FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna

Go down 
+16
Saša Adamović
B_Herc
Barba 1100/6
dpuric
kvadugaja1
sinke
alexandar
Yugosvabo
KRILE
purger
dream36
mad-max
mgalic2
MFerizovic
VBČ
hercule.poirot
20 posters
AutorPoruka
hercule.poirot
Gušter
Gušter
hercule.poirot


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2010-01-26
M(j)esto Zagreb

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime26.01.10 15:43

Ajde da vidimo tko se još sjeća...Sep '89, VP7600/8, kapetan Jovica Novaković
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13114
ČLAN OD: : 2009-05-01

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime26.01.10 20:02

hercule.poirot dobro dosao!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
hercule.poirot
Gušter
Gušter
hercule.poirot


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2010-01-26
M(j)esto Zagreb

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime26.01.10 20:48

Vojnik bez čina (citat):
hercule.poirot dobro dosao!

Hvala Vojniče bez čina!
Sa sjetom se prisjetih tih lijepih vremena, pa rekoh da pokušam doći u kontak sa drugovima.
Na vrh Go down
MFerizovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2010-02-28

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: VP7600 Vranje   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime01.03.10 11:24

Zdravo

Bio sam u to vrijeme u toj kasarni, radio kao komandir komandno-izvidjackog voda. potporucnik Ferizovic.

pozdrav
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime01.03.10 11:59

Druže potporučniče, dobro nam došao na forum! Smile
Na vrh Go down
MFerizovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2010-02-28

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime01.03.10 18:23

Kapetana Novakovica se sjecam bio je bas simpatican lik. Vodnik Sehovic je bio kod njega u divizionu i trenutno sam u kontaktu s njim. Takodjer sam u kontaku sa porucnikom Dragicevicem iz Podgorice u to vrijeme radio u raketnoj jedinici na VBR-u.
Ako jos neko ima iz te jedinice bilo bi mi drago da se javi.

Pozz
Na vrh Go down
hercule.poirot
Gušter
Gušter
hercule.poirot


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2010-01-26
M(j)esto Zagreb

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime24.03.10 0:31

MFerizovic (citat):
Kapetana Novakovica se sjecam bio je bas simpatican lik. Vodnik Sehovic je bio kod njega u divizionu i trenutno sam u kontaktu s njim. Takodjer sam u kontaku sa porucnikom Dragicevicem iz Podgorice u to vrijeme radio u raketnoj jedinici na VBR-u.
Ako jos neko ima iz te jedinice bilo bi mi drago da se javi.

Pozz

Na zalost se sjecam se vodnika Sehovica.
Kod kap. Novakovica su bila dva potporucnika...jedan od njih je bio plavokos, pjegave koze (ime Milenko a prezimena se ne sjecam), a drugi crnokos, stigao sa neke karaule po nagradi jer je proglasen oficirom mjeseca...sjecam se tog jer je taj clanak sa svojom slikom drzao ispod stakla na radnom stolu  Smile
Uglavnom imena mi bas ne idu najbolje - proslo je dosta vremena, no probat cu staviti par imena vojnika iz septembarske klase:
Aleksandar Antic - kosarkas, visok preko 2m, za njega su posebno morali napraviti cizme jer covjek ima ekstra veliku nogu - ljudina i pol
Nemanja Smiciklas - umjetnicka dusa, u nasoj je ucionici napravio sliku bojnog polja preko cijelog straznjeg zida - majstor kista
Drazen Krnjajic - covjek koji se planirao prijaviti u Legiju stranaca...jednom na strazi ostavio pusku u strazarskoj kucici i patrolirao samo s nozem :-)
Nebojsa Birac - cato
Samir Sarac - ...
...uh, stvarno je prošlo mnogo vremena...
 
Ako ste u kontaktu sa vodnikom Sehovicem, da li ga mozete upitati da li zna gdje je danas kap. Novakovic i ako nam moze pomoci oko imena ovih potporucnika?

