija u našoj Jugi. Kada posjetite taj "naš" sajt vidječete koliko tu ima aktivnosti, počeli smo organizovati druženja "starih" akcijaša, prvo druženje je bilo u Kikindi 2008, poslije idu još druženja širom naše bivše Juge. Ide Kikinda svake godine, pa Beograd, Sarajevo i niz druženja po cijeloj Jugi..
Trenutno je u Zenici druženje akcijaša inicirano tim našim forumom kroz manifestaciju "Zenička čimburijada 2012" period odražavanja manifestacije 17-18.03.2012.
Zašto ja to pominjem sada? Služenje  u JNA je bila jedna od karakteristima tog našeg perioda. Na susretima akcijaša su se pominjala i služenja u JNA, ko je gdje, osim učešća na akcijama, služio u JNA. Možda bi se tu mogla ostvariti neka "interakcija" jer mi svi pripadamo jednoj te istoj generaciji.

Bilo mi zadovoljstvo citati komentar salutiranje

Na vrh Go down
Saša Nikolić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-02-22
M(j)esto Srbija

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime09.04.14 14:28

Odnedavno sam član ovog foruma. Iako nisam imao priliku da vojni rok služim u JNA, po godinama pripadam generacijama koje pamte sve ono dobro što nam se događalo u SFRJ, a o čemu mlađi mogu samo da maštaju. Još dugo će generacije živih Jugoslovena prenositi uspomene na jaku i u svetu poštovanu državu koja je brinula o svakom svom pojedincu. 


Pripadam onima koje vraćanje u prošlost opušta i udaljava od surove realnosti. Želeo bih da nas ovde ima što više. Zato mislim da bi bilo poželjno napraviti Facebook stranicu foruma. Ta stranica bi dobro poslužila popularizaciji ovog sajta. Svi vole da pričaju o svojim vojničkim danima, ali nemaju uvek priliku za to. Milsim da bi se preko Facebook stranice mnogi naši prijatelji uključili u rad foruima i doprineli da bude dinamičniji, zanimljiviji i posećeniji
Na vrh Go down
Mikula 67
Podporučnik
Podporučnik
Mikula 67


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
BROJ POSTOVA: : 1546
ČLAN OD: : 2013-12-22
DOB : 56
M(j)esto Šabac

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime30.09.15 18:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Koliko god bila varljiva, nada služi barem tome da nas ugodnim putem vodi do kraja života.
Na vrh Go down
šapka
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 46
ČLAN OD: : 2015-01-30

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime22.12.15 10:22

Pa moji dragi drugovi i drugarice,svi koji ste radili u JNA,bivši oficiri i vojnici srećan vam dan JNA.Da se prisetimo sve ono šta smo dali za naš narod i našu Jugoslaviju, za sva ona srećna sastajanja i veselja, za svu onu pomoć u svim nedaćama koja su nas zadesili,leteli smo bez straha i bojazni za svoj život.Znam ima ih koji će da nas osude,samo smo hteli da branimo ono za koje su mnogi živote dali, za kojima se niti spomenik nesme da zna, ali to je narod hteo,pa neka mu je srećno.Lićno za mene je MOJ NAROD CELA BIVŠA JUGOSLAVIJA.
Na vrh Go down
šapka
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 46
ČLAN OD: : 2015-01-30

NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime31.12.15 9:15

Sve najlepše što se poželeti može u Novoj 2016.god.svim bivšim oficirima, GL. vojnicima  JNA i celoj TITOVOJ  Jugoslaviji,  zdravlja,sreće,ljubavi,berićeta,da se svi volimo i cenimo kao nekada bez da se delimo na ove ili one, od srca želi vam TITOVA šapka.
Na vrh Go down
Sponsored content





NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NPBPN JNA je sad i na Facebook-u   NPBPN JNA je sad i na Facebook-u - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
NPBPN JNA je sad i na Facebook-u
Na vrh 
Stranica 5/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Subotica 89/90
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)
» Smederevska Palanka

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Vojna Historija / Vojna Povijest / Војна историја-
Idi na: