FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share | 

Bataljon veze VP 6900 Boro Menkov - Kumanovo

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 22740
REPUTACIJA : 619
Član od : 2012-10-30
Dob : 50
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Bataljon veze VP 6900 Boro Menkov - Kumanovo   04.05.18 22:53

@dpuric (citat):
@kivuma69 (citat):
Pozdrav,
Ja sam Vlade iz Uzica, klasa septembar 98-99.
Secam se desetara Hezler Perice iz ZG,  Pančić Sase iz Krive Palanke.Moji dobri klasici su Munizaba Denis- Split, Jakopović Slaven -Zagreb, Znika Kresimir- Zagreb, Petrov Todor- Djevdjelija,Jarc Joze-Slovenija ( ne secam se mesta) , Kondić Stanko - BiH.

Dobro ti nama  dosao na forum.Verovatno nisi procitao Pravila foruma koji (forum) se inace odnosi na period postojanja JNA. 1998/99 godina svakako to nije (JNA tada nije postojala). No, to ne znaci da se ne mozes ukljuciti u rad foruma na nekoj od tema striktno postujuci navedena pravila.

Pa dobro sad baš da bi mu klasići na odsluženju vojnog roka u Kumanovu 1998/99 god bili iz Splita, Zagreba, Slovenije, BiH... Very Happy
A možda bi/je čak bilo i moguće, ali pod KFOR.

Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 6999
REPUTACIJA : 98
Član od : 2014-08-01
Dob : 56
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Bataljon veze VP 6900 Boro Menkov - Kumanovo   05.05.18 2:07

@Max Blitz (citat):
@dpuric (citat):
@kivuma69 (citat):
Pozdrav,
Ja sam Vlade iz Uzica, klasa septembar 98-99.
Secam se desetara Hezler Perice iz ZG,  Pančić Sase iz Krive Palanke.Moji dobri klasici su Munizaba Denis- Split, Jakopović Slaven -Zagreb, Znika Kresimir- Zagreb, Petrov Todor- Djevdjelija,Jarc Joze-Slovenija ( ne secam se mesta) , Kondić Stanko - BiH.

Dobro ti nama  dosao na forum.Verovatno nisi procitao Pravila foruma koji (forum) se inace odnosi na period postojanja JNA. 1998/99 godina svakako to nije (JNA tada nije postojala). No, to ne znaci da se ne mozes ukljuciti u rad foruma na nekoj od tema striktno postujuci navedena pravila.

Pa dobro sad baš da bi mu klasići na odsluženju vojnog roka u Kumanovu 1998/99 god bili iz Splita, Zagreba, Slovenije, BiH... Very Happy
A možda bi/je čak bilo i moguće, ali pod KFOR.

Svima mogu da se dese greške u tipkanju i lapsusi...

Bataljon veze VP 6900 Boro Menkov - Kumanovo
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bataljon veze VP 6900 Boro Menkov - Kumanovo
» Kumanovo 88/89 Vojna policija
» VP 5887/18 vojna policija Kumanovo kas. Boro Menkov, oktobarac '83.
» Poligon Krivolak
» Štip VP 4447/2 bataljon veze, septembar 87/88