Na vrh Go down
mad-max
Vodnik
Vodnik
mad-max


Veteran Foruma Spomenica Prvoborca
Forumska Spomenica 2009 FS
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 403
ČLAN OD: : 2009-05-01
DOB : 56
M(j)esto zagreb hrvatska

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime24.03.10 23:23

herkule dobro nam došao u naše redove .
Na vrh Go down
dream36
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2010-04-09
DOB : 53
M(j)esto kosovska mitrovica

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: pozrdav svima   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 0:23

Bas mi je drago sto sam na ovaj forum , ja sam sluzio jna u nisu 9 ipo meseci pa onda sam bio u vranju grnja kasarna
bio sam izvidjac decembarac 89 ,90
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 6:00

Dream36, i nama je drago što si postao član ovoga foruma. Živio!
Smile
Na vrh Go down
hercule.poirot
Gušter
Gušter
hercule.poirot


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2010-01-26
M(j)esto Zagreb

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 12:17

Evo da se malo prisjetimo...
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 13:00

Dream pozdrav! cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
hercule.poirot
Gušter
Gušter
hercule.poirot


BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2010-01-26
M(j)esto Zagreb

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 13:17

i još jedna fotka kapije...
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime14.04.10 13:54

Na slikama samo ladice,stojadinke,golfovi tas.... lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
KRILE
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2010-06-22

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime22.06.10 23:24

Pozdrav svima,
bio sam 90/91 septembarska klasa,VP7600/30 u gornjoj kasarni.Vas podporucnice Ferizovicu se takodjer sjecam,dobili ste prekomandu u nasu bateriju, negdje u maju/junu i svi smo se zasr...!Ali sve u svemu ste dobar lik.Da li ste jos uvijek vojno lice?

Vozdra
Krile
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime23.06.10 6:15

Krile, vozdra i tebi i dobro nam došao! Smile
Na vrh Go down
MFerizovic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2010-02-28

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime10.07.10 0:31

Hvala na lijepim slikama bas su me vratile u dobra stara vremena. Puno puta sam prelazio tu kapiju i predavao ujutro raport na njoj pukovniku Vranicu nakon dezurstva.
Krile drago mi je cuti da me se netko sjeca iz tih vremena. Nisam vise vojno lice. Ja sam zakletvu polozio jednoj armiji i jednoj drzavi i posto nema vise ni jedne ni druge, od 1992 nisam vise aktivan i nisam zelio u neke nacionalne vojske ili armije. Zalosno je sve to kad covjek posmatra iz ovog vremena, nista od svega toga nije moralo da se desi. Ali eto neki drugi su tad odlucivali i odlucili su ocigledno pogresno.

Na vrh Go down
dream36
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2010-04-09
DOB : 53
M(j)esto kosovska mitrovica

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Zdravo svima ,dali se neko priseti kada smo isli u krivolaku    Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime22.12.10 18:59

bio nas oko 20 sto smo dobili prekomandu iz nisa ,ne mogu vise da se sjecam ime kasarne iz nisa
Na vrh Go down
Yugosvabo
Gušter
Gušter
Yugosvabo


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-06-05
M(j)esto Bihac

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime05.06.12 21:35

pozdrav generaciji 89 Vranje ...
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime05.06.12 21:37

Dobrodosao Yugosvabo...... cheers
Pozdrav....
Na vrh Go down
sinke
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2011-10-15

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime03.09.12 22:24

ima koga klasa august 84 vp 8440 kod kapetana Pejkovića, pozz svima Laughing
Na vrh Go down
kvadugaja1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-11-11

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime11.11.13 12:51

Pozdrav svima 7600/16 (M. Ajanović ?)
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime11.11.13 14:24

[You must be registered and logged in to see this link.], dobrodosao na forum!
Na vrh Go down
Barba 1100/6
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2013-12-25

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime25.12.13 23:31

Bio sam 86 -7 u Sime Pogačarevića(gornja kasarna)
1100 /6
Spavaona skroz na kraju kasarne ,prizemlje.
Maljutke i vezisti u istoj spavaoni.
Ferizoviću ako si još aktivan na forumu,sjećaš li se možda Milovanovića Tome,Atanasova Spase.
Na vrh Go down
B_Herc
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-12-04

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime04.12.14 8:05

Septembar 90 , VBR  … sjecam se kap Nikolic, potprucnici Dragicevic,Stankovic .. Dragicevic dobar momak .
Na vrh Go down
Saša Adamović
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-01-06
DOB : 54

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime06.01.16 11:53

pozdrav nadam se da nisam zakasnio sa forumom pošto vidim da je poslednji put pisano 2013 godine.
Sluzio sam septembra 89/90 u toj kasarni 7600/3 kod porucnika Pece Ristevskog.
Inace ja sam vas budio poslednjih 6 meseci služenja u JNA, to jest bio sam u vojnickom klubu i puštao sam muziku.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime06.01.16 12:09

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
Barba 1100/6
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2013-12-25

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime06.01.16 12:36

Evo još 3 miseca i 30 godina od prvog dana u Vranju.
Martovska klasa 1986
Ovo lito našao me jedan bivši kolega slovenac Bojan.Z ,prvi koji je zadužio pucha i njime vozio tadašnjeg komandanta kasarne.I njega pere nostalgija. Veli,sad kad su djeca odrasla i samostalna ajde da posjetim Vranje i bivšu mi kasarnu.Bio pred Simu Pogačarevića i vidi tog svog Pucha .
Još u voznom stanju.Molio vojnika na kapiji da mu dozove dežurnog oficira ,i oficir mu dozvoli pogledati auto.(ako laže on lažem ija)I tako napričasmo se mi taj dan ovoga ljeta ,sjetivši se starih kolega .
Bivši mi vozač na amfibiji Martin.Č iz Vinkovaca  takođe ovog ljeta postao mi vjenčani kum.
Bilo nam je dobro jer smo bili dobra ekipa . Smile

Možda neko od te ekipe i nabasa na ovaj forum ,sreća kad se objavi post administrator pošalje poruku na mail.  Do tad Sve najbolje u novoj godini  svim forumašima.
Na vrh Go down
frac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2013-01-23
DOB : 56
M(j)esto POZEGA

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime09.01.16 16:59

Sluzi sam u donjoj kasarni kod kap Nikolica Nebojse.Cuo sam da je otisao u gornu kasarnu da li se zna sto je s njm dobar oficir i covjek.Pozdrav svima!
Na vrh Go down
dontpanicdesign
Gušter
Gušter
dontpanicdesign


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-11-06

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime06.11.16 12:33

Pozdrav svima!
Tek sad sam, sasvim slučajno naleteo na ovaj forum. Je sam Nemanja Smičiklas. Sećam se dosta ljudi iz naše generacije, ali nemogu da se setim svih imena. Lica su mi ostala u sećanju veoma živo. Poručnik koji je došao po prekomandi je por. Tomislav Burić iz Crne Gore inače poznat kao Cecin kum Smile Nekom prilikom me je vozio kući na odsustvo i morali smo da svratio kod kume u Žitorađe Smile Mlađi plavi, pegava poručnik je bio zaluđeni za maketa aviona, ali njegovo ime sam zaboravio. Mislim da jeste bio Milenko, ali prezimena se ne sećam. Sećam se Antića, Kragulja, moja dva omiljena desetara Hasnić Midhada i Husanović Ahmeta, ili kako su sami sebe prozvali HU i HA kojima je mlada vojska dok radi morala da peva "To mi radi HU, to mi radi HA!" Very Happy Mog velikog prijatelja sa kojim sam nažalost izgubio kontakt Kotlaju Zorana, našeg desetara Šalju Ljuka koji je stalno ponavljao "Gabor, gabor, ljudska!", blizanaca kojima se nesrećama imena, a prepoznavali smo ih tako što jedan nije imao zub.... Sećam se podosta toga i mnogo mi je drago da ste napravili ovaj forum. Nadam se da nisam zakasnio. Pozdrav klasi!
Na vrh Go down
gorankorg
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-11-20

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime21.11.16 1:08

Veliki pozdrav svima.
Sluzio sam u gornjoj kasarni septembarska klasa 88/89.Komandir voda nam je bio drug potporucnik Mulaga Ajanovic.
Komandant kasarne potpukovnik Zivota Vranic. itd... ne mogu sve da se setim,davno je to bilo.
inace svirao sam i harmoniku u vojnickom klubu, imali vojni orkestar.
harmonika - Goran Tomic t.e.ja - Kumanovo
sintisajzer - Miroslav Madacki - Novi Sad
bas gitara - iz Bosne,ne mogu da se setim imena
bubnjevi - Goran Zelenikovski -Skoplje 
pevaci - Jasmin -iz Bosne ( zaboravio sam mu prezime ) i Stojan Siljanovski

Jos jednom pozdrav svima

rdobrin546 voli ovaj upis

Na vrh Go down
rdobrin546
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-08-21

Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime08.09.21 11:13

hercule.poirot (citat):
Ajde da vidimo tko se još sjeća...Sep '89, VP7600/8, kapetan Jovica Novaković
Pozdrav svima,

Roman iz Ljubljane, septembar 88/89, porucnik Branko Kovacevic, kapetan Gruborovic...

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Sponsored content





Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna   Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vranje, septembar '89. - Gornja kasarna
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vranje, maj '86. - Donja kasarna
» Vranje donja kasarna 88. godina
» Vranje 84/85 Kasarna Južnomoravskih Brigada
» KASARNA SINKOVCI LESKOVAC KLASA SEPTEMBAR 1986.
» Nikšić septembar 1988/89

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